Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

161

Utorak, 24. April 2007

Ja navijala za Mancester Junajted i on pobedio ! :D Konacno da pobedi neko za koga ja navijam hehe
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

162

Utorak, 24. April 2007

@Pink:A zbog toga je Milan izgubio,pa ipak su oni kavaljeri,Italijani,nisu hteli da te rastuze :D

No,sledece nedelje vec nece biti takvi kavaljeri :]
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

163

Utorak, 24. April 2007

Kao sto sam se nadao tako se i desilo :D
" Bilen alemlere rahmettir "

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

164

Utorak, 24. April 2007

tashke...

jes, ka` shto si pogodio da che da pobedi 3-0...:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

165

Utorak, 24. April 2007

Ne mogu da procenim dal je ona Dida odlican il ocajan golman,ono sto je on u stanju da odbrani nebi mogo ni sazidan betonski zid,al sto moze da primi traljav gol to nebi ni dijete na poljanu primilo...

Milan je primio dva jeftina gola,prvi pogotovu,mada mislim da treba da se desi cudo pa da ne prodju dalje...
Halo Bing? Kako brat?

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

166

Srijeda, 25. April 2007

e sahi bolju utakmicu davno nisam gledo :klanja:

ljige su me u prvih 60 minuta pozitivno iznenadile, al ljige ko ljige, nemaju kondicije za citavu utakmicu pa se zafrljacu u njihovu polovinu ka hanume, al staces, ipak je bilo zanimljivo.

Kaka' & Ronaldo : po mojem misljenju najbolji igraci ove godine

:klanja:

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

167

Srijeda, 25. April 2007

pih...

Nit su igrali ljigavo,nit su oni ljige,nit je tacno da nemaju snage za cijelu utakmicu,nego kad su izasli i Maldini i Gatuzo,i kad je MANU krenuo na sve il nista jer ipak se igra u Engleskoj,oni su se povukli i branili do tad odlican rezultat... Svako drugi bi uradio isto...
Halo Bing? Kako brat?

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

168

Srijeda, 25. April 2007

Citirano

Orginalno od SPAWN
Nit su igrali ljigavo,nit su oni ljige,nit je tacno da nemaju snage za cijelu utakmicu,nego kad su izasli i Maldini i Gatuzo ,i kad je MANU krenuo na sve il nista jer ipak se igra u Engleskoj,oni su se povukli i branili do tad odlican rezultat... Svako drugi bi uradio isto...

Odlicna konstatacija (o) (o) (o)

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

169

Srijeda, 25. April 2007

Milan ce da ubije Man Utd k'o kice u Italiji. Oni im pokazase kako se igra fudbal u sred Engleske. Sreca pa se povredi stari vuk, najbolji igrac odbrane svih vremena, komandos i ziva lengeda Maldini, inace..
Ubice ih Milan.
Italijane volim (pazarac ih zove ljige, zaista jadno od tebe) jer brate pokopaju neke tamo igrace koji se nesto segace, neki C Ronaldo, neki Skols, Gigs...
Je l' igro C Ronaldo?
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

170

Četvrtak, 26. April 2007

emcho...

Ta` isti shto ga prozivash, ti je dao prvi gol, a Ryan Giggs, koji ochigledno za tebe nije dobar igrach je bio asistent kod tog gola, dok je Pol Scholes bio asistent kod gola Wayne Roony-a;)...tako da oni to reshavaju u dva poteza, mozhe lagano da tako bude i u Italiji...

naime, Kristijano Ronaldo vazhi za najboljeg igracha u Engleskoj, mada nije daleko ni od cijele Evrope...

shto se tiche toga da che Milan u Italiji da pregazi United, videchemo, samo da znash, vracha se Gary Nevil i veliki Rio, usput se i Saha uspeshno oporavlja, tako da...;)

FORZA UNITED
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

171

Četvrtak, 26. April 2007

c c c c

Celsi-Liverpol 1:0,Liverpol me je bas razocarao! X( ;(

Bez igre,bez ideje,sve na silu i na licnu inicijativu Dzerarda... Ocekivao sam tvrdu utakmicu,al i znatno bolji Liverpol... Sto se tice Celsija,moram da skinem kapu,Murinjovi roboti stvarno igraju,nadigrali su potpuno protivnika,i da su imali malo vise srece dali bi im jos koji...

Johnny,Ronaldo je sigurno najbolji u Engleskoj,i ako ovako nastavi vrlo brzo ce biti najbolji ne u Evropi nego i sire,al je preksinoc igrao na mahove,od sjaja do potpuno nevidljivosti na terenu... ali nisam siguran kolko ti je provereno to da se vracaju Rio i Nevil...

Moram da se osvrnem na jos neke postove koji su na ovoj temi nazalost cesti a nemaju veze sa fudbalom,ticu se nekih potpuno netacnih i neopravdanih kvalifikacija i stereotipa o jednom narodu... Te ljige,te "lijenjost nacije" te nemam ti pojma sta vec... Nit su Italijani ljigavi,verovatno ih ima i takvih,nit su u globalo lijelnji ko sto je neko reko par stranica unazad,mada ima i takvih...Ljudi,da mi sto se tice ljudskih kvaliteta gledamo u sopstveno dvoriste i vidimo sta cemo tu da radimo vidite koji nam je hal,a sto se tice fudbala gledamo u tudje ono nam je mnogo lepse ;) ,i da se okanemo komentara koji nemaju veze sa istim...
Halo Bing? Kako brat?

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

172

Četvrtak, 26. April 2007

Citirano

Orginalno od SPAWN

Moram da se osvrnem na jos neke postove koji su na ovoj temi nazalost cesti a nemaju veze sa fudbalom,ticu se nekih potpuno netacnih i neopravdanih kvalifikacija i stereotipa o jednom narodu... Te ljige,te "lijenjost nacije" te nemam ti pojma sta vec... Nit su Italijani ljigavi,verovatno ih ima i takvih,nit su u globalo lijelnji ko sto je neko reko par stranica unazad,mada ima i takvih...Ljudi,da mi sto se tice ljudskih kvaliteta gledamo u sopstveno dvoriste i vidimo sta cemo tu da radimo vidite koji nam je hal,a sto se tice fudbala gledamo u tudje ono nam je mnogo lepse ;) ,i da se okanemo komentara koji nemaju veze sa istim...

sedi savi se ...

Moji komentari se iskljucive odnose na italijanski fudbal a ne na citavu naciju, to sad sto si ti drugog misljenja to je tvoja stvar, dje bi bili kad bi svi imali isti ukus :)

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

173

Četvrtak, 26. April 2007

Pa ne bi ni valjalo da svi imamo isti ukus ka ti... :P

A sto se tice tvojih komentara oni si bili "to su cigani,prljavi taljijanci" i da ne nabrajam,to moze da se odnosi samo na cijelu naciju jer u tim italijanskim ekipama imas pola stranca ako ne i vise... A italijanskom fudbalu mogu da pljunu pod najvisi prozor koji imaju,bez obzira na sve sto se desavalo u istom proteklih godinu dana,ipak su to svetski prvaci! ;)
Halo Bing? Kako brat?

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

174

Četvrtak, 26. April 2007

Citirano

Orginalno od SPAWN
ipak su to svetski prvaci! ;)

sad si me pogodio u bolnu tacku X( nemo mi jos to pominjat, ja taman zaboravio sta se desilo prosleg leta a ti tako X(

:)

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

• Poruku poslati

175

Četvrtak, 26. April 2007

Citirano

Orginalno od SPAWN
A italijanskom fudbalu mogu da pljunu pod najvisi prozor koji imaju,bez obzira na sve sto se desavalo u istom proteklih godinu dana,ipak su to svetski prvaci! ;)

Postovanje...gledano godinama u nazad ipak je italijanski fudbal prednjacio... Cak i kad nisu osvajali trofeje u Evropi,svi smo,priznavali to ili ne,najvise gledali i divili se kvalitetu italijanske lige...
To su dokazali kad im je bilo najteze,kad im je sistem u raspadu,oni osvajaju titulu svetskog sampoiona...
Navijao sam sad za Mancester,ali ne zbog lige,jher ne igraju Engleska-Italija,nego ManUTD-Milan... Inace,Talijani ce sad opet biti najjaca liga..Moj Juve se vraca...

P.S. Ostale lige,spremite se da budete zapostavljene...
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

• Poruku poslati

176

Četvrtak, 26. April 2007

Johnny, ja samo mislim da ce MIlan da ih razbije, sad, ko zna :)
Mislim da je kvalitetniji i mnogo iskusniji, video si i sam kako igraju Nesta i Maldini...
Videcemo, kontam da ce Chelsea i Milan bit' finale.
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

177

Utorak, 01. Maj 2007

Liverpul ide dalje (o) (o) (o) (o) (o)

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

178

Srijeda, 02. Maj 2007

burazeru, zasluzheno...

nije chelsi tim za osvajanje bilo kakvih titula, a ponajmanje je murinjo dobar trener...chelsijevo vreme je proshlo, to shto je osvojio , osvojio...ponajvishe zahvaljujuchi novcu abramovicha i loshoj formi ostalih velikih klubova u engleskoj, pre svega arsenala, liverpoola i Uniteda...

ponovo je doshlo vrijeme UNITED-a;)

FORZA UNITED!!! (o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

179

Srijeda, 02. Maj 2007

Neka se ponovi deo istorije od pre dve godine,a drugi deo neka se promeni(it's time for payback) i....ja i jos par miliona rosonera cemo bit' najsrecniji na svetu. :D

Da malo pojasnim
Prvi deo istorije je finale Milan-Liverpool
Drugi deo...da Milan pobedi za razliku od proslog puta...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

180

Srijeda, 02. Maj 2007

shto ga ti to neshto uprtlja, pa uprtlja...Bog ti d`o...

ada djabe chesh se radovat, i ti i to miliona rosonera shto pomenu...

UNITED osvaja ligu shampiona,

vrachaju se i Rio i Vidich i Gary Nevil...;)

FORZA UNITED!!! (o)

Social bookmarks