Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Bosnjaaak

Zlatna sredina

(10)

• »Bosnjaaak« je muško
  • »Bosnjaaak« je autor ove teme

Datum registracije: 17.05.2008

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 14. Septembar 2009

Kome je to smetao Mirsad Djerlek

Na danasnjoj sjednici smenjen je gradonacelnik Novog Pazara.
Rasim Ljajic kaze da je to trebalo odavno uciniti,mozda je njegovo misljenje tacno jer ga njegov partiski kolega nije slusao zaboravio da je sef uvjek sef pa i onda kada nije u pravu.
Mirsad je otisao kao covjek jer nije hteo da bude nici poltron,razmisljao je svojom glavom i nije hteo da bude nici vazal.
[SIZE=3]Samo naukom mozemo doc do istine...[/SIZE]

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

Datum registracije: 30.03.2007

• Poruku poslati

2

Podrska

Gospodine Djerlek,

Zelim da Vam uputim iskrene poruke podrske povodom Vaseg razresenja sa mesta gradonacelnika N.Pazara.
Moje privatno misljenje je da Novi Pazar jos nije zasluzio da na celu grada bude moralan, posten i odgovoran gradonacelnik kakav ste bili Vi. Mislim da u istoriji ovog grada nije bilo boljeg gradonacelnika, jer mislim da ste samo Vi shvatili poziciju gradonacelnika onako kako treba a to se zove - pragmaticno.
Takodje hocu da se zahvalim kao obican gradjanin za profesionalizam, marljivost, i pozrtvovanje koje ste pokazali za vreme svog rada. Vasa jedina greska je bila sto ste otisli daleko ispred shvatanja prosecnog gradjanina N.Pazara i sto niste tradicionalno ukljucili se u tokove lokalnih partijskih zakulisnih i nemoralnih radnji.
Da sam na Vasem mestu osetio bih samo veliko olaksanje. Skinuli ste sebi veliki teret, a Novi Pazar, najiskrenije, nije Vas ni zasluzio.

Zelim vam puno srece i uspeha u zivotu,
novipazar.wordpres.com

eki

Učenik

(10)

Datum registracije: 22.04.2009

• Poruku poslati

3

Citirano

Orginalno od boljanici
Gospodine Djerlek,

Zelim da Vam uputim iskrene poruke podrske povodom Vaseg razresenja sa mesta gradonacelnika N.Pazara.
Moje privatno misljenje je da Novi Pazar jos nije zasluzio da na celu grada bude moralan, posten i odgovoran gradonacelnik kakav ste bili Vi. Mislim da u istoriji ovog grada nije bilo boljeg gradonacelnika, jer mislim da ste samo Vi shvatili poziciju gradonacelnika onako kako treba a to se zove - pragmaticno.
Takodje hocu da se zahvalim kao obican gradjanin za profesionalizam, marljivost, i pozrtvovanje koje ste pokazali za vreme svog rada. Vasa jedina greska je bila sto ste otisli daleko ispred shvatanja prosecnog gradjanina N.Pazara i sto niste tradicionalno ukljucili se u tokove lokalnih partijskih zakulisnih i nemoralnih radnji.
Da sam na Vasem mestu osetio bih samo veliko olaksanje. Skinuli ste sebi veliki teret, a Novi Pazar, najiskrenije, nije Vas ni zasluzio.

Zelim vam puno srece i uspeha u zivotu,

Upravu si Boljanici,zaista je jedino Djerlek bio vrijedan u pazarskoj opštini ali lopovima uvijek smeta pošten čovek.

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

Datum registracije: 28.02.2009

• Poruku poslati

4

Ja mislim da je Suljo kriv.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

5

Opet nije sve tako crno-belo. Ako biram izmedju Rasima ili Djerleka, uvek cu izabrati Djerleka. Ali je i on imao mnogo propusta, ili bar ja to tako vidim. Pre lako je obecavao radnicima TK Raske i Holding kompanije Vojin Popovic da ce sve srediti i tako dalje. Ipak to ne ide tako lako, a on kao gradonacelnik, kako ste i sami rekli, treba da bude pragmatican. Takodje je onu deklaraciju koja se poptipisvala u Mesihat, skoro oko krsenja prava muslimana u Sandzaku(cega smo svi svedoci), u Piramidi nazvao kao separatisticku(sto on nikad ne bi potpisao), to mislim da nije bas pametno, ali eto.

ALi se slazem da je najbolji gradonacelnik kojeg smo imali, da niej lopov, kao prethodnici, da i ako je realno preterivao u obecanjima, ipak do nekle pokusavao da ih ispuni.

Smatram da treba da osnuje partiju, i da bude treca opcija. Ako vredi, kao sto ja verujem da vredi, to ce pokazati.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

• Poruku poslati

6

Slazem se apsolutno da bi trebao osnovati partiju.
Nimalo me nije iznenadilo kad je onakvim vokabularom Rasim Ljajic nazvao i izvredjao svog bivseg stranackog kolegu, a nije ni svestan da to govori vise o njemu nego o Mirsadu Djerleku.
Dalje, jos jedan dokaz da sve partije u Sandzaku imaju nasledjenu autoritarnu i nedemokratsku prirodu, a svaki prefiks ispred njihovih naziva "demokratska" ili busanje u grudi sa ustima punom demokratije je najobicnija laz.
Sve ove partije i svi lideri u Pazaru i Sandzaku su na celu kriptokomunistickih partija i organizacija. Na zalost, ogromna vecina gradjana N.Pazara i ne zna sta je demokratija i sloboda da bi reagovali i zbacili ovu pokvarenu vlast i demagoge koji ISISAVAJU bice Sandzaka kao neprijateljsku teritoriju, jer se ponasaju sa svojim bandama kao okupatori grada a ne ljudi koji vole svoj Sandzak i svoj Novi Pazar.
Gospodin Mirsad Djerlek je pokrenuo novu eru. Pokazao je da se moze raditi i drugacije, i uveren sam da posteni deo ljudi u Novom Pazaru ce stati uz njega.
novipazar.wordpres.com

Datum registracije: 25.05.2009

• Poruku poslati

7

Novi momenti

Zapravo, vecina nas je iznenadjena ovim desavanjima, a ustvari puno toga se desavalo iza zatvorenih vrata vec neko vreme. Iznecu svoje skromno misljenje...O stranci SDA i S.Ugljaninu necu nista reci, jer je to vec ispricana prica i nadam se da je vise necemo citati nikad! O stranci SDP i R.Ljajicu imam puno toga reci, ali se sve zasniva na jednoj recenici. Malo vise ima boljih stvari nego gorih u vezi te stranke i Rasima Ljajica. Moze on mnogo bolje, pravi ogromne greske, ali sve se to da pripisati jednoj politickoj partiji koja dela u ovoj crnoj zemlji Srbiji. Ne bih uporedjivao SDP sa SDA, jer je SDA sada mediokritet. Sto se tice bivseg gradonacelnika, M.Djerleka, svi mi, gradjani Novog Pazara smo donekle imali pozitivno misljenje o njemu, imali dojam da se nesto radi u gradu, da funkcionise i onda...Boom...Sve ovo...Pa se ja, kao student, stvarno zapitah: "A, sta se zapravo uradilo u N.Pazaru"? Vidljivo, samo ono malo trga na centru, ostalo... :rolleyes: Kazu da se M.Djerlek priblizio muftiji Zukorlicu i da je zbog toga smenjen i da ce sada zajedno sa njim osnovati svoju novu stranku. Sve u svemu, ne treba nam novih partija, novih politicara, sve je i tako crno... Trebaju nam pravi ljudi na prava mesta! Od svih tih licnosti najveci uticaj, moc i autoritet ima muftija Zukorlic i to sa razlogom. Vecina Novopazaraca je uz njega, kao i ja. E, sad, sta ce se desiti u nastavku politicke drame videcemo...
"Zar od mene tražite da se nekome drugom, osim Allahu, klanjam, o neznalice!?"

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

• Poruku poslati

8

Citirano

Orginalno od Dr Pazarac
Zapravo, vecina nas je iznenadjena ovim desavanjima, a ustvari puno toga se desavalo iza zatvorenih vrata vec neko vreme. Iznecu svoje skromno misljenje...O stranci SDA i S.Ugljaninu necu nista reci, jer je to vec ispricana prica i nadam se da je vise necemo citati nikad! O stranci SDP i R.Ljajicu imam puno toga reci, ali se sve zasniva na jednoj recenici. Malo vise ima boljih stvari nego gorih u vezi te stranke i Rasima Ljajica. Moze on mnogo bolje, pravi ogromne greske, ali sve se to da pripisati jednoj politickoj partiji koja dela u ovoj crnoj zemlji Srbiji. Ne bih uporedjivao SDP sa SDA, jer je SDA sada mediokritet. Sto se tice bivseg gradonacelnika, M.Djerleka, svi mi, gradjani Novog Pazara smo donekle imali pozitivno misljenje o njemu, imali dojam da se nesto radi u gradu, da funkcionise i onda...Boom...Sve ovo...Pa se ja, kao student, stvarno zapitah: "A, sta se zapravo uradilo u N.Pazaru"? Vidljivo, samo ono malo trga na centru, ostalo... :rolleyes: Kazu da se M.Djerlek priblizio muftiji Zukorlicu i da je zbog toga smenjen i da ce sada zajedno sa njim osnovati svoju novu stranku. Sve u svemu, ne treba nam novih partija, novih politicara, sve je i tako crno... Trebaju nam pravi ljudi na prava mesta! Od svih tih licnosti najveci uticaj, moc i autoritet ima muftija Zukorlic i to sa razlogom. Vecina Novopazaraca je uz njega, kao i ja. E, sad, sta ce se desiti u nastavku politicke drame videcemo...

Slazem se sa tobom gotovo sve sto si rekao, Dr.Pazarac. Zapravo pogodio si srz: sve prividno odlicno funkcionice, i onda ..boom..smenjen gradonacelnik iz razloga koji nam ne znaci nista. To otvara mnoga pitanja: koliko manipulisu lideri stranaka nama samima -a mi smo ih glasali, kad se na ovakav nedemokratski nacin smjenjuje gradonacelnik.
Mislim da, ako gospodin Djerlek bude osnivao novu stranku nece se uopste vezivati za Zukorlica.Zukorlic je strasno kruta neharizmaticna licnost, sa beskrajnim ambicijama ali koji ne moze dalje da vidi od Novog Pazara. Zukorlic vidi bosnjacki korpus u Sandzaku kao vojsku kojom treba komandovati i svako drugo misljenje on bi kategoricki negira.Zukorlic zapravo nije demokrata i nije za politiku.U poziciji u kojoj je sad moze da upravlja ljudima i to mu odgovara.
Mirsad Djerlek gotovo da nema nista zajednicko sa Zukorlicem, ali njegova pragmaticnost, demokraticnost, iskrenost prema svom narodu ga cini izuzetnim liderom i ocekujem u bliskoj buducnosti sve najbolje od njega u politici.
novipazar.wordpres.com

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

9

Citirano

Orginalno od Dr Pazarac
Sve u svemu, ne treba nam novih partija, novih politicara, sve je i tako crno... Trebaju nam pravi ljudi na prava mesta!

Ne volim ove teme, ali ovo sam morao primetit. Moram ti reći da je ovo što sam izdvojio u neskladu sa kontekstom.
Ako PRAVI ljudi u okviru postojećih partija ne mogu funkcionisati, a kamoli preuzeti PRAVA mesta - imaju puno pravo da svoj program usmere kroz nezavisno, zasebno političko delovanje.
Tako da, i ako osnuje stranku, nema mu se šta zameriti...
我还记得

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

• Poruku poslati

10

Bas tako, Matrix. Dobro si primetio.
novipazar.wordpres.com

• »Mandelbrot« je muško

Datum registracije: 04.05.2009

• Poruku poslati

11

Citirano

Orginalno od MATRIX
Ne volim ove teme, ali ovo sam morao primetit. Moram ti reći da je ovo što sam izdvojio u neskladu sa kontekstom.
Ako PRAVI ljudi u okviru postojećih partija ne mogu funkcionisati, a kamoli preuzeti PRAVA mesta - imaju puno pravo da svoj program usmere kroz nezavisno, zasebno političko delovanje.
Tako da, i ako osnuje stranku, nema mu se šta zameriti...

Slazem se, mislim da je stekao poverenje gradjana i da ce dobiti veliku podrsku ako se kandiduje na sledecim izborima.
A ovaj jabandzija, ocigledno, ne boji se ni dana, ni noci, ni sela, ni muhtara, ni vlasti, ni zvijeri. Mora da je ili krupan junak ili sitna pamet.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

12

Onoliko koliko ja mogu odavde da vidim slike i prilike u Sandžaku to jest koliko mislim da vidim i da znam, podhitno trebda se rodi neki pokret i vođa iz naroda, nova snaga sa jednom cijelom intelektualnom elitom okupljena oko jednog vrhunskog autoriteta. Naravno sve ovo isto mislim da treba i nama ovdje u BIH a ja se bar nadam iz onog što ovde vidim i čujem da bi kod nas konačno ta osoba i ta snaga mogao da bude čovjek iz vaše mahale General Sefer Halilović. Ali naravno ovde je riječ prije svega o otovorenom forumu NP a i tema je vezana za probleme ili prilike vašeg grada, međutim samo sam se kroz ovo svoje malo lutanje i skretanje sa teme na trenutak zapitao : Da li bi se baš ovo mjesto ili neko slično ovome moglo iskoristiti za rađanje jedne takve snage, kakvu mnogi građani Sandžaka priželjkuju.
Uvijek od nekud mora da se počne.
Na vatru odgovori vatrom !

Datum registracije: 25.05.2009

• Poruku poslati

13

Dakle, postoje sposobni ljudi i u Novom Pazaru i svakom drugom gradu. Postoje ljudi koji puno vise znaju i od B. Tadica, i od R.Ljajica i S.Ugljanina i M.Djerleka. I vise znanja i vise liderske harizme. Stvar je u tome sto ti ljudi nisu zainteresovani za nesto sto se nikada nece promeniti...pa sve te svoje kvalitete koriste za svoje dobro, u porodici, preduzecu i sl. I svi mi barem jednu takvu osobu znamo.
Poenta cele price je da je sva ta vlast i moc veliko iskusenje i pitanje je da li bismo se mi isto ponasali na mestima ovih "mocnijih" nam sugradjana. Utisak je da je Djerlek radio na ugledu grada, ali svakako i na svom licnom ugledu, mozda malo vise nego sto se moglo trpeti od strane njegovih stranackih kolega. Stoga je sada i sam Djerlek svestan da je mogao malo manje...u malom duzem periodu sve to... No, mene zapravo, zabrinjava koga je to iz SDP-a toliko zabrinulo sto neki njihov kolega stice ugled, kada je to do skoro bio najveci problem te stranke. Oni jednostavno nisu imali coveka koji bi bio gradonacelnik, nisu imali DRUGOG COVEKA stranke. Rasim Ljajic je na vrhu, a onda deset mesta slobodnih, pa desetak njih slabo poznatih. To su imali sa M.Djerlekom. Sada to nemaju i to moze biti problem za NP. Da se za trenutak osvrnem i na to da nam ne trebaju novi politicari i stranke. I NE TREBAJU... I cemu?

Znaci, ako sam ja sposoban da budem deo harmonije u svojoj porodici, grupi na fakultetu i svom drustvu, da gradim, ulazem, budem nekada "sef", nekada "radnik" ili oboje istovremeno u porodici i drustvu, onda ce mene gradski cinovnici interesovati vrlo malo, tek u situacijama neke administrativne dosadne stvari. Znaci, svoja kuca, svoje dvoriste, svoje naselje... Svi tako... i onda necemo znati ko nam je gradonacelnik, ko ga smenjuje i zbog cega...

Ali, Srbija je cudo... Crno cudo!
"Zar od mene tražite da se nekome drugom, osim Allahu, klanjam, o neznalice!?"

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

• Poruku poslati

14

Citirano

Orginalno od emir-RA
Onoliko koliko ja mogu odavde da vidim slike i prilike u Sandžaku to jest koliko mislim da vidim i da znam, podhitno trebda se rodi neki pokret i vođa iz naroda, nova snaga sa jednom cijelom intelektualnom elitom okupljena oko jednog vrhunskog autoriteta. Naravno sve ovo isto mislim da treba i nama ovdje u BIH a ja se bar nadam iz onog što ovde vidim i čujem da bi kod nas konačno ta osoba i ta snaga mogao da bude čovjek iz vaše mahale General Sefer Halilović. Ali naravno ovde je riječ prije svega o otovorenom forumu NP a i tema je vezana za probleme ili prilike vašeg grada, međutim samo sam se kroz ovo svoje malo lutanje i skretanje sa teme na trenutak zapitao : Da li bi se baš ovo mjesto ili neko slično ovome moglo iskoristiti za rađanje jedne takve snage, kakvu mnogi građani Sandžaka priželjkuju.
Uvijek od nekud mora da se počne.

Emire, uz duzno postovanje,dozvoli da te malo korigujem.
Dobro kazes to da je Sandzaku potrebna nova snaga , novi pokret i slicno...
Razlog: Sve je zastarelo u Sandzaku.
O zivotima savremenih i mladih ljudi pitaju se i odlucuju stari, stariji i najstariji. Tradicija je beskrupulozno zoupotrebila mlade ljude, tako sto im je otela pravo da se pitaju. Tu su tradiciji pomogle i verske vodje, koje nad tom pokornoscu mladih ljudi grade svoje karijere i guraju ih u poslusnicke torove.
Korekcija je u sledecem: ne treba nama mladim ljudima u Sandzaku vrhunski vodja i autoritet. Ne treba nas neko da vuce za nos...mi smo mladi, ali znamo da razmisljamo i da upravljamo sobom.
Ova Sandzacka politicka oligarhija je zajahala narod sa svih strana. Narod je obespravljen, zbunjen, uznemiren i frustriran...Ne zna ko je kriv za nase stanje.
Znaci, nama ne treba VODJA.Ne treba AUTORITET.
Nama treba MODEL. PARADIGMA.
Za mene je pojava gospodina Mirsada Djerleka u Sandzaku pocetak novog doba ovde. SDP su ga pozurili da sklone danas, ali gotovo je... Narod je video kakav treba da bude demokratski politicar, patriota, covek koji voli svoj narod i koji daje sve od sebe za svoj grad.
Jos jednom kazem: drago mi je sto se g.Djerlek oslobodio kandzi hipokrizije SDP-a. Drago mi je sto je na danasnjoj konferenciji za stampu g. Djerlek u nekoliko recenica prikazao hipokriziju citavog drustva u Sandzaku.
Ja bih voleo da sutra ili narodnih dana gradjani Novog Pazara prosetaju gradom masovno u znak podrske i zahvalnosti Mirsadu Djerleku. Za sad je to dovoljno...
Zasto dovoljno?
Zato sto su poceli da dolaze novi vetrovi slobode u Sandzaku, koji ce se pretvoriti u oluju i ubrzo oduvati ove autokrate sto ubijaju Sandzak vec godinama.
Nase autokrate, naravno.
novipazar.wordpres.com

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

15

Gradsko veće:Preispitati dosadašnji rad Mirsada Đerleka

Gradsko veće Novog Pazara zatražiće od Ministarstva finansija da budžetska inspekcija preispita rad dosadašnjeg gradonačelnika Mirsada Đerleka zbog sumnje da je načinio "niz ozbiljnih finansijskih malverzacija".

Kako se navodi u saopštenju iz kabineta novoizabranog gradonačelnika, odbornici skupštinske većine sumnjaju da postoji "niz ozbiljnih finansijskih malverzacija, pre svega kada je u pitanju trošenje 100 miliona dinara sredstava koja su dobijena kreditnim zaduživanjem opštine".

Dodaje se i da je Đerlek već duže vreme javnosti, bez takve odluke organa lokalne samouprave, davao kontradiktorne izjave u vezi sa stanjem u Tekstilnom kombinatu "Raška" u kojem je Ministarstvo ekonomije i regonalnog razvoja pokrenulo stečajni postupak .

"Iako je od prvog dana znao da ceo proces podržavljenja Tekstilnog kombinata neće biti ni lak ni jednostavan, davanjem lažnih izjava bivši gradonačelnik Đerlek je svesno radio isključivo na podizanju svoje lične popularnosti obmanjujući građane Novog Pazara", navodi se u saopštenju.

”Zbog svega toga, skupštinska većina je odlučila da smeni Đerleka i na taj način demokratskom procedurom potvrdi princip da nema nesmenjivih funkconera, kao i da na tako odgovornim funkcijama mogu biti samo pošteni i odgovorni ljudi koji dobrobit građana stavljaju ispred svoje lične promocije.
-----------------------------------------------------------
Poturak:Djerlek previše obećavao radnicima TK “Raška“
Ponedjeljak, 14 Septembar 2009

Nekoliko visokih funkcionera i odbornika Sandžačke demokratske partije Rasima Ljajića ocenili su danas da se smenom gradonačelnika nije desilo “ništa strašno” i da je reč o normalnom funkcionisanju demokratskih principa u Novom Pazaru.

Novoizabrana predsednica novopazarske skupštine Borka Jovanović iz Socijalističke partije Srbije ocenila je posle današnje sednice da je reč “samo o personalnim promenama” i da će parlament nastaviti da radi u interesu građana.

Potpredsednik SDP i odbornik u skupštini Novog Pazara Munir Poturak rekao je na istoj konferenciji za novinare da je dosadašnji gradonačelnik Mirsad Đerlek smenjen zbog “loše komunikacije” sa Skupštinom, Gradskim većem i Vladom Srbije.

“Nije (Đerlek) smenjen zbog nesposobnosti, već loše komunikacije i olakog davanja obećanja”, rekao je Poturak.

On je dodao da se skupštinska većina nije slagala sa Đerlekovim načinom komunikacije sa radnicima TK “Raška” .

“Đerlek je olako obećao da će Raška oživeti i da će se desiti čudo. Stvarana je predstava da Skupština, Veće i partijski funkcioneri koče rešenje problema, što nije tačno!”, rekao je Đerlek
------------------------------------------------------------
Mahmutović:Više rada, manje priče
Ponedjeljak, 14 Septembar 2009

Novoizabrani gradonačelnik Novog Pazara Meho Mahmutović rekao je u prvom obraćanju javnosti da će raditi u korist svih građana, bez obzira na versku, nacionalnu ili partijsku pripadnost.

“Ekonomska situacija je teška i tu nema mnogo mesta za priču. Novi slogan koji će od sutra važiti je `više rada, a manje priče` i to će važiti za sve u zgradi uprave Grada », rekao je Mahmutović u obraćanju novinarima.

On je naglasio važnost timskog rada u vođenju grada i sebe okarakterisao kao osobu koja zna da radi u timu.

“Navikao sam da radim timski i pokušaću da poljuljane odnose između Skupštine, Veća i gradonačelnika popravim, kao i odnose odnose između vlasti i opozicije“, rekao je Mahmutović novinarima.

meho

Početnik

(10)

• »meho« je muško
  • »meho« je zabranjen

Datum registracije: 17.07.2008

• Poruku poslati

16

selam alejkum

Zalost i bijeda od svih njih. Nikad vise za nikog necu glasati a pogotovu NE za ove,ma ni za dzerleka ni za muamera ni za rasima, pa sta godinu i po pricaju prazne price a nista nerade, obecavali kule i gradove i investicije i ulaganja i zaposljavanja a dobismo promahu sa svih strana, nikad se gore nije zivjelo, njima da nacrtas 3 ovce na papir oni ce 2 izgubit ili ukras, sramota nemam rijeci, razocaran sam na sve

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

• Poruku poslati

17

Vidi se iz aviona da su poceli hajku na Djerleka. Mozda se plase da ne progovori..? Sta mislite?
novipazar.wordpres.com

meho

Početnik

(10)

• »meho« je muško
  • »meho« je zabranjen

Datum registracije: 17.07.2008

• Poruku poslati

18

selam alejkum

Haram mu bilo ako neprogovori, sta to kriju od nas gradjana od javnosti, sve neke spletke, pa dok je bio u bolnici pola raske baljevca i leposavica je zaposlio, sad srbi teraju cirkus na nas racun, kazu da nesme ni jedan srbin pored opstine da prodje odmah da zaposle, Samo hvala ALLAHU te necemo vise gledat onog cetnika veselinovica, nisam mogao televizor da upalim od njega, nemogu na oci da ga vidim, Ali moj glas vise nikad nece za ove lopove prevarante.

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

• Poruku poslati

19

Jedno pitanje;
Ne cini li vam se cudnim sto se sve desilo u jednom danu za par sati:
a) ostavka predsednika Skupstine grad N.Pazara
b) smena gradonacelnika Novog Pazara
Da pozovemo "Insajder" i B92 da ovo preispita?
novipazar.wordpres.com

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

20

Mnogo mi smeta jedna stvar kod nasek naroda. Govorite o prosvecenosti, o tome da je narod sazreo, a opet slepo pocinjete da verujete jednom coveku. Jednom je to bio Sulejman Uglajnin, danas neki to pokusavaju da ucine sa Djerlekom. Normalno da ih ne stavljam u isti kos, jer nemaju nista zajednicko, ali govorim da nam ne treba covek kojeg cemo slepo slediti. Svaka cas Djerleku, opet je u ovoj situaciji ispao covek, ali meni treba mnogo vise da bih bio siguran da je on TAJ.

Govori da je vratio,tj. otpisao 30 % duga. To je tacno. Ali ne govori da je uzeo kredit od 100 miliona dinara. Racunajte kamatu i ostale stvari. I odma ispada da nije 30 %. Radio je 15 meseci kao gradonacelnik, i verujem da je bio posten, ali ljudi pa to nije dovoljno. TO bi trebao da je preuslov da on postane gradonacelnik, mora mnogo vise da uradi pokaze i dokaze da bi bio pravi gradonacelnik. Nek mi neko nabroji stvari koje je uradio za vreme svog mandata?

Nemojte ovo da shvatite kao branjenje SDP-a, a pogotovu njihovog lidera, za kojeg verujem da je nista vise nego Beogradski poltron, kao i Sulejman ovde kod nas. ALi me iznenadjuje stvar, sto niko, ali bas niko nije krenuo(iz tog politickog zivota, a oni imaju mnogo vise informacija o tome nego mi) za Djerlekom, niko ga nije podrzao, niko branio. NECU DA MU VERUJEM DOK NE POKAZE DA JE VREDAN TOGA!

Vreme ce pokazati. I jos jedna stvar. To sto se pojavio na 2-3 skupa IZuS ne znaci da je blizak sa Muftijom. Videcemo koliko Djerkle ima njegovu podrsku.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Social bookmarks