Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

HANY

Učenik

(10)

• »HANY« je žensko

Datum registracije: 22.04.2009

• Poruku poslati

41

Petak, 31. Juli 2009

Moja secanja najdalje idu kada sam imala 5 god.....

Tada je bio rat i taj zvuk padanja bombi nikada necu izbrisati iz glave.. ?( ?( ?( ?( ?(

HamasNP

Učenik

(10)

• »HamasNP« je muško

Datum registracije: 08.01.2009

• Poruku poslati

42

Petak, 31. Juli 2009

Citirano

Orginalno od scout
Secanje mi je dovoljno dugo da pamtim da je juce na forumu bila tema o nekom muftiji i njegovim autima! a gde je sada? he he he

To je tebi dovoljno dugo?

scout

Učenik

(10)

• »scout« je muško

Datum registracije: 19.03.2007

• Poruku poslati

43

Ponedjeljak, 03. August 2009

Citirano

Orginalno od HamasNP

Citirano

Orginalno od scout
Secanje mi je dovoljno dugo da pamtim da je juce na forumu bila tema o nekom muftiji i njegovim autima! a gde je sada? he he he

To je tebi dovoljno dugo?

Ti, kako si? Dobro? Zdravo? To je najvaznije, a za pare cemo lako... Nisi mali znas kako to sve ide! Odes, vidis, cujes, vratis se i gde si bio? NIGDE! sta si cuo? NISTA? i tako to...
Haj pa tako poselami ako ko pita....

kalbi

Početnik

(10)

Datum registracije: 16.12.2009

• Poruku poslati

44

Petak, 08. Januar 2010

Secam se kad me je dedo uzeo u"goste"kod njega i nane i govorio mi da mu pevam dok on vozi,ali mi svi kazu da je nemoguce jer sam bila skroz mala.Ali mi je to jasno ostalo u secanju.Jedino ne znam sta sam mu pevala :D

Social bookmarks