Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško
  • »Tutinac« je autor ove teme

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 28. Oktobar 2004

Kupujem mini-disc recorder !

Kupujem polovan mini-disc recorder (pozeljno marka Sony) ili digitalni diktafon marke Panasonic, Sony ...
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

2

Mozel ovo

Usb mp3 player.. Ima 128mb memorije koju mozes da koristis za bilo koju vrstu podataka.. Sa tim sto ima fin display za pregled muzike koja se nalazi u memoriji.. (I naravno slusalice da se to slusa :) )... Zvuk je odlican (ko ono sa najboljih cd playera ili ti walkmana). Rekoh vec memoriju mozes da koristis u koje ti svrhe drago, i lako (preko usb porta) prenosis podatke sa kompa na player i obratno. Dalje: player u sebi ima fm radio prijemnik.. dakle dovoljan za localne stanice.. I jos daljse sto te vidim zanima: Ima voice recorder.. dakle snima i glas, i (sto ce ti bit znacajno) tonski snimak moze da bude veoma veoma dugacak.. Pravi neki snimak koji ne zauzima puno memorije, tako da moze da traje cak negde (cini mi se) oko 20 sati... sigurno ne malo.
Marka je easy disk MP3... Easy disk je specijaliziran proizvodjac usb uredjaja.. Sony radi samo high end uredjaje u ovoj branshi, a ovi drugi proizvodjaci osvajaju trziste za 'normalne' potrosace.. Kod nas usb uredjaji vidim toliko uopste nisu ni zastupljeni tako da ni sa proizvodjacima niko verovatno nije upoznat..

Dakle: MP3 player, usb prenos podataka, radio i voice recorder (mozes da snimas i radio naravno :) ).. i ja sam voljan sve to da prodam.. u PO cijene posto je polovan (al je skroz nov ;).. dobijes svu pratecu opremu naravno ako si zainteresovan..
mogu ja da se potpisem i bolje...

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

• Poruku poslati

3

Dragi moj fingersbroken,

Imam istu spravicu koju si mi ponudio samo sto je marke "Medion" i nema FM radio. Ali...

... posto veliki broj tog sto snimim se javno (u etru) objavljuje vrlo mi je bitno da kvalitet zvuka bude maximalno dobar. Imam neraspakovan analogni diktafon marke Aiwa sa malom kaseticom ali je zvuk katastrofa los. Ovaj MP3 player o kome goviris sluzi samo za "ne daj Boze".

A spravica koju trazim narezuje zvuk koji na medij koji se zove mini-disk (RW naravno).

P.S. Odem ti danas u Pazar u Samald komerc da kupim jedan Panasonic RR-QR120 digitalni diktafon kad - ono prodao se o| o| . A stojao tamo godinu dana. o|

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

4

Citirano

Orginalno od Tutinac

P.S. Odem ti danas u Pazar u Samald komerc da kupim
jedan Panasonic RR-QR120 digitalni diktafon kad - ono prodao se o| o| . A stojao tamo godinu dana. o|

Ocel' ko kupit novi Panasonic RR-QR120 ? 8)

Cijena sitnica...

Malo se salim, desavaju se takve stvari kad se najmanje nadas (asocijacija Marfi). Ja imam neki analogni a vidim da ti bas treba digitalac tako da mozes probati da kontaktiras ove ljude (cini mi se da mogu nabaviti sta hoces - barem je tako bilo ranije) KBC .
Koliko cujem od neke ovdje raje koja ih koristi, izgleda da Olympus ima vrlo dobre snimace a pristupacne...

Mozes i da zasaraj malo po oglasima (nadjoh nekog da prodaje Sony-jev digitalac) ako kliknes OVDJE

Zivio
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

• Poruku poslati

5

OK Djovani,

Hvala ti sto si se potrudio da mi pomognes.

Social bookmarks