Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

RADIOHEAD

Početnik

(10)

• »RADIOHEAD« je autor ove teme

Datum registracije: 14.06.2008

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 26. Juni 2008

Life.........

Sve vi veverice out `der`!Znate li da vetar moze mirisati na drvece?I,da regionalno pozoriste zraci,ali ga ljudi u njemu sjebavaju?Da Kadira Nokic ima divan sajt?Da na sajtu drzavnog fakulteta mozete naci (osim potrebnih informacija) pljuvanje po politickim (a,izgleda i ljudskim) protivnicima?Da mozes biti svoj i ziveti normalno?......... potrebna je izvesna doza anestezije.... Ne vidjati se cesto sa prijateljima,ali _kada_se cuti-blagoslov?Osecate li da je tesko? Lepo?

Om mani padme hum.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 26. Juni 2008

Ne znam kakva je budućnost ove teme,
ali opening je fantastičan!
我还记得

RADIOHEAD

Početnik

(10)

• Poruku poslati

3

Petak, 27. Juni 2008

......... zar je potreban IQ 150 da bi znao sta je sramota i smesno?Godine su,pored ostalog,pretpostavka iskustva.U ovom slucaju to nije ni nagovestaj!Ta osoba prica kako treba stvarati bastinu u vidu kulture.. moje pitanje je_kako mozes da menjas ovaj grad,i pruzis mu bolje od sadasnjeg a s` radoscu se utapas u postojece?Nije sve nase najbolje,jedan od nacina da sacuvamo zdrav razum je da pisemo o nenormalnostima koje se desavaju.Treba da UCIMO decu!!! Ne zanatima,ne predstavama emocija,ne jurnjavom... za bilo cim!Ljudi,ovaj grad je beaty itself kada ga oslusnes srcem....... totalna negativa_totalna pozitiva. :] imam jaak osecaj da ljudi koji nemaju prilike biti NA ulici,U pozoristu,U bendu imaju STA za reci.Da ne budem pogresno shvacena-oni koji zavrsavaju fakultete samo napred!Problem su ljudi koji to bice koje izgara od zelje da radi,da,nauci gledaju gladnim ocima ambicije,a sa 2-ge strane postoje slucajevi koji prosto ne znaju!Postujem zelju,ali ne i uveravanje da je najbitnija i najbolja do sada.Moramo biti ostroumni,time cinimo uslugu ovom mestu,jer ljudi koji kritikuju i menjaju ustajalo sadasnje nikad nisu primljeni sa odusevljenjem.Ali recimo ja nisam imala preterano losih iskustava,gde god sam pomenula stvari za koje mislim da bole sve u ovom gradu,dobila sam potvrdan odgovor!Neki ljudi su imali komentar da su to sitnice,da mi `TO`smeta jer dolazim iz vece sredine,medjutim,smatram da svi,ali SVI zasluzuju normalan zivot: sloboda misljenja i ponasanja,pricanja o tome,pa i menjanja stvari. :]

RADIOHEAD

Početnik

(10)

• Poruku poslati

4

Subota, 28. Juni 2008

Ja nisam odusevljena,nisam dirnuta,pomerena..................... ja sam ranjena textovima gospodina Abdulaha Sidrana. :O ;( :] :] :] (o) o| ;( o| ;( :O Na danasnje vreme kada FALI dobrih ljudi, a ne uzora!,tog coveka bih mogla slusati danima.Umetnik.Kao sto su svojevremeno rekli za Andy Warhola:`Andy doesn`t imitate life,life imitates Andy!`.......... neverovatan covek.Dok sam ga slusala,u jednom trenutku sam pogledala u oci drage mi osobe,i prepoznala iskricu srece i straha jer je pogodio u srz..... kao i mene.Izazvao je haos.. tolika kolicina istine,jos tako `tanko`,svileno isprepovedana.............. :] on je umetnik za sebe,ali zamisli sta bi mogao da uradi za mlade ljude?!Pa,i za mene,da moju dusu malo zaleci...... :O

RADIOHEAD

Početnik

(10)

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 03. Juli 2008

Prekjuce sam,vracajuci se s`posla posmatrala kako K.taksista u pola 4 popodne razgovara sa prostitutkom i dogovara sa njom `posao`... xx( naravno,`dogovor kucu gradi`,i naocigled nas BUDALA,devojka je usla,i svi su srecno ziveli!Sa puno para,zlostavljanja,nacelnika koji govori da su budalastine da kod nas prostitucije i ima!,bivseg,ipak... (o) mladosti koja ima uzore,video klipova koji prikazuju ljude (koje,by the way_ znamo) unutar takvih klubova,zabavljaju se.... X( o| xx( :rolleyes: :( 8o 8o X( o| o| o| o| o| o| o| o|

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 03. Juli 2008

ma daj ne zezaj ,ne postoji tako nesto u seher pazaru...ma to su budalastine :rolleyes:
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

Social bookmarks