Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »DreamKiller« je muško
  • »DreamKiller« je zabranjen
  • »DreamKiller« je autor ove teme

Datum registracije: 03.10.2003

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 03. Novembar 2003

Komentar na zatvorenu temu "Sihir...nanosenje zla coveku."

Selam alejkum Boshnjakinje i Boshnjaci. Nije mi jasno samo jedno zashto je Gospod Sans onako grubo zatvorio temu koju je pokrenuo clan foruma a koja je vezana za kako da kazem "sihir". Meni taj postupak djeluje kao da je vazniji ovaj Forum od clanova foruma. Ja koliko sam shvatio da je on na neki nachin htio da pokrene temu u vezi Sihra, ali nije znao kako da je definishe pa eto u tom trenutku je izvukao maximum. Zato nije fol da se on jednostavno onako grubo zaustavi i da mu se kaze onako grubo. Po pravilu bi trebalo mu pomochi u definisanju teme, pa da ti prijedlog, mozda bi bilo ovako bolje, ili mozda si htio ovako rechi. Oni koji su na vlasti ako nisu tu da sluze onima koji su tu na Forumu, vech samom Forumu, onda je to znak da se Forum polahko odvaja od realnosti i polahko ide u utopijske (fatamorganske) tvorevine a kako takve stvari zavrshavaju to je poznato kroz historiju. Ali kada nekom vlast raste i jacha on postaje sve bezobzirniji.

Allahimanet.
Onaj koji nema Dostojanstva nema ni Imana.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 03. Novembar 2003

Sans je objasnio prilikom zatvaranja teme zasto je to ucinio.
A to sto ti nazivas "grubim", ja nazvam konsekventnim.
Zamisli samo kad bi par moderatora, koliko ih ima, moralo svakom clanu foruma (preko 360 trenutno) da skrece paznju kad ovaj otvori temu na los nacin pa da istu jos i prepravljaju ili daju predloge kako je treba otvoriti iako ih ta tema ne zanima.
Dakle, Sans je sasvim ispravno postupio zatvaranjem teme, a to ne znaci da je clan onesposobljen da temu otvori opet, ali ovog puta bolje osmisljenu.

Citirano

...onda je to znak da se Forum polahko odvaja od realnosti i polahko ide u utopijske (fatamorganske) tvorevine a kako takve stvari zavrshavaju to je poznato kroz historiju.

Pa ti ovo isto ponavljas evo godinu dana, ali izgleda da nisi u pravu, sto pokazuje i sam razvoj foruma, kao i tvoje samo prisustvo na njemu.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks