Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 01. Juli 2004

Kosarka

Bas se zacudi da o ovome sportu ne postoji tema. Malo se pricalo o NBA al o evropskoj kosarci slabo, evo sad mozemo raspalit.

Sans želi da vrati Bodirogu u Real

Kandidat za predsednika madridskog Reala Lorenco Sans izjavio je da će ukoliko bude bio izabran na tu funkciju pokušati da u "kraljevski klub" vrati košarkaškog reprezentativca Srbije i Crne Gore Dejana Bodirogu.

"Treba učiniti sve što je moguće da se vrati Bodiroga. Verujem da bi on bio spreman da ponovo zaigra za Real Madrid", rekao je Sans za sajt španske košarkaške lige (ACB liga).

Bodiroga je prethodne dve sezone igrao za Barselonu, a o mogućnosti prelaska u Madrid izjavio je agenciji Beta: "Imam ugovor sa Barselonom još sledeće godine. Za sada jedino to mogu da kažem".

PS. zapade mi za oko ova vest, te reko Sanse bolje da si ga doveo u Pazar.
malo za promenu

2

Četvrtak, 01. Juli 2004

Ja posto procitah ono prvo sans pomislih da se radi o nasem sans-u, pa citah dalje, a ono jok no neki Spanac, kad me na kraju opet zbuni sans. Ko je ko ovde? :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 01. Juli 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Haj Sansa dje je ukrko i po Spaniji ga ima. :) Ene hoce da vrati Bodirogu u Real? Jel to tacno Sanse? :)

A sto se tice Kosarke ja je mnogo volim, ja inace volim sve sportove koji se igraju reketima. Moze li mi reci neko, koje posljednji osvojio Grand Slam? :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 01. Juli 2004

Ja znam da se neki Hrvat plasirao u polufinale Vimbldona, ali izaci cemo iz teme ako nastavimo o tenisu :)

Kad vec pokrenuste temu, procitah da je Luka Bogdanovic iz Zvezde presao u Partizan koji ove godine jurisa na osvajanje Evrolige.
Sit Hungry Doesn't Believe

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 26. Decembar 2004

Danas bila ludnnica u hali.Pazar pobjedio jedno 7.8 razlike uz odlichno navijanje nashih navijacha u NIKADA VECHEM BROJU!!!!!
Dimljada,bakljada,i ostale BOMBE!!!!!!
Jel i to iz pomodarstva a ne OD SRCA!!!!
p.s. u 8 na RTV snimak!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 27. Decembar 2004

A jel ko gledao snimak?
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

7

Ponedjeljak, 17. Januar 2005

Prekjuce j u Beogradu odrzan zreb za utakmice EP u kosarci koje se u septembru odrzava u cetiri nasa grada. Prvenstvo otvaraju SCG i SPanija a sastav grupa je sledeci:

A(Vršac) : Italija, Nemačka, Rusija, Ukrajina

B (Podgorica) : Litvanija, Turska, Hrvatska, Bugarska

C (Beograd) : Grčka, Francuska, Slovenija, BiH

D (Novi Sad) : Španija, SCG, Letonija, pobednik kvalifikacija
Sit Hungry Doesn't Believe

Social bookmarks