Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško
  • »Phikret« je autor ove teme

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 04. Novembar 2007

Koji web hosting provajder?

Bio bih veoma zahvalan onome ko podeli sa mnom iskustva vezana za web hosting provajdere. Naime, po internetu sam gledao ponude domacih hosting provajdera i mogu da kazem da vlada HAOS.

Cene se dijametralno razlikuju cak i medju provajderima koji nude iste pakete.

Interesuje me da li neko od vas moze da mi preporuci nekog provajdera. Ne mora da bude domaci. Moze i strani, samo da ima mogucnosti da se sa njima stupi u kontakt i da se transakcija placanja izvrsi legalno preko racuna firme. Mozda neko od vas nudi pakete?

Pozeljno ali nije neophodno, da se nudi control panel. MySQL i PHP podrska je obavezna, ASP.NET podska je opciona nije obavezna. Statistika je neophodna.

Hvala.

• »UnknownPlayer« je muško

Datum registracije: 15.09.2007

• Poruku poslati

weborium

Početnik

(10)

• »weborium« je muško

Datum registracije: 16.07.2008

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 17. Juli 2008

Ja hostujem nekoliko sajtova za klijente kod AdriaHost-a (www.adriahost.com). Skroz su ok sto se tice ponude za firme, placanje rade na sve nacine za koje ja znam, kes, preko racuna firme, karticama...
Meni licno je najbitnija podrska ako se desi da nesto ne radi. Imao sam iskustva i sa jos nekoliko domacih hostinga od kojih nikako ne uzimaj kod Verata jer kad im das pare, vise te nece smatrati za nekoga s kim treba da pricaju dok ne dodje sledeca naplata. Sezamhosting ima solidnu ponudu, ali podrska je losa - uglavnom neupucena. Loopia je takodje ok, ali par puta se desilo da mi na racune dodaju usluge koje nisam porucio, a ispostavi se da su one obavezne itd.
I jos jedna stvar, ako se bavis inace webdizajnom pa ti hosting treba cesce, nadji nekog ko ce da ti da nize cene nego uobicajeno, neki affiliate program ili reselling, ali PAZI - ima mnogo prevaranata na tom polju.

Social bookmarks