Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško
  • »Johhny« je autor ove teme

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

1

Petak, 16. Januar 2004

Koliko vam je potrebno vremena da zaspete?

Koliko je vremena vama potrebno da bi zaspali?
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

2

Petak, 16. Januar 2004

meni pomaze brojanje da prizovem san,samo izbrojim do 27651892735662819000 i zaspem bez problema :D
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

3

Petak, 16. Januar 2004

spavam mi se uvek :O
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

4

Subota, 17. Januar 2004

Ja sam imao problema da zaspem ranije vrlo cesto. Pogotovu kad sam tek dosao ovde u Maleziju... razmisljanje kad legnem je nekad trajalo predugo.. san nikako nije mogao da dodje. Uglavnom je i ranije bio problem zbog razmisljanja, a i to je bilo vezano za dolazak za Maleziju.. lomilo se oko odluke tad.

U normalnim okolnostima ranije bih odmah zaspao jer bih gotovo uvijek bio preumoran (treninzi, utakmice, skola, izlasci, razne obaveze, razonoda :D) da ne bih zaspao. Taj isti recept sam primenio i ovde da bih mogao da zaspem i sada zaspim gotovo uvijek cim legnem. Dan ispunim u potpunosti nekim obavezama, tako da sam u vrijeme kad treba da se legne umoran taman toliko da mogu odmah da zaspim. Ukoliko osetim da mi se ne spava onda jednostavno nastavim nesto da radim (makar to bilo nesto i na internetu, a tada uvek uporedo zavrsavam i neke obaveze skolske) sve dok mi se ne prispe. Odem na casove, rucak sa drustvom, malo vremena u biblioteci, gym ili neki sport od 5-7, ucenje posle toga (radnim danima, a izlazak neradnim) pa malo internet ili neka knjiga (ili i jedno i drugo jedno za drugim :) i sve obaveze ili 'neobaveze' koje se prozimaju sa svim ovim (i izmedju svega) i eto uvece sna za tren oka. A jos kad se radnim danom pokusa izmedju svega ugurati jos po neka zanimljivost onda se dan pravo skrati i nekad se probije barijera nespavanja (tj budnog stanja) ali bez pokusaja da se zaspe :). Ponekad mi se cini da je dan isuvise kratak da bi se sve stiglo uraditi pa i ne spavam puno :)) . Ali verujte ne radim to sve toliko koliko volim vec zato sto tako jedino valja i sto zato moram. A onda i postane navika pa se onda i zavoli. Kad sam bio kuci, shvatio sam koliko obaveze pomazu coveku da ostna i aktivan i da se drzi nekog normalnog pravca. U Pazaru je dokonluk najrasprotranenija razonoda.. ali odoh ja na drugu temu sa tim :)... Ispunite dakle dan da vam ne bi ostajalo mesta preko noci za nesanicu :).
mogu ja da se potpisem i bolje...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

5

Subota, 17. Januar 2004

Problema sa spavanjem imam samo noc pred ispit i to tako sto, iako sam vise nego umoran i imam samo tri sata za spavanje (znate ono da ustanem ranije jos nesto da pogledam ;) ) ne mogu dugo da zaspem. U svim ostalim slucajevima spavam veoma dobro i proces uspavljaivanja ne traje duze od 15-ak minuta (obavezno uz muziku koja se gasi nakon 59 minuta :) )!
Sit Hungry Doesn't Believe

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

6

Subota, 17. Januar 2004

Jedno vreme su me mucile nocne more te nisam mogla da spavam. Nedostatak sna je nesto nemoguce, cijeli dan je unisten. Sada nemam problema sa snom, odma mi pocne putovanje u zemlju snova bez brojanja ovaca ili nekih drugih stvarcica.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

7

Subota, 17. Januar 2004

Fingersbroken,ti nam vala ispricao ceo svoj radni i neradni dan ;)

Da si postavio pitanje da li volite da spavate-ja bih bila prva koja bi odgovorila sa jednim veeeeelikim DA.

Ja sam ovih dana bas imala problema sa usnivanjem,lezim satima al` sna nemam,insomnija po definiciji,ono bas ko sto je u knjizi opisano.Milion misli mi navire u sekundi,mozak radi dvesta na sat.Pokusam ja sa onim disanjem,dovama,brojkama,presilsavanjima...i onda pogledam na sat ono vec 3 a ja moram u pola sedam ustat i tako me opet uhvati panika...

No hvala Bogu i to prodje.

Pazi koju igru igras.

nikica

Početnik

(10)

• »nikica« je žensko

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

8

Subota, 17. Januar 2004

Ja definitivno posle kikinog posta nemam sta da kazem,kiki isti slucaj!!!!!!!!!
Samo sto ja ponekad i pored preslisavanja,ucenja dova...... krenem da brojim ovce,ali nista mi ne pomaze!!!!!!!!!!!! :D :D :D
najodlucniji postupci u nasem zivotu najcesce su nepromisljeni

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 18. Januar 2004

Ljudi ovo nije normalno. Ja nijednu noc ne mogu da legnem pre 4. Do 1-2 visim na netu, posle slusam 202 u krevet...a zaspem u 4 AM. Mozete mislit kad se budim. o| Joj, u sta mi mladost prodje ?? :( Jos vas dve da ste spavali redovno, izvrsio bi HARI-KIRI, al definitivno xx(
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

10

Johhny, jako je tesko odgovoriti na ovo pitanje, bar za mene. Nekad zaspim lako, nekad ne mogu da spavam nikako. Obicno kad sam umoran, lako zaspim, a ponekad lako zaspim i kad nisam, i obrnuto. Sto se tice sna, ne spavam "k'o top", i lako je probudit' me, a kad se probudim, uvek odlezim jos jedno sat vremena u krevetu, pre nego ustanem. (Da se odmorim od spavanja :)) ).
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

11

Citirano

Orginalno od PAUK_
Mozete mislit kad se budim. o| Joj, u sta mi mladost prodje ?? :(

Ma kakvi mislit?! Cekali ljudi, cekali , i cekali...!!!! :D

Ja spadam u grupu onih ljudi koji kasno lezu, a rano ustaju. ?(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

12

Ja relativno brzo zaspem, normalno uz Radio Nišava, ili Čair, lokalne radio stanice u Nišu... 8)

Al nemam vremena kad da spavam, to je problem... o| o| o|

Mislim da čovek što više spava, kraće živi... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Pozdrav

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

13

Ja zaspem za tren. Tajna je u tome da legnem samo kad mi se spava. Čak ne moram ni da legnem :) kad mi se spava.

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

14

zavisi sve do toga kako mi je proso dan.
ako sam imala previse obaveza i trke, zaspem sto legnem.
volim da spavam poduze, mada to nije bas dobro za zdravlje; jer previse spavanja skodi a i ako covjek dovoljno nespava, umoran je i tesko se je koncentrisati. I ja takodje cesto ucim do 3 a u 6 ustajem; al sve to nadoknadim subotom i nedeljom. 8o

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

15

Subota, 21. Februar 2004

Ja sam pre imala problema sa spavanjem. Kasno sam skontala da je psihicka navika na jastuk. Svoj jastuk sam, necete verovati, za vreme ferija cak odavde iz Turske nosila kuci. Nedao Bog kad bih ga zavravila jer nebih nikad mogla zaspati.
Ubedila sam sebe da je to samo fobija drugih jastuka te sad ako nemam svoj jastuk spavam bez jastuka :D
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

16

Nedjelja, 22. Februar 2004

Troha vakta ...
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

17

Nedjelja, 22. Februar 2004

spavanje,.....!!!!

.

Ponekad sam budan,i do 07:00 h,...a ponekad zaspim i ranije,oko 3-4:00 h poslije pola noci !Spavanja dnevno bude 4-7 sati,i to je sve :( !Mogu vam reci : [SIZE=3]ko duze spava,krace zivi [/SIZE] ,...ali zato manje zijeva ! ;)

Jedno znam da je istina :

[SIZE=3]Kad spavam,tad nijesam budan,...a kad sam budan,ne spavam ! [/SIZE]

M.S. ......meSSko...... selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

18

Srijeda, 25. Februar 2004

Moram vam se pozalit' da u zadnje vreme ne mogu lako da zaspim :( Pokusao sam brojanje (ovaca), i jos mnogo nekih stvari, al' nista ne pali. Imate li neki savet za mene? Unapred zahvalan.
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

19

Srijeda, 25. Februar 2004

@ Muki : Pokusaj da ostanes budan do pola 6h :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 26. Februar 2004

Pa, zavisi od toga šta treba zasuti. Ako se zasipa neko uvredama, to mi je jako teško i baš mora da se zasluži. A ako treba da zaspete kolač s jabukama šećerom u prahu, pretpostavljam da to nije neki problem...

SAMO VAS GLEDAM!!!
Treba 'zaspim' a nikako 'zaspem'.

Da ne uništavam temu, evo dobrog recepta: dobro se umoriš preko dana i onda zaspiš kao onaj lik iz 'Rat i mir' romana. Trenutno.

Veliki pozdrav za velikog majstora Mukija. 100 poena.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Social bookmarks