Niste prijavljeni

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

21

Srijeda, 19. Oktobar 2011

Ja se neću previše nadati protiv portugala, a samim tim neću biti ni previše razočaran na kraju !? Mi igramo fudbal a UEFA ipak treba industriju...? Tako su iz Reala recimo već poručili da žele gledati Ronalda na EP, jer 50 % prihoda od marketinga ide u njihovu kasu! Floran Maluda je meni bio izuzetno drag igrač - bio !? Vidjeli ste svi njegov start nad Mujdžom, nakon kojeg se isčuđavao i na kraju dobio samo žuti. Mujdža je danas izašao iz bolnice u kojoj je uspješno operisan jer mu je napukla kost od Maludinog isčuđavanja. Spahić je dobio žuti karton jer se nalazio u blizini igrača koji je pao, nema sumnje da će tko god bude sudio u Zenici, ganjati spahića da mu da drugi žuti i odstrani ga za Lisabon, kao i da će već u prvoj utakmici taktika UEFE biti da kartonima desetkuje naš tim i štiti BALETANA na terenu...
Na vatru odgovori vatrom !

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

22

Utorak, 15. Novembar 2011

Njemacki kanal Sport1 (nekada DSF) ce vecerasnju utakmicu izmedju Portugala i Bosne i Hercegovine prenositi uzivo.

[URL=http://ticker.sport1.de/liveticker/fussball/em-quali/sport1.de/#/2,1,2010-2012,13,13920/]link[/URL]
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Social bookmarks