Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

141

Petak, 13. April 2007

Citirano

Orginalno od Roneldinho
Ja sam se jutros setio jednog gesta Totti-ja,pa sam promenio misljenje u vezi one sinosnje utakmice.Naime,kad su igrali Roma-Juve pre neku sezonu i Roma vodila 4-0 (kasnije pobediola istim rezultatom),Totti je pokazao na jedan potcenjivacki nacin 4 prsta igracu Juventusa dok se se prepirali oko nekog faula.
Setivsi se ovoga samo mogu da kazem da cu ovaj put da ipak budem sa vama koji mrzite Romu,ali cu nocas svim srcem da navijam za Milan,koji e gospodski klub.
:)

Nije 4-0,nego 4-1,i nije nekom tamo igracu,nego Paolu Monteru,koji je danima unazad lajao da ce obrisati travu Olimpika sa njim! Molim te,ubuduce kad krenes da prozivas i moralises na osnovu istorije,budi precizan...

Sto se tice tekme,nemam puno komentara...
MANU je u ovom trenutku kvalitetniji,iskusniji,ali 7-1,to je mnogo,to je katastrofa... Mnogo krivice ide nba dusu Spaletija,ono sto je on uradio nebi uradio niko koje igrao "Sony" dva put u zivotu! Da bi nesto ostvarila u ovom takmicenju Roma mora da igra u kontinuitetu 3-4 sezone LS...
Tashke nisam imao vremena na netu...
Aka(zaboravio sam nick,izvinjavam se) za tvoju informaciju Totenhem uopste nije ni mali ni prosecan klub,zakljuci o velicini nekog kluba ne izvode se na osnovu jedne utakmice,trenutne forme ili pozicije na tabeli...

AND_U_PRICE,polako care ima dana insala... ;)

FORZA ROMA!!!

Halo Bing? Kako brat?

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

142

Petak, 13. April 2007

Kad vec hoces da preciziras,nije ni Paolu Monteru nego Igoru Tudoru.Ono je krajnje neprofesionalan potez od Tottija,a sta mu je Tudor rek'o to ne znam.Sta god da mu je rek'o to ostaje nedostupno nama,a ono sto je Totti uradio su videli svi i shvatili koliko je mali covek,iako je dobar igrac.
Navijao sam za Romu,uprkos svemu tome,al mi je to samo olaksalo prihvatanje debakla jednog italinanskog predstavnika.
Sto se tice krivice,nije Spaletti iskljuciv krivac.Krivi su igraci,a i Mancester je imao vise srece nego sto treba.POgadjao je iz svake pozicije.Zamisli da je Roma pogodila iz svake sanse u prvom mecu..
PS : Ne pokusavaj da me naucis o fudbalu.
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

143

Petak, 13. April 2007

Citirano

Orginalno od Roneldinho
a i Mancester je imao vise srece nego sto treba.POgadjao je iz svake pozicije.Zamisli da je Roma pogodila iz svake sanse u prvom mecu..

hajde alahati ne banda kruske :)) :)) ene manu imo srece :))

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

144

Petak, 13. April 2007

Citirano

Orginalno od Roneldinho

Citirano

Orginalno od SPAWN

Citirano

Orginalno od Roneldinho
Ja sam se jutros setio jednog gesta Totti-ja,pa sam promenio misljenje u vezi one sinosnje utakmice.Naime,kad su igrali Roma-Juve pre neku sezonu i Roma vodila 4-0 (kasnije pobediola istim rezultatom),Totti je pokazao na jedan potcenjivacki nacin 4 prsta igracu Juventusa dok se se prepirali oko nekog faula.
Setivsi se ovoga samo mogu da kazem da cu ovaj put da ipak budem sa vama koji mrzite Romu,ali cu nocas svim srcem da navijam za Milan,koji e gospodski klub.
:)

Nije 4-0,nego 4-1,i nije nekom tamo igracu,nego Paolu Monteru,koji je danima unazad lajao da ce obrisati travu Olimpika sa njim! Molim te,ubuduce kad krenes da prozivas i moralises na osnovu istorije,budi precizan...

Sto se tice tekme,nemam puno komentara...
MANU je u ovom trenutku kvalitetniji,iskusniji,ali 7-1,to je mnogo,to je katastrofa... Mnogo krivice ide nba dusu Spaletija,ono sto je on uradio nebi uradio niko koje igrao "Sony" dva put u zivotu! Da bi nesto ostvarila u ovom takmicenju Roma mora da igra u kontinuitetu 3-4 sezone LS...
Tashke nisam imao vremena na netu...
Aka(zaboravio sam nick,izvinjavam se) za tvoju informaciju Totenhem uopste nije ni mali ni prosecan klub,zakljuci o velicini nekog kluba ne izvode se na osnovu jedne utakmice,trenutne forme ili pozicije na tabeli...

AND_U_PRICE,polako care ima dana insala... ;)

FORZA ROMA!!!

Kad vec hoces da preciziras,nije ni Paolu Monteru nego Igoru Tudoru.Ono je krajnje neprofesionalan potez od Tottija,a sta mu je Tudor rek'o to ne znam.Sta god da mu je rek'o to ostaje nedostupno nama,a ono sto je Totti uradio su videli svi i shvatili koliko je mali covek,iako je dobar igrac.
Navijao sam za Romu,uprkos svemu tome,al mi je to samo olaksalo prihvatanje debakla jednog italinanskog predstavnika.
Sto se tice krivice,nije Spaletti iskljuciv krivac.Krivi su igraci,a i Mancester je imao vise srece nego sto treba.POgadjao je iz svake pozicije.Zamisli da je Roma pogodila iz svake sanse u prvom mecu..
PS : Ne pokusavaj da me naucis o fudbalu.

Tebe?!! Svasta,ni tebe ni bilo kog,jos mi samo to u zivotu treba! Prosto iznosim svoj stav...
O Totijevoj ljudskosti ni ja ni ti ne mozemo da raspravljamo,iz prostog razloga sto ga ne poznajemo privatno! Bar ga ja neznam... ;) Prosto ima toliko dobrih ljudi(govorim uopste) al imaju kratak fitilj...
Na kraju krajeva, on najemotivnije prozivljava utakmice Rome,sto mu opet nije opravdanje za neke poteze...Ja sam prilicno siguran da je Montero,al neka ti bude,nebitno... Ali sam si reko,mozda je ovaj njemu rekao nesto mnogo gore,setite se Zidana,kad bi se prica posmatrala iz jednog ugla onda je Zidan napravio najvecu gresku u istoriji fudbala,al svi znamo da prica itekako ima pozadinu...

P.S Ja se zaista nikad nisam profesionalnu bavio fudbalom,niti treneskim poslom,al bolje ga poznajem od nekih mojih drugova koji jesu bili fudbaleri,a vidim da se slovis za najveceg fudbalsog znalca na forumu,pa me cisto interesuje,cime pokrivas taj epitet?

Pazarac,niko ne osporava manu-ovu pobedu i kvalitet al im se puno stvari poklopilo,plus sta god da su sutnuli je uslo,a to je moras priznat i sreca...

Halo Bing? Kako brat?

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

145

Petak, 13. April 2007

Citirano

plus sta god da su sutnuli je uslo,a to je moras priznat i sreca...

Zabit 7 golova na jednu utakmicu ne izgleda meni kao neka sreca. ?(

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

146

Petak, 13. April 2007

Dobro ljudi,haj ovako... Fenomenalna partija MANU,najbolja u poslednjih par sezona,u ovoj do sad sigurno,fenomenalni igraci,fenomenalan trener,svaka cast... Roma,slaba,ocajna(koliko mi god bilo tesko da priznam),najgora partija ne u ovoj sezoni,nego od kako ih pratim,a to je zadnjih 10 godina... MANU je definitivno jaci tim,to se znalo i pre meca u Rimu,to ne spori niko,naprotiv,ali 7 je mnogo,jesu bolji al ne toliko... Njhihova sreca se ogleda ne u tome da su postigli neke srecne golove,vec u tome da se poklopi da oni odigraju najbolju utakmicu sezone,a ovi najgoru... Mada,i da je Roma odigrala utakmicu zivota,opet mislim da bi Manu prosao al tesno,prosto u ovom trenutku su kvalitetniji tim,al ne za 7-1 mada me rezultat demantuje...
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

147

Subota, 14. April 2007

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Roma osvaja Ligu sampiona!

And_U_Price kako se ovo zvase u medicini,poricanje stvarnosti usled pretrpljenog soka?? :D

Mancester-AC Milan

Celzi-Liverpool

Interesantno,u LS 3 ekipe iz Engleske,1 iz Italije,u Ligi Uefa u polufinalu 3 ekipe iz Spanije,1 iz Nemacke.
I vuk sit i oFce na broju...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

148

Subota, 14. April 2007

Gledajte..nisam mislio da moram da objasnjavam sta sam mislio nakon svakog posta.Sreca je da se los dan Rome desio bas kad i noc Mancestera.To se retko u fudbalu dogodi.Romi sve ide nizbrdo,a Mancesteru sve polazi od ruke,plus kvalitet Mancestera koji je sigurno iznad Rominog,ali ne ovoliko koliko rezultat pokazuje.
Spawn,slazem se da ne mozemo da sudimo o Tottijevog ljudskosti,ne poznajem ga ni ja. :)
Ima covek kratak fitilj,ali ima i neke glupe izjave nesportskog tipa.Ja takve igrace ne mogu da volim brate,mogu samo da ih cenim kao fudbalere,nista vise..
Da ti ne nabrajam sad neke od izjava ,jer ako si fan Rome mora da i sam znas vecinu od njih.
Ovim prvim pasusom sam se obracao ,osim tebi,i Pazarcu i Ibn Masudu.
Tashke,ja sam jos jedan od onih koji se nadaju Milanovom konacnom trijmufu.Malo ih je ovde,ali kvantitet nikad nije bio kvalitet.;)
DA MOGU...

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

149

Subota, 14. April 2007

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Roma osvaja Ligu sampiona!

And_U_Price kako se ovo zvase u medicini,poricanje stvarnosti usled pretrpljenog soka?? :D Mancester-AC Milan

Celzi-Liverpool

Interesantno,u LS 3 ekipe iz Engleske,1 iz Italije,u Ligi Uefa u polufinalu 3 ekipe iz Spanije,1 iz Nemacke.
I vuk sit i oFce na broju...

A ne,ne decko,to je gledanje u buducnot i to blisku!!!
Insala! :klanja:
Halo Bing? Kako brat?

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

150

Subota, 14. April 2007

Roma mora da kupi jos igraca,ima tanku klupu..Dobra je to ekipa,sad je druga u calciu,al kad se vrate skitnice,iz serije B.. :)
DA MOGU...

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

• Poruku poslati

151

Subota, 14. April 2007

Ako hocemo bas da budemo precisni, Juventus je to vece izgubio 4-0 od Rome.
2 gola Kasana, jedan Dakura i Totti iz penala.

Sto se finala LS tice, prizeljkujem Milan - Chelsea, valjda ce tako i bit'.
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

152

Nedjelja, 15. April 2007

Citirano

Orginalno od Tashke
And_U_Price kako se ovo zvase u medicini,poricanje stvarnosti usled pretrpljenog soka?? :D

Sindrom u ovakvom obliku mi nije bas poznat mada postoji nesto slicno, ali ono sto je sigurno je da se nakon soka moze javiti nadprirodna sposobnost predvidjanja buducih dogadjaja pa ga tako shvati. Sto rece SPAWN, insAllah.

Forza ROMA!!!
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

153

Nedjelja, 15. April 2007

@ And_U_Price

e to proricanje buducnosti je u medEcini poricanje stvarnosti i zatvaranje ociju pred bolnom istinom. :D
Roma ce osvojit titulu LS Limburga meseca.
Tottiju prolazi zenit karijere,letos je sa Italijom osvojio SP,ove godine dosao maximalno do 1/4 finala LS i to je to,u svakoj narednoj sezoni ce biti sve slabiji.A cak i da bude isti ili bolji,ostatak ekipe nije ni blizu nivou koji je potreban da bi se osvojila LS.Roma jednostavno nema snage da se takmici sa najvecim klubovima Evrope,mec sa Mancesterom je upravo to i dokazao.
Jedva su dobili u Rimu i to sa igracem vise skoro 1 sat a u revansu su glaT izgubili.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

154

Nedjelja, 15. April 2007

Citirano

Orginalno od Tashke
@ And_U_Price

e to proricanje buducnosti je u medEcini poricanje stvarnosti i zatvaranje ociju pred bolnom istinom. :D
Roma ce osvojit titulu LS Limburga meseca.
Tottiju prolazi zenit karijere,letos je sa Italijom osvojio SP,ove godine dosao maximalno do 1/4 finala LS i to je to,u svakoj narednoj sezoni ce biti sve slabiji.A cak i da bude isti ili bolji,ostatak ekipe nije ni blizu nivou koji je potreban da bi se osvojila LS.Roma jednostavno nema snage da se takmici sa najvecim klubovima Evrope,mec sa Mancesterom je upravo to i dokazao.
Jedva su dobili u Rimu i to sa igracem vise skoro 1 sat a u revansu su glaT izgubili.

Ljudski je nadat se,narocito ako je ta nada opravdana,danas su pobedili prilicno kvalitetnu ekipu Sampdorie sa 4-0,sto je prilicno dobro ako se uzmu u obzir svi dogadjaji koji su se desili ove nedelje...

Sto se tice zenita karijere,pa sta ces ti da kazes za Maldinija? Njemu su prosla dva zenita,a covek igra vrhunski! Ne verujem da je on toliko kvalitetniji od Totija... Mozda ostatak ekipe nema taj kvalitet,ali ako ostanu na okupu i dobiju adekvatna pojacanja,a ja se iskreno nadam da hoce,ko zna...
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

155

Nedjelja, 15. April 2007

@SPAWN
Jeste,ljudski je nadati se,mastati :D

Poredjenje Maldinija i Totija ti nije na mestu,za odbrambenog igraca 30 godina nije nista,takva mu je pozicija,moze da igra do 40(kao i sto igra Maldini)dok je za igraca koji je napadac i kreator igre i koji se mnogo vise trosi 30 godina vec mnogo.Zamisli Totija u 37-oj godini na terenu? ;)

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

156

Nedjelja, 15. April 2007

Citirano

Orginalno od Tashke
@SPAWN
Jeste,ljudski je nadati se,mastati :D

Poredjenje Maldinija i Totija ti nije na mestu,za odbrambenog igraca 30 godina nije nista,takva mu je pozicija,moze da igra do 40(kao i sto igra Maldini)dok je za igraca koji je napadac i kreator igre i koji se mnogo vise trosi 30 godina vec mnogo.Zamisli Totija u 37-oj godini na terenu? ;)

Pa nebi mogao da se slozim s tobom, s obzirom da Maldini stvarno ne staje tokom utakmice,da je golman pa hajd...

Totti sa 37? Sto da ne?! Koliko je imao Badjo kad je batalio?! ;)
Secas se nekoliko zadnjih sezona u Bresi kako je odigrao,a repic mu je sed bio! :P
Halo Bing? Kako brat?

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

157

Nedjelja, 15. April 2007

Jedino se ne slazem sa SPAWN-om kad kaze da Maldini nije nista bolji od Tottija.Ogrijesio se tu.
A da Totti moze jos da igra to se slazem,ne moze ko Baggio i Zola,ipak je on losiji od njih,al moze jos jedno 4-5 godina minimum ..
DA MOGU...

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

158

Utorak, 24. April 2007

SELAM

Tashke znam da ti je tesko ali imas revans ocekuj stacu ti. :D
Utakmica kavase pozeljeti moze, MJ-M 3:2 ovakvu jednu sam davno gledao izmedju Manchestera i Juventusa :klanja:
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

159

Utorak, 24. April 2007

[SIZE=4]STRASHNI UNITED [/SIZE]

(o) (o) (o) (o) (o) (o)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

160

Utorak, 24. April 2007

Citirano

Orginalno od harunh
Tashke znam da ti je tesko ali imas revans ocekuj stacu ti. :D
Utakmica kavase pozeljeti moze, MJ-M 3:2 ovakvu jednu sam davno gledao izmedju Manchestera i Juventusa :klanja:

Veru ni malo mi nije tesko,mada tesko mi je jer imam sutra ispit. :]
Milan je izgubio zbog taktike iako je bio bolji,no ne nerviram se mnogo,isto ste pricali i posle 2:2 sa Bayernom pa se deilo to sto se desilo.Milan je uradio prvenstveno ono zbog cega je i dosao u Englesku,dao je gol(a jos bolje,2)
Mancester nikoga ove godine nije pobedio na strani u LS,izgubice i u Milanu

Kaka' je drugim golom pokazao kako um caruje a snaga igrace valja :)) :)) :))
Kaka' :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:

Na kraju,Maldini ce ako bogda drzati ponovo trofej u svojim rukama.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Jos jedan put.jpg

Social bookmarks