Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

61

Utorak, 20. Februar 2007

Tashke nemoj se sprdat zivota ti sa prosecnim korisnicima interneta, tacnije sa mnom koji, mislim jedini na ovom forumu, pristupa internetu preko dial-up konekcije i to sa sestocifrenim brojem stare centrale u Beogradu X( kad mi je gazda pehilj i nece da promeni broj.

Jedva povezem da napisem dva posta a kamoli da pratim web prenose utakmica.

A sto se LS tice, jedva cekam tommorow. Preduga je bila ova pauza bez fudbala. Moj favorit naravno, Roma i Barsa.
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

62

Utorak, 20. Februar 2007

Rezultati vecerasnjih utakmica

Real Madrid - Bajern 3:2 (3:1)
Raul 10', 28', van Nistelroj 34' - Lusio 23', van Bomel 88'

Seltik - Milan 0:0

PSV - Arsenal 1:0 (0:0)
Mendes 61'

Lil - Mančester Junajted 0:1 (0:0)
Gigs 83'

Spanski Juventus nije uspeo da odbrani stecenu prednost nad Bayernom od 3:1 jer je u poslednjim trenucima meca Bomel zakucao loptu u mrezu za dobrih 3:2.
zaista,obe ekipe su igrale prilicno lose i pocetnicki primale golove,posebno Bayern.Dosta golova ali slab kvalitet,narocito Real.

Milan rutinski,mogli su igrat 3 dana i Seltik im nebi dao gol. :]

Mozda malo iznenadjenje pobeda PSV-a nad Arsenalom ,ali Arsenal ove godine igra dosta promenljivo i ono sto je najgore,propustaju mnogobrojne prilike iz prethodno odlicno odradjenih akcija.

Mancester je pobedio Lil,mec je oblovao incidentima,bacen je i suzavac pred kraj je Rajan Gigs dao gol iz slobodnjaka,valjda dok se golman jos namestao,nemam vremena da gledam pregled,odoh da spavam. :D

Revansi su 7-og marta a dalje prolaze Bayern,Milan i Mancester,za Arsenal-Psv nisam siguran,ali mislim Arsenal.

Paolo Maldini odigrao 100-i mec u Ligi Sampiona i tako postao prvi Italijan kome je to poslo za rukom/nogom ,i peti igrac uopste.U tom pulu su jos Raul,Bekam,Kan i jos jedan,ne mogu da se setim koji.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

63

Srijeda, 21. Februar 2007

Real Madrid - Bajern 3:2 (3:1)
Raul 10', 28', van Nistelroj 34' - Lusio 23', van Bomel 88'

Utakmica je prosla ko sto sam predpostavio, mada sam pre utakmice mislio da ce rezultat bit 3:1 za Real, Bayern je u drugom poluvremenu pokazao onu igru sa kojom su 2001 dobili titulu LS (o) Backham je bio fenomenalan, ko u stara dobra vremena.

Seltik - Milan 0:0

Sta da se kaze za milan, grupa skupo placenih glumaca koji cak i protiv slabe ekipe ko sto je glasgow pokusavaju da izvade penale na poznati talijanski nacin, nadam se da nece ic dalje.

PSV - Arsenal 1:0 (0:0)
Mendes 61'

Bas mi je milo kad ovako "mali" tim pobedi protiv ovakve ekipe, mada je Henry opet imao par akcija koje su po mojem misljenju pokazale da je trenutno najbolji igrac sveta.

Lil - Mančester Junajted 0:1 (0:0)
Gigs 83'

Gol Gigsa je stvarno bio na kvarno, ai je u ovoj situaciji sudija napravio gresku, dok je golman rasporedjivo odbranbeni zid, gigs je cuhnuo loptu u mrezu :) Nakon gola su igraci Lil-a kratko vreme napustili teren i nisu hteli dalje da igraju :)

Roma-Lyon (dako izgube cigani, Lyon (o))
Barcelona-Liverpool
Porto-Chelsea
Internazionale-Valencia

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

64

Srijeda, 21. Februar 2007

Real - Bayern
Gora utakmica,a sa vise golova,nikad nije bila.

PSV - Arsenal
Utakmica koja pokazuje da nema losih ekipa u LS,nije losa tekma bila...Mendez je dobar igrac,znam ga od ranije.

Lille - Manchester utd
Gigssov gol je apsolutno regularan...to je moderan fudbal,pravila su jasna,sudija ne mora da da znak da se slobodan udarac izvede osim kad sam stane ispred lopte i kaze da se ceka njegov znak.

Celtic - Milan
Ocekivano,Milanezi ce glatko dobiti u revansu...

Roma Lyon - ocekujem prolaz Lyona,ali sa dosta muke.
Barca - Liverpool - GO BARCA :)
Inter - Valencia - Najneiyvesniji mec dana...Nikad se sa Interom ne zna.
Porto Chelsea - Obratite paznju na Andersona ukoliko bude oporavljen...Quaresma je uvjek opasan.
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

65

Četvrtak, 22. Februar 2007

Rezultati:

Barselona - Liverpul 1:2 (1:1)
Deko 14' - Belami 43', Rise 74'

Roma - Olimpik Lion 0:0

Inter - Valensija 2:2 (1:0)
Kambijaso 29', Maikon 76' - Vilja 64', Silva 86'

Porto - Čelsi 1:1 (1:1)
Meireleš 12' - Ševčenko 16'

Prvo i veliko iznenadjenje,Liverpool pobedi Barsu.Rekoh ja da mora neko da iznenadi.
Valdes mora da nauci da ne sme da sa loptom u narucju udje u sopstveni gol. o| o|

Barsa nije igrala bog zna sta,ali je Liverpool jos manje.Valjali su loptu bezveze,narocito u drugom poluvremenu.Kod 1:0 Barsa je imala sanse da postigne jos koji gol i tako zavrsi pricu,ali nisu uspeli i pred kraj poluvremena usledila je kazna.
Ipak mnogo znaci tradicija,Liverpool nikad nije izgubio na Nou Kap-u,a ni Benitez nikad nije izgubio sa Valensijom a ni sad sa Pool-om.

Olimpik preuzeo Milanovu taktiku (naucili ih Milanezi prosle godine :D ),Roma vec godinama pokazuje da joj nije mesto medju naj ekipe,8 zutih kartona,stalno neke rasprave,prva utakmica u istoriji Lige Sampiona je prekinuta upravo zbog njih,vrlo nedisciplinovana ekipa,a i navijaci.

Inter ce naglavacke(nadam se)da ispadne od Valensije,diletanti bili,diletanti i ostali.Prvi gol iz cistog ofside-a su dali.U Italiji su prvi samo zato jer su drugi osakaceni(doduse svojom krivicom)

Porto je imao dobre prilike i da su malo bili skoncetrisaniji u zavrsnicama,mogli su i da pobede.Celzi je ipak preiskusna ekipa za njih.
Murinjo ubio zelju za fudbalom onom Robenu,prvo ga uvede pa ga izvede za pola sata,Roben ce sigurno na leto napustiti klub.

Revanš susreti osmine finala Lige šampiona igraju se 6. i 7. marta.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

66

Inace,jedna veoma zanimljiva stvar:

Golove za Liverpool su dali Belami i Rise ,igraci koji su se pre par dana potukli,tacnije je Kreg Belami Rise-a udario par puta palicom za golf jer ovaj nije hteo da peva na karaokama. :)) :))
Nakon postignutog gola,Belami je pokazao kako je to uradio,evo ovako:

P.S.Rise mu nije potrcao u zagrljaj da zajedno proslave gol. :]
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • belami-slavi_golf.jpg

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

67

sacekajmo revanse,jos nije sve gotovo...vjerujem da Barsa moze da pobjedi dva razlike na Anfield road-u,ni za Inter jos nije gotovo,juce moram priznati da nisu imali srece sa Valensijom,zasluzuli su pobjedu,iako nisam njihov simpatiter. Mislim da ssu samo Man Utd i Chelsea sigurni cetvrtfinalisti. Ipak u prvim utakmicama se dosta kalkulise.
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

• »AlenTheBoss« je muško

Datum registracije: 22.02.2007

• Poruku poslati

68

Slabo pratim evropski fudbal,al sinoc sam gledao utakmice iz dosade.
Mogu samo da kazem da mislim da je Liverpool zasluzeno pobedio,i da se nadam da ce Valensija da osvoji..:)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

69

Utorak, 06. Mart 2007

Veceras je na programu 4 revans utakmice,od toga derbi na Enfild-u,
Liverpool-Barselona.Ostali mecevi
Lion-Roma
Celzi-Porto
Valensija-Internazionale

Iako dosta simpatisem Barsu,zbog najboljih i najvatrenijih navijaca na svetu bih voleo da Liverpool prodje.
Pesma na Anfield-u i navijanje je da se covek najezi (o) (o) (o)
Za sve one koji ce veceras pevati uz Tv...

"When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark.
At the end of a storm,
There's a golden sky,
And the sweet silver song of a lark.
Walk on through the wind, Walk on through the rain,
Though your dreams be tossed and blown..

Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone.......
You'll never walk alone.
(o) (o) (o)

Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone.......
You'll never walk alone".

Voleo bih da prodju Lion,Porto,Valensija i Liverpool (ralno,prolaze Lion,Celzi,Valensija i...)
  • Anfield.jpg

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

70

Utorak, 06. Mart 2007

Liverpul-Barselona ( 2-1) 0-1 nista nije pokazala Barselona i zasluzeno moze kuci!

Celsi-Porto (1-1) 2-1 mada su prvi dosli u vodstvo igraci Porta ali su se nakon toga povukli,i naravno za to sleduje kazna.

Lion-Roma (0-0) 0-2 Fakat je da Francuski klubovi jos nisu spremni za Evropsku scenu,to je dokazao Lion......Bon Voyage

Valensija-Inter (2-2) 0-0 kad kuci primis 2-gola nenadaj se da ces u gostima pobediti.
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

71

Srijeda, 07. Mart 2007

Liverpool -Barselona 0:1,klub koji ima onakve navijace,uz prilicno dobru igru,jednostavno mora dalje.Steta bi bilo da nisu prosli. (o) (o)
Steta i za Barsu ali tek oporavljeni Eto i Mesi nisu ni 50% od proslogodisnje forme,Ronaldinjo 60%.
Rajkard je nepotrebno zrtvovao utakmicu sa Seviljom zbog ove pa osim sto su ispali,sad su doveli u pitanje i odbranu titule u Spaniji.

Roma je iznenadjenje veceri a Mancini je posle fenomenalnog driblinga(trostrukog bicikla)zakucao loptu za 2:0,mada se mora priznati da Lion i nije imao srece u par situacija.

Celzi-Porto,100% namestena utakmica,iz 2 u 1,kako drugacije objasniti truhle golove(narocito prvi)koje je primio golman Porta...

Valensija izbacila Inter a nakon meca izbila opsta tuca na terenu.Pored ovih diletanata koji su dokazali da su prvi u Italiji samo zato sto su ostali ocajni,velike i ostre kazne ce dobiti i igraci Valensije pa ce im to znatno umanjiti sanse za dalji plasman.

Na slici Interovi igraci jure Navara iz Valensije da ga biju jer je on polomio nos Burdizu,igracu Intera... ?(
  • interovi_jure_navara.jpg

• »AlenTheBoss« je muško

• Poruku poslati

72

Srijeda, 07. Mart 2007

Zao mi je Barselonu,mnogo dobar tim,ako izuememo odbranu.Kad krenuse sa malo vise napadaca,Liverpool se zbuni,ali nisu iskoristili smusenost Liverpoola u potpunosti u tim trenucima..
Prosao je GORI tim,defanzivni tim,sa sve nekim zutim mrznim spicevima. :)
Chelsea-Porto neodoljivo podseca na proslogodisnji duel izmedju Juventusa i Werdera,gde je Juve takodje gubio sa 1-0,ali je uz gresku golmana dosao do pobede i prolaska.Mislim da je onaj golman Bozha budala,i da Celzi ne moze da osvoji LS.
Valencia-Inter,mislim da je ukupno bolji bio Inter,ali mi je drago sto je ispao,jer kao navijacu Juventusa ne moze da mi buda drago da Inter nesto osvaja,posto nas je oterao u Seriju B,a i sam je bio kriv za namestanje.
Lyon-Roma,tu cu samo reci da je Mancini obelezio vecerasnju noc..Nista vise.Potpuno zasluzen prolazak,i nadam se da je italijanski fudbal na pragu da se malo vrati iz krize..

Voleo bih da osvoji Milan ili Roma,ali posto Milanu dajem vise sanse,on ce mi biti omiljeni tim u nastavku takmicanje(pod uslovom da se sutra ne desi neko iznenadjenje)..

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

73

Srijeda, 07. Mart 2007

NO COMMENT

Johhny je dodao/la ovu sliku:
  • man united.jpg
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

74

Srijeda, 07. Mart 2007

sta bi sad?!!!

Ljudi ona ROMA!!! :klanja: :klanja: :klanja:
Velicanstvena noc giallorosso momaka,izuzetna igra,uradili su nesto sto mnogo kvalitetniji i bolji timovi nisu mogli vec 5 godina,da pobede Lion na Zerlanu! Lion je dobra ekipa,i zao mi je sto je ispao,al u borbi sa ajkulom,pirana nema sanse! 8)

P.S ako neko zna sto je Romi ponisten cit gol neka javi! X( X( X(
FORZA ROMA!
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

75

Srijeda, 07. Mart 2007

@Johny,jesil se to od sinoc presalto sa Liona na Mancester? :D 8)

Sreda, 7. mart:

20:45h Milan - Seltik (prvi meč 0:0)
20:45h Bajern - Real Madrid (2:3)
20:45h Mančester Junajted - Lil (1:0)
20:45h Arsenal - PSV (0:1)

Nadam se da prolaze Milan,Bayern,Mancester i Arsenal

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

76

Srijeda, 07. Mart 2007

johny brate!!!

Tashke,pridruzujem se u nadanju,narocito sto se tice ovog zadnjeg ;) !

Pa slozismol se mi danas da su Celtocovi navijaci extra,za atmosferu na seltik parku i to... :D
Greota bi bila da ih ne gledamo jos malo? 8) :P
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

77

Srijeda, 07. Mart 2007

Dovoljni su Liverpool-ovi navijaci brate... 8)
a i Glazgov je blizu Liverpoola pa mogu da skoknu da gledaju,ionako imaju istu pesmu za svoje ljubimce. :]

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

78

Srijeda, 07. Mart 2007

nek se zeleni...

:D ,pa hajd brate nek ti bude merak,ni ovi vasi nisu losi,no vam pola stadiona zvrji prazno! :D
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

79

Četvrtak, 08. Mart 2007

Uh,bilo je i veceras uzbudljivo

Bayern -Real Madrid 2:1
Bayern je prosao dalje a Roj Makaj je postigao najbrzi gol u istoriji Lige Sampiona.To posebno dobija na znacaju kada se vidi kakvu je prvu postavu postavio Kapelo,mislio covek da 90 i kusur minuta brani 3:2 iz prve utakmice a primi gol u 10-oj sekundi :)) :)) :))

@Anonimus:vidis da nije bilo potrebe da se menja anketa :D :]

Mancester -Lil 1:0
Rutinski,moze se reci,3 pogodjene stative i poslednji gol Henrika Larsona koji je dobio prave ovacije kada je izlazio sa terena.

Arsenal-Psv 1:1
Mozda iznenadjenje ako se zna da je Arsenal proslogodisnji finalista,kuriozitet sa utakmice je da je oba gola dao Aleks,jedan svojoj ekipi a jedan protivnickoj.

Milan -Seltik 1:0 posle produzetaka o|

Sto ovi moji( :] ) mogu da mi se igraju sa zivcima,30 puta sutirali a samo jedan gol i to u produzetku.Moraju da porade na efikasnosti.
Daklem,u dalji krug takmicenja su prosli

Milan
Psv
Mancester
Bayern
Liverpool
Celzi
Valensija
Roma, 3 Engleske,2 Italijanske i po jedna Spanska,Nemacka i Holandska ekipa

Zreb za 1/4 finale je u petak u Atini,mestu gde ce se ove godine igrati finale lige sampiona(Milan-Celzi 8) )

• »AlenTheBoss« je muško

• Poruku poslati

80

Četvrtak, 08. Mart 2007

Od svih utakmica veceras jedinu emociju kod mene je izazvao prolazak Milana.Drago mi je da su prosli,i da mogu da predstavljaju Italiju.Kaka je dokazao da je trenutno najbolji igrac na terenu,pretrcao je pola terena u 93. minutu,a celu utakmicu je konstantno dobro igrao.
Zao mi je sto je ispao Arsenal,imaju najbolju igru u Engleskoj,ali nikako da pronadju mrezu.
Ostalo je sve bilo za ocekivati.Real je platio danak neiskustvu Gaga,Torresa,Higuaina i kompanije,i prodaji Ronalda.
Mancester je bio vec jednom nogom u 1/4 finalu,i nista mu nije moglo stati na put,mada je Lille veceras bio vise nego ravnopravan .

Social bookmarks