Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

aladin

Početnik

(10)

• »aladin« je muško
  • »aladin« je autor ove teme

Datum registracije: 07.08.2006

• Poruku poslati

1

Utorak, 08. August 2006

KUCNI LJUBIMCI

Koji su vasi?

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 25. Januar 2007

Ja bih voleo da imam psa...pitbulla ili rottweilera...kako su slatki :D
Ne znam ni sam shto ne uzmem jednog..verovatno nemam para ;)
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

3

Petak, 26. Januar 2007

Ja nemam kucnog ljubmca i nemam nameru da ga nabavim. Mislim da u kuci ima mesta za insane, a jok i za sta drugo. Hajem kad je cisto i uredno po kuci.

Imam kolginicu koja voli zmije ko ti aldine ima ih dvije i zato nikad ne idem ko nje! :) Strah me.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Muhammed_Alim

Zlatna sredina

(10)

• »Muhammed_Alim« je muško

Datum registracije: 29.03.2004

• Poruku poslati

4

Subota, 09. Juni 2007

Ja prije neki dan kupih male micke pilice :D kako su sjatki, sjadji od meda :D:D:D uskoro cu postavit njihove slike ako mognem :D
„Moguce“ upita „Nemoguce“: Gdje zivis? Rece: U snovima nesposobnih.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

5

Subota, 09. Juni 2007

Ma kakvi ljubimci, najlepsa su mala decica. :P

@aladin
Kako ti nije strah?
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

sanjiva

Zlatna sredina

(10)

• »sanjiva« je žensko

Datum registracije: 17.03.2007

• Poruku poslati

6

Utorak, 12. Juni 2007

@aladine kod mene je bila slicna samo sto je bila malo duza , deblja i zuta :D

Ja sam imala zenku pitona Mazu i doista je bila velika maza , a pored toga i dobar cuvar kuce jer se svako plasio i prici kuci tako da sam mogla slobodno otici na godisnji hehehehe

Medjutim kad su mi se djeca rodila morala sam ju dati prijatelju koji ima svoj pet shop..

To sto neko ovdje upita aladina kako ga nije strah zmija samo jedno da kazem da su zmije pogotovo pitoni jako mili stvorovi i jakoooo inteligentni i lako ih je udomiti nisu suvise zahtjevni osim sto ih moras hraniti zivim pacovima :)) :D

Sad se neko vrijeme lomim da kupim kameleona , ali ne smijem jer su mi djeca jos uvijek mala , i bojim se da bi ga gnjavili i da bi uginuo jadnik tako da sam sad bez kucnih ljubimaca
sanjiva je dodao/la ovu sliku:
  • dfjz.JPG
Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav.

• »seherzada« je žensko

Datum registracije: 08.09.2006

• Poruku poslati

7

Utorak, 12. Juni 2007

Ne mrzim životinje al ih brate ne hajem pored sebe,ada ništa,što reče pink-kuća je za insane!
BUDIMO REALNI ... :D

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

8

Utorak, 12. Juni 2007

Orginalno od pink
Ja nemam kucnog ljubmca i nemam nameru da ga nabavim. Mislim da u kuci ima mesta za insane, a jok i za sta drugo. Hajem kad je cisto i uredno po kuci.

...i kad ne moram da strecam odakle ce koji stvor da me klepi, dal macka, zmija, pas isl. 8o

Haj zaspi majcin sine... :))
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

9

Utorak, 12. Juni 2007

Sve je to lijepo, i kucni ljubimci i to sa hajvancicima, al, brate, sto je sigurno sigurno. U kucu niko sem insana, a pogotovu ne neke zmijurine, uh, odvratnije zivotinje mi nema. Mozda bi mogao neki akvarijum sa nekoliko ribica i nista vise. Isto tako sam za pilice, ali u rerni...
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

Ibnul_Qajjim

Zlatna sredina

(10)

• »Ibnul_Qajjim« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

10

Utorak, 12. Juni 2007

zecevi su ubedljivo najsladje zivotinje :D i delfini :D ne mogu sad da stavim slike ovih zeceva sto je moj komsija kupio ( pa ce da mi pokloni mladunce kad se okote, hehe ), pa cu postavit slike njima slicnih, da vidite kako su medena ta stvorenja. mnogo su cisti, onaj mushki po cio dan cisti jezikom onu zecicu, hehe :))

a ovakvi su pilici...

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

• Poruku poslati

11

Utorak, 12. Juni 2007

Citirano

Orginalno od Ibnul_Qajjim
onaj mushki po cio dan cisti jezikom onu zecicu, hehe :))

Ibn Kajjim, molim te definisi nam malo poblize, nesto mi probljematicna ova tvoja recenica, kako je to, da izvines, cisti jezikom 8o ?
Zecevi su stvarno lijepe zivotinje, samo vole puno da kopaju.

Ibnul_Qajjim

Zlatna sredina

(10)

• »Ibnul_Qajjim« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

12

Utorak, 12. Juni 2007

Pa lijepo, cisti je jezikom. Lize joj krzno od glave do pete :) znas kako su smijesni kad se tako ciste, a micki i slatki :D Eto, ciste se... a ovi ne kopaju, samo jedu travu :)

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

• Poruku poslati

13

Utorak, 12. Juni 2007

Lijepo je to, eto, cak i covjek moze puno stvari da nauci od kucnih ljubimaca, mozda je i to svrha drzanja kucnih ljubimaca. pravo da ti kazem laknu mi malo kad mi objasno to ;) ;)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

14

Utorak, 12. Juni 2007

Dalje im kuca od moje!
" Bilen alemlere rahmettir "

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

15

Srijeda, 13. Juni 2007

Nemam kucnih ljubimaca a necu ih ni imati nikad.
Imam drugaricu Svedjanku koja ima 5 macaka i psa i svi zive skupa u kucu, pa kad vidim one macketine kako skacu po kuhinjskim stvarima pa se posle ugnijezde u njenu posteljinu gde se dobro izlinjaju pa kad pomislim da ce ona tu da spava bude mi gadno kako to moze a za dlacurine kako leprsaju na sve strane da ne pricam :rolleyes:

Ja vise volim mom dragom poklanjat paznju nego mackama ili pascadima ;)

sanjiva

Zlatna sredina

(10)

• »sanjiva« je žensko

Datum registracije: 17.03.2007

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 14. Juni 2007

glede zeceva jesu slatki ali brate mili smrde ko tvorovi i puno posla oko njih ima :D

glede macaka katastrofa njih ne podnosim nikako , a sto se tice pasa citala sam onomad negdje da je drzanje psa u kuci kao da ti je sejtan u kuci tobe jarabi

a delfini jesu najljepse zivotinje i koale samo sto ih ne mozes drzati za kucne ljubimce :D
Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav.

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

17

Petak, 15. Juni 2007

PSE I DEFINITIVNO PSE VOLIM SVE PSE AMA BAS SVE, POSEBNO SIMPATISEM MALE, BELE CUPAVE. IMALA SAM PSA DO SKORO I MALO STENE I RAZBOLELO SE I LIPSALO MNOGO MI GA BILO ZAO...

EVO TO JE BILA MOJA KUCA ;( ;( ;(
Manager je dodao/la ovu sliku:
  • Photo-00233.jpg
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

18

Petak, 08. Februar 2008

Imao sam raznih vrsta ljubimaca.Kad sam bio osnovac uglavnom su tu bili macici i papagaj.Kasnije su bile ribice aktuelne,samo sto je problem pomaziti ih ,ljigav osjecaj :D

Sada bih voleo da imam lava,onog bijelog(neznam da li se tako zovu)svijetle dlake sa velikom grivom.Dakle voleo bih da imam u dvoristu pravog velikog lava.
Znam da sam malo nerealan i da skrecem sa teme ,ali osjecaj i setnja sa lavom po carsiji bi bio dozivljaj za mene,ali i za druge :)) .Smeo bih da ga pokoljem sa nekim najjacim psom ;) :D
Sta mislite vi da li bi se nas narod mogao navici na jednog lava,da li bi moglo biti normalno lava malo po gradu prosetati :)) :D

Sada zamisljam reakciju ljudi na ulici ili kad bih ja video nekog da seta lava :)) ,to bi bila atrakcija ziva :))
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

19

Petak, 08. Februar 2008

Nadzornik radova:
DjordjeRd je dodao/la ovu sliku:
  • IMG_7058cr.jpg
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Social bookmarks