Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

81

Četvrtak, 08. Mart 2007

Kazu ljudi Roma otpisana. Kakva simultanka Mansinija. Roma osvaja posto je Barsa ispala.

Sto se tice Makayevog gola osim sto je najbrzi da ironija bude veca Real je krenuo sa centra. Neverovatno!!! Karlos izbaci Real (o)
Sit Hungry Doesn't Believe

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

82

Četvrtak, 08. Mart 2007

Citirano

Orginalno od AlenTheBoss
Od svih utakmica veceras jedinu emociju kod mene je izazvao prolazak Milana.Drago mi je da su prosli,i da mogu da predstavljaju Italiju.Kaka je dokazao da je trenutno najbolji igrac na terenu,pretrcao je pola terena u 93. minutu,a celu utakmicu je konstantno dobro igrao.
Zao mi je sto je ispao Arsenal,imaju najbolju igru u Engleskoj,ali nikako da pronadju mrezu.
Ostalo je sve bilo za ocekivati.Real je platio danak neiskustvu Gaga,Torresa,Higuaina i kompanije,i prodaji Ronalda.
Mancester je bio vec jednom nogom u 1/4 finalu,i nista mu nije moglo stati na put,mada je Lille veceras bio vise nego ravnopravan .

Isto bi im bilo!!!
Price sto nas vise otpisuju to smo bolji!!! ;) (o)
Halo Bing? Kako brat?

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

83

Četvrtak, 08. Mart 2007

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Karlos izbaci Real (o)

Sitnica je Real za Karlosa,vaktilje je znao da izbaci i Brazil.

Kad se bolje pogleda Englezi su momentalno najbolji.Malo je falilo da budu 4-tima!
" Bilen alemlere rahmettir "

• »AlenTheBoss« je muško

Datum registracije: 22.02.2007

• Poruku poslati

84

Petak, 09. Mart 2007

Citirano

Orginalno od SPAWN
Isto bi im bilo!!!

Mozda je isto kad imas u timu igraca koji je igrao milion onakvih utakmica i na njima dao dva miliona golova,i kad imas Higuaina koji tek igra drugu-trecu evropsku utakmicu u karijeri i ima samo 19 godina,a najveca utakmica pre ovoga mu je bio derbi sa Bokom Juniors u kojem je mogao samo da trci,gde nema taktike,gde te ne cuva Hizfield..
Ronaldo je jedan jedini!!!

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

85

Petak, 09. Mart 2007

a to li je...

Citirano

Orginalno od AlenTheBoss

Citirano

Orginalno od SPAWN
Isto bi im bilo!!!

Mozda je isto kad imas u timu igraca koji je igrao milion onakvih utakmica i na njima dao dva miliona golova ,i kad imas Higuaina koji tek igra drugu-trecu evropsku utakmicu u karijeri i ima samo 19 godina,a najveca utakmica pre ovoga mu je bio derbi sa Bokom Juniors u kojem je mogao samo da trci,gde nema taktike,gde te ne cuva Hizfield..
Ronaldo je jedan jedini!!!

Znas kako,ako je to jedino merilo koje odredjuje da li neko treba da igra il ne,onda je Real trebao ponovo da aktivira Alfreda Di Stefana,on je covek odigrao na hiljade utakmica i dao otprilike isto toliko golova...
Ma nije njihov problem,ne samo sinoc vec uopste ove sezone,nedostatak iskusnog i kvalitetnog centarfora,oni to imaju,imali su i u sredu vece,al oni prosto nemaju sistem,a gomila vanserijskih fudbalera je totalno van forme,recimo onaj Emerson,to je jedan od najboljih svetckih igraca na svojoj poziciji,ne moze da se prepozsna,pa Kasano,i mnogi drugi...

Halo Bing? Kako brat?

• »AlenTheBoss« je muško

• Poruku poslati

86

Petak, 09. Mart 2007

Dobro,sad si malo preterao to za Di Stefana,znas ti dobro st a ja mislim,i ko je Ronaldo.Imaju oni samo Nistelroya,ali sta kad on ne moze da postigne gol,ko ce ?
Slazem se da je mnogo igraca van forme,ali Capello je (Sto nije karakteristicno za njega),mnogo koristio sistem rotacije ove godine,tako da nije dao vremena nijednom igracu da se privikne na primeru,a mnogo je debitanata u Primeri.
Taman kad su poceli Emerson i Diarra da se uigravaju,on ih baci na klupu i uvede Gaga.
Sad cemo da cekamo malo dok se Gago adaptira na stil igre Reala,i to ce Reala da kosta neosvajanja nijednog trofeja ove godine.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

87

Subota, 10. Mart 2007

Parovi 1/4 finala:
Milan-Bayern
Roma-Mancester
Liverpool-Psv
Celzi-Valensija

Bavarci su stare musterije rosonnera,prosle godine je bilo 5:2 u ukupno skoru,nadam se da ce tako bit i ove godine. :]
Za ove ostale neznam a i ne interesuje me mnogo... :D
Pobednik ovog duela ide na Mancester/Romu dok u drugom polufinalu ce igrati Celzi/Valensija-Poll/Psv

Prvi mecevi se igraju 3. i 4. aprila a revansi su za nedelju dana.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

88

Subota, 10. Mart 2007

Citirano

Bavarci su stare musterije rosonnera,prosle godine je bilo 5:2 u ukupno skoru,nadam se da ce tako bit i ove godine.

s`m se ti nadaj...;)

Milan ove godine nije zasluzhio ni takmichenje po grupama da prodje,
a ponajmanje je zasluzhio da prodje Seltik...

nejse...

Bajern je za mene ove godine daleko stabilnija ekipa od Milana...

Bajern prolazi i igra sa Junajtedom;)

tako da jevrlo moguche da se odigra `Ostrvsko` finale

ili Chelsea - Man. UTD

ili Liverpool - Man. UTD

vidjechemo:)

forza UNITED (o)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

89

Subota, 10. Mart 2007

Ada dobro Johny,pusti ti Milan i sta je trebalo a sta nije,nego nam de objasni onaj raspad na Zerlanu i onaj trostruki bicikl Mancinija kad posla onog Lionca u Art na Ness? :D :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

90

Subota, 10. Mart 2007

Nije Tashke bilo tako. Poslao ga je prvo po burek, pa po jogurt a tek onda po kahvu :) Salu na stranu. Mislim da ce cetvrtfinalne utakmice biti izuzetno zanimljive. Definitivno je derbi Bajern-Milan ali niko ne moze da kaze da je prosao bolje ili gore. Svi imaju podjednaku sansu za polufinale. Ja naravno navijam za polufinale Roma-Milan posto cemo lakse da dobijemo Milan nego Bajern a onda je u finalu sve moguce. Forza Roma!!!
Sit Hungry Doesn't Believe

• »AlenTheBoss« je muško

• Poruku poslati

91

Subota, 10. Mart 2007

I ja navijam za italijansko polufinale.Kakav Mancester,kakav Bajern..
Milan mozda izgleda kao da se provlace,ali znaju oni dobro sta rade i kolko gde treba da se istrose.Iskusna je to ekipa sa prosekom godina 42..:)
Roma je austajder protiv junajteda,ali zar nije bila i protiv Liona ?
Ostale parove necu da komentarisem,ali cu samo jos reci da bih voleo da svi engleskei klubovi sto pre ispadnu .

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

92

Srijeda, 14. Mart 2007

Najzanimljivija utakmica cetvrtfinala je Roma - Man UTD,ma koliko se cinilo da nije tako. u oba meca bice malo golova,to je sigurno,a nadam se da ce Manchester proci,jer su kvalitetniji,a i Ferguson je stari lisac.
Liverpool - PSV - mislim da ce proci PSV... Liverpoolu se samo posrecilo protiv Barcelone.
Milan - Bayern - bice neizvjesno,ali opet dajem vece sanse milanu.
Chelsea - Valencia - Svi misle da je ova LS rezervisana za Chelsea,ali malo vise razmislite ako cete se kladiti na engleskog (uskoro bivseg) prvaka.
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

93

Četvrtak, 15. Mart 2007

Citirano

Liverpool - PSV - mislim da ce proci PSV... Liverpoolu se samo posrecilo protiv Barcelone.

Liverpoolu se NIJE posrechilo protiv barselone...a ako i jeste to je sad proshlost...
ps PSV nije Barselona,pa da se Liverpoolu posrechi,Liverpool je daleko kvalitetnija ekipa od PSV-a...i ovo je daleko dokle je dosh`o PSV...

Prolazi dalje Liverpool;)

POLUFINALE

Bajern - Manchester UNITED

Liverpool - Valensija

Finale

Man.UTD - Valensija (o)

[SIZE=4]UNITED SHAMPION[/SIZE]
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

• Poruku poslati

94

Četvrtak, 15. Mart 2007

Pa i Barcelona je kvalitetnija bila od Liverpoola pa je ispala... Arsenal je bio kvalitetniji od PSV-a,pa je ispao... A ako mislis da je i ovo daleko dokle je Liverpool dosao,sjeti se utakmice PSV - MIlan,prije 2 sezone cini mi se,kada je PSV bio na korak da izbaci Milan (Milan je inace tada bio u najboljoj formi)...
Ne dolazi samo kvalitet do izrazaja,vec i mnogo drugih faktora,kao sto su forma,fizicka spremnost igraca,motivisanost, SRECA, trenerska taktika i jos mnogo,mnogo toga...
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

95

Petak, 16. Mart 2007

[SIZE=4]UNITED SHAMPION[/SIZE]

CRNI

Učenik

(10)

• »CRNI« je muško

Datum registracije: 28.11.2006

• Poruku poslati

96

Petak, 16. Mart 2007

BAYERN SCHAMPION

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

• Poruku poslati

97

Ponedjeljak, 19. Mart 2007

Barca je sampion,nema veye sto su ispali,oni isto kao i svi mi znaju da su najjaci ;););)

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

98

Ponedjeljak, 26. Mart 2007

Liverpool je najgori tim u cetvrt-finalu.Kakav mi je to tim kad je zbir tehnike njihovih igraca obrnuto proporcionalan velicini kamp nou stadiona.(1/kamp nou).
Gerard im je najbolji tehnicar,a on ne zna ni dva da istupka.
PSV ima mnogo kvalitetnih igraca,a vi svi mijesate kvalitet i slavu koju je igrac stekao.Ne znaci da je Sissoko kvalitetniji od Edisona Mendeza samo zato sto ga vi znate bolje od njega.
Ja sam kvalitetniji od svih vas,a ne znate me..sto znaci da je ova teorija prilicno tacna :P

Od svih vas najvise smisla ima yascool za fudbal.Svidja mi se i Tashke-tovo razmisljanje.

Sto se tice duela Milan - Bayern,mislim da ce bit tesno,ali da ce Kaka da odluci.Bayern nema igraca koji potezom moze da resi mec,a u ovakvim duelima je to od krucijalnog znacaja.

Chelsea - Valencia Mislim da je malo koji manager dorastao Mourinhu,iako je volim Mourinha..
Didier Drogba je nezaustavljiv.Shevcenko je zaustavljiv,ali ne za igrace Valensije.Ubice ih Chelsea..

I na kraju Roma - Mancester..

Mancester je veliki favorit,ali i Lion je bio.
Mancester mnogo bolje igraca,ali i Lion je imao..
Mancester ce izboriti dobar rezultat na olimpiku,ali i Lion je izborio.
Ovo je duel koji mi je najteze da prognoziram.Voleo bih roma da prodje,ne volim Engleze.

Zakljucite sami parove polu-finala . ;)

FORZA JUVE
L'AMORE E' LA NUESTRA ETERNA STIMA
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

99

Ponedjeljak, 26. Mart 2007

...

Care,o cemu ti pricas?!!
Dzerard nezna da istupka do dva?!! Kako da ne!
Smesno je da o ovome uopste raspravljamo!
O kvalitetu tima koji u sebi ima jednog takvog fudbalera koji je u stanju da vise puta u toku jedne sezone da gol sa pola terena,ej sa pola terena,i to ne nekim pacijentima,nego standardnim golmanim premijerligasa,takodje je smesno govorit...
Pri tom taj isti fudbaler cesto sedi na klupi,a rec je o Cabi Alonsu...
Seti se kakav gol je Krauc dao Galati,pa razmisli o tehnici...
Trenutna pozicija koju imaju na tabeli nije odraz njihovog kvaliteta,vec cistog baksuza...
Pri tom ne navijam za Liverpul,naprotiv...

FORZA ROMA!!!
Halo Bing? Kako brat?

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

100

Utorak, 27. Mart 2007

SPAWN,da se razumemo...
Dzerard je igracina!!Najbolji engleski igrac,i jedan od najboljih svetskih,al nije tehnicar.Samo sam se malo salio na racun nedostatka tehnike liverpoolovih igraca.Ima on tehniku,preterao sam ja sa ovim tupkanjem,ako navijas za Lpool izvini..
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Social bookmarks