Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko
  • »angel undercover« je autor ove teme

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 16. Novembar 2003

Komentar za onu temu sto je zatvorena ...

... dajem ovdje jer je originalna tema zatvorena, ovdje mislim na temu 'hajdemo na slobodne forume'. E ja ne bih pozivala na druge forume, ne najavljujem moj odlazak (jos) :) samo bih zeljela iznijeti moje licno misljenje koje vi mozete dijeliti ili ne. Forum mi se svidja u globalu, raja je ok, rijecnik i konverzacije su na nivou i, i, i , ali malko su mi moderatori i admin rigorozni. Sta ako je jedan post malo skrenuo sa teme ili se u jednoj temi otvori druga tema, ili sta fali da imaju dvije slicne teme, ama sve su to neke sitnice koje u stvari i CINE forum forumom. To ti je isto kao kad odes kod nekoga i osjecas se lagodno i fino, a opet odes negdje i imas osjecaj da te motre da ne bi ne do Allah pomjerio heklanje...
Eh tako se ja osjecam ovdje.
Nije da mi nije fino, cak sta vise... prija mi vase drustvo, upoznala sam divne ljude upravo zahvaljujuci ovom forumu. Ja sam osoba koja pricajuci o kolacima ode na istovar cigli, tako isto i pisem i iskreno da vam kazem, nervira me kada mi post zavrsi u kanti za smece, a jedini razlog je jer ne pripada temi, nervira me kada se moja tema pripoji drugoj, jer ja znam sto je nisam stavila u nastavku te druge, ja sam se za taj post potrudila, ma kako on glup bio ili kratak, ali je to moj trud. Osjecam se skuceno, a kad se osjecam skuceno ne mogu se opustiti da pisem, a ako ne pisem sta cu na forumu ?:)
De se malo opustite, nece crknuti scripta zbog par promasenih tema, bilivmi...
Istresoh se ja, ali ne mari, iznijela sam ono sto me duze vec tisti :)

love

I am a woman above everything else

sismis69

Početnik

(10)

• »sismis69« je muško
  • »sismis69« je zabranjen

Datum registracije: 16.11.2003

• Poruku poslati

2

Esselamu alejkum!

Braco moja i sestre, vidite dokle smo dogurali da se istina ne smije iznijeti, bas kao i uonom sistemu u kojem smo bili proganjani.
Jadni smo ti mi narod Bosnjaci (poneki).
Daj covjeku vlast i pare pa vidi kakav je, ako se promijeni, nije nikada ni bio insan.

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

3

halali, nisi u pravu....

love

sismis69

Početnik

(10)

• »sismis69« je muško

• Poruku poslati

4

Citirano

Orginalno od angel undercover
halali, nisi u pravu....

love

Objasni sestro!
Selam!

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od sismis69
Esselamu alejkum!

Braco moja i sestre, vidite dokle smo dogurali da se istina ne smije iznijeti, bas kao i uonom sistemu u kojem smo bili proganjani.
Jadni smo ti mi narod Bosnjaci (poneki).
Daj covjeku vlast i pare pa vidi kakav je, ako se promijeni, nije nikada ni bio insan.

ma ovo ti ne stoji ama bas nikako i ni u kojoj vezi sa mojom temom. Ko ti uskracuje slobodu govora? Ja samo pricam o strogim pravilima, i to je to :)

love

sismis69

Početnik

(10)

• »sismis69« je muško

• Poruku poslati

6

Halali, u pravu si 100%.
Selam!

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

7

Ponedjeljak, 17. Novembar 2003

Nerazumem ovo budzenje i ovaj bahat oko ovog foruma. Kome se nesvidja nemora da se javlja. Meni licno je ovaj forum interesantan, i kada mi bude dosadijo, necu se vise pojavljati na njemu.

Administrator i moderatori su ok i po mojem misljenju na nivou. To sto zatvaraju theme ili brisu pojedine postove, to radu u koristi svija.

Citirano

angel undercover

Sta ako je jedan post malo skrenuo sa teme ili se u jednoj temi otvori druga tema, ili sta fali da imaju dvije slicne teme, ama sve su to neke sitnice koje u stvari i CINE forum forumom.

Ja licno kada otvorim neku themu i pozelim citati postove pojedinih clanova foruma, koji su izjavili svoje misljenje na themu, nezelim citati komentare koji nemaju veze sa themom.

Eto toliko od mene, nemoj da mi neko zamjeri!

8

Slazem se sa angel gotovo u potpunosti sa onim sto je iznela. Ali i dalje podrzavam moderatore foruma u onome sto rade. Jer zaista bi u suprotnom napravljen bio 'buckuris' po forumu i on ne bi izgledao onako kako sada izgleda (a niko ne kaze da ne moze bolje, ne :) ). Mogao bi ipak postojati neki prag tolerantnosti za postove koji odskacu malo od teme, jer se po dosadasnjem kriteriju zaista rigorozno uklanjaju te se treba malo vise razmisljati pre nego se nesto napise. Mada i bolje je sto je tako.. nek se razmislja. Ali admin preti da ce da ukloni cak i temu koja je jedina sad skroz opustena i gde se pomalo zeza (da ne kaze sprda :) ) a to su zelje i cestitke. Misljenja sam da ne bi trebao to da radi, ali isto tako da ne bi trebao da pusti (kao sto i ne pusta) da se to prenese na druge delove foruma.

A sto onaj onajkojitrazi se buni to vec je njegova stvar. Sa njegovim nacinom pisanja pa i mogu da se pomirim pa da ne prokomentarisem, ali sa onim sto je izneo poslednje (poziv na druge forume) vec je malo preterao, i pokazao da mu trazenje nesto i nije bas...

Admin je vec preduzeo neke mere da se pisanje i ogranici, ali neki ljudi ipak nemaju u svesti da je ovo forum a ne privatni portal. Srz foruma je da se diskutuje a ne postuju predavanja iza kojih ne stoje sami clanovi. Naravno da moze biti tih slucajeva gde je neophodno, ali za konstantne copy paste postove koji se postuju (istina ne iz losih naloga) otvaraju se web stranice na ciju se posetu treba oslanjati, a ne forumi. U naj slucaju moze se uputiti na takav neki link kako to sans i ucini.

Ja sam bio i za to da se bas novim clanovima (a moze i meni sa njima) onemoguci neki perido pokretanje tema dok ne upoznaju srz foruma, ali admin se ne slozi.. kaze da forum onda gubi smisao, tj (kako ja svatih) nije posle isti kao i drugi. Ja sam i zeleo tim da se ucini da ovaj forum bude razlicit od drugih, i da se samim tim odmah stavi do znanja svima da jeste razlicit (time im se skrene paznja pa jos posle i kroz citanje to shvate sto je sasvim dovoljno).

Po analogiji o promasenim temama, citav drugi deo mog posta bi se mogao ukloniti jer se ne tice teme... ali neki prag tolerantnosti mora postojati (koji ovim ne bi bio prekrsen :) ), pa makar i nemi ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

divokoza

Početnik

(10)

• »divokoza« je zabranjen

Datum registracije: 17.11.2003

• Poruku poslati

9

Esselamu alejkum!
fingersbroken, ti se nekoga bojis , to sam dokucio citajuci tvoje postove. Insana je Uzviseni stvorio slobodnog a svake stege se treba osloboditi i nikome ne dozvoliti da nam soli pamet.
Selam!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

10

Pa mislim nema vise smisla stvarno. Moram da odgovorim. NIKO NIKOME OVDE NE SOLI PAMET. Ljudi, imate statut foruma i na vama je (znaci licno odlucujete) da li ce te ga se pridrzavati ili ne. Od toga zavisi i da li cete moci da ucestvujete u diskusijama na ovom Forumu ili ne. MORA DA SE ZNA RED!!! Muka mi je od nekih clanova (niko iz ove teme da se razumemo ;) ) koji konstantno pokusavaju da upropaste trud svih nas ovde. Dakle, NAPRED MODERATORI!!!

Selam
Sit Hungry Doesn't Believe

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

11

Postovani avicena ja sam samo iznijela ono sto mene tisti, kao sto vidis trudim se da se pridrzavam, ne odvracam ni na sta ni ni od koga, smao iznosim misljenje...

love

divokoza

Početnik

(10)

• Poruku poslati

12

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Pa mislim nema vise smisla stvarno. Moram da odgovorim. NIKO NIKOME OVDE NE SOLI PAMET. Ljudi, imate statut foruma i na vama je (znaci licno odlucujete) da li ce te ga se pridrzavati ili ne. Od toga zavisi i da li cete moci da ucestvujete u diskusijama na ovom Forumu ili ne. MORA DA SE ZNA RED!!! Muka mi je od nekih clanova (niko iz ove teme da se razumemo ;) ) koji konstantno pokusavaju da upropaste trud svih nas ovde. Dakle, NAPRED MODERATORI!!!

Selam

Ma nisi nista bolje ni naucio, stroga pravila, zatvorski rezim, moderatore naprijed, brisi, pisi, pisi brisi, premestaj, premjestaj, opomena jedna, dvostruka, zabrana..
Sta cemo, dugo smo zivjeli u jednoumlju, valja nastaviti dalje u istom tempu.
Tisina, cuce nas ko!

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

13

I ja sam misljenja da doticnim personama malo vise tolerancije uopste nebi falilo...al' 'ajd,bogu na amanet......

14

AMAN!!!

"Ko vas bije po usima" da svoje dragoceno vreme provodite na ovom ozbiljnom forumu sa , kako neko rece, previse "rigoroznim" modijima i pravilima? Ko se koga boji? Pa necemo valjda ovde naglabati ko se , koliko, cega i koga boji! :O Iz prethodnih postova ne mogu, a da ne primetim da se vecina vas obrusuje na urednistvo foruma.Pricate gotovo svasta, a opet ste na forumu? ?( Meni je sve to nekako nelogicno jer da vam nije stalo do foruma onda ne biste svoje vreme provodili postirajuci komentare ovakve vrste. Ne cinite zivot komlikovanijim, kad ga je lepse jednostavno ziveti. :)

Dakle, dobrodosli na :

[SIZE=4]:) OTVORENI FORUM :)[/SIZE]

Pozdrav
pink

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

divokoza

Početnik

(10)

• Poruku poslati

15

Citirano

Orginalno od pink
AMAN!!!

"Ko vas bije po usima" da svoje dragoceno vreme provodite na ovom ozbiljnom forumu sa , kako neko rece, previse "rigoroznim" modijima i pravilima? Ko se koga boji? Pa necemo valjda ovde naglabati ko se , koliko, cega i koga boji! :O Iz prethodnih postova ne mogu, a da ne primetim da se vecina vas obrusuje na urednistvo foruma.Pricate gotovo svasta, a opet ste na forumu? ?( Meni je sve to nekako nelogicno jer da vam nije stalo do foruma onda ne biste svoje vreme provodili postirajuci komentare ovakve vrste. Ne cinite zivot komlikovanijim, kad ga je lepse jednostavno ziveti. :)

Dakle, dobrodosli na :

[SIZE=4]:) OTVORENI FORUM :)[/SIZE]

Pozdrav
pink

Kako to da nema moderatora da ti skrene paznju na tvoj jezik kojim pises. Koliko mi je poznato na ovom forumu je u upotrebi bosanski jezik (ijekavica).
Puno je bilo prije dvije hefte upozoravanja na jezik i pravopis. Sada...
Selam!

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

16

Vreme a i red bi bijo da Admin zatvori i ovu themu ?(

divokoza

Početnik

(10)

• Poruku poslati

17

Citirano

Orginalno od Prolazzznica
Vreme a i red bi bijo da Admin zatvori i ovu themu ?(

U pravu si nije za koza sijeno. NAjbolje je i ovaj forum zatvoriti.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

18

Citirano

Orginalno od divokoza

Kako to da nema moderatora da ti skrene paznju na tvoj jezik kojim pises. Koliko mi je poznato na ovom forumu je u upotrebi bosanski jezik (ijekavica).
Puno je bilo prije dvije hefte upozoravanja na jezik i pravopis. Sada...
Selam!

Dužnost moderatora nije da skreće pažnju bilo kome na jezik kojim piše. Što se tiče konstatacije da je na ovom forumu u upotrebi bosanski jezik, ona je tačna, ali je tačno i to da su na ovom forumu dozvoljeni i svi drugi jezici, s blagom preporukom da je bolje pisati na nekom od jezika koji su većini članova poznati ili pak razumljivi. Što se tiče "upozoravanja na jezik i pravopis" od prije dve hefte - radi se o običnoj insinuaciji, jer niko nikog nije od pre dve hefte upozoravao na jezik i pravopis, već je samo pokrenuta tema koja se bavi smanjivanjem broja pravopisnih nedoumica, i to u okvirima svih jezika koji su na forumu u upotrebi.
Sada... ukoliko divokoza nastavi da širi insinuacije u vezi i oko ovog foruma... nama koji smo zaduženi za njegovo uređivanje i moderisanje ne preostaje ništa drugo već da to sankcionišemo - pa onda nek, u skladu sa svojim nickom ... lupa glavom u zid (da ne harčim ikonicu)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Social bookmarks