Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

61

Četvrtak, 13. Oktobar 2005

Poznati su svi učesnici Svetskog prvenstva iz Evrope, kao i učesnici “baraža”.

Pored selekcije SCG direktno na SP plasirale su se i selekcije: Holandije, Ukrajine, Portugalije, Francuske, Italije, Engleske, Poljske, Hrvatske i Švedske.

U dodatno doigravanje idu reprezentacije Češke, Turske, Slovačke, Švajcarske, Norveške i Španije.
Velike ekipe su morale u baraz.steta sto ce polovina ostati kuci,tj. nece moci u Nemacku.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

62

Petak, 14. Oktobar 2005

Posto je tema o tekmi SCG-BIH zatvorena evo ovde samo jedna fotka sa Marakane. Uokviren je trans Torcide Sandzak. Bravo nasi momci!!
And_U_Price je dodao/la ovu sliku:
  • navijacibh-scg-bh.jpg
Sit Hungry Doesn't Believe

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

63

Petak, 14. Oktobar 2005

Molimo sve prisutne da daju punu podrsku jedinom nasem predstavniku u play-offu.

Reprezentacij turske na celu sa Fatih Terimom ima snage i volje da nam osvijetli obraz.

" BRAVO ZA NASU MOMCAD" (o) (o) (o)
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

64

Petak, 14. Oktobar 2005

Svaka cast Torcidi Sandzak!!! (o) (o) (o) Pokazali su jos jednom da su jedina prava i autenticna navijacka grupa Novog Pazara.

Nijedna druga navijacka grupa nije bila na Marakani da podrzi nasu reprezentaciju (BiH) osim Torcide Sandzak.

Cuo sam da su se i dobro drzali nasi tamo na tribinama. Pao je cak i jedan trofej, kapa pletena, sa glave jednog od srpskih navijaca.

A da se navijalo, navijalo se. Bosna!!! Sandzak!!! itd.

Bravo za Torcidu. Jos jednom su nam obraz osvjetlali.
(o) (o) (o) (o)
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

65

Petak, 14. Oktobar 2005

Danas su odredjeni parovi za baraz za odlazak na Sp.Evo i parova:
1.Spanija-Slovacka
2.Ceska-Norveska
3.Svajcarska-Turska
Igraju se po dve utakmice,ito prva 12-og a druga 16-og novembra.
Pobednici baraza idu u Nemacku i pridruzuju se ekipama koje su kao prvoplasirane u svojim grupama vec obezbedile vizu za SP.
P.S.Izgleda da ce Tadic preko veze na SP :D
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Tadic.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

66

Petak, 14. Oktobar 2005

Zaboravih da kazem da je slika Tadica i dresa na kom je njegovo prezime slikana u Predsednistvu Srbije gde je Tadic primio reprezentaciju i strucni stab Scg povodom kvalifikovanja za SP.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

67

Petak, 14. Oktobar 2005

Jel ovo moderatori imaju privilegiju da pisu dva posta jedan za drugim? :)

Turska ce imati nadam se dobru podrsku u Svici. Inace zreb je bio dirigovan tako da se Spanija, Ceska i Turska nisu mogle sastati izmedju sebe.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

68

Subota, 15. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Jel ovo moderatori imaju privilegiju da pisu dva posta jedan za drugim? :)

A ti kao nisi znao to sve do sad??? :D
Sto se parova tice,ipak mislim da je Turska dobila najtezeg protivnika(od mogucih)od Spanije i Ceske.
Svajcarska je u poslednjem kolu remijem protiv Irske izgubila prvo mesto i direktan plasman(Francuzi otisli kao prvi),tako da su ozbilojnija ekipa od Norveske i Slovacke.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

69

Četvrtak, 20. Oktobar 2005

Aktuelni svetski prvaci, fudbaleri Brazila, verovatno će sledeće godine na Mundijalu u Nemačkoj biti nosioci grupe F i svoje utakmice u grupnoj fazi takmičenja igrati u Berlinu, Minhenu u Dortmundu.

Brazil bi u tom slučaju utakmice grupne faze takmičenja igrao na tri najveća stadiona na Svetskom prvenstvu, navodi se u zvaničnom biltenu mundijal a.

Žreb za Svetsko prvenstvo održaće se 9. decembra u Lajpcigu.

Očekuje se da će domaćini takmičenja, fudbaleri Nemačke, biti nosioci grupe A i takodje igrati u Minhenu, Dormtmundu i Berlinu.

Nosioci grupa na mundijalu biće poznati 6. decembra, tri dana pre žreba.

Ako reprezentacije Nemačke i Brazila budu pobednici svojih grupa neće moći da se sretnu pre finala, koje će se 9. jula igrati u Berlinu.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

70

Nedjelja, 13. Novembar 2005

U barazima za Svetsko prvenstvo(prve utakmice),postignuti su sledeci rezultati:

Norway-Czech Republic 0:1
Switzerland-Turkey 2:0
Uruguay-Australia 1:0
Spain-Slovakia 5:1

Spanija i Ceska su skoro 100 % osigurale vizu za Nemacku,dok Turska i Australija jos uvek imaju sanse u revans mecevima koji se igraju u sredu.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

71

Trinidad i Tobago - Bahrein 1:1

Bahrein je vodio 1-0. Jedna od ove dvije repke ce se po prvi put naci na Mundijalu. Bahrein je trenutno blizi.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

72

Zna li neko od Vas u koji nemacki grad ce igrati SCG svoje utakmice u kvalifikacionoj fazi ?
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

73

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Zna li neko od Vas u koji nemacki grad ce igrati SCG svoje utakmice u kvalifikacionoj fazi ?

Jos uvek se nezna,9-og decembra u Lajpcigu je zreb za grupe,a cim budu poznate grupe,bice poznato i gde svaka grupa igra svoje utakmice.Znaci,9.decembar,gledaj tv i saznaces. :D

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

74

Citirano

Orginalno od Tashke
Spanija i Ceska su skoro 100 % osigurale vizu za Nemacku,dok Turska i Australija jos uvek imaju sanse u revans mecevima koji se igraju u sredu.

Tashke i ja bih hajo da Turska ode al tesko, Svajcarska je vrlo dobra ekipa i po meni moze napravit iznenadjenje u Njemackoj.
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

75

Ponedjeljak, 14. Novembar 2005

Svajcarci trebaju da izdrze jos 90 monuta u Istanbulu da bi bili u poziciji da naprave iznenadjenje na Sp-u.Mislim da 2:0 nije nedostizan rezultat,ali Turska nikako ne sme da primi gol u revansu ukoliko zeli na Sp.U slucaju da prime gol,morali bi da daju 4 da bi dalje prosli.Dovoljno je da u prvom poluvremenu daju jedan,i u drugom drugi gol i makar izbore produzetke,a ako do toga dodju,bice psiholoski jaci i imace vece sanse da pobede,bilo da daju gol u produzetku,bilo na penale.

A ako Svajcarska prodje,ipak mislim da nece napravit neki zapazeniji rezultat,jer ipak je ovo Svetsko a ne Evropsko prvenstvo i mnogo je teze napraviti iznenadjenje jer ima duplo(32)vise ekipa nego na Eropskom prvenstvu(16),pa je put do iznenadjenja mnoogo tezi.

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško

Datum registracije: 25.02.2003

• Poruku poslati

76

Ja bas i ne pratim Tursku reprezentaciju
ali Svajcarsku pratim, ovo je Svajcarcima
bila 14 utakmica bez poraza!
Svajcarski fudbal je u usponu, i mislim da ce u svakom slucaju proc dalje bez obzira na rezultatu
u Istambulu!
Svajcarci nemaju jaku ligu.
Basel moze da igra jedini u evropskim takmicenjma.
Imaju samo 10 klubova u prvoj ligi!
Inace je kod njih hokej na ledu najpopularniji!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

77

Ali Tashke na SP je mnogo lakse proci grupu jer ima dosta autsajdera (koji to doduse i ne moraju da budu sto je Senegal dokazao prije 4 godine), dok su na EP uglavnom jake reprezentacije.

A igra li jos uvijek onaj Turcin za Svajcarsku? NE mogu da mu se setim imena trenutno.

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško

Datum registracije: 25.02.2003

• Poruku poslati

78

Utorak, 15. Novembar 2005

Ako mislis na Turkilmaza, ne vec poodavno!
Ako mislis na bracu Hakana i Murata Jakina, igraju
ali je jedan povredjen a drugi nije bas u formi.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

79

Srijeda, 16. Novembar 2005

Friske vesti :)

Turska-Svajcarska 3:1 ima jos dosta da se igra ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

80

Srijeda, 16. Novembar 2005

Jos 20 min do kraja meca Svicarska-Turska.Svajcarci poveli vec u 4-om minutu,Turci preokrenuli i treba im jos jedan gol za Sp.
Ceska-Norveska i Slovacka-Spanija trenutno 0:0(30 min.)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks