Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

61

Srijeda, 09. April 2008

Tashke

E vidis koja je gospoda Arsenal. Oni su izabrali da igraju lepo. I sigurno igraju najlepsi fudbal u Evropi ( Mancister pokusava da ih prati, ostali su daleko). A ne ko Liverpool svake godine finale, a ne zasluzuju. Navijam za Inter, i nije mi krivo sto su izbacili Inter, jer su bili bolji, ali Arsenal je mnogo bolji od Liverpoola. Ako je ono nad Babelom bio penal, onda je ono nad Hlebom, bilo za penal i iskljucenje, a ono nad Mancinijem cist penal. Dvostruki standardi.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

62

Srijeda, 09. April 2008

Citirano

Orginalno od Jahja
E vidis koja je gospoda Arsenal. Oni su izabrali da igraju lepo. I sigurno igraju najlepsi fudbal u Evropi ( Mancister pokusava da ih prati, ostali su daleko). A ne ko Liverpool svake godine finale, a ne zasluzuju. Navijam za Inter, i nije mi krivo sto su izbacili Inter, jer su bili bolji, ali Arsenal je mnogo bolji od Liverpoola. Ako je ono nad Babelom bio penal, onda je ono nad Hlebom, bilo za penal i iskljucenje, a ono nad Mancinijem cist penal. Dvostruki standardi.

ovo sam morao potpisat i dodat Jebes sport kojim upravljaju kladionice!
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

63

Četvrtak, 10. April 2008

Jahja,previse verujes u teorije zavere(mada i ne zameram ti,u srbiji ih ima po 100 dnevno pa navikne covek da misli na taj nacin...),ne postoje dvostruki standardi vec procena sudije u tom trenutku da li je neki bliski susret dva igraca penal ili nije,faul ili nije.

Promera radi,u Americkom fudbalu imas 7 sudija na terenu i osmog koji sedi u tv studiju na stadionu koji gleda utakmicu preko tv-a i koji javlja glavnom sudiji na terenu ako im nesto promakne,itd itd...
a ti ocekujes od jednog.ili od trojice da u svakom trenutku 90 minuta kontrolisu 22 igraca na terenu bez da naprave gresku?

Pitaj igrace Arsenala jesu li zadovoljni sto su igrali lepo i izgubili 4:2.
Svi do jednog bi ti rekli da bi vise voleli da su prosli dalje...

A i mislis li da bi fudbal i mnogi ostali sportovi bili toliko uzbudljivi i gledani da uvek pobedi i prodje dalje bolja ekipa?
Mi sad ovde ne bi imali i sta da raspravljamo da je tako... ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

64

Četvrtak, 10. April 2008

Evo vreme je bilo da se i ovim putem pokaze koja je najjaca liga u svetu, ovo je bilo samo pitanje vremena, plasim se da ce i u sledecoj godini rezultati bit slicni.

U jednom smislu zalosno za neutralnog gledaoca koji zeli da vidi sto vise timova iz razlicitih zemalja, a u drugom mi bas milo jer obozavam englesku ligu :)

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

65

Četvrtak, 10. April 2008

Mec izmedju Manchestera i Barce je finale pre finala. Dalje prolaze Manchester i Liverpool, a Ligu osvaja Manchester :)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

66

Četvrtak, 10. April 2008

@Jahja,
Ja stvarno ne znam koju si ti tekmu gledo, al Liverpul je, i rezultatom, i igrom, razbio Arsenal!
Tvoja stvar je što navijaš za Arsenal, al još 10 puta da igraju dvomeč ove dvije ekipe, svaki put proći će dalje Liverpul, 5-ruki prvak Evrope!
Pozdrav!
Moliiim!!!!!?
Kome ti to, ha!???

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

67

Četvrtak, 10. April 2008

Citirano

Orginalno od Tashke
Jahja,previse verujes u teorije zavere(mada i ne zameram ti,u srbiji ih ima po 100 dnevno pa navikne covek da misli na taj nacin...),ne postoje dvostruki standardi vec procena sudije u tom trenutku da li je neki bliski susret dva igraca penal ili nije,faul ili nije.

Promera radi,u Americkom fudbalu imas 7 sudija na terenu i osmog koji sedi u tv studiju na stadionu koji gleda utakmicu preko tv-a i koji javlja glavnom sudiji na terenu ako im nesto promakne,itd itd...
a ti ocekujes od jednog.ili od trojice da u svakom trenutku 90 minuta kontrolisu 22 igraca na terenu bez da naprave gresku?

Pitaj igrace Arsenala jesu li zadovoljni sto su igrali lepo i izgubili 4:2.
Svi do jednog bi ti rekli da bi vise voleli da su prosli dalje...

A i mislis li da bi fudbal i mnogi ostali sportovi bili toliko uzbudljivi i gledani da uvek pobedi i prodje dalje bolja ekipa?
Mi sad ovde ne bi imali i sta da raspravljamo da je tako... ;)

Ne mislim da je zavera, to sto je Arsenal izgubio, al su osteceni, to sto posto. Zasto se kao i u Maerickom fudbalu i u nasem ne bi uvela dva celendza po poluvremenu, jer gledam NFL, i ono je mnogo jaka stvar.Igraci Arsenala stalno igraju lepo, pa su i ligu sa Anrijom tako osvajali.I nekaju se sigurno sto su igrali lose. Meni bi bilo krivo da su prosli ovo ko liverpool.
Mada dosta pricam navijacki, ali bi mi bilo krivo.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

68

Petak, 11. April 2008

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
Evo vreme je bilo da se i ovim putem pokaze koja je najjaca liga u svetu, ovo je bilo samo pitanje vremena, plasim se da ce i u sledecoj godini rezultati bit slicni.

Ova situacija se desila i prosle i pretprosle godine,3 kluba iz Engleske i jedan koji nije.
Ove godine je to Barsa,prosle je bio Milan,a pretprosle isto Barsa.
Ovo je posledica sto je u engleske klubove usao ogroman kapital i od tad su ti klubovi stalni ucesnici zavrsnice LS.
Mancester kupljen,Celzi kupljen,Pool takodje,Arsenal prodao kontrolni paket akocija...i rezultati naravno ne nedostaju.
E sad,druga je prica sto je Engleski fudbal postao toliko privlacan za investitore a sto to ostali klubovi nisu...

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

69

Utorak, 15. April 2008

Citirano

Igraci Arsenala stalno igraju lepo, pa su i ligu sa Anrijom tako osvajali.I nekaju se sigurno sto su igrali lose.

Najvecu gresku je napravio Wenger ove sezone...sto nije doveo pojacanje u odbrani proslog Januara. Oslanjo se na Senderos-a o|

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

70

Petak, 25. April 2008

U prvim polufinalnim mecevima
Liverpool-Celzi 1:1
Barselona-Mancester 0:0

Mrsava igra,previse stegnute sve ekipe,u svakom slucaju Mancester i Celzi imaju blagu prednost,s tim sto Celzi ipak ima povoljniji rezultat jer jedao gol(tacnije auotogl Rise-a),dok ancester mora da poedi ukoliko zeli dalje,Celzi moze igrati i 0:0 da bi prosao u finale.

Revansi su vec ovog utorka i srede...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

71

Petak, 25. April 2008

Prva utakmica je bila dosta dobra i realno se zavrsila. Zao mi Risea dobar je a ono mu se desi.

Drugu je najbolje moj drug opiso kao pokusaj utakmice. :D

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

72

Srijeda, 30. April 2008

Sinoc je Manchester pobijedio Bacelonu sa 1:0 i tako obezbjedio ulazak u zavrsnicu lige sampiona.
Predlazem da se liga sampiona ubudece zove Premier League.
SDA 1990

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

73

Srijeda, 30. April 2008

Citirano

Orginalno od Tufan
Sinoc je Manchester pobijedio Bacelonu sa 1:0 i tako obezbjedio ulazak u zavrsnicu lige sampiona.
Predlazem da se liga sampiona ubudece zove Premier League.

Pa dobro ovo je prvo Englesko finale. Italijani i Spanci su ga vec imali.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

74

Srijeda, 21. Maj 2008

POBEDIO MANCHESTER!!! (o) (o) (o) (o) (o) :D

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

75

Četvrtak, 22. Maj 2008

Kako sam se iznerviro. o| o| o| o| o| o| o|

Poludeo sam. Otisli nas 10 drugova da gledamo zajedno. Lampard pogodi precku. Drogba pogodi stativu. 4-4 na penale, i kapiten Dzon Teri ima priliku da postane deo istorije, on se okliznu i promasi. Tad sam vido da je sve gotovo. o|

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

76

Četvrtak, 22. Maj 2008

Po meni,Mancester je ukupno gledano zasluzio titulu prvaka LS za ovu sezonu.
Ekipa celu sezonu nije izgubila ni jednu utakmicu u LS,igrala je sa mnogo jakim ekipama i izbacila Barselonu i Lion,dok je Celzi igrao sa Olimpijakosom i Fenerom...

Ono sto mi je jedino bilo zao je sto je bas Tery bio taj koji je prakticno izgubio titulu u ime Celzija,igrac koji u svakoj utakmici daje srce na terenu,uostalom,videlo se koliko mu je bilo zao,plakao je kao kisa,za razliku od Anjeke koji nije dao pet para sto je promasio penal...

Ono takodje sto mi je drago,je sto se pokazalo da se titule ne mogu osvojiti tako sto kupite top igrace,Mancester je pun mladih igraca i ti igraci su veceras igrali,i ne samo igrali,vec odneli i kljucnu prevagu,a osim toga i buducnost su Mancestera...
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Mancester.jpg

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

77

Srijeda, 06. August 2008

Utorak, .. .. 2008, Grupa A, Mancester - Alborg
ili
Sreda .. .. 2008, Grupa C, Real Madrid - Kaunas

Igra se odlucujuca utakmica za plasman u 1/8 finala najelitnijeg klupskog fudbalskog takmicenja. Ne propustite...

Jedan od ova dva scenarija moguci su u narednoj sezoni LS. Alborg ili Kaunas igrace Ligu sampiona naredne sezone. Pa jel ja ovo sanjam???

UEFA je njagluplja organizacija koja postoji, gluplja je i od FSS.

Kakav sumrak evropskog fudbala!!!!!!!
Sit Hungry Doesn't Believe

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

78

Srijeda, 06. August 2008

Smatram da bi ove sezone Dinamo Zgreb konačno mogao ući, nakon dugo godina - ustvari se nadam da će tako biti .. Šahtor jeste jedna dobra ekipa i nezgodna uvijek bila ali ambicija Dinama je možda veća nego ikad, sad imaju i love više nego ikad i cijeli Zagreb je stao asmo pred tim ciljem.
Iz onoga što ja vidim kad odem u Zagreb smatram da taj grad treba da ima stalnog učesnika lige šampiona. Nado sam se da bi Dinamo mogao preko Partizana još jednom 5-ticom ući pa sam posle ovih izvlačenja se malo i razočarao zbog toga al eto opet mi je drago što će na Fenera ako prođu kad već nemože na Dinama.
Na vatru odgovori vatrom !

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

79

Srijeda, 06. August 2008

B92

Citirano

Nakon što je prošle sezone izbačen iz UEFA kupa zbog nereda navijača u Mostaru, Partizan će i ove godine biti pod posebnim nadzorom UEFE.

UEFA je prilikom žreba u Nionu upozorila portparola Partizana Marka Vjetrovića da srpskom šampionu slede nove sankcije ukoliko se ponove ispadi njegovih navijača iz prethodnih sezona ali i ako nastave da pružaju javnu podršku Radovanu Karadžiću i drugim haškim optuženicima, kao što su to radili na utakmici protiv Olimpika iz Liona.

Konacno da UEFA reaguje na velicanje ratnih zlocinaca i ratnih zlocina. Bice zanimljiv eventualni duel izmedju Fenera i Partizana. Sa jedne strane bih voleo da prodje Fener, ali sa druge ne bi bilo lose ni da prodje Partizan zbog Adema Ljajica, decka koji je iz Pazara i koji jos nije napunio ni 17 godina, a vec igra za seniorski tim Partizana. Debitovao je u drugom poluvremenu utakmice Inter Baku - Partizan, a igrao je i protiv Liona na prijateljskoj utakmici. Njemu bi sigurno mnogo znacilo za nastavak karijere da sa vec 16-17 godina igra u Ligi Sampiona. Mozda bi najbolje bilo da u obe utakmice Adem Ljajic bude proglasen za igraca utakmice, a Fenerbahce prodje dalje :D
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

80

Srijeda, 06. August 2008

[.[/quote]

Mozda bi najbolje bilo da u obe utakmice Adem Ljajic bude proglasen za igraca utakmice, a Fenerbahce prodje dalje :D
[/QUOTE]

hehehe dobra ti je ova, samo bih ja još dodao da fenjeraši mladog Adema povedu sa sobom u Tursku odmah nakon utakmice, s obzirom da je već takav talenat bilo bi dobro da se odmah spase iz srbijanske lige
Na vatru odgovori vatrom !

Social bookmarks