Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško
  • »Cogito« je autor ove teme

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 18. Septembar 2003

Kviz Sam protiv svih

www.samprotivsvih.co.yu

Kviz: ’’Sam protiv svih''

Emituje: RTS

Vreme dešavanja: 20.00 h, svakog petka

Voditelj: Ivan Bauer, energičan i veoma spretan u tom poslu, magistar elektrotehnike, ljubitelj istorije i filozofije, a TV voditelj...

Takmičari: Ko god poželi, a prethodno popuni prijavnicu u listu Večernje Novosti, ili na WEB sajtu
Dobitnici: Takmičari koji na neki način zadovolje kriterijum + gledaoci...

Uloga gledaoca: Pored toga što gledaju TV u tom terminu, oni koji se odluče mogu slati pitanja (dakle uslov za slanje pitanja je samo dobro volja!), na njihovu adresu, ta pitanja se prethodno sumiraju u organizaciji kviza i potom prave ''setovi pitanja'' za takmičare, na koja oni odgovaraju.

Pitanja (i sistem): za takmičare su raspoređena u 5 grupa 5+5+5+5+5 – ukupno 25 pitanja do glabne nagrade 100.000 dinara, ali takmičari nisu u obavezi da odgovore na sva pitanja, već u 1. krugu 1 tačan odgovor (vredi 1000 din), u 2. krugu 2 tačna odgovora (vrede 5000 din), u trećem krugu 3 tačna odgovora (vrede 15000 din), u 4. krugu 4 tačna odgovora (vrede 30000 din), i u 5. krugu 5 tačnih odgovora (vrede 100000 din)... Za odgovor koji takmičar ne zna (ili nije siguran da zna) koristi se DALJE, ako kaže NE-TAČAN odgovor igra se prekida i prelazi na GONG-IGRU, njih ima 3, jedna je bez GONG-a do kraja, a druge dve imaju isti u svom toku, na takmičaru je da sem (na sreću) proceni dokle mu je čekati da se suma uvećava... Deo od ukupnog KOLAČA (suma koja je osvojena pre ne tačnog odgovora) dobija takmičar, a deo koji ostane do celog broja KOLAČA dobija gledaoc koji je poslao pitanje, i gledaoc tako može osvojiti NAJVIŠE 30.000 dinara po jednom pitanju (teoretski, ali to se desilo samo jedanom).

-Ala se ja raspisa, najbolje je pogledati, a verujem da je dobar deo to već činio...

-Ja slao POveći broj pitanja (negde oko 70) ranije, sad skoro nisam... i jedno bilo u programu (jedno ja video a najverovatnije bilo ih još), takmičar nije odgovorio...-A kako bi kad sam pitao: Koji je glavni grad Federalne države Mikronezije (pun naziv)?... Ali nije mi to bilo neko teško pitanje, jednostavno njega su izabrali... imalo je znatno legendarnijih...

-Pozdrav svima!!!
Cogito je dodao/la ovu sliku:
  • logo[1].jpg
viskoznost nije isto što i gustina :(

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

2

Ja čekam da počne da se emituje neki novi, pod nazivom

[SIZE=4] SVI ZA JEDNOG - JEDAN ZA SVE [/SIZE]

E, kad taj bude na programu, onda ću uzet aktivno učešće ;)

Pozdrav, bez obzira da li ste sami ili ste među svima ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško
  • »Cogito« je autor ove teme

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

3

Citirano

Orginalno od sans

[SIZE=4] SVI ZA JEDNOG - JEDAN ZA SVE [/SIZE]

-Pozdrav za sansa, imas veliku podrsku u ovom od mene!

-Hajde sa se do zime organizujemo da napravimo neki forumski kviz, koji bi bio originalan, imam ja neke ideje, ali o tom potom... ;) :]
-Sta mislite o tom?
viskoznost nije isto što i gustina :(

4

Citirano

Originalno do cogito
...imam ja neke ideje, ali o tom potom... -Sta mislite o tom?

@ cogito : Ideja o kvizu na forumu me je zainteresovala, ali sta mislim... o tom potom ;) :D
Malo sam se nasalila nadam se ne zameras mi? Mogu reci da sam ja za jedan takav [SIZE=4]"SVI ZA JEDNOG - JEDAN ZA SVE" - KVIZ[/SIZE] . 8)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od Cogito
Voditelj: Ivan Bauer, energičan i veoma spretan u tom poslu, magistar elektrotehnike, ljubitelj istorije i filozofije, a TV voditelj...

Kviz je dobar, ali je voditelj usiljen, veštački prisan, krut. Jednom rečju O Č A J A N. No, to je (samo) moje mišljenje...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Social bookmarks