Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

21

Nedjelja, 21. August 2005

naravno da mi je vazno sta drugi misle, jer da nema tog misljenja onda ne bi ni mi postojali, bar ne ovakvi ko sto smo.

E sad, narodu se nikad ne more ugodit, pa tako ne moze ti bit bitno sta svako misli od tebe, jer onda bi poludeo, jer neko haje bijelo neko crno, neko malo neko veliko, a ti ne mores bit sve u isto vreme, pa tako ne mores bit ni svima potaman, a ti kojima nijesi potaman ce te kritikovat, a ti mos izabrat dvije stvari, da ti nije bitno sta misle o tebi, il da ti je bitno, pa ako ti je bitno ti ces se trudit da im budes po volji, e onda onima drugima nej bit, pa tako da onda opet u kug.
Te ti onda izabers, za ove mi je bitno sta misle, a za ove jok, no i to je subjektivno, ono babi milo sto joj se usnilo, te tako sam ces birat sto ti je bitno il jok, te u jednu ruku bitno mi je sta drugi misle o meni o stvarima koje milim da trebaju bit milive, a za ostale mi nije bitno.
malo za promenu

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

22

Meni je na primer sve jedno sta ce narod da misli kada vide da sam u ovaj vakat jos budna. :D
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

23

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78
Meni je na primer sve jedno sta ce narod da misli kada vide da sam u ovaj vakat jos budna. :D

Ovo volim kad procitam,zivis za sebe a ne za one (druge) rekla kazala o| o| o|

To Hanumice samo NAPRED (o) (o) (o) (o) (o) ....................nisam sam :)
" Bilen alemlere rahmettir "

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

24

Svako ce u svoj grob, prije ili kasnije....

25

Citirano

Orginalno od hadalj
bitno mi je sta drugi misle o meni o stvarima koje milim da trebaju bit milive, a za ostale mi nije bitno.

Mlogo lijepo, kratko i jasno je sve receno ovom recenicom.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

26

Citirano

Orginalno od pink

Citirano

Orginalno od hadalj
bitno mi je sta drugi misle o meni o stvarima koje milim da trebaju bit milive, a za ostale mi nije bitno.

Mlogo lijepo, kratko i jasno je sve receno ovom recenicom.

Meni nije jasna bas najbolje citirana recenica recenica. Pokusao sam da razumem ali ne ide. Izgleda manjkavo sam dovitljiv. Nerazumem sta znaci, ako nisi pogresio u pisanju reci "milim" pre postavljam hteo si reci mislim ali nikako ne razumem sta znaci "milive" za nju tesko nalazim adekvatnu zamenu. Pink razumela (o).

HaNuMo_78 dali te interesuje sta ce ljudi pomisliti na tvoje prebivaliste ?........................................................... salim se ! dovoljno je jasno po mom misljenju, treba da znaci Bielefeld zar ne ?
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

27

Jeste, Bielefeld. :]

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

28

:D

Aman zaman :D

8)

Samo lijepo s ljudima a shta Vam misle nije ni vazno, mishljenja se menjaju....

:]
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

orange

Učenik

(10)

• »orange« je žensko

Datum registracije: 19.01.2005

• Poruku poslati

29

Citirano

Orginalno od hadalj
naravno da mi je vazno sta drugi misle, jer da nema tog misljenja onda ne bi ni mi postojali, bar ne ovakvi ko sto smo.

Ovom hadalju bi trebalo traziti autorska prava za citiranje njegovih izjava.

Naravno da mi je vazno sta drugi misle o meni, ali ovo "drugi" se odnosi na ljude koje cijenim, volim i koji su mi bitni u zivotu. Bas mene briga sta ce o meni misliti neko koga ne poznajem ili ga poznajem ono povrsno... ali me zato itekako briga sta ce moji babo i mati, moj brat, moj momak i moji prijatelji misliti o meni. I naravno da cu se uvijek truditi da misle o meni najbolje (kao i dosad 8) :D )

...Najgore je biti stranac u svome plemenu...

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

30

Ada JESTE !

Aman!

Kako ste mi svi lijei i pametnice :D
Can't Rain All The Time

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

31

hi

dali mi je vazno sta drugi o meni misle?
Ako dodju pa kazu misljenje (posebno rod) onda mi je bitno, a ako niko ne kaze sta misli nego u sebi pravi neke slike onda mu ih vala neka, dako mu budu sve na svojem mestu ;).
A sta neki misle sto me ne znaju, vala nek misle sta god hoce jer ni neznam posto talenta za telepatiju nemam.
Was ich nicht weiss, macht mich nicht heiss;).

LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

Adia

Početnik

(10)

• »Adia« je žensko

Datum registracije: 16.08.2005

• Poruku poslati

32

Ako sebe dobro poznajes i imas odredjeni stav o svemu i taj stav ne menjas na pet minuta, nije ni vazno sta ko misli.
Ako sam zla-neka sam
---------kucka-neka sam
{osim ako necete da sirite laznu sliku o sebi i zelite da ljudi poveruju u nju [a posle i vi sami]}

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

33

Znash kako....

Shta ti druge misle je shta je Generalna slika o tebi u drushtvu... to moze poprilicno da utiche na svashta :D

U zivotu, u malom gradu kakav je Novi Pazar to zna da bude presudno i da gnjavi bash, ljudi dobro zaboravljaju brzo a ishta shto lichi na zlo ostaje dugo u narodu da se prepricava i bishte :D
Can't Rain All The Time

34

Citirano

Orginalno od Adia

Ako sam zla-neka sam
---------kucka-neka sam
{osim ako necete da sirite laznu sliku o sebi i zelite da ljudi poveruju u nju [a posle i vi sami]}

Pa vidis ja ne bih bas rekla da je najbolje tako. Jer ako je neko zao / kucka bolje bi bilo da se promeni ne zbog sredine i ostalih , vec pre svega zbog sebe samog/same. Bolje da je dobar/a i posten/a.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

35

Sta da vam kazem osim (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) ...............pa ti "drugi" kad vam kazu da vam nesto nije lepo u ponasanjanu.Sta bi ste vi uradili?Ali kao sto citam vi bi ste to promenili samo njima da ugodite.I to dovodi do pitanjana kakva ste vi to OSOBA?!

36

Jok, jok anny. Polako ti, nemo odma pogresno shvatat.

Ako ti imas recimo dva dobra druga. Za tebe bolji bit ne mogu, al se medjusbno ne poznaju i totalno su razliciti. Eh ovaj jedan u zadnje vreme nesto voli disko, voli heroin i mak i ostalo cvijece. A onaj drugi nesto pobozan pa sve vise vremena provodi uceci. I sad te jedan zove na neko predavanje, a onaj drugi da mu pravis drustvo hoce da izadje nedje. A ti nisi ni ko taj prvi, a nisi bas ni ko ovaj drugi drug no si ti ti. Reknes li u lice onom prvom drugu da ne mos sa njim, da ne hajes to sto on haje , on ce ti se naljutit ko iz topa. Reknes li to isto ovom drugom drugu i on ce te vala iskritikovat i malo se ljutnut na tebe. E sad oni su oni , a ti si ti. Ako ti je do njihovog miljenja stalo ti ces se promijenit, a ako ti je do tvog misljenja stalo ti ces terat svoje.

Ali, ti imas i baba i majku, a oni svoje misljenje o tebi - njihovom sinu. Verujem da ti je itekako stalo sta oni o tebi misle? I verujem da pazis i trudis se da ne dozvolis da o tebi misle ko sto ti mislis o onom tvom prvom drugu? Ili se ja varam ? :)

P.S. U tvom postu si gore i sam izneo misljenje o odredjenoj vrsti osoba, da ne kazem osudio si ih.Da li je njima stalo do tvog misljenja i da li bi trebalo da im bude bitno tvoje misljenje? Samo pitam.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

37

Ponedjeljak, 22. August 2005

Pink

Toliko drugova i imam.I obadvojica su muslimani i to sa istim imenom.

Oboica imaju svoje vrline.I sta sad ja treba da radim?Da idem po njihovom ili da se drzim do svojih principa koje sam izgradio ovo godina koliko imam?

Ti mi kazes ako me ovaj pozove u grad i ja ga odbijem.Pa ce se on naljuti,pa nek se naljuti to je njegovo licno pravo.Samo se pitam dali ce naci boljeg druga.PINK drugovi se ne mere sa izlascima u grad,vec mnogo krupnijim i intimnijim stvarima.

Evo ti primer:

Jedan se od njih lani ozenio.I bio sam pozvat na svadbi.Ali sam tada dobio odmor i naravno bio u N.Pazaru.I sta sam ja trebao da uradim da se vratim kuci i njemu da idem na svadbu.A sve moje planove da bacim u vodu.
I kada sam se Vratio iz Pazara otisao sam i cestitao.I sad on meni kaze,ja sam ti ljut sto mi nisi bio na svadbu.
Pa nisam ti bio i sta da radim sad.Ja sam imao svoje planove jos pre tvoje svadbe.Tako da nisam mogao to sve da ostavim a tebi da dodjem na svadbu.Pa se ti ljuti koliko hoces.I od te njegove ljutnje nista se nije desilo.Sta vise drugarstvo se povecavalo sve vise iz dana u dan.

I jos se druzimo t.j kao muz i zena smo koliko smo zajedno.

Kod muskaraca ti je tako.

To bi ti bilo od mene PINK

Daj da ostavimo ovim drugima malo prostora da oni polemisu.

Pozdrav ;)

38

Kao sto rekoh :

Citirano

Orginalno od pink
... E sad oni su oni , a ti si ti. Ako ti je do njihovog miljenja stalo ti ces se promijenit, a ako ti je do tvog misljenja stalo ti ces terat svoje . ...

Nego, vidis i ovo je moje misljenje o tome.
Da li je nekome sad bitno sto ja ovako mislim? Sumnjam.

Ja ne rekoh samo za izlazak nego i za ne hajanje onog sto on haje, al nebitno to su samo primeri.

Taman tako, ja razvezala pricu ko nekakva tetkica a ne mislim na druge.

OTpozdrav

Adia

Početnik

(10)

• »Adia« je žensko

Datum registracije: 16.08.2005

• Poruku poslati

39

Nebeski hakeri

:O :O Ja sam za pocetak navela dva extremna primera ;mnoge osobine i navike se daju promeniti i treba stalno raditi na sebi ali ono sto ti je u'' programu''[ili kako te Bog dao] ne mozes ni mrdnuti.
Prema tome,najbolje je kad znas ko si i sta si [uz male korekcije tipa ''hvala i izvolte''] i kad tako iskreno stanes pred ljude.

P.S. Naravno nisam zla/kucka :O :O

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

40

Bitno Mi je shta drugi misle.
MNOGO.
Eto Veliki je minus shto ovdje vishe nevidimo shta misle SANS i FINGERSBROKEN ;(
Pada forum polahko....
neznam jestel primjetili????!!!!!!!!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Social bookmarks