Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

beba20_

Početnik

(10)

Datum registracije: 19.07.2006

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 04. Decembar 2006

Citirano

Orginalno od harunh
Jos jedno ubistvo u Novom Pazaru. Samir Husovic mladic 27. godina 4 maloljetne djece iz njega ostalo.
Zamolio bih sve Vas koji imate nesto vise podataka o ovom ubistvu da nam javite.

Porasli smo zajedno. Zao mi je za njegovu familiju i djecu i daj Boze da se sto prije otkrije ko je bio i da se osudi tim prokletnicima.

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

22

Petak, 08. Juni 2007

Razmisljao sam u koju temu da napisem ovaj post, pa mi se jedino ova tema podudara. Za sutra je najavljena OTIMACINA VAKUFSKOG ZEMLJISTA NA BOLNICKIM LIVADAMA, VEC DANAS SU RADNICI KRALJEVACKE FIRME "OSVESTALI TEMELJE" PIVOM... BRACO, SACUVAJMO SVOJ OBRAZ, ZASTITIMO TEMELJE DZAMIJE I GROBOVE NASIH PREDAKA KOJI SE NALAZE NA TIM LIVADAMA OD SKRNAVLJENJA...
Ko objavi rat Allahu i NJegovom Poslaniku, bit ce ponizen na oba svijeta!
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

23

Petak, 08. Juni 2007

Citirano

Orginalno od Jastreb
Za sutra je najavljena OTIMACINA VAKUFSKOG ZEMLJISTA NA BOLNICKIM LIVADAMA, VEC DANAS SU RADNICI KRALJEVACKE FIRME "OSVESTALI TEMELJE" PIVOM...

Subhanallah.... 8o

Kakvi smo dobro nas vrelo kamenje ne gadja....a ni ove poplave i gromovi nisu bezrazlozni. :(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Siljo

Početnik

(10)

• »Siljo« je zabranjen

Datum registracije: 31.05.2007

• Poruku poslati

24

Petak, 08. Juni 2007

PRAVA TEMA

Mislim stvarno gde mi zivimo,u ovom haosu.Sta je vredno u ovom gradu,drzavi -NOVAC-.Po cenu svega,zmurece,ogluvece,smejati se kao lutke na baterije,samo da napune dzep.A sto je najgore nikada se nece zasititi,oni bi jos novca,i jos,i jos...Kao na pr. nas nacelnik SUP-a,njegov zamenik Zeljko,i cela tako uigrana ekipa.Kada odem u SUP imam osecaj da sam u zabavistu,svi se nekako mentalno smeju,i onako opusteno cekaju da im prodje radno vreme.Znate li koliko ljudi vode evidenciju o pucnjavi,ubistvu i tako tezim delima,JEDAN jedini.Nekome nije u prilog da se otkriva istina,pa tako dobro rasporedjuje svoje ljudstvo.Slusam skoro na lokalnoj televiziji Nicevica,on o ljudskom zivotu govori sa ironijm i statistikom,nismo mi milionski grad pa da se to gleda i vari na takav nacin.Svi se manje vise znamo medju sobom.Taj ubijeni,ima porodicu,majku,decu,zenu,on nije lutka,ako je neka mala statisfakcija za taj bolni gubitak,onda je to otkrice i osuda ubice.Kako je gledati ubicu kako se smeje i otpozdravlja policajcima "ha,brate".Sta drugo nego ih dici u vazduh zajedno sa njihovim x5-icama,i uzeti zakon u svoje ruke.Mrznja je moj zivot!
Siljo je dodao/la ovu sliku:
  • Cigo.jpg

YU.box

Početnik

(10)

• »YU.box« je zabranjen

Datum registracije: 01.05.2007

• Poruku poslati

25

Petak, 08. Juni 2007

Ne mo da se sekiras sve je prolazno, pa i oni
Übung macht den Meister

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

26

Petak, 08. Juni 2007

Sta si hteo sa ovom slikom?
Halo Bing? Kako brat?

Siljo

Početnik

(10)

• »Siljo« je zabranjen

• Poruku poslati

27

Petak, 08. Juni 2007

Ovo je slika coveka koji je zasluzio postovanje ove carsije.Zar je vec pao u zaborav,do poslednjeg dana njegovog zivota imao je toliko drugova.Jeste li se zapitali ima li zvanicno optuzenih za njegovo ubistvo?Reci cu vam,nema.A nece ni biti!JER je on za naseg nacelnika SUP-a samo statisticki broj,i to los.Ali hvala bogu po nacelnika pa je to u 2005-oj pa mu nekvari prosek ove godine.

YU.box

Početnik

(10)

• »YU.box« je zabranjen

• Poruku poslati

28

Petak, 08. Juni 2007

Nekada kada sama ja dolje ziveo i nije to bilo toliko uocljivo kao sada. Allah dzelesanuhu pusti nekad nekom narodu neku kusnju da vidi kakvi su njegove sluge da li ce pokleknuti pred tim iskusenjem. Ja dolje ne zivim (u Sandzaku)preko osam godina, pa i neznam kolike su razmjere tih problema, a sto vama najvise zamjeram zasto javno ne govorite i pisete koji su to ljudi sto prave zlo po Novom Pazaru, dali je moguce da se vi bojite za sopstvenu sigurnost. Nekada je bilo vrlo tesko steci postenje i biti cuven kao jedan posten covjek, u nasem Pazaru postenje je postalo stvar trgovine i licemerja.Primer: Jedan vas sugradjanin daje pare za popravku ili izgradnju novog puta, a vi svi znate da je on te pare zaradijo trgovinom droge i unistavanjem mladih zivota, i preko toga se glat prelazi, to nije smelo da se desi, onje lopov prevarant to i ostaje nesmije se drugacije tretirati.Pokusajte nesto o tome da kazete , jer bog nece promjeniti sudbinu jednog naroda sve dok taj narod ne promijeni sebe.
Übung macht den Meister

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

29

Petak, 08. Juni 2007

Citirano

Orginalno od Altuna
[
Kakvi smo dobro nas vrelo kamenje ne gadja....a ni ove poplave i gromovi nisu bezrazlozni. :(

Ma nece, imamo mi opstinski stab za vanredne situacije koji se o svemu tome brine. Slusam prije nekoliko dana u jednom intervyuu da ce medicinsku skolu graditi naovopazarski razvitak, a sad ispade da je to firma iz kraljeva. U nasoj opstini nijedan projekat ne izvodi pazarska firma iako ih pazar ima dovoljno i sigurno su povoljnije od drugih. Pored carinske, duvanske i drugih mafija treba posebno ispitati kriminalne aktivnosti "gradjevinske" mafije.
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

YU.box

Početnik

(10)

• »YU.box« je zabranjen

• Poruku poslati

30

Petak, 08. Juni 2007

Recimi bogati o kojem je cigu rec (cigo vulkanizer ilj cigo iz bukresa) nesto je sljika nejasna, nesto nijesam cuo o njima.
Übung macht den Meister

Siljo

Početnik

(10)

• »Siljo« je zabranjen

• Poruku poslati

31

Petak, 08. Juni 2007

Lepo receno,ali tesko izvodljivo!Ovde vlada strah,i to do takve mere da su nase ulice puste nakon 23.00,kao neki nezvanicni policijski sat,koji su gradjani sami sebi odredili radi svoje licne sigurnosti.Narko mafiju i njihove predstavnike svi znamo,ali niko nesme da se pobuni,jer nestaje sa lica zemlje,a da niko neodgovara za to.Kao u zoni sumraka.Logicno je da se obratis vlasti,ali je vlast njihova.Pa onda Beogradu,ali riba smrdi od glave,i on je njihov.Kome,Karli,i haskom?A da bi parodija bila veca saobracajna policija nam je tako revnosna,da ogranicenja,pune linije,crvena svetla...,sve mora biti ispostovano,ali to opet vazi samo za obicnog coveka,bez "gazde"iza sebe.

YU.box

Početnik

(10)

• »YU.box« je zabranjen

• Poruku poslati

32

Subota, 09. Juni 2007

Zatni garagana za pojas, metak u cijev i u sttilu ala John Wejn i neboj se.
Übung macht den Meister

Siljo

Početnik

(10)

• »Siljo« je zabranjen

• Poruku poslati

33

Subota, 09. Juni 2007

Zaplakati mozes samo kada se dogodi nesto lose tebi i tvojem najblizem u porodici.A cini mi se da je bilo prizvuka podsmeha u tvom odgovoru,pa neka,taj kosac zakuca na svacija vrata,i na tvoja ce.Kada SE NAJMANJE NADAS.Reci mi boga ti sta si ti uradio za ovu carsiju osim sto si pobegao odavde.I naravno sada gledas iz daljine,pa ti nije jasno o kojem se Cigu radi.Licimeri,na sve strane zato ovaj svet propada,ako si imao sta lose da kazes za njega sto mu nisi saopstijo u lice,nego kao i sve kukavice,sada kada ga vise nema.On je bio jedan hrabar momak koji je voleo zivot,motore,autove.Sada nema turiranja motora,zivosti,smeha,...verovatno sto su ostale kukavice poput tebe da se kriju iza nika i ogovaraju kao neke ZENE.

YU.box

Početnik

(10)

• »YU.box« je zabranjen

• Poruku poslati

34

Subota, 09. Juni 2007

Ne razumijem zasto toliko ostrih rijeci, pa da kazem i uvreda, ja zbilja neznam o kojem je Cigu rec, ipak bih malo zamolijo za malo Fer-Play!
Übung macht den Meister

Siljo

Početnik

(10)

• »Siljo« je zabranjen

• Poruku poslati

35

Subota, 09. Juni 2007

Zato sto sve smes,ali njega pljuvati,NE.Nesmes govoriti tako o nekom ko to nije zasluzio,verovatno ga ni poznavao nisi.Kazes pokrij se jorganom po glavi,i proci ce.Lepa sala ali se ovde radi o ljudskom bicu.

YU.box

Početnik

(10)

• »YU.box« je zabranjen

• Poruku poslati

36

Subota, 09. Juni 2007

Iz principa nije lepo govoriti lose o mrtvima. Ja sam tog Ciga vulkanizera poznavao mlogo vise nego sto treba, ja a mozda i vi znamo odlicno koje i sta je bijo on. On je bijo to sto je bijo i to je poneo sa njim i tu je stavljena tacka.

Übung macht den Meister

Siljo

Početnik

(10)

• »Siljo« je zabranjen

• Poruku poslati

37

Subota, 09. Juni 2007

Nije zasluzio da zavrsi tako,sa 31 godinu.Neznas ga bolje od mene,on je bio jedno veliko dete u telu odraslog coveka.I ovde se radi o kriminalu u nasem gradu,mafiji,a ne koliko ga iko poznaje.Radi se o zataskavanju ubistva,svesno.Novi Pazar je sinonim za drogu,mala fabrika,a tako veliko trziste,zapad.Govorim o tabu temi u nasem gradu,govorim jer me nije strah,jer nemam sta da izgubim.Jer sve ostale teme su mi nistavne,imaginarne,gube se i nestaju.Ja nemam privilegiju da mogu ziveti zavezanih ociju.

YU.box

Početnik

(10)

• »YU.box« je zabranjen

• Poruku poslati

38

Subota, 09. Juni 2007

Jedno pitanje: dali je on ubijen eto onako ili je, sto bi rekli kod nas neko namestijo kolica ( naprimer BIA).?
Übung macht den Meister

Siljo

Početnik

(10)

• »Siljo« je zabranjen

• Poruku poslati

39

Subota, 09. Juni 2007

Ubili su ga ljudi lokalnog narko mafijsa,mada kako su uspeli da zataskaju sve bez problema ja mislim da je policija imala svog udela u tome,ako nista onda da zmuri.Cigo je mrzeo drogu,ako ga znas onda ti je to poznato.Otkud je sada to odradila ta grupa neznam,mozda je slucajno saznao nesto sto nije smeo da sazna,nesto krupno.Ili je to samo proti usluga Kalkadencima sa kojima je bio u svadji.Svi ti ljudi imaju hiljadu lica.

YU.box

Početnik

(10)

• »YU.box« je zabranjen

• Poruku poslati

40

Subota, 09. Juni 2007

Nije mi poznato da je on radio sa praskom, ali je iza sebe imao podosta krivicnih djela (Kradje, razbojnistvo, provale, telesne povrede i ostalo)ali je ipak on od svih "tih " bijo naskolovaniji i bijo je na dobrom putu da postane "glavni carsiski momak", alji nedje mu se nesto omaklo.

Mislim da vise nije potrebno da niko pominje mrtve, a vreme
ce sve dokazati ko smo i sta smo i dokle smo stigli.

Prijatno
Übung macht den Meister

Social bookmarks