Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 17. Maj 2007

Ma ja se secam cini mi se onog trenutka od kako sam se rodila ;)
Cak se secam ko mi je sta doneo na babine ;)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

22

Petak, 18. Maj 2007

Sećam se kad su cigani (taj je naziv tada bio potpuno politički korektan) doveli mečku, na ćoše ispred komšijine radnje, da "igra"...

Kasnije, mnogo kasnije, posle dosta zapitkivanja i upoređivanja detalja sa sestrama i roditeljima, saznao sam da se to odigralo u maju '73. godine. Tada sam imao 22-23 meseca. Leta, koje je usledilo kasnije te godine, se sećam po nekoliko stresnih i lepih epizoda- izgleda da sam se tih meseci "razbudio"...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

23

Petak, 18. Maj 2007

Ja se sećam jedne zime-verovatno sam imala oko 5-6 godina -babina firma je deci radnika delila Novogodišnje paketiće-i sećam se da je poklon bio jako težak i znam da nisam babi dala da ga nosi nego sam ga ja onako sva mala vukla kroz hol...i pukla mi je kesa :)) I onda je neki od radnika doneo novu kesu sa Deda Mrazom i spakovao mi opet sve to lepo ...a ja sam kad sam stigla kući plakala jer sam bila ubeđena da mi taj čika nije sve slatkiše pokupio sa poda... :D
Eto setih se da se toga sećam :P

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

24

Petak, 18. Maj 2007

Hahaha...
Ja se secam kad sam imao mozda isto 5-6 godina,kad sam toliko pojeo munchmallowa da mi se zgadilo i povracao sam .Od tad ne volim da jedem munchmallow..

Nije detaljno opisano ko od Zucky,al ..:)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

25

Petak, 18. Maj 2007

Jednom sam pricala mami da se secam kad se Esma udavala ona nije mogla da veruje i kaze da nema sanse da se toga secam jer sam imala 3 godine. Eto mozda mi ni vi necete poverovati ali stvarno se toga secam.
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

26

Subota, 19. Maj 2007

Joj Roneldinho sećam se i obdaništa,i Fate naše-znaš kakve je sobarice imala...ubijale su!Znam da su bile u obliku zeca i imale su uši skroz dugačke-svi smo bili ljuborni na nju :O

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

27

Nedjelja, 20. Maj 2007

Ja se secam da sam stalno pio neki sok koji je na ambalazi imao sliku medveda nekog..Taj sok je bio u plasticnoj casi,kao danasnji jogurti sto su upakovani..:D
Ovo je bilo iz perioda kad sam ja isao u obdaniste.:)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

28

Subota, 26. Maj 2007

Sjecam se da smo ja i iMana imale dvije plasticne safice (neko ih zove loncad) i da smo svakog dana morale popiti punu tu saficu mlijeka sa 1/3 meda koji bi nam babo stavio na dno. Naravno, to je bio uslov da nas odvede na sankanje i sl. Pa mi pij, pa pij....pa nam se smuci od onog meda i tolikog mlijeka al ipak bi nekako popile i otisle s babom na sankanje. :)

Jos se sjecam, iz istog perioda, a tad ni ona ni ja nismo isle u skolu, roditelji su nam radili i ostajale bi po 2-3 sata same kuci dok jedno od njih ne bi doslo iz svoje smjene. Na kapiji je uvijek bio katanac. Medjutim, posto je iMana bila jako druzeljubiva ona bi dovela punu avliju djece s kojom bi se igrala zmurke,lopte isl.i cim bi s terase vidjela da se babo priblizava kuci, nastajala bi uzbuna: djeca bi se preskakala preko ograde da pobjegnu i kad babo dodje...ko da nista nije bilo. :))
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

2211

Početnik

(10)

• »2211« je muško

Datum registracije: 13.06.2007

• Poruku poslati

29

Ponedjeljak, 02. Juli 2007

dobro pitanje... do 4. godina života

djetinstva se sjećam onako, uglavnom preko flesh slika...

ona faza prije rata kad sam bio 5,6 godina je dobro pohranjena - pogotovo: bajram kod rodbine, vrtić, utakmica željo zvezda 3:O kad me stari vodio, na more kod dede ljeti i u jesen.

ali ona faza kad je počeo rat i onda prvi dani u izbjeglištvu (njemačkoj) kao da je neko drugi doživio a ne ja.... mislim, slike su tu - ali nema emocija, kao da mi neko priča kako je pobjego u njemačku zbog rata i ja mu govorim "e jes jebiga taj rat" - da se čovjek naježi :)

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

30

Kad smo ja i Altuna bile maleee i igrale bismo se tetkica a jedna bi obavezno imala tu privilegiju da joj kuca bude u kupatiluu, pa je imala i telefoon - tush :)) :)) :))
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

• »seherzada« je žensko

Datum registracije: 08.09.2006

• Poruku poslati

31

Citirano

Orginalno od Roneldinho
Ja se secam da sam stalno pio neki sok koji je na ambalazi imao sliku medveda nekog..Taj sok je bio u plasticnoj casi,kao danasnji jogurti sto su upakovani..:D
Ovo je bilo iz perioda kad sam ja isao u obdaniste.:)

Jo jeste Bogami,sećam se i ja ovoga :D :D :D
BUDIMO REALNI ... :D

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

32

Četvrtak, 12. Juli 2007

Citirano

Orginalno od iMan-a
Kad smo ja i Altuna bile maleee i igrale bismo se tetkica a jedna bi obavezno imala tu privilegiju da joj kuca bude u kupatiluu, pa je imala i telefoon - tush :)) :)) :))

...a drugoj ispod kuhinjskog stola prekrivenog cebetom. :P

Hm,sto me podsjeti...Ova danasnja djeca ne umiju ni da se igraju. :( Sjedni za kompjuter i topi oci po cio dan!
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

beba20

Početnik

(10)

Datum registracije: 11.11.2002

• Poruku poslati

33

Četvrtak, 12. Juli 2007

secam se jedne reklame crno bijeli tv crtano neko dijete sto se kupa sa nekim sapunom sa penom na glavi znam da je bilo uvek zabavno jer sam rado pevusila tu pesmicu.

dal je to bilo kosi reklama ili nesto drugo neznam

• »fahrudin« je muško

Datum registracije: 07.08.2003

• Poruku poslati

34

Četvrtak, 12. Juli 2007

secam se kad je fotograf donio slike i jednu uvelicanu a secam se i kad bi dedo dijelio poklone koje bi nam donosio iz libije

[SIZE=1]
Gospodaru moj,
Ne dopusti da me zavara uspjeh
Niti poraz baci u ocaj .
Podsjecaj me stalno
Da je neuspjeh iskusenje
Koje predhodi uspjehu.[/SIZE]

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

35

Petak, 13. Juli 2007

Secam se dogadjaja i desavanja jos iz 5-te godine svoga zivota, a sada mi je 26... 8o Posmatrajuci to, cini mi se da me dobro sluzi secanje :)
Manager je dodao/la ovu sliku:
  • 1.jpg
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

36

Četvrtak, 27. Decembar 2007

Moja secanja sezu do perioda moje seste godine zivota.
Secam se da je mojoj, tada najboljoj, drugarici vec bio dosao poziv za skolu, a meni ne, pa i ja pozelela da pocnem sa skolom. Moji roditelji su odobrili i prihvatili tu moju zelju, poveli me na preglede koji su bili potrebni. Onda smo se vratili kuci.
Malo posle toga sam se, secam se, bila pokajala i pocela da placem sto su me upisali. :D
Naravno, kad je pocela skolska godina, posla sam sa mojom drugaricom u skolu i bila srecna sto smo u istom odeljenju.
Odlicno se secam i tog prvog dana i moje recitacije na taj dan. :)
Danas se nimalo ne kajem sto sam posla u skolu godinu dana pre nego sto sam trebala.
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

HamasNP

Učenik

(10)

• »HamasNP« je muško

Datum registracije: 08.01.2009

• Poruku poslati

37

Petak, 31. Juli 2009

Sjecam se jakog zemljotresa i strahobe koju je izazivala kuca dok se tresla. Majka nas je izvukla napolje i tu smo sacekali da prodje. Ne znam koje je to godine bilo, pretpostavljam da je 1980 i neka.

Citajuci postove moze se zakljuciti da je stres uglavnom razlog dubokog pamcenja. Nekad mi se djesava da kad cujem neku staru pjesmu da se prisjetim dogadjaja iz osnovne ili srednje skole.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

38

Petak, 31. Juli 2009

http://www.youtube.com/watch?v=RsV3NRuorac

"Sve je to počelo još kada sam bio mali đavolak na Tasmaniji..." :))
我还记得

scout

Učenik

(10)

• »scout« je muško

Datum registracije: 19.03.2007

• Poruku poslati

39

Petak, 31. Juli 2009

Secanje mi je dovoljno dugo da pamtim da je juce na forumu bila tema o nekom muftiji i njegovim autima! a gde je sada? he he he

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• »golubardzija« je muško

Datum registracije: 28.07.2009

• Poruku poslati

40

Petak, 31. Juli 2009

Poplava iz '79.god. je nesto sto mi se iz detinjstva urezalo u sjecanje i veoma se cesto sjetim tog trenutka kad nas je Babo probudio.Voda je polako punila sobu i taj sanjivi pogled na poplavljenu sobu .... Ko da je bilo prije godinu-dvije.
Uvijek govorite istinu jer samo istinu mozete ponoviti dvaput.

Social bookmarks