Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

41

Četvrtak, 08. Septembar 2005

Balkanci ce izgleda svi na svjetsko prvenstvo o|
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

42

Hajde da se malo bavimo matematikom. Trenutno stanje je sledece:

SCG 16
Spanija 14
BIH 13

U sledecem kolu ocekuje se pobeda BIH protiv San Marina. U tom slucaju Bosna ce imati 16 bodova. Dalje, ako smatram da SCG moze najvise do remija u Viljnusu a za Spance se nadam da nece dobiti Belgiju (ocekujem remi). Ako tako bude stanje ce biti sledece:

SCG 17
BIH 16
Spanija 15

Sve ce se dakle resiti u poslednjem kolu gde ce Spanci naravno dobiti San Marino i imati 18 podova. U tom slucaju BIH mora da pobedi u BG da bi sa 19 bodova kao prva isla direktno. U slucaju remija situacija bi bila ovakva:

SCG 18
Spanija 18
BIH 17

(SCG ima bolji skor u medjusobnim duelima sa Spanijom)

Najbolji scenraio je sledeci: Spanija gubi u Belgiji, BIH dobija San Marino, SCG dobija Litvaniju (to bi bilo SCG 19, BIH 16 Spanija 14). U poslednjem kolu BIH pobedjuje u Beogradu i sa boljim skorom ide kao prva, a SCG u baraz, Spanci u rupu.

Postoji i mogucnost da BIH i SCG igraju nereseno i tada bi SCG sa 20 bodova bila prva a BIH i SPanija (ocekuje se da ce pobediti San Marino) bi imali po 17 bodova. Tada bi verovatno odlucivala gol-razlika jer su BIH i Spanija dva puta igrali po 1-1, a Spanci su tada bolji.

Naravno da postoji jos mnogo kombinacija, ali ja navedoh one najrealnije. Dakle glavni preduslov je da Spanci izgube u Belgiji i da se onda BIH i SCG nameste poslednju utakmicu i izigraju Spance :)
Sit Hungry Doesn't Believe

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

43

Ja ako bih pravio kombinacije onda bih isao na to da SCG obavezno ispadne, a da BIH i Spanija odu dalje. To je za mene najbolja kombinacija. :)
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

44

Jasno je da ti volis Spaniju, ne nosis dzabe nick Spain :D .

Ima li dje da se pogleda (a da je pregledno) komplet tabela sa svim rezultatima do sada.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

45

Citirano

Orginalno od muhadzer
Balkanci ce izgleda svi na svjetsko prvenstvo o|

Sto bi bilo extra zar ne ? :)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

46

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Naravno da postoji jos mnogo kombinacija, ali ja navedoh one najrealnije. Dakle glavni preduslov je da Spanci izgube u Belgiji i da se onda BIH i SCG nameste poslednju utakmicu i izigraju Spance :)

Ne znam sjecate li se onog meca kad su igrale Danska-Svedska i kad je trebalo biti 2-2 da bi oboje isli dalje. Davi'sh cuda stvarno i bi tako 8o :D , pa kad moze taka gospoda da folira, onda mi balkanci ima ba/bre da napravimo pravi rezultat da bude knap. 8) :]
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Dax

Učenik

(10)

• »Dax« je muško
  • »Dax« je autor ove teme

Datum registracije: 07.09.2002

• Poruku poslati

47

1. SCG 8 4 4 0 13:1 16

2. Španija 8 3 5 0 11:3 14

3. BiH 8 3 4 1 9:8 13

4. Belgija 8 3 2 3 15:8 11

5. Litvanija 8 2 3 3 7:6 9

6. San Marino 8 0 0 8 2:31 0

Preostali susreti: Litvanija - SCG, BiH - San Marino, Belgija - Španija (8. oktobar), SCG - BiH, Litvanija - Belgija, San Marino - Španija (12. oktobar).

Wahnsinn bei Individuen ist selten, aber in Gruppen, Nationen und Epochen die Regel

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

48

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

iskreno govorechi...BiH i Shpanija imaju podjednako isto shanse...

a zhelja mi je da vidim BiH na svetksom prvenstvu...

dakle...kako ovo gore navedoste...lijepo bi bilo da shpanija izgubi od belgije (shto nije nimalo chudno),a da BiH i Srbija&Crna Gora podijele bodove:D (na tri dela:D)

Srbija bi trebala da uzme bodove Litvancima,a BiH zasigurno uzima 3 boda San Marinu..

dakle ostaje da vidimo shta che Shpanci da urade sa Belgijom...(bilo bi lijepo da izgube)
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

49

Petak, 09. Septembar 2005

Citirano

Orginalno od ed

Ima li dje da se pogleda (a da je pregledno) komplet tabela sa svim rezultatima do sada.

Naravno najpotpunije informacije su na zvanicnom sajtu FIFA. Eco OVDE za grupu 7 koja nas najvise interesuje.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

50

Koga nas? Mene mozda ne zanima najvise ta grupa.
Interesantno su mi osobe koje vrlo rado govore u ime svih. Koje rado govore o zajednickim stvarima. :)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

51

Aviceno, zahvaljujem na linku. Znao sam da negdje ima ali mi bi mrsko trazit :)

Dakle, mnogo toga zavisi od duela Belgija-Spanija. Neko pomenu mogucnost dogovora SCG i Bosne u zadnjem kolu. Ne vjerujem da ce se to desiti jer SCG u tome nema nikakav sportski interes. Jedino politicki. Hm, sve je moguce.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

52

Citirano

Orginalno od Spain
Koga nas? Mene mozda ne zanima najvise ta grupa.
Interesantno su mi osobe koje vrlo rado govore u ime svih. Koje rado govore o zajednickim stvarima. :)

Halali Spain, nisam mislio da govorim u ime bilo koga. Uostalom skontao sam da i tebe ta grupa najvise interesuje jer su u toj grupi SPanija i BIH. :) Jesam li u pravu?

P.S. Mene zanima moze li Bosna do Mondijala :)

@ed: postoji sansa da se u poslednjem kolu nesto moze resiti (i naravno dogovoriti). Ako te ne mrzi ja sam se malo bavio kombinatorikom u nekom od prethodnih postova. Skrolaj gore :)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

53

Okej je. Ja samo iznosim svoje misljenje i vidjenje, nista drugo. A, naracno, nikom to isto pravo ne osporavam.

Mene uopste Mondijal zanima, iskljucivo samo zbog BIH u smislu pobjede. A i zbog nekih drugih timova me zanima u smislu poraza, da ih ne nabrajam. :)

Nisam, jelde, nista kriv ako svoje volim, a prema drugom sam ravnodusan. Niti volim, niti mrzim.

Meni samo smeta kada ja kazem da ne volim odmah utjeruju u to da mrzim. Ne, ne mora da znaci.

Dakle, ne volim da imam kod sebe taj osjecaj da nekome ljubav moram da pokazem, da ne bi pomislio da ga mrzim.

Naprijed Bosno moja. Sta god da uradi opet je moja.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

54

Naravno da nisi kriv ako, kako ti kazes, svoje volis a prema drugom si ravnodusan. Samo, nisi mi odgovorio da li te ipak zanima grupa 7? :)

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

55

Grupa 7

I ja bio volio da SCG ispadne!

Jos inshallah da Milosevica proglase krivim, da uhvate Karadzica i Mladica, i da Bosna dobije novi ustav bez entiteta.

Zivjela Bosna i Bosnjaci od Bihaca do Bara i Novog Pazara!

• »N.Y.C.Enes.N.P.« je muško

Datum registracije: 17.09.2005

• Poruku poslati

56

Subota, 17. Septembar 2005

Bosna je bila bolja od srbije kada nisu igrali sa pola igraca. sada su i oni drugi uigrani, a bice tu insallah Salihamidzic, Bajramovic i ostali i dobijamo u Beogradu sa 0:1, strijelac Salihamidzic (kako bi mu oprostili za sve sto je ucinio dosad). 8)

hajmo Bosno, Bosno, Bosno, hajmo Hercegovino!
Samo je jedan, svega je vrijedan - Novi Pazar

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

57

Nedjelja, 18. Septembar 2005

Sto..

je babi milo to joj se i snilo.Ide Srbija dalje a vi statirajte u kukuruzu.

• »~Femme Fatale~« je žensko

Datum registracije: 10.10.2004

• Poruku poslati

58

Pa naravno da Srbija ide dalje :D
Nego bas me zanima koliko ce ljudi, koji posecuju ovaj forum, biti na Marakani 12-okt??

• »N.Y.C.Enes.N.P.« je muško

Datum registracije: 17.09.2005

• Poruku poslati

59

Sad sam malo dalje kao sto primecujete. Pokusavam da dobijem odmor sto prije i pokusacu biti na Marakani ali nista ne obecavam. Bice ludnica koja se ne smije propustiti. 8)

A to da Srbija ide dalje... nemojte da se ujedete za jezik kasnije. ;)

(o) (o) (o)
Samo je jedan, svega je vrijedan - Novi Pazar

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

60

Ponedjeljak, 10. Oktobar 2005

Fudbalske reprezentacije Holandije, Italije, Portugala, Poljske, Engleske i Hrvatske izborile su u subotnjim kvalifikacionim mečevima vize za Svetsko prvenstvo, koje se sledeće godine igra u Nemačkoj.
Velika iznanenadjenja u Africkoj zoni kvalifikacija!Veliki Africke sile,Kamerun,Senegal i Nigerija nisu uspele da se plasiraju na SP u nemackoj!Umesto njih,mesto za Nemacku su obezbedile Gana,Togo i Angola(po prvi put)i Obala Slonovace!
Bice interesantno,kao i uvek.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks