Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 10. Novembar 2005

Legende boksa

Muhamed Ali je danas primio predsednicki orden od Dzordza Busa.Ja malo kopah po forumu "sport'i vidoh da nema ovakve teme,vezane za boks.
Te stoga,ko je vas omiljeni bokser,koga smatrate najboljim boxerom,zasto,iznesite neke zanimljivosti o ovoj plemenitoj vestini!
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 11. Novembar 2005

Obojica smo isto glasali :)

Zna se ko je bio najveci (o) (o) (o)

Mislio si na ovom :)
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • Alli.jpg
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

3

Petak, 11. Novembar 2005

Jeste,i ja sam glasao za Alija,ali moram da priznam da je meni Majk Tajson malo blize srcu,iz prostog razloga sto ja nisam imao tu priliku da pratim Alijeve meceve jer nisam tad ni bio rodjen,dok sam Tajsonove meceve cekao u cik zore,a posle u skolu neispavan,i sve to za par rundi(Tajson to sve pobaca u prve tri runde).Sliku o njemu je pokvario(kao i mnogima)on sam svojim istupima,ali,posle Alija(a da nije bio u zatvor)on bi bio najveci i najaci bokser svih vremena.On je najmladji sampion.Gvozdeni Majk.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

4

Subota, 12. Novembar 2005

Cttctctc

Sto meni i tebi ide da smo za iste Sportiste i Timove :)

Tacno je to sto kazes da nam je Tayson blizi Srcu,jer je on u nasem vremenu bio Hummer hehehehhe.Koliko je noci proslo bez sna cekajuci Tajsonovih 45-50 sekundi,ali mi nije zao.Sve se to isplatilo gledajuci.

A Alli nas to je posebna prica THE ONE AND ONLY
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 18. Januar 2007

Danas je najveca legenda boksa svih vremena,Muhamed Ali proslavio svoj 65-ti rodjendan.
Muhamed Ali se vec 25 godina bori protiv Parkinsonove bolesti i drago mi je sto i na tom polju kao i svojevremeno u ringu uspeva da pobedi,da zivi normalno,da ima drustveni zivot,da zivi. (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

• »j a r a n e« je muško

Datum registracije: 20.12.2006

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 18. Januar 2007

najveca legendaje boksa svih vremena u svijetu,naravno MUHAMED ALIJA

A u sandzaku teşka kategorija ; HAJRO LIÇINA (o) (o) :))

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

7

Nedjelja, 25. Februar 2007

Na danasnji dan,25.02.1964. godine,najbolji bokser svih vremena,Muhamed Ali ,po prvi put je postao svetski sampion u boksu! (o) (o) (o) (o) (o) (o)
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Muhamed Alli.jpg

Social bookmarks