Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

81

Srijeda, 20. August 2008

BOR - Srpska policija nastavila je sa akcijom razbijanja grupe Suada Musića, zvanog Batko, i prekjuče uhapsila trojicu njegovih saradnika pa tako presekla kanal kojim je heroin iz Novog Pazara krijumčaren na narko-tržište Timočke krajine.

Lisice su stavljene Aleksandru Pavloviću (26) i Bojanu Bakoču (33) iz Bora i Nedžadu Hajroviću (36) iz Novog Pzara. Sva trojica su uhapšena na putu Zaječar-Bor, u trenutku primopredaje 4,035 kilograma heroina, spakovanih u osam paketa.
Po prethodnom dogovoru, Hajrović je dovezao drogu, a Pavlović se svojim „audijem A6“ dovezao iz Bora da bi preuzeo heroin. Drogu je trebalo da raspodeli svojim saradnicima, koji bi je dalje prodavali narkomanima u gradovima i selima istočne Srbije.

Kako „Blic“ saznaje, Hajrović je radio za Suvada Musića, glavnog narko-dilera u Srbiji, koji je heroinom snabdevao i tržišta u Crnoj Gori, BiH, a koji je uhapšen pre tri nedelje u Novom Pazaru.

Iako je Musić u pritvoru, pojedini članovi njegove grupe pokušali su da nastave „posao“, ali ih je policija prekjuče osujetila u nameri da drogu predaju dilerima u Boru s kojima su dobro sarađivali. Pavlović i Bakoč su, prema saznanjima „Blica“, bili u tesnim poslovnim vezama sa Sašom Stojkovićem, zvanim Bokser, koji je prošlog meseca likvidiran na zaječarskom bazenu. Iako ubistvo Stojkovića još nije rasvetljeno, sumnja se da je likvidiran zbog primata nad narko-tržištem u Timočkoj krajini.

Nedžad Hajrović

Inače, samo u poslednjih 20-ak dana policija je uhapsila još četiri osobe koje su sarađivale s Musićem. Neposredno pre nego što su Batku stavljenje lisice, u Bubanj potoku su, takođe prilikom primopredaje heroina, „pali“ njegovi kuriri iz Novog Pazara Mirzet Lukić i Senada Hoćanin (27), kao i dileri iz Novog Sada Tomislav Jokić (26) i Dalibor Grujić (29). Od ove grupe zaplenjeno je tri kilograma heroina izuzetne čistoće. Pre novosadskih, u februaru su „pali“ beogradski dileri Zoran Branković i Marko Puškić, kod kojih je nađeno dva kilograma droge.

Blic

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

82

Utorak, 16. Septembar 2008

B92

Citirano

Novi Pazar -- Novopazarska policija je uhapsila osmočlanu organizovanu grupu švercera iz Novog Pazara i Tutina.

Hapšenjem ove grupe, policija je presekla kanal krađe vozila i krijumčarenja oružja. U uhapšenoj grupi švercera je i jedan policajac iz Kosovske Mitrovice.

Načelnik Policijske uprave Dragan Terzić rekao je da su u protekla tri dana uhapšeni Selim N. (59) iz Delimeđe u opštini Tutin, njegov sin Adem N. (25), zatim Azem N. (22), Admir V. (20), Nusret P. (42), Almir F. (23) i Zekrija L. (49), svi iz Novog Pazara, i službenik Policijske uprave u Kosovskoj Mitrovici Jovan J. (32).

Prema rečima Terzića, kod Selima N. koji se tereti za nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija, pronađene su dve ručne bombe i 30 puščanih metaka, a nedaleko od njegove kuće otkriveno je maskirani "golf 5" koji je ukraden 11. septembra.

U sobi Adema N. pronađeno je više predmeta i dokumentacije iz ukradenih vozila.

Načelnik Policijske uprave je rekao da su u subotu uveče zbog osnovane sumnje da su izvršili više teških krađa privedeni Azem N. i Admir V. koji su ukrali sedam putničkih vozila.

Sutradan je kod Nusreta P. i Almira F. policija pronašla pištolj bez odobrenja.

Njih dvojica su ukrali "pasat" strane registracije.

Nusret P. se tereti za nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija i teške krađe a Almir F. za nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.

Terzić je naveo da je juče kod Zekrije L. policija pronašla više ključeva i dokumentacije od motornih vozila, kao i blanko dozvole za upravljanje tuđim motornim vozilom.

Zekrija L. je osumnjičen za krivično delo teška krađa u saizvršilaštvu.

Protekle noći, prema rečima načelnika Policijske uprave priveden je policijski službenik Jovan J, zbog sumnje da je izvršio krivično delo teška krađa u saizvršilaštvu.

On je u više navrata kupovao ukradena vozila sa područja Novog Pazra, Sjenice i Tutina.

Načelnik Odeljenja kriminalističke policije Jasmin Duštinac rekao je da je to najorganizovanija grupa koja se bavi krađom vozila i da je njeno hapšenje plod višemesečnog policijskog rada.

Duštinac je kazao da se intenzivno radi i na identifikaciji ostalih članova grupe koja je vozila krala u Novom Pazaru, Sjenici i Tutinu i prodavala ih, uglavnom, na Kosovu i Metohiji.

Vozila su, po njegovim rečima, ukradena uglavnom u "gluvo doba noći", između jedan i pet časova, a na meti su najčešće bili automobili sa stranim tablicama, aprebacivani su na Kosmet.

Osumnjičenima je određeno policijsko zadržavanje do 48 sati.

Konacno uhvatise i ove kradljivce automobila. Behu se bas razlaufali.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

ja sam

Početnik

(10)

Datum registracije: 21.01.2008

• Poruku poslati

83

Utorak, 14. Oktobar 2008

sada mi je puno srce

Sta je ova tisina,kao da je samo meni milo,a Krnjo,a Talibancic,ni malo podrske nasim uspavanim redovima organa vlasti.Ili ste se uplasili za svoja ledja,ha,ha,ha...Toliko mi je drago da mi dodje da vristim od srece,mozda se napokon pocne klupko odmotavati.Svaka cast gsp.Terzicu.To i ja da izustim u ovih moje 33 godine.Ali je najvaznije da se ne staje.IDEMO DALJE ,naravno ako budu smeli,nesto su nam sramezljivi,nikako,da neda Bog strasljivi!
Ovako se mjesaju utvare i zivot,pa nema ni cistog zivota ni cistog sjecanja.
Mesa Selimovic

• »malla-sarajka« je žensko

Datum registracije: 13.10.2008

• Poruku poslati

84

Utorak, 14. Oktobar 2008

ma šta ti je drago???

kad uopče ne znaš ni kakav je ko od njih,a pričaš na prazno!!! o|

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

85

Srijeda, 15. Oktobar 2008

Meni vala zao Emira-Shilja :(
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

86

Srijeda, 15. Oktobar 2008

Citirano

Orginalno od Manager
Meni vala zao Emira-Shilja :(

A ko je Emir-Shiljo??
SDA 1990

ja sam

Početnik

(10)

Datum registracije: 21.01.2008

• Poruku poslati

87

Nedjelja, 19. Oktobar 2008

ja kazem

Vrlo dobro znam o kome pricam.Toliko ih dobro znam da mi se gadi od ljigavaca.Drago mi j,i srce mi je puno nakon nekih dogadjaja u kojima su i data gospoda bila umesana.Samo da se na tome ne stane i pticice pocnu da pevaju.
Ovako se mjesaju utvare i zivot,pa nema ni cistog zivota ni cistog sjecanja.
Mesa Selimovic

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

88

Ponedjeljak, 20. Oktobar 2008

@ja sam

Sta je to bilo? Pojma nemam. Nisam bio tu 10-tak dana pa ne znam.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

89

Ponedjeljak, 20. Oktobar 2008

Citirano

Novi Pazar -- Novopazarska policija je uhapsila osmočlanu organizovanu grupu švercera iz Novog Pazara i Tutina. Hapšenjem ove grupe, policija je presekla kanal krađe vozila i krijumčarenja oružja. U uhapšenoj grupi švercera je i jedan policajac iz Kosovske Mitrovice. Načelnik Policijske uprave Dragan Terzić rekao je da su u protekla tri dana uhapšeni Selim N. (59) iz Delimeđe u opštini Tutin, njegov sin Adem N. (25), zatim Azem N. (22), Admir V. (20), Nusret P. (42), Almir F. (23) i Zekrija L. (49), svi iz Novog Pazara, i službenik Policijske uprave u Kosovskoj Mitrovici Jovan J. (32). Prema rečima Terzića, kod Selima N. koji se tereti za nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija, pronađene su dve ručne bombe i 30 puščanih metaka, a nedaleko od njegove kuće otkriveno je maskirani "golf 5" koji je ukraden 11. septembra. U sobi Adema N. pronađeno je više predmeta i dokumentacije iz ukradenih vozila. Načelnik Policijske uprave je rekao da su u subotu uveče zbog osnovane sumnje da su izvršili više teških krađa privedeni Azem N. i Admir V. koji su ukrali sedam putničkih vozila. Sutradan je kod Nusreta P. i Almira F. policija pronašla pištolj bez odobrenja. Njih dvojica su ukrali "pasat" strane registracije. Nusret P. se tereti za nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija i teške krađe a Almir F. za nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija. Terzić je naveo da je juče kod Zekrije L. policija pronašla više ključeva i dokumentacije od motornih vozila, kao i blanko dozvole za upravljanje tuđim motornim vozilom. Zekrija L. je osumnjičen za krivično delo teška krađa u saizvršilaštvu. Protekle noći, prema rečima načelnika Policijske uprave priveden je policijski službenik Jovan J, zbog sumnje da je izvršio krivično delo teška krađa u saizvršilaštvu. On je u više navrata kupovao ukradena vozila sa područja Novog Pazra, Sjenice i Tutina. Načelnik Odeljenja kriminalističke policije Jasmin Duštinac rekao je da je to najorganizovanija grupa koja se bavi krađom vozila i da je njeno hapšenje plod višemesečnog policijskog rada. Duštinac je kazao da se intenzivno radi i na identifikaciji ostalih članova grupe koja je vozila krala u Novom Pazaru, Sjenici i Tutinu i prodavala ih, uglavnom, na Kosovu i Metohiji. Vozila su, po njegovim rečima, ukradena uglavnom u "gluvo doba noći", između jedan i pet časova, a na meti su najčešće bili automobili sa stranim tablicama, aprebacivani su na Kosmet. Osumnjičenima je određeno policijsko zadržavanje do 48 sati.

Social bookmarks