Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

41

Utorak, 23. August 2005

Mislim da svima nama znaci da ljudi koji su u nasoj blizini imaju neko pozitivno misljenje o nama i bilo kolko da se suprodstavljamo misli da nam nije bitno ipak je bitno.

Ovo pravilo vazii i u poslu i u nauci i u komsiluku i u svakoj zivotnoj distanci.

Znaci trebamo dati paznje na to ko sta misli i kako misli o nama.
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

• »Pahuljica« je žensko

Datum registracije: 16.12.2005

• Poruku poslati

42

Srijeda, 30. August 2006

Ada nek meni prija da tako radim ili da sam uopste takva,a drugim da ne skodi to sto radim,onda me bas briga za sve.

EG

Učenik

(10)

Datum registracije: 10.05.2006

• Poruku poslati

43

Nedjelja, 03. Septembar 2006

I nikad mi ne bude dobro to sto mi je vazno sto drugi misle/preporuce

Redovito epiliram noge. Moje vlastite. I sad...da me neko pita odkad to radim, ja ne bih bas precizno znala odrediti taj istoriski datum. Medjutim, secam se da sam neko vreme eksperimentirala sa svim cudima kozmeticke industrie, koja su obecavala , po principu "obecanje, ludom radovanje", trajno uklanjanje svega što se zove dlacica.
Medjutim, sve je zavrsavalo nekakvim primirjem od 2 dana maksimalno, a onda bi pod prstima ponovno osjetila da je flora na mojim nogama u fazi rasta.

Kad sam se jednom prilikom pozalila F...., kako je glupo biti zensko samo zato jer moras depilirat noge, on me pogledao i rekao da pretjerujem.

- Cuj...pa kupi onaj vosak. S tim kad pocupas, navodno si mirna neka 3 meseca...aproksimativno.

I kupim ja taj vosak.
Dobro...znala sam da malo boli i trebalo mi je par dana da se nakanim. Nije sto sam kukavica, ali cinjenica je da je moj prag tolerancije na fizicku bol neizmjerno nizak. Da, to mi je veciti problem. Ono sto drugi ljudi i ne osete, ja osetim kao nesto odvratno bolno...i tu si ne mogu pomoci, ni uz kakvu autosugestiju.
Dakle, kupim ja taj vosak...skupim svu hrabrost ovoga svijeta...i od prve zalepim 4 trake s voskom na noge. To sve zato da se nakon prve i jedine ne bih predomislila .
E kad onda nisam sama sebe nacuskala, verovatno necu nikada... Pa kad sam tu prvu odepila, doslo mi je da nazovem hirurgiju i pitam ih jel bi mi neko to mogao ukloniti s nogu, ali uz anesteziju.
Umesto toga, setila sam se F....

- Dolazi odmah ovamo !!!!

- ... aj cekaj, evo me za 5 minuta... !

Uglavnom...u tren oka je on odlepio one preostale 3 trake i tako me spasio blamaze. I mada su mi suze tekle nekontrolirano, bila sam mu do groba zahvalna na tom amputiranju stranih mi tela po nogama mi.
Ali...nakon 2 i nesto meseca, zlo se vratilo. Taman pred godisnji odmor.
Kako sam bila vec poprilicno iskusna u neuspelim pokusaima da pronadjem carobno sredstvo za depiliranje nogu, a koje ne boli kod primene, pa kojeg ucinak traje do plus beskonacno.... ovaj put sam odlucila da cu se posavetovati s kozmeticarkom.

- Tajna bezbolne epilacije je u trljanju nogu suhim frotirom, neposredno pred primenu smole domace proizvodnje. Videt cete, to necete ni osjetiti.

E, sad ce H... fino u kuhinju, pa ce napraviti tu smolu od toga kojecega...
I napravila sam tu cudesnu smolu...i stvarno je bilo sve onako kako je kozmeticarka obecala. Noge neiritirane, sve bezbolno, nikad savrsenija koza...

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

44

Ponedjeljak, 04. Septembar 2006

Očigledno je da si ovaj teskt "čistila" od ijekavice i mogu ti reći da si napravila mnogo propusta koji te odaju. :) Negdje si očistila j gdje i u ekavici treba da stoji, a negdje nisi uopšte ni vidjela ijekavicu. :)

Mene baš zanima jesam li u pravu sa ovim zapažanjem?, a ako jesam postavljam pitanje zašto "čistiš" tekst od ijekavice?

Jel to da neko drugi ne bi nešto pomislio?

Hvala.

[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

45

Subota, 20. Januar 2007

Pa zavisi...jednom davno, posvadio sam se sa drugom..i on mi je tako dobro izrecitovo sve shto je loshe kod mene i sve...i ja se potrudio da to promenim..i sad sam (valjda) bolja osoba. Znachi, u zavisnosti od situacije, naravno da me je briga za tudje mishljenje. Kad znam da je to mishljenje pogreshno, onda me bash zabole lakat shta ce taj ili ta da misli o meni. Shto se tice sporta i ostalih stvari...to je suvishno :) Naravno da me ne zanima...:)
Shto se politike tiche...ni to me ne zanima, jer sam maloletan :P

Pozz
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

• »seherzada« je žensko

Datum registracije: 08.09.2006

• Poruku poslati

46

Subota, 20. Januar 2007

Sta znam,svako voli da je dobro "ocenjen" ali u nekim slucajevima me bas i ne zanimaju tudja misljenja.
BUDIMO REALNI ... :D

moros

Početnik

(10)

• »moros« je žensko

Datum registracije: 02.12.2005

• Poruku poslati

47

Četvrtak, 25. Januar 2007

Nerado priznajem,ali,da vazno mi je sta drugi misle....ali naravno, moji prijatelji,roditelji...... xx(
''ljudi su deo jednog ozbiljnog projekta koji se zove-ZIVOT''

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

48

Nekad smatram da ne bih mogla podneti da moji najbliži steknu pogrešan ustisak o meni,jer bi mi vrlo teško palo da se razočaraju u mene.Ako tako posmatram stvari-onda mi je bitno šta "drugi" misle,ako pod tim "drugima" podrazumevam svoje najbliskije prijatelje,a za ostale subjekte ,koji prolaze kroz moj zivot,nestalne likove ili čak šta više za ovu čaršiju me vrlo ,vrlo nije briga, iskreno 8)

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

49

Skoro sasvim mi je nebitno shta o meni misle drugi.
Bitno mi je shta o meni misle prvi. Oni najblizi.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

saf

Učenik

(10)

Datum registracije: 18.12.2006

• Poruku poslati

50

mnogo je vazno sta SupMod misli uverio sam se po brisanju postova,Allah nek mu oprosti amin.

• »be_unique« je žensko

Datum registracije: 10.02.2006

• Poruku poslati

51

Vazno mi je sta o meni misle ljudi do kojih mi je stalo, a za neke leve me bas briga 8)
naravno, lepo je cuti i od tih 'nevaznih' ljudi lepo misljenje o sebi :O .
kako roditelji cvetaju kad im profesori hvale decu :O bar moji to rade!!! tada i meni to znaci ;(

mnogi tek kada me bolje upoznaju vide kako sam super osoba ;) bas skromno od mene :D

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

52

Utorak, 30. Januar 2007

Isto koliko i njima sta ja mislim. :) :)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

53

Subota, 26. Januar 2008

Nije mi vazno misljenje ljudi koji me ne poznaju ili koji me poznaju samo povrsno. Od njih prihvatam samo i sve sto je pozitivno. :D
Stalo mi je do misljenja onih kojima sam dozvolila da me upoznaju dovoljno dobro da bi mogli da ocene moje odredjene postupke. Od njih prihvatam i kritiku i savet, jer zelim da budem osoba koja sebe stalno nadogradjuju i usavrsavaju ne zbog ljudi (niko nije savrsen), vec zbog jacih i vrednijih razloga.
:]
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

AsiraF

Učenik

(10)

• »AsiraF« je žensko

Datum registracije: 18.01.2008

• Poruku poslati

54

Subota, 26. Januar 2008

:D

Nije mi bitno od onih kojima je to jedina tema za razmisljanje,ali bitno mi je od onih koje volim.Usput --kao --,prihvatam samo pozitivne kritike kao ISTINU. ;)
Svatila je sasvim jasno da ga silno voli,a i to da moze da se pomiri sa tim da ga vise ne vidi NIKADA... NIKADA...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

55

Nedjelja, 27. Januar 2008

I ako mi se to ne svidja u prilicnij mi je meri bitno sta drugi misle o meni, zato mi je cesto tesko da se opustim. Jedino se opustamu poznatom drustvu, a ako ima neko nepoznat prilicno sam stidljiv.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

56

Ponedjeljak, 28. Januar 2008

Citirano

Orginalno od Jahja
I ako mi se to ne svidja u prilicnij mi je meri bitno sta drugi misle o meni, zato mi je cesto tesko da se opustim. Jedino se opustamu poznatom drustvu, a ako ima neko nepoznat prilicno sam stidljiv.

Dobro, sve to ide u sklopu zrijevanja i odrastanja. ;)
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Kerber

Učenik

(13)

• »Kerber« je muško

Datum registracije: 25.07.2005

• Poruku poslati

57

Znamo da cemo jednom i pred Jedinim odgovarati kakvi smo bili,to ce biti presudna i najrealniji opis nase licnosti tokom zivljenja.

Treba covjek imati obzira i odgovornosti u ponasanju. Ljudi na taj nacin kreiraju opravdana i neopravdana misljenja o njemu.

Naravno ima i klevete i ogovaranja,kao sto ima laskanja i hiperbolisanja.

Vidite,vazno je i nije vazno sta drugi misle.

Moje skromno misljenje:)

My soul is painted like the wings of butterflies

LoOdAcHa88

Početnik

(10)

• »LoOdAcHa88« je žensko

Datum registracije: 29.09.2007

• Poruku poslati

58

sto be reko gosn sting "be yourself no matter what they say"...ili ona reklama za sprite...budi svoj sledi svoje instinkte...:D
neko reche "bas me zabole ko sta misli o meni"...e,tako i ja razmisljam...:D nije me briga ni malo...ne radim nista lose,pa nemaju sta da pricaju...:D
Jeste,ja sam samo bludeci putnik,gost i dosljak na ovoj zemlji!A zar ste vi nesto vise?

• »tidzanum« je žensko

Datum registracije: 10.10.2007

• Poruku poslati

59

Ponedjeljak, 17. Mart 2008

Vazno mi je sta drugi misle o meni, posebno prijatelji, rodbina i drage osobe. Ne volim da ostavim pogresan utisak na one ljude do kojih mi je stalo a za sve ostale nije toliko strasno ako me pogresno shvate ;)
,,Ljepota zene je u njenim ocima, jer to su vrata njenog srca, mjesto gdje ljubav stanuje,,

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

60

Ponedjeljak, 17. Mart 2008

Citirano

Orginalno od LoOdAcHa88
sto be reko gosn sting "be yourself no matter what they say"...ili ona reklama za sprite...budi svoj sledi svoje instinkte...:D
neko reche "bas me zabole ko sta misli o meni"...e,tako i ja razmisljam...:D nije me briga ni malo...ne radim nista lose,pa nemaju sta da pricaju...:D

Obično, ljudi koji ovako stvarno misle, ne odgovaraju na pitanja slična ovom, već se jednostavno -"ponašaju"

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Social bookmarks