Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »prcenzajn« je autor ove teme

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

1

Srijeda, 05. Oktobar 2005

Kup UEFA

Crvena Zvezda u grupi sa ROMOM,BAZELOM,STRAZBUROM i TIL iz Norveske.
Hocemo li svi zajedno na Marakanu 1.12.2005. sa ROMOM.Sta mislite vraca li se zvezda na stare staze.

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

2

Citirano

Orginalno od prcenzajn
Crvena Zvezda u grupi sa ROMOM,BAZELOM,STRAZBUROM i TIL iz Norveske.
Hocemo li svi zajedno na Marakanu 1.12.2005. sa ROMOM.Sta mislite vraca li se zvezda na stare staze.

:)) :)) :)) E fala ti veliko lijepo me nasmeja!!!
Od cega da se vrati?
S cim da se vrati?

S nekakvim fudbalercicima,koje su ustvari potplaceni novinari digli u nebesa i cini im se il oni il niko,a nemogu dalje od angazmana u Kinu, i dugom od 7 i kuku miliona evra!
Vise nema one fudbalske hiperprodukcije,a i dok ste bili na tom putu slave za vas su igrali igraci iz citave ex-Yu(mislim na 91),pa slobodno moz da kazes da je YUGOSLAVIJA u malom u sluzbi zvezde dosla do te slave!
A i rano ste poleteli...

Polako,ima vremena do prvih utakmica
Sto se tice tekme sa ROMOM:
eh cigani :)) :))

FORZA ROMA
Halo Bing? Kako brat?

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

3

Totti 2
Cassano 2

To su strelci na Marakani 1.12. to mi se javilo sinoc poslije zreba. :) Inace Severina je mnogo jaka ove godine, u Bragi su igrali pod geslom "Ko izadje iz sesneasterca da mu umre majka" (SMS iz Sporta) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Sit Hungry Doesn't Believe

• Poruku poslati

4

Bolje

i to nego da se igramo ko ti udje u sesnaesterac da ti go.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 06. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Totti 2
Cassano 2

To su strelci na Marakani 1.12. to mi se javilo sinoc poslije zreba. :) Inace Severina je mnogo jaka ove godine, u Bragi su igrali pod geslom "Ko izadje iz sesneasterca da mu umre majka" (SMS iz Sporta) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Mislim da ti itebi slicni(grobari)imate najmanje prava da osporavate BILO cije rezultate posle sramniog nametanja i ispadanja od nizerazredne ekipe koja ima najmani koeficijent u ligi Uefa(a i to su im dodali bez razloga jer su jevreji)!!!!
Pokrij se cebetom(zbog rezultata Partizana) i gledaj u svoje dvoriste,obicno treba prvo gledat sebe pa posle kudit druge.
I za tvoju informaciju,Zvezda je prva dala gol u Bragi ekipi koja je druga u Portugalskom prvenstvu(iza Porta a ispred jedne Benfike,Sportinga,...),koja do sada nije primila niti jedan gol i koja ima nekoliko Brazilaca,a partizani su primili 5 golova(mislim,za vas to i neje nista novo,Kroacija,Rapid,Slavija,samo sto ste sad presli na "petice"i kuci)od nizerazredne ekipe koja nikad nije ni bila u Evropi sem turisticki!
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 20. Oktobar 2005

Veceras su odigrane tekme u Ligi Uefa(prvo kolo),i uglavnom su favoriti opravdali ocekivanja iako je bilo polemike da li ce ovi veci klubovi koji nisu usli u LS igrati sa najacim sastavima u ovoj Ligi Uefe.Roma,Studgart,Midlzbro,...su ostvarili pobede
Sto se tice grupe u kojoj je jedini predstavnik Scg,C.Zvezde,Roma je pobedila Tromzo sa 1:2 a Strazbur je na iznanadjenje mnogih slavio u Svicarskoj protiv sampiona te zemlje,Bazela sa 0:2.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 20. Oktobar 2005

Ovo

sa Strazburom ne valja nista sto se tice Zvezde. Sada moramo da pobedimo na praznoj marakani. Zeznuto.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

8

Petak, 21. Oktobar 2005

Pa vala ako je Strazbur(koji je predzadnji u Francuskom sampionatu)mogao da pobedi Bazel u sred Svice,ne vidim razlog da i CZ ne pobedi na praznoj M arakani.Mada,znam da balkanskim ekipama mnogo vise znaci prisusto publike nego zapadnjacima,ali ako zele dalje,onda trebaju pobedjivati ne praveci razliku gde igraju.

• Poruku poslati

9

Petak, 21. Oktobar 2005

To si potpuno

u pravu nego je problem sto sada Bazel mora da pobedi ako misli dalje. Nema publike i bice problema.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

10

Petak, 21. Oktobar 2005

Ma sta se sekirate. Dobice Severina Bazela zbog toga sto su ganferi mnogo napaljeni jer davno nisu igrali u Evropi a sad su posebno napalili da bi kao pokazali da su jedini klub koji moza da igra u Evropi. I jos nesto , oni igraju samo da bi se mogli uporedit sa Partizanom koji je postavio domaci zadatak u LS i u UEFA kupu. Severina ima sansu da odradi ovaj drugi a za onaj prvi... Tako da znate pobedice Severina na chMarakani bez obzira sto nece bit ganfera na tribinama :)) :)) :))

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 01. Decembar 2005

Crvena Zvezda-Roma 3:1(Zigic 2,Purovic-Nonda)!
Bazel-Tromzo 4:3(pliuvreme 1:3)!!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

12

Petak, 02. Decembar 2005

I kakve su kalkulacije za poslednje kolo? Ako Seve pobedi Strazbur imace 6 bodova koliko sad ima Basel. Ako Roma dobije Basel imace 7 bodova i u tom slucaju tabela i izgledala ovako: Strazbur 7, Roma 7, Basel 6, Zvezda 6...? Pitanje je ko ide dalje? Da li se gleda medjusobni skor ili gol-razlika?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

13

Petak, 02. Decembar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
I kakve su kalkulacije za poslednje kolo? Pitanje je ko ide dalje? Da li se gleda medjusobni skor ili gol-razlika?

Price,nisam bas siguran ali cini mi se da se ne gleda medjusobni skor jer ekipe nisu igrale po 2 utakmice (sa istim protivnikom)vec po jednu,tako da ne bi bilo bas fer da se gleda skor.Ovaj utisak sam stekao od kmentatora koji je rekao da je bilo idealno(za zvezdu)da su Bazel i Tromzo igrali nereseno.Ovako,Tromzo je sigurno ispao jer je odigrao sve tekme,Strazbur je vec prosao,Zvezda sigurno prolazi ako pobedi Strazbur i ako Bazel pobedi Romu ili bude nereseno.To je sigurno.Mada,mislim da Zvezda nece pobedit Strazbur(jeste da je Strazbur obezbedio prolaz,ali nije to nasa liga pa da nameste :D ),tako da kalkulacije o golovima i medjusobnim susretima nece bit potrebne.
Suma sumarum-nikad se nezna,sve ce se znati 14-og decembra kada se igra poslednje kolo.

Irfan--

Početnik

(10)

• »Irfan--« je muško

Datum registracije: 06.11.2005

• Poruku poslati

14

Petak, 02. Decembar 2005

prosle su vam kalkulacije , cim ste izgubili od onih medveda iz norveske :D

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

15

Subota, 03. Decembar 2005

Sad znam da se gleda gol-razlika. Mislim da ce dalje ROma, Bazel i Strazbur. Tesko zvezda moze do pobede u Francuskoj.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

16

Subota, 03. Decembar 2005

Eto sta jedan potez moze da znaci.Kasanova glupost Romu moze mnogo da kosta a evo i zasto:Zvezdi odgovara bilo kakva pobeda protiv Strazbura(koji je obezbedio msto u narednoj rundi i ima velikih problema u domacem prvenstvu pa je za verovat da nece igrat sa najacim sastavom)bez obzira na rezultat utakmice Roma-Bazel.Ako pobede,idu sigurno,a rezultat Roma-Bazel ce uticati jedino da odluci koja od ta 2 tima ce dalje.Bazelu odgovara i nereseno a Romu dalje vodi samo pobeda(u slucaju da Zvezda pobedi).
Znaci,sve je u njihovim rukama a mislim da je tako i najpostenije:ako pobede,zasluzili su da prodju dalje jer su pobedili 2 najace ekipe u grupi,ako izgube,nisu zasluzili.Postoje neke kalkulacije da bi ih i remi odveo dalje ali bi tada Bazel morao pobediti Romu.
Sve ce se znati za 11 dana.

Inace,najavljuje se odlazak oko 3-4 hiljade navijaca Zvezde a zvanicnici Strazbura su otprilike i ostavili gostujucim navijacima toliko karata.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 09. Mart 2006

Veceras na programu prve utakmice 1/8 finala kupa UEFA koji je nekako ostao u senci Lige sampiona ali vredi da se pomene. Svakako najzanimljiviji duel ce biti Midlzbro - ROMA i ja licno ocekujem povoljan rezultat jer Roma ce da osvoji ovo takmicenje (kao uvertira za osvajanje Lige sampiona sledece godine). Ostali parovi su:

Palermo - Salke
Steaua - Betis
Lil - Sevilja
Bazel - Strasbur
Marsej - Zenit
Udineze - Levski

Pred kraj meca Rapid iz Bukuresta vodi protiv Hamburgera 1-0.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 09. Mart 2006

:) navijacke strasti ... (o) (o) (o)

Uzbudljive utakmice ali posle lige sampiona nemam mnogo jaku volju za gledanje kupa uefa...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 09. Mart 2006

Kup UEFA 1/8 finala:

Rapid Bukurešt – Hamburger 2:0
Palermo – Šalke 1:0
Steaua – Betis 0:0
Lil - Sevilja 1:0

Roma gubi 1:0 na poluvremenu.

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 09. Mart 2006

Selam

BASEL 2-0 STRASBOURG
UDINESE 0-0 LEVSKI SOFIA
MARSEILLE 0-1 ZENIT

MIDDLESBROUGH 1-0 ROMA 86'

Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Social bookmarks