Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dax

Učenik

(10)

• »Dax« je muško
  • »Dax« je autor ove teme

Datum registracije: 07.09.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 05. Decembar 2003

Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2006

Ah meraka.....

Gruppe 7

1. Spanien
2. Belgien
3. Serbien-Montenegro
4. Bosnien-Herzegowina
5. Litauen
6. San Marino
Wahnsinn bei Individuen ist selten, aber in Gruppen, Nationen und Epochen die Regel

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

2

Subota, 06. Decembar 2003

I ko sto napisa Dax merak li grupe 7 :) Ja licno mislim da prolaze Spanci i Srbo-Crnogorci .... ali eto ko zna .... znam da bih se fino oseco u slucaju prijatnih iznenadjenja tima Bosne .... Jedno je fakat KOSEVO I MARAKANA CE GORETI ....
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Gyerzelez

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

3

Utorak, 09. Decembar 2003

FSSiCG: Nema mjesta nezadovoljstvu

Oslobodjenje - internet izdanje
URL: www.oslobodjenje.com.ba

--------------------------------------------------------------------------------

7.12.2003
Celnici Fudbalskog saveza Srbije i Crne Gore u glas:
Nema mjesta nezadovoljstvu

(Od naseg stalnog dopsinika) BEOGRAD - Celnici Fudbalskog saveza Srbije i Crne Gore zadovoljni su ishodom zrijeba 7. kvalifikacione grupe u kojoj ce se boriti za plasman na zavrsni turnir Svjetskog prvenstva u Njemackoj 2006. godine. Predsjednik Saveza Dragan Stojkovic , koji je prisustvovao zrijebu u Frankfurtu, i selektor reprezentacije Ilija Petkovic, upotrijebili su iste rijeci u prvoj izjavi kazavsi da “nema razloga za neko nezadovoljstvo i da ima povoda za optimizam”. Stojkovic je odmah poslije zrijebanja rakao: “Grupa je dosta izbalansirana s obzirom na kvalitet ekipa koje su tu. Objektivno, Spanija je favorit, ali ne treba zaboraviti Belgiju, niti Litvaniju, Bosnu i Hercegovinu. Istina, niko od ovih reprezentacija se nije plasirao na Evropsko prvenstvo u Portugaliji. Trazicemo svoju sansu da budemo makar drugi. Dakle zrijeb je bio dosta dobar za nas, ali nema lakih utakmica i protivnika o cemu svjedoci ono sto nam se desilo u mecevima sa Azerbejdzanom, rekao je Stojkovic. Opasku da “ima mjesta za nadanje” selektor Petkovic je ovako poktrijepio: “Ima i gorih grupa, ali i boljih. Treba da se organizujemo kako treba i onda mozemo da udjemo u kvalifikacije sa mnogo optimizma”. Selektor je takodjer Spaniju naveo kao najveceg favorita, a Belgiju, BiH i Litvaniju kao takmace kojima treba posvetiti maksimalnu paznju. Po rijecima generalnog sekretara FSSCG Branka Bulatovica, predstavnici reprezentacija iz ove grupe u januaru ce se okupiti u Beogradu, radi dogovora oko datuma odigravanja utakmica i svih ostalih detalja. Kvalifikacije za SP startuju u septembru 2004. a treba da budu okoncane u oktobru 2005. godine. Reprezentativac Darko Kovacevic, prvi strijelac spanskog Real Sosijedada, upozorava i da ce biti veoma tesko stici do cilja: “Znamo da nismo uspjeli da se plasiramo za kontinentalno prvenstvo. Sada bi smo morali svi da ulozimo krajnji napor i da bar pokusamo da se kvalifikujemo za Mundijal. Ocekuju nas teske utakmice, ali ja sam ubijedjen da imamo kvaliteta da se suprotstavimo bilo kojoj ekipi na svijetu. Spanci su favoriti, tu nema dileme, ali mislim da mozemo da se i njima suprostavimo. Tu je i selekcija BiH koja je izuzetno jaka. Mogu da se dogode iznenadjenja i da cemo to iznenadjenje u grupi biti bas mi - kao prvoplasirani”.

B. BOSKOV

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

4

Petak, 12. Decembar 2003

Za koga?

Namece se pitanje za koga cemo navijati??
Sandokan je dodao/la ovu sliku:
  • N.Pazar-Rad.jpg
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

5

Petak, 12. Decembar 2003

Citirano

Orginalno od Sandokan
Namece se pitanje za koga cemo navijati??

Na ovo pitanje koje se nametnulo sigurno se nameću i različiti odgovori od članova Foruma, al jedno je sigurno...
dosta nam je teška grupa, bez obzira da li pripadate grupi onih koji pod ovo "dosta nam je teška grupa" podrazumevaju da su:

• Španija, Belgija, SiCG, Litvanija rivali dostojni respekta
  • Španija, Belgija, BiH, Litvanija rivali dostojni respekta

Ja pripadam onima koji misle da je i SiCG jedan od težih protivnika naše repke, ali ne i nepremostiva. ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

6

Petak, 12. Decembar 2003

a za koga .... za NASE :)

a mene posebno zanima da li cemo organizovano u BGD na tekmu jer za Kosevo znam da ce nas biti .... :) to smo vec pokazali par puta do sad ...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

7

Petak, 12. Decembar 2003

Koliko sam cuo BiH ce svoje utakmice igrati na Bilinom polju - dakle u Zenici... Ja navijam za San Marino, cisto da bude zanimljivije! ;)
Sit Hungry Doesn't Believe

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

8

Petak, 12. Decembar 2003

Bilino Polje ili Kosevo nije ni bitno jer imamo prijetalje kluba i na jednom i na drugom terenu zar ne Sandokane:)) a i na trecem :))

T.S 4Lif3

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

9

Subota, 13. Decembar 2003

Prijatelja svugdje.Kad su Bosanci videli nashe slike sa Banjice,reshili su da nas pozovu upomoc!!!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 07. Oktobar 2004

Utakmica izmedju BiH i SCG nece de odrzati na za reprezentaciju BIH talicni stadion u zenici BILINO POLJE (jel tako bese ) gde je reprezentacija BiH ostala neporazena u prvoj utakmici prvog kola od unapred favorizirene Spanije.
Utakmica izmedju SCG i BiH je premestena u Sarajevo. Ocekuje se dobar fudbal posto se u ovoj utakmici igra za vise od pojena. Bice sigurno zanimljivo.U medjusobnim duelima ove dve reprezentacije su gubile i pobedjevale jedna drugu sa identicnim rezultatom od 2:0 Tesko je predvideti rezultat za utakmicu koja ce se igrati ove subote 9 oktobra Za SCG nece moci zbog povrede igrati "udarna igla plavih" Mateja Kezman zbog te cinjenice i posto je BiH u punom sastavu bez povreda igraca i pred svojom publikom nadam se pobedi BiH i preuzimanju celne pozicije na tabeli u dosadasnjem takmicenju.

xhaki

Učenik

(10)

• »xhaki« je muško

Datum registracije: 23.11.2003

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 07. Oktobar 2004

Napomena

Stadion u Zenici se zove "Bilino polje" a ne "BILINI",u svakom slucaju ocekujemo pobedu nase reprezentacije Bosne i hercegovine...i jos nesto cuo sam da TS'89 nosi neke transparente na tekmu i da ce biti prisutna tamo kao grupa,sto obecava bucno navijanje...
[SIZE=3]NAPRED BOSNA,BOSNA,BOSNA...NAPRED HERCEGOVINA!!!!!!!!!!!!!! [/SIZE]
(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

12

Petak, 08. Oktobar 2004

Mislim da che biti i slika ovdje za neki dan.....

• »carsijaner« je zabranjen

Datum registracije: 25.09.2004

• Poruku poslati

13

Petak, 08. Oktobar 2004

MISLIM DA BI TORCIDA TREBALA DA PONESE ONAJ VELIKI TRANSPARENT [SIZE=3]TORCIDA SANDZAK[/SIZE] I TAKO ZAGRIJE SRCA SVIH ONIH KOJI CE BITI UZ TV PINK.
[SIZE=4]
HAJMO BOSNO BOSNO BOSNO, HAJMO HERCEGOVINOOO
NIKAD SAMA NISI TI UVJEK CE TE VOLJETI
TVOJE KCERI I SINOVIIIIIII
[/SIZE]

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

14

Petak, 08. Oktobar 2004

Nije frka ponijeti ga, problem je postaviti, jer ne zaboravimo da je mnogo bosanskih transova ...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

15

Petak, 08. Oktobar 2004

Citirano

Orginalno od rifche_golup
Nije frka ponijeti ga, problem je postaviti, jer ne zaboravimo da je mnogo bosanskih transova ...

Imamo Mi i manjih.... ;)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

16

Subota, 09. Oktobar 2004

Ako Bog da ce bit na stadionu, na zici ili ko shetalica vidjecemo ... Sjever za nas !!!

xhaki

Učenik

(10)

• »xhaki« je muško

Datum registracije: 23.11.2003

• Poruku poslati

17

Subota, 09. Oktobar 2004

Juce gladam na bh-tv1 pitaju ove Srbe iz manjinskog entiteta za koga ce da navijaju na prijedstojecem duelu a oni svi listom za SCG i ako zive u BiH,pa me cisto zanima za koga li navijaju ovi nasi lideri,naravno pritom najvise mislim na Ministra pa i na Muftiju,Bog-omi nesto mi nije siguran ;) a Gradonacelnik mislim da znam za koga ce...za Tursku hihihihihihihihih...mala sala...
Eto pa neka se neko potrudi od ovih njihovih "advokata" na forumu da ih to priupita(ako smije ;) ) bas bi me zivo zanimalo,hvala unaprijed.

NAPRIJED BOSNO,BOSNO,BOSNO...NAPRIJED HERCEGOVINO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dax

Učenik

(10)

• »Dax« je muško
  • »Dax« je autor ove teme

Datum registracije: 07.09.2002

• Poruku poslati

18

Subota, 09. Oktobar 2004

BIH-SCG 20:15 ( BHT1, UEFA LIVE TICKER )
Spanija-Belgija 21:45 (TVE International )

Ko zzeli paklen ambijent bujrum u

Bosanski Vidici e.V.
c/o Auxilium
Mindener Straße 24
40227 Düsseldorf
Telefon: (0172) 7 05 32 26

8)
Wahnsinn bei Individuen ist selten, aber in Gruppen, Nationen und Epochen die Regel

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

19

Subota, 09. Oktobar 2004

0:0

Razlaz sa po pola boda u džepu...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

20

Ponedjeljak, 11. Oktobar 2004

Ekipa stigla!
Eto bilo nas je oko 20-tak(uglavnom Torcida Sandzak)na Sjeveru Kosheva.
Svi smo putovali odvojeno kolima i na kraju se nashli na samom stadionu.Do stadiona je svega toga bilo,najdrazhi detalj je bio kod AliPashine dzamije na prilazu stadionu!! (o) ....
Dolazimo na stadion nekih sat i pol prije tekme,stadion skoro pun(oko 25.000),kasnije se dopunilo do nekih (moja procjena 30-32.000),ali nije bio KRCAT(Brooka).
Na sve strane LJILJANI,TROUGLOVI,ZHUTO,PLAVO,ZVJEZDICE i tako to.Malo zatim dolaze ovi shumari sa brda ,unose svoje transparente i kad na ogradi kache S.Sarajevo pochinje pravi cirkus.Stampedo sa Zapadne tribine se zaleche ka jugu i tu nastaje cimanje i frka kod transa.Skoro cijela tribina(juzhna)bezhi gore ka vrhu(kakva bruka)a samo par likova ostaje dolje da brani trans.Nebi ga ni odbranili da nisu specijalci upali i pocheli lupat po Bosancima!!??Domachini ljudi.
Tekma pochinje,Bosna mnogo bolja .Posjed lopte 65-35 za Bosnu.Bosanci imaju 2-3 100%% shanse ali nishta o| .Ruku na srce moram rechi i da je SERiMO imala shansu utakmice jedno 6-7 min. prije kraja.Na kraju 0-0 APLAUZ SVIMA!!?? :O .To nisam ochekivao od ovog grada koji je propatio toliko....
Idemo sa stadiona nazad neki nas Bosanci pozdravljaju,NEKI SU CHULI ZA NAS ,nashu grupu i nash grad,chak jedna maza kazhe :EJ PA TO SU ONI SHTO STALNO IDU U BEOGRAD KOD ONIH RADOVACA!!??To je ona Sandzachka Torcida.Nisam mogao da vjerujem.
Bilo lijepo,vratili se zhivi i zdravi,jeli burek i chevape koji NISU PAZARSKIMA NI PRICH-NI DOCH!!
Toliko i SELAM ZA EKIPU!

Social bookmarks