Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »Kako_bilo« je muško

Datum registracije: 06.10.2007

• Poruku poslati

61

Utorak, 13. Novembar 2007

Citirano

Orginalno od Jahja

Citirano

Orginalno od Kako_bilo
o hotelu odlučuje agencija za privatizaciju po principu ko da više,samo treba da se otkupi tenderska dokumentacija to je uslov da bi mogao da učestvuješ

:)) :)) :)) :)) :))
Moram da te pitam ti stvarno verujes u to?
Da ko da vise uzima?
Ko da vise ispod ruke uzima.

Vidis li sta rade sa Vojin Popovic, radnici strajkuju vec 3-4 meseca pa nista e to je kriminal, jos je policija pokusavala da ih istera.

ja verujem u to jer to je javna licitacija ,a moguce je da neko od ucesnika nesto uzme da ne bi dizao cenu

nurudin

Početnik

(10)

Datum registracije: 25.10.2007

• Poruku poslati

62

Srijeda, 14. Novembar 2007

Ama kako god da bude Vrbak je obecan MISKOVICEVOM COVEKU 100%.Bice najvise dao ,pa ulozice .ma zaposlice nove radnike....ne interesuje me kakva ce opravdanja naci.Neznam hoce li to uticati na promenu tvog misljenja ,exitovog...bilo bi mi stvarno drago da hladne glave razmisljamo i gledamo na stvari oko nas sta se radi.Da ne dozvolimo da razmisljamo :"ovoga znam pa mu halalim...."kako je dosada bilo

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

63

Radio 100+

Citirano

BEOGRAD - Skupština Srbije odobrila je danas pritvor zameniku Okružnog tužioca u Novom Pazaru Palamaru Senadu, osumnjičenom da je zloupotrebio službeni položaj. Skupština je tu odluku donela na početku popodnevnog rada, na predlog Administrativnog odbora koji je prethodno razmotrio zahtev istražnog sudije Okružnog suda u Somboru za odobrenje određivanja pritvora Palamaru Senadu. Pred Okružnim sudom u Somboru podnet je zahtev za sprovođenje istrage protiv Palamar Senada zbog sumnje da je od decembra 2005. do 12. jula 2007. godine znao za trgovinu ljudima, a da to krivično delo kao i njegove počinioce nije prijavio. Navodi se da je Senad neposredno znao za to krivično delo jer je koristio seksualne usluge žena žrtava trgovine ljudima.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

64

Kako_bilo il si naivan il tvroglav. Ti stvarno verujes ovoj drzavi da nam ona zeli dobro. Utrla bi nam trag da je svijet ne gleda i posmatra. A sada nam ubacuju razne stvari, da bi nas sto lakse napadali. Pa imamo drogu, prostituciju , kriminal, terorizam, pet Islamskih zajednica.

A sto ne odgovori o radnicima Vojin Popovica , zar to nije pravi kriminal. ;(
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

65

Četvrtak, 15. Novembar 2007

24 Sata

Citirano

Pripadnici Sektora unutrašnje kontrole MUP Srbije uhapsili su petoricu policajaca iz Novog Pazara, osumnjičene za primanje mita. Uhapšena su i trojica Novopazaraca, vlasnika privatnih preduzeća osumnjičenih da su policajcima davali mito. Za sada je utvrđeno da su njih petorica, na prelazu Tabalija na granici sa Kosovom uz novčanu nadoknadu od 100 do 500 evra, propuštali kamione uhapšenih vlasnika firmi.

tip-top

Početnik

(10)

• »tip-top« je zabranjen

Datum registracije: 13.11.2007

• Poruku poslati

66

Petak, 16. Novembar 2007

Dobro je neko rekao da i mi docekamo nas 5 oktobar,p cemo se i sa kriminalcima razracunat

Siljo

Početnik

(10)

• »Siljo« je zabranjen

Datum registracije: 31.05.2007

• Poruku poslati

67

Nedjelja, 18. Novembar 2007

Sto dodjem na forum otvaram Kriminal u N.P.Verovatno u nadi da cu videti da se napokon otvoreno govori o tome.Medjutim po staroj navici,sve nekako uvijeno i savijeno.Puno "pametnih ljudi" oko nas,razbacuju se nekim frazama,konkretno Aka Emiraljovic.Kaze Cigo nista nije ostavio iza sebe,ostavio je,dvoje zdrave,lepe,pametne dece.Lepe uspomene kod njemu dragih osoba,a ti Aka ostvari delic njegovog kratkog zivota,pa tek onda pricaj!Cinjenica je da svi koji napuste ovaj svet padaju u zaborav,ove carsijei,celog sveta,bez razlike.Samo u srcima pojedinaca zive zauvek!

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

68

Nedjelja, 18. Novembar 2007

Da su ziva i zdrava ta deca.
Necu nista pisat' oko ove zaostavstine, ne ide, vreme ce pokazat', a siguran sam da veliki ljudi nikad ne padaju u zaborav.
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

69

Petak, 23. Novembar 2007

RTS

Citirano

Beogradska policija privela je istražnom sudiji četiri osobe iz novopazarske opštine zbog pljačke 36.200 evra, kao i četvoricu maloletnika iz Beograda zbog razbojništva, saopštio je danas MUP Srbije.

U saopštenju se navodi da su zbog krivičnog dela razbojništva i nedozvoljenog držanja oružja i eksplozivnih materija privedeni Rafet Š. [29] i Sead I. [30] iz Novog Pazara i Azem N. [21] i Sead N. [22] iz Tutina.

Oni se sumnjiče da su 17. novembra upali u jedan objekat u naselju Leštani kod Beograda i uz pretnju vatrenim oružjem, sa navučenim 'fantomkama' na glavi, izvršili premetačinu i od oštećenih oteli 36.200 evra i dva mobilna telefona.

Policija ih je uhapsila tri dana kasnije, a kod njih je pronađen deo novca, navodi se u saopštenju.

Policija je saopštila i da je istražnom sudiji za maloletnike privela I. C. [17], M. S. [16], I. J. [16] i N. R. [16], svi iz Beograda, zbog sumnje da su izvršili više krivičnih dela razbojništva.

U saopštenju se navodi da su oni u četiri navrata, maskirani i uz pretnju pištolja, opljačkali sportsku kladionicu 'Fer' u Ulici Toše Jovanovića, zatim sportsku kladionicu 'Kalčo', prodavnicu 'Pekabeta' u Lješkoj ulici i prodavicu 'Market sjaj' u Ulici Toše Jovanovića.

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

70

Subota, 24. Novembar 2007

http://www.youtube.com/watch?v=BZG3hrStxQ4

Najveci kriminalci su u zgradi Opstine.

Datum registracije: 11.10.2007

• Poruku poslati

71

Citirano

Orginalno od Root
http://www.youtube.com/watch?v=BZG3hrStxQ4

Najveci kriminalci su u zgradi Opstine.

Ja sam bas sokirana.. Je li moguce da ga je opcina pokusala reketariti? Je li moguce da SDA na ovaj nacin prikuplja clanove? I dalje ne mogu vjerovati!

Ovo je stvarno nevjerovatno , za emisiju je 'vjerovali ili ne'..
Bosnjanka

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

72

Bićeš ti šokiarna još mnogo nečim, kada sve njihove malverzacije izadju u javnost, jer nije prvi put da se naši ljudi reketiraju od strane SDA i da ima na desetine takvih primera samo u selakovcu.
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

73

Četvrtak, 29. Novembar 2007

RTS

Citirano

Kraljevačka policija je na Rudnici, na administrativnom prelazu s Kosovom i Metohijom, zaplenila 10 kilograma i 320 grama heroina, čija je vrednost oko 200.000 evra. Heroin je pronađen u automobilu beranskih registarskih tablica.

U ovoj akciji uhapšeno je pet a do sada je lišeno slobode ukupno deset osoba članova jedne od najvećih narko-grupa u Novom Pazaru.

Kako nezvanično saznajemo svim uhapšenim određena je mera zadržavanja od 48 sati.

Reč je o najvećoj zapleni heroina na tom području. Heroin je bio namenjen tržištu Novog Pazara, kao i daljoj distribuciji u Srbiji i inostranstvu.

Siljo

Početnik

(10)

• »Siljo« je zabranjen

Datum registracije: 31.05.2007

• Poruku poslati

74

Četvrtak, 29. Novembar 2007

Ko li je ztrveno jagnje?Mora da je vredelo,opcija stara,ali uvek uspe.Padne 10 kg,da bi prosle sledece tone,ha,ha,ha.Sve ima svoj rok trajanja,tako je i sa dilerima.Dolaze mladje generacije,nezaposlene,neizrabljene,glupe i naivne,vredi u njih uloziti.Tako ce i oni jednog dana pasti,samo GAZDA biva jaci i jaci.Kada ce se pravi krivci otkriti,da vam kazem nikada!Ovo je kao mrvica gladnom,tek toliko da ne umre.Ovo je laz za nas da verujemo policiji,jer odavno nista nisu zvanicno izjavili po tom pitanju.Mada mi "znamo da se oni ubijaju od posla"ali tek onako neka i javnost znade,zar misle da smo toliko glupi.Komedija,crni humor,nasa realnost!!!!!!!!!!!!!!!

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

75

Petak, 30. Novembar 2007

Dabogda svako onaj ko na bilo koji nacin "radi" sa drogom propao, zaboravio se. Najgori porok koji guta nasu omladinu i svaka cast policiji koja je bar nesto nasla bar 1 posto.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

76

Nedjelja, 27. Januar 2008

B92

Citirano

Kraljevo -- Na administrativnom prelazu sa Kosovom uhapšen N.K. (40) i zaplenjeno 14 kilograma heroina, saopštilo MUP Srbije.

U saopštenju MUP-a navodi se da je pretresom automobila marke "pežo" novopazarskih registarskih oznaka kojim je upravljao osumnjičeni N.K. iz Novog Pazara pronadjeno 14 paketa sa oko 14.376 grama heroina.

N.K. je osumnjičen za neovlašćenu proizvodnju, držanje i stavljanje u promet droga, a uhapšen je u mestu Rudnica u akciji beogradske policije, policijske uprave Kraljeva i Novog Pazara.

Kako se navodi, ulična vrednost oduzetog heroina na ilegalnom tržištu narkotika procenjuje se na oko milion evra.

Osumnjičeni će, uz krivičnu prijavu biti priveden dežurnom istražnom sudiji Okružnog suda u Kraljevu.

ja sam

Početnik

(10)

Datum registracije: 21.01.2008

• Poruku poslati

77

Ponedjeljak, 28. Januar 2008

Kako znam i oni skoro sto su uhapseni su odmah odvedeni u Kraljevo,i tamo su pod istragom.Mora da su propevali.Neka ih,sto ih je manje to nam je bolje.Ali mi je zao ovog cika Jocica,pa se pitam da li je i on odbio poslusnost svom gazdi sto mu je izleteo "pas" na put.Ili je pobedila gramzivost,pa je hteo jos veci tal?!Ma ja to onako,nemogu da spavam,pa mi pade na pamet,ha,ha,ha.....Da li mi verujete,a nije ni vazno ako jok.
Ovako se mjesaju utvare i zivot,pa nema ni cistog zivota ni cistog sjecanja.
Mesa Selimovic

elmo3030

Početnik

(10)

• »elmo3030« je žensko

Datum registracije: 06.12.2007

• Poruku poslati

78

Nedjelja, 17. Februar 2008

Citirano

Orginalno od nurudin
Sta ce biti sa hotelom VRBAK saznajem iz Ugljaninove baze da se sprema prodaja nekom iz Kraljeva,da li je tu kriminal u pitanju.

Sta je tebi cudno u svemu sto je Ugljanin zab'o nos!

Not Impt

Početnik

(10)

Datum registracije: 25.05.2008

• Poruku poslati

79

Utorak, 19. August 2008

Kriminal u Novom Pazaru

Kad ne ostavis nista iza sebe padas u vecni zaborav.
Situacija nam je divna i krasna, sad je veliki rizik proc' parkom posle 22h.
Jedni klanjaju na ulici, drugi se pucaju, treci stradaju... o|
/////////////////////////////////////////////////

Ciao, Neznam dobro da pisem ali interesuje me jedan osoba , -ja tebe nezna ne te mene ali ne zivim tamo pa ako moze da mi kaze ako ima nesto istinu u ovo--on hoce ako bih mogo da me ubije, tako sam cula prije neki dan-pa trebam da znam ako ovo vesti je istina-molim te samo to mi kaze.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Duštinac je kazao da je danas uhapšen i zadržan u policijskom pritvoru Samir Plojović (44) pod sumnjom da je 26. aprila pokušao da ubije Kamba Omerovića. Kod Plojovića su, 10. maja, pronađeni pištolj "HS" hrvatske proizvodnje i pancir. Veštačenjem je utvrđeno da je iz tog oružja ispaljena čaura koja je 26. aprila pronađena u lokalu "Bolonja".

Nemo niko da kaze i ako nece ne meni ja razumem, ali 99% familia mi je u Pazar. Falla i sto ovo citas--TIGER-EYZ-
:(
" IT'S NOT PERSONAL, IT'S BUSINESS... " ;)

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

80

Srijeda, 20. August 2008

Ja mislim da treba da se zabrani gledanje tva kod nas kao i igranje igrica na foru Grand Theft Auto i Counter Strike..Gledam bre, pocheli ljudi da kidnapuju i da traze otkup, bash k'o na filmovima...oooo Allahu dragi! Dje nestade volja za normalnim zivotom danashnje omladine (ma i ja sam omladinac..ali...)...sad bi neshto svi da imaju pishtolje, nozeve, da se prebijaju, tuku..svi se loze na vespice, drogu, kajle i tako te stvari...ajd u redu..normalno je da chovek voli motore, volim ih i ja, normalno je da voli i nakit..(koliko toliko)...ali ovi nashi to iskoriscavaju u pogreshne svrhe...necu da filozofiram..ispadam glup...
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks