Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sem

Učenik

(10)

• »Sem« je žensko
  • »Sem« je autor ove teme

Datum registracije: 15.06.2007

• Poruku poslati

1

Utorak, 19. Juni 2007

Koliko u Novom Pazaru ima dobrih mesta za izlazenje?

Jako je zanimljivo da u nasem dragom gradu prosto nema gde da se izadje...svuda bije turbo folk, neki sumnjivi likovi se vrte, cure - da ne komentarisem! o| Nema niceg eto, kolko-tolko zanimljivog, lepog...Nikakve zurke, koncerti - nista, nula...Sta je razlog? Da li to zato sto sve veci broj mladih ljudi pada pod uticaj "zvezda" granda xx( i uticaj tog nekog mentaliteta naseg naroda...? O cemu se radi...? Kuda sve ovo ide...?
..samo zivimo iz dana u dan..i svaki san, davno nestao je, izbrisan! Koga da pitam, ko ce mi dati odgovore? Reci bilo sta, osim da je moglo biti gore!

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

2

Utorak, 19. Juni 2007

Pa, mislim veoma malo. Najveci problem je sto rijetko covjek moze za svojim stolom da prica sa nekim, a da ga za susjedni sto ne cuju. Nije zasticena intima gostiju.
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

3

Utorak, 19. Juni 2007

@Sem, gde to svuda bije turbo-folk? Iskreno, ja jos nisam bio u kaficu gde se pustala narodna muzika.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Sem

Učenik

(10)

• »Sem« je žensko

• Poruku poslati

4

Utorak, 19. Juni 2007

Marko Bulat (ili kako mu je vec ime), neki Dzenan...Bezistan...subote...svi nalickani...poput majmuna krecu na te glupave feste, jako uzbudjene (sakrivene pod kilogramom sminke) cure se pitaju "hoce li ih makar veceras neko primetiti" i naravno daju svoj maksimum da se to i dogodi...a naravno da nije bitno ima li ista u glavi...moze da bude glupa ko' noc samo neka ima dobre noge...sva ta subotnja tradicija...ne znam...ne znam sta drugi misle o tome...ako bi mi neko objasnio mozda bih i razumela...hvala unapred :]
..samo zivimo iz dana u dan..i svaki san, davno nestao je, izbrisan! Koga da pitam, ko ce mi dati odgovore? Reci bilo sta, osim da je moglo biti gore!

Optimus

Zlatna sredina

(10)

• »Optimus« je muško

Datum registracije: 17.04.2007

• Poruku poslati

5

Utorak, 19. Juni 2007

Citirano

Orginalno od Sem
Marko Bulat (ili kako mu je vec ime), neki Dzenan...Bezistan...subote...svi nalickani...poput majmuna krecu na te glupave feste, jako uzbudjene (sakrivene pod kilogramom sminke) cure se pitaju "hoce li ih makar veceras neko primetiti" i naravno daju svoj maksimum da se to i dogodi...a naravno da nije bitno ima li ista u glavi...moze da bude glupa ko' noc samo neka ima dobre noge...sva ta subotnja tradicija...ne znam...ne znam sta drugi misle o tome...ako bi mi neko objasnio mozda bih i razumela...hvala unapred :]

"Degustibus non est disputandum" ili "O ukusima se ne raspravlja - ovde mislim kako na vrstu muzike tako i na nacin sminkanja...... ;)
Nemoj ništa silom, uzmi veći čekić!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

6

Utorak, 19. Juni 2007

@Sem, u Pazaru ima toliko kafica gde se ne pusta narodna muzika, a ti navalila da izlazis bas na mestima gde se pusta takva vrsta muzike. Ako ti se ne slusa, nemoj tamo izlazit i gotova stvar.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

7

Srijeda, 20. Juni 2007

Sem,jel ti stvarno mislis da je tako samo u Pazaru? To je kod nas ako nista drugo samo subotom,po drugim gradovima je svako Boze vece!

U Pazaru se od 10 mesta za izlazak u 2-3 pusta narodna muzika,znaci imas 7-8 mogucnosti za izlazak...

Druga stvar,ima ljudi koji to vole,a i oni dusu imaju,pa red je da se i njima ostavi neko mesto za izlazak...
Halo Bing? Kako brat?

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

8

Srijeda, 20. Juni 2007

Jo ya sam se isto tako bunila ranije-dok su me držale još rock'n 'roll fragmenti iz Gimnazije :D ali...vremenom nekako prestaneš da primećuješ Vivu,Bedem i tako dalje...prosto odabereš dva-tri mesta koja ti se sviđaju,orijentišeš se na njih i baš te briga ;)
Art i K2 su ti baš cool-barem što se muzike tiče ;)

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Sem

Učenik

(10)

• »Sem« je žensko

• Poruku poslati

9

Srijeda, 20. Juni 2007

E ljudi,pazite, nije stvar u tome..ok, ima par mesta gde moze da se izadje...ali generalno gledano, zbog cega bi iko slusao turbo folk? Ok, sad ima ta "o ukusima ne treba raspravljati..."! Iskreno jako glupa cinjenica, smisljena samo da bi se oni koji -ocigledno- ukusa nemaju vadili...Sto ne bi sva mesta bila ok,opustena i simpaticna...Iskreno meni su Art i K2 (Taetar, Izba..itd) dosadili...svima nekad treba promene...E sad...kazete "neka ih imaju dusu - sminka, turbo folk..."...jedna stvar - da smo mi bolji, bilo bi nam bolje...Ja bih rado isla plameno-bacacem na ljude a da za to krivicno ne odgovaram,iskreno...ali se time nista ne resava...radi se o pomaganju menjanja kolektivne svesti...Mislim,ko sam sad pa ja da tu nesto pricam, svi ste vi ovde stariji od mene...ali eto...kome je dato da vidi ispravne stvari, on ih i vidi... o|

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

10

Srijeda, 20. Juni 2007

Najbolja muzika je u Sunce...........a to je muzika koju stvara voda ;)

Rilexing
" Bilen alemlere rahmettir "

Optimus

Zlatna sredina

(10)

• »Optimus« je muško

Datum registracije: 17.04.2007

• Poruku poslati

11

Srijeda, 20. Juni 2007

Citirano

Orginalno od Sem
......... Ok, sad ima ta "o ukusima ne treba raspravljati..."! Iskreno jako glupa cinjenica, smisljena samo da bi se oni koji -ocigledno- ukusa nemaju vadili......Sto ne bi sva mesta bila ok,opustena i simpaticna.............Ja bih rado isla plameno-bacacem na ljude a da za to krivicno ne odgovaram........

Hahah, pa ti si za medalju (o) o| (o) o| (o).

Mislim da je svaki komentar suvisan na ovo! ......samo mi reci gde si ti to licencirala svoj ukus, kao jedini ispravan, pa da i mi odemo o| o| o| !!!

A sto se tice "glupe cinjenice" da o ukusima ne treba raspravljati - nisam je ja to izmislio vec su to stari Rimljani zakljucili, i mislim da kod njih nije bilo "Grand produkcije" pa da se neko "vadi"!
Nemoj ništa silom, uzmi veći čekić!

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

12

Srijeda, 20. Juni 2007

Sem, blagos, sta ti falji? Sljegnes u grad, koji muziku poslusas, Juzni vetrovi na sve strane, izijes kakaf kulac i kakuci. Sta hoj bolje? :D :D

Sala na stranu...Samo kada se osecamo prijatno i uz drustvo, veruj da muziku i ne primecujem. Gledaj sebe i ne gledaj okolo i sve ce biti ok! A bogme si i ti kujiput doceraj! :D

[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

• »seherzada« je žensko

Datum registracije: 08.09.2006

• Poruku poslati

13

Srijeda, 20. Juni 2007

Eto ti sad,demek nema dobrih mesta za izlaženje :rolleyes:
Ako ti se ništa ne svidja ti brate nemoj ni izlazit,to je bar lako :P
BUDIMO REALNI ... :D

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

14

Srijeda, 20. Juni 2007

Citirano

Orginalno od annonimus
Najbolja muzika je u Sunce...........a to je muzika koju stvara voda ;)
Rilexing

Ko nam je to poetičan, ko )o(

Pa da ima nekog izbora za izlaske - nema! Što se kafića tiče, svejedno je gdje ćeš sjesti da popiješ kahvu ako imaš dobrog sagovornika. Ono što meni nedostaje je da odem u pozorište kad god mi je ćef, da odem na izložbu kad god mi je ćef, da mogu da biram na koji koncert ću da odem tog vikenda, prema raspoloženju. Ovdje moraš da čekaš kad će nešto da se desi, a dešava se rijetko, ne možeš to da imaš kad god osjetiš potrebu, pa ako ti si potrefi da si tad nešto spriječen ili nisi raspoložen, moraš da čekaš dva-tri mjeseca da se nešto naredno organizuje. Dakle, fali umjetničkih dešavanja u izobilju. No, opet zlatno nam je sad, prije ih nismo imali nikako.
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Sem

Učenik

(10)

• »Sem« je žensko

• Poruku poslati

15

Srijeda, 20. Juni 2007

Tih, ureziliste me...nista, sad moram samo ciku sedet... :))

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

16

Srijeda, 20. Juni 2007

Ja takodje mislim da skoro nema dobrog mesta za izlazak,ali ne bog muzike,vec zbog drugih razloga.
Pre svega,svi lokali lice jedan na drugi(enetrijer),pa imate utisak da iako idete u drugi lokal,kao da ste u istom od sinoc.svi su u pocetku rada super,cisti,fini... a onda...
konobari su uglavnom tipovi koji ti donose ono sto nisi narucio jer im je tesko da zapamte par stvari,a opet ne zapisuju naruzbine jer nisu bas drugari sa olovkom i papirom.jos ni ne sednete a oni te pitaju sta ces da narucis.To najvise mrzim.
klepaju te kad god im to dozvolis,a kada se i pobunite ispadne kao da je nesto presefio.
Muzika je najmanji problem.
Profesionalizacija je preko potrebna nasim lokalima.
Naravno,ovo nije u svim lokalima ali u vecini je.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

17

Srijeda, 20. Juni 2007

vala, jedno jedino mesto postoji...

za ostala ne mogu da kazhem da valjaju, jer mi se tamo uopshte i ne ide, a i kafa im je losha...
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

18

Srijeda, 20. Juni 2007

@Tashke

Ne da klepaju nego nedao ti Bog da na jedno isto mesto narucis dvije ture obro si bostan!!!
Halo Bing? Kako brat?

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

19

Srijeda, 20. Juni 2007

Dobrih mjesta vrlo vrlo malo i to je steta s obzirom koliko ima omladine i potrebe da se postoji bar jos 3-4 ekstra dobra lokala za svaciji ukus.

Rijetko izlazim a to obicno bude 786, Sunce ili Han. Jednom sam bila u K2 i dopao mi se al sam sjedela pored zvucnika nekako u njegovoj blizini te me je proglusio, ostalo je bilo OK.

U sustini, mislim da u nasem gradu ne postoji mjesto na kome ces se apsolutno prijatno osjecati. Uvijek po nesto smeta....Ali hajr. :)
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 21. Juni 2007

Ljudi ja kad sam u pazaru najvise volim da izadjem iz kuce u bastu.

Moj babo sredio bastu mnogo lijepo pa ti milina da sedis u njoj.

A sto se lokala tice u pazaru opet su najbolje cevabdzinice za mene tu se najbolje zabavljam i najlepse mi je u njima.

Sto se tice kafe kutica e toga po pazaru nema sve su to neke prcvare.
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks