Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

kjoto

Početnik

(10)

• »kjoto« je autor ove teme

Datum registracije: 21.06.2012

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 21. Juni 2012

Kursevi engleskog jezika

Interesuje me kurs engleskog jezika (visi nivo), moze li neko da mi kaze gde to ima u NP?

Unapred hvala

dragomijat

Početnik

(10)

Datum registracije: 18.06.2013

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 20. Juni 2013

Ljudi koje interesuje ovako nesto imaju resenje u online kursevima Britanicca skole iz Bgd. Na ovaj nacin je dostupna svima, cak i u drugim drzavama. Moj brat je tako upisao kod njih i zavrsio cak i naredni, konverzacijski kurs tako da preporuka.

Daca77

Učenik

(10)

• »Daca77« je žensko

Datum registracije: 04.04.2013

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 24. Juni 2013

Da to je dobra skola i ko hoce moze sve da nauci naravno uz rad,trud i finansije,savrsena skola pa cak i rad na daljinu sto je prioritet.

emina89

Početnik

(10)

• »emina89« je žensko

Datum registracije: 02.07.2013

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 04. Juli 2013

citala sam vase komentare i raspitala sam se malo a citala sam i druge forume. vidim da bas hvale tu skolu britanicca... a i ja sam cula ranije jos za njih. isto se razmisljam da se upisem na taj kurs koji ide na daljinu. Imam dobar internet mislim da bi to fino funkcionisalo. Na sajtu sam citala da je potrebno samo da imam slusalice i kamericu. moram da popravim engleski sto pre jer mi je konverzacija ravna nuli. na skoro svakom forumu se pojavljuje ta britanicca, nije to za dzabe sigurno imaju renome. :))

Social bookmarks