Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

21

Utorak, 24. Juli 2007

Linalena o moru kojem govoris je Ölü deniz ili ti mrtvo more a inace je blizu grada koji se zove Fethiye.

Tacno je da je lijepo ali vam nikako ne bih savetovao da idete u julu i avgustu kada su paklene vrucine ja sam pre par dana bio tamo ustvari ja radim tamo jedna od mojih klinika je i u Fethiyama i mogu vam reci da kada sam ja bio bilo je 58 stepeni tog dana.

Preporucio bih vam odlazak u septembru jer je i more toplo a i vanjske temperature malo jenjavaju i kao sto ti rece cijene su puno normalnije.

Od hotela koji se nalaze pored mrtvog mora bih vam preporucio i hotel Lykiya resort .

Inace se mrtvo more nalazi od centra grada samo na 14 km i imate prevoz minibusima do centra grada.

U centru grada bih vam preporucio da u akşamskim satima obavezno posetite grdasku pijacu za ribe gde mozete odabrati ribu i odmah ce vam je u susednom restoranu spremiti uz jos mnogo salata i ostalih djakonija koje su izuzetno ukusne. Od ribe bih vam preporucio Levrek i Lagos oni se spremaju na rostilju a imate i Merdzana koji se sprema u tavi. Mogu vam nabrojati jos puno vrsta ribe al pravo da vam kazem nesto mi se njihov ukus pa i nije mnogo svideo.

U gradu imate i kordon(setaliste) pored mora i mnogobrojne cafe barove i restorane.

Od jela bih vam preporucio i lezeci doner i ahmet pashino cufte stvarno su dobri specijaliteti.

Sto se tice shopinga mozete naci mnogo djindjurifa a sto se tice nekih jacih stvari iamte par butika u centru grada gde se moze naci finih stvari ali vam ne bih preporucio da tu kuujete jer sva ta roba dolazi iz istanbula i tu se prodaje po mnogo vecim cenama nego sto su one u istanbulu.

Nego ljudi ja se uzeleh da odem malo na crnogorsko i hrvatsko primorije godinama sm ovde na turskom primoriju treba nam malo promene.

Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

siyah kalem

Zlatna sredina

(10)

• »siyah kalem« je muško

Datum registracije: 10.04.2007

• Poruku poslati

22

Srijeda, 25. Juli 2007

Preporucujem vam Makarsku...
Bio sam prosle godine,pa ne da mi se svidelo...
Samo Hrvati su malcice ustaski raspolozeni mada cim vide kune mijenjaju radikalno stavove...
Inace grad je lijep okolina fantasticna, nocni zivot umeren,bez narodnjaka i kafanske dreke, a hrana??? Pa osim ribljih specijaliteta i pizze sa morskim plodovima gotovo da nista drugo nemozete pojesti(mislim svakako na one koji ne jedu svinjsko meso) no uz malo bolju organizaciju i sa malo para i taj problem je resiv...
More je prijatno a plaza je sljunkovita.Meni se licno vise svidjela od pescane jer ne podnosim pijesak
Hmmm toliko pa ko voli nek izvoli...

• »linalena« je žensko

Datum registracije: 21.05.2007

• Poruku poslati

23

Nedjelja, 05. August 2007

NEKO.... ZA LETOVANJE :O ....????..........UPS.. :O
Ako vam deluje da je sve u redu....NESTO vam je promaklo....

• »Eastyzah« je muško

Datum registracije: 29.06.2005

• Poruku poslati

24

Gde idemo? :)

• »linalena« je žensko

• Poruku poslati

25

(o) ...znam jedno vrlo, vrlo lepo mesto. pridji da ti sapnem.. :O

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

26

Kod Murge u Oholje :)) :)) :))
" Bilen alemlere rahmettir "

E-B

Zlatna sredina

(10)

• »E-B« je zabranjen

Datum registracije: 17.10.2004

• Poruku poslati

27

Citirano

Orginalno od annonimus

Tema je o odmoru i letovanju, a ne o radnoj akciji (kosidba i slicni dzabni poslovi)

shala, ne zamjeri

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

28

E-B

I ja sam se salio....... ;)

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

29

Ponedjeljak, 06. August 2007

S obzirom da mi je juce prosao odmor....nigdje. :(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

30

Ja sam trenutno u Turskoj u gradu kojı se zove Eskışehır. Taj grad nıje na moru alı je vrlo ınteresantan ako imate nekog normalnog vodıca mada ni ja nisam na odmoru nego na usavrsavanju na jednoj klinıci ı jedva se snalzaım sa ovom turskom tastaturom. Kazem grad je ınteresantan ako ımate noramlnog vodıca a ne koja nekog glupog lıka kojı ne zna svoj grad :) Pozdrav za sve ız Anadolıje.
Sit Hungry Doesn't Believe

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

31

Aviceno, blago ti se ;( ;(;( Hoces odavde da ti prepricam citav istorijat :)
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

32

@zutı_cvıjet Znas za Eskışehır? Ili si bila? Grad je vrlo star. Osnovan 2000 g. p.n.e. ali grad neprestano raste ı trenutno ıma oko 800 000 stanovnıka ako mı je ovaj Turcin dao tacan podatak jer sam ja na netu nasao da ıma manje. No nebıtno, grad se sırı ı sve zgrade su skoro nove ı lıce jedna na drugu. Ostao je jos jedan malı deo starog Eskışehira uprkos ımenu grada. Centar grada je prelep, kroz centar protıce reka Porsuk. Javnı prevoz je odlicno organizovan. Grad je velıkı studentski centar sa dva Unıverziteta. Ja sam trenutno na Osmangazı Unıversıtesı Tıp Fakultesi :)

Inace cuvenı fudbalski trener ız NP Abdulah Duce Gegic bıo je trener ovdasnjeg fudbalskog kluba ı ovde ga svı pamte jer su svı culi za njega koga sam god pitao.

Velika mana je sto ljudı ovde u 90% slucajeva ne znaju ama ni da beknu engleskı tako da je tesko uspostavitı komunıkacıju. Prımetio sam da je u Turskoj uglavnom tako. Nesto bolje govore u Istanbulu.

Bas mı drago da znas za ovaj grad. ako ti treba nekı suvenir ılı nesto slıcno samo mı javı. Bıcu ja ovde do 1. septembra ako Bog da.

• »linalena« je žensko

• Poruku poslati

33

Utorak, 07. August 2007

Citirano

Orginalno od annonimus

.. :)) ..nego, gde mu dodje taj spa centar?

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

34

Utorak, 07. August 2007

And u price kad si stigo u eskisehir.

Reci mi na kojoj si klinici tamo i daj mi broj da te nazovemo da vidimo kako se snalazis tamo.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

35

Utorak, 07. August 2007

Tu sam vec nedelju dana a smesten sam u nekom studentskom domu kojı je trenutno prazan. Tu sam sa nekım Poljacima, jednom Slovenkom i jednım mojım drugom iz Beograda. Na Osmangazi Üniversitesi sam na klinıici koja je u okviru tog Univerzıteta. Mogu da tı dam broj od ovog mog druga posto on ima tursku karticu pa me tu mozes dobiti najbolje izmedju 12 ı 13.30 kad imamo pauzu. +90 55 471 28 497.

A sto se snalazenja tice nije lose. Malo mi samo nedostaje meso u menzi posto je vrlo retko na meniju ostalo je manje vıse OK. :)

Selam

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

36

Srijeda, 08. August 2007

And u price reci ponovi mi taj broj ponovo jer ovaj koji si napisao je nedostupan

Reci mi jel taj broj pocinje sa 0555 ili sa 0505 reci mi koji server koristi jel to avea ili turkcell ili telsim ili aycell.

Reci pa da te zovemo.

sanjiva

Zlatna sredina

(10)

• »sanjiva« je žensko

Datum registracije: 17.03.2007

• Poruku poslati

37

Srijeda, 08. August 2007

E ja sam ovih dana bila zauzeta selidbom u novi stan i umorila sam se ko pseto..sutra akobogda dižem sidro i bježim na godišnji tako da vas sviju selamim i pozdravljam pa se vidimo za nekih 15-ak dana :]

Ako mognem javim se s ljetovališta...do tada svima velikaaaaaaaaaaaaaaa cmokaaaaaaaa
Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

38

Srijeda, 08. August 2007

Dobro je bar neciji Brod plovi :D

Lepo se provedi i odmori ;)

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

Datum registracije: 14.08.2007

• Poruku poslati

39

Utorak, 14. August 2007

ODMOR?

BLAGO NAMA AKO NAS TI CUVAS!!!

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

40

Srijeda, 15. August 2007

Ja planirala Tursku, a jos nigdje ne odoh, da bi do Rozaja da odem zlatno bi mi bilo... :( ne mogu da stignem od nekih obaveza, i na poslu mi ne dadosje slobodno. Moram mijenjat planove, vjerovatno sledece nedelje idem negdje na crnogorsko primorje
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Social bookmarks