Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

101

Utorak, 03. April 2007

Milanko vs Bajern - 2:2 :D :D :D

Uh kako mi bi milo za ljigavce, ne mogu ni sa kupljenim jedanestercom da pobede :)) :))

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

102

Utorak, 03. April 2007

Milan je gospoda,a ti navijas za Bayern jer si u nemackoj pa osecas neku vezu (nepostojecu) izmedju vas :)

Zasluzio je Milan makar minimalnu pobedu,slazem se da nije bilo penala,al u oba gola Bayerna Dida je krivac zbog loseg postavljanja.Ocito da su ga godine sustigle,i da je ona teza povreda ostavila traga,jer upravo je postavljanje ono sto je njemu bilo najjaca strana poslednjih godina.
Milan je los rezultat izvukao zbog lose veceri Kake (koji se opet nekako izvuce onim penalom),i ocajnoj zavrsnici Gilardina..

Liverpool je ocekivano pobedio,mada neocekivano visoko.Sve je ovde reseno,LIverpool je vec prosao i moze da se opusti.
Mislim da je Liverpool najveci favorit,ako se nesto mnogo ne preokrene u igri Milana,za koji navijam do kraja takmicenja.

I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

103

Utorak, 03. April 2007

SELAM

Ja cekam Tashke-ta prosle godine si ti slavio i likovo ove godine ???? hehehe :D :D
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

104

Utorak, 03. April 2007

Likovace opet..Ima da ga zaposle kao profesora likovnog kolko ce da likuje posle revansa.I ja sam za Milan,iako originalno navijam za Juve.
Forza Milan :)
DA MOGU...

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

• Poruku poslati

105

Srijeda, 04. April 2007

Objasnice im Milan neke stvari u Minhenu.
Pazarac zivi u Germaniji te navija po defaultu za Bajern:)Skup srednje skolovanih fudbalera:))
Mislim da ce u Minhenu mec da resi Kaka'.
Liverpool i definitivno ode u 1/2 finale.
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

106

Srijeda, 04. April 2007

Citirano

Orginalno od aka EmirAljovic
Mislim da ce u Minhenu mec da resi Kaka'.

Nemoj biti tako siguran :D ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

107

Srijeda, 04. April 2007

Vi ste iz Pazara i navijate za FK Novi Pazar. On je iz Nemacke i nek navija za Bajern. Sasvim normalno o|

A za utakmicu izmedju Milana i Bajerna?

Ono je stvarno bruka !!! Nikakav penal, cista lopta !!!Zbog toga ih nikad nisam hajo (Italijane) samo zbog ovakvih mucki. Kao nacionalni tim....tako i klubovi. Uvek se probiju kroz neke mucke. X( X( X(

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

108

Srijeda, 04. April 2007

Juznjacki fudbal

Svi Juznjaci igraju ljigavo - Italijani, Spanjolci, Juznoamerikanci... a to je samo odraz lijenih kultura u kojim zive.

Zato im ne volim ni fudbal.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

109

Srijeda, 04. April 2007

Nikad nisam navijo za bajern nit cu ikad navijat, ali mi je uvek milo kad izgube (ne pobede) ljigavi talijanci, bilo od koje ekipe.

Moji omiljeni timovi se vise nalaze u engleskoj.

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

• Poruku poslati

110

Srijeda, 04. April 2007

tesko da ce milan nesto vise uraditi u minhenu,ali videcemo...Mislim da cxe proci Bayern...
Razocarao me je psv...
Veceras,prognoza roma - man utd 1:1, chelsea - valencia 2:1...recimo...
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

111

Srijeda, 04. April 2007

Citirano

Orginalno od Ibn Masud
Vi ste iz Pazara i navijate za FK Novi Pazar. On je iz Nemacke i nek navija za Bajern. Sasvim normalno o|

A za utakmicu izmedju Milana i Bajerna?

Ono je stvarno bruka !!! Nikakav penal, cista lopta !!!Zbog toga ih nikad nisam hajo (Italijane) samo zbog ovakvih mucki. Kao nacionalni tim....tako i klubovi. Uvek se probiju kroz neke mucke. X( X( X(

Nek navija za koga hoce,svi koju si ikad imali neke veze sa nemackom navijaju za Nemacke klubove.
Penal mozda i nije postojao ono kad ga je svirao sudija,al u prvom poluvremenu nije dosudio cist penal za Milan,isto Lucio nad Kakom tako da je pravda zadovoljena.
Cio zivot na mucke igraju Italijani,jes,jes..Zato su na mucke osvojili 4 titule prvaka sveta,ukupno 10 titula prvaka evrope ..Sve su to Mucke..Pa nisu oni RODNI I DEL BOY ..
DA MOGU...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

112

Srijeda, 04. April 2007

Pa dobro ronaldo, nemo sad plakat.

i juventus turin je osvojio djuture nekih titula, kojim putem su to uspeli videli smo prosle godine. ljige i nista drugo.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

113

Srijeda, 04. April 2007

Milan je bio bolji,ali ne previse,mnogo vise su obratili paznju na Podolskog i Makaja koji nisu pipnuli loptu ali je zato defanzivni Bujten uspeo da vise iz gresaka odbrane da 2 gola.
Djilardino je imao 2 stopostotne sanse ali je oba puta lopta bukvalno pogodila golmana.
Penal nije bio onda kada ga je Rus sudio ali je bio u prvom pol kada ga nije dosudio a isti su akteri bili(Kaka' i Lusio)
Ove price koje se potezu oko namestanja,lenjosti( :rolleyes: ) i cemu sve,mislim da su izgustirane te bih molio da se barata samo cinjenicama a da teorije zavera ostavvimo za neku drugu priliku...

Ono sto mene licno vec godinama nervira je Ancelotijeva taktika,koja je mozda jedino u ovom mecu bila ispravna(igrati sa jednim napadacem)jer Ronaldo nema prava igranja,Djilardino ima parne kartone a Inzagi se tek oporavio od povrede.

Rezultat naravno nije nesto previse los,bilo je bolje da je ostalo 2:1 ali bilo je za Milan i tezih situacija,pa su izlazili kao pobednici,te ne vidim zasto ne bi u sredu naneli Bavarcima prvi poraz na Alianz areni i tako prosli dalje.

P.S.Slika je Specijalno za Harunh-a ;)
Stize pojacanje,nisam ove godine ni za jedan tim igrao u LS pa imam prava nastupa. 8) :]
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Ac Milan.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

114

Srijeda, 04. April 2007

Rezultati nakon prvog poluvremena :

valencia - celsi : 1 - 0

rim - manu : 1 - 0

Iznenadjenn sam dobrom igrom valencija. :klanja: o golu silve ni da ne pricam (o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

115

Srijeda, 04. April 2007

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
valencia - celsi : 1 - 0

Koliko se ja secam,oni prvu trebaju da igraju u Londonu,a i na Livescore pise Celzi-Valensija?
A rezultat je,gde god igraju,svakako dobar.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

116

Četvrtak, 05. April 2007

Roma-Man United 2-1

Potez meca.............Runijev Gol (o) (o) (o) (o) (o)

Chelsi-Valencia 1-1

" Bilen alemlere rahmettir "

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

• Poruku poslati

117

Četvrtak, 05. April 2007

Citirano

Orginalno od Bosniaco
Svi Juznjaci igraju ljigavo - Italijani, Spanjolci, Juznoamerikanci... a to je samo odraz lijenih kultura u kojim zive.

Zato im ne volim ni fudbal.

Hahaha, nikad gori fudbalski komentar nisam cuo, postovanje, odvalio sam se od smijeha..
Italijani, mnogo je ljudima krivo sto su najjaci stratezi na svijetu.

Pazarac, Juventus je institucija, to nije klub, to ne zaboravi.

Totti zakaz'o, Chelsea na misice, nista jos nije gotovo, samo je Liverpool sigurno pros'o.
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

118

Četvrtak, 05. April 2007

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
Pa dobro ronaldo, nemo sad plakat.

i juventus turin je osvojio djuture nekih titula, kojim putem su to uspeli videli smo prosle godine. ljige i nista drugo.

Ako ikad zaplacem na ovom forumu,to je zbog vaseg nepoznavanja fudbala!
Ako hocete da pricamo o fudbalu,ha'te bujrum,al ne preporucujem vam(cast izuzecima).
PaZarac,razlika izmedju Juventusa i ostalih timova je sto su za Juve dokazali da namesta.Svi namestaju brate!A i u "tvojoj" nemackoj je nedavno kaznjen neki sudija,prekrsaj je bio slican
ko i Italiji.Moras malo da pratis dogadjaje u svetu fudbala pa da komentarises.
Tashke,ja mislim da je Dida kriv kod drugog gola.Ne smije onakav golman sebi da dopusti ga primi na prvo gol iz mrtvog ugla.
DA MOGU...

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

119

Četvrtak, 05. April 2007

Citirano

Ako ikad zaplacem na ovom forumu,to je zbog vaseg nepoznavanja fudbala!
Ako hocete da pricamo o fudbalu,ha'te bujrum,al ne preporucujem vam(cast izuzecima)

Izazivas? Ha? Haj sto si opasan. :rolleyes:

Ok...evo priznajem. Bolji si od mene. Bolje poznajes fudbal nego ja. Jesi zadovoljan? Hoces...nagradu? Trofej? o|

Samo nemoj da se ljutis i nerviras...jer ako nas budes plasio ovako...imam osecaj da ces pocet da nas bijesh ako se ne budemo slagali s tobom. ;(

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

• Poruku poslati

120

Četvrtak, 05. April 2007

Rezultati od sinoc su ocekivani...

Ibn Masud i Pazarac,deca ste vi za Roneldinha...Treba jos da pratite fudbal 58 godina,3 meseca i 24 dana, 24 sata dnevno bez pauza da bi mu se samo malo priblizili.
Eto izracunao sam vam,sad pocnite da merite...

Roni (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

Social bookmarks