Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 28. August 2008

Liga sampiona 08/09

Upravo je obavljen zreb za takmicenje po grupama za sezonu 08/09. Nova sezona, nova tema i vasa ocekivanja, favoriti i zapazanja. Evo i sastava grupa:

A: Čelsi, AS Roma, Bordo, CFR Kluž.

B: Inter, Verder Bremen, Panatinaikos, Anortozis

C: Barselona, Sporting Lisabon, Bazel, Šahtjor Donjeck

D: Liverpul, PSV, Olimpik Marsej, Atletiko Madrid

E: Mančester Junajted, Viljareal, Seltik, Olborg.

F: Olimpik Lion, Bajern Minhen, Steaua, Fjorentina.

G: Arsenal, Porto, Fenerbahče, Dinamo Kijev.

H: Real Madrid, Juventus, Zenit, BATE Borisov
Sit Hungry Doesn't Believe

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

2

Evo moja predvidjanja ko prolazi dalje

Grupa A: Celzi i Roma, normalno. Mislim da su iznenadjenja veoma tesko moguca.

Grupa B: Inter naravno. Kao i Verder. Samo Panatinaikos treba da se cuva Anortozis , zbog treceg mesta.

Grupa C: Barselona, a mislim da ce trka za drugo mesto biti strasno zanimljiva. Ostala tri tima stvarno imaju sansu za osminufinala.

Grupa D: Strasno dobra grupa. Ipak je Liverpul jak u ovakvim takmicenjima tako da mu dajem ulogu favorita, ali ce svega biti. Strasna grupa.

Grupa E: Mancester prvi , drugo ce se deliti izmedju Seltika i Viljareala , a ja dajem prednost , naravno Viljarealu.

Grupa F: Takodje ubitacna grupa. NEMA FAVORITA. Moze neko reci da je to Bajern ili Lion, ali ovde nema favorita. Nesmem da odaberem ni jedan tim , da prodje , ali i da ispadne. Jedino Steua ima, malo manje sanse.

Grupa G: Ova Liga sampiona ce da bude strasno zanimljiva. Iz navijackih razloga moji favoriti su Arsenal i Fenerbasce. I ako me ni prvi ni drugi klub nije odusevio trenutnom igrom.

Grupa H: Sve hocu da kazem Real i juventus dalje, ali je Zenit strasno opasan.

Mislim da ce Liga sampiona da bude veoma zanimljiva.
Navijam naravno za Inter kao i svake godine, i ako ima jos nekoliko klubova.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

• »Achif Efendija« je muško

Datum registracije: 24.08.2008

• Poruku poslati

3

Ja sam navijac Rome i mislim da je Roma konacno dobila nesto laksu grupu u odnosu na prethodne sezone.Sto se tice prolaska u 1/8 finala ja tipujem na sledece timove..

A: Čelsi, AS Roma

B: Inter, Panatinaikos

C: Barselona, Šahtjor Donjeck

D: Liverpul, Atletiko Madrid

E: Mančester Junajted, Viljareal

F: Olimpik Lion, Bajern Minhen

G: Arsenal, Dinamo Kijev.

H: Real Madrid, Juventus

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

Petak, 29. August 2008

Nova sezona donosi nekoliko novih imena,koji ce zbog igranja najace lige verovatno ispast iz svojih nacionalnih liga ali ipak zaraditi dovoljno novca...

Madrid ce posle mnooogo vremena imati 2 ucesnika Ls,prva faza kao i uvek retko donosi iznenadjenja,ali vec od 1/8 finala krece cistiliste i pravi sudari.

Mislim da bi Inter mogao konacno makar do finala,a ja licno,posto nema AC Milana,bih voleo da ove godine pehar sa velikim usima podigne Bayern.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

5

Petak, 29. August 2008

Ocekujem da vidim inter,real i mancester u samoj zavrsnici.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

6

Petak, 29. August 2008

Postovanje za poslednja dva posta. Vreme je Interu posle tri uzastopna Skudeta i pehar Lige sampiona. Ili bar finale. Takodje od Reala davno nismo nista videli.

Dajem dobre sanse Celziu.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

7

Petak, 29. August 2008

Ali kakva tri Skudeta? Jedan administrativni i dva sumnjiva. Istina je da je Inter bio superioran u Calciu u prethodne dve sezone, ali ne treba zaboraviti da u pretprosloj nije bilo Juventusa a Milan startovao sa -15 cini mi se. U obe mu je Roma duvala u vrat do poslednjeg kola i da je bilo fer sudjenja Roma bi bila sampion.

A u LS ce ove godine Roma da igra vaznu ulogu. Bar se nadam. Mada LS nikad nije bila slabija bar kad su u pitanju grupe. Barsa prolazi sa 18 bodova, ostali favoriti sa po 15-16, izuzev naravno grupe H gde ce cuvena fudbalska velesila BATE (Zivojinovic) BORISOV (Dvornik) da sluzi za popravljanje gol razlike ostaloj trojci koja ce se ravnopravno boriti za prva dva mesta.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 31. August 2008

Real:Inter..........to bi bilo po meni najbolje Finale :D
" Bilen alemlere rahmettir "

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

9

Utorak, 02. Septembar 2008

Ja navijam za Juve, al ne mislim da moze daleko, mada, ko zna...
Samo me zivo zanima kako mozete da svrstavate inter (pisem inter malim slovima jer ga mrzim) medju favorite, kad taj klub nema srce, nema timski duh i nista sto bi ga cinili velikim klubom, nema fajtera sem Zanetija?
18 god nista ne osvoje, naprave spletku i osvoje skudeto:D

Veliki favoriti su Chelsea, R. Madrid, Man Utd, a svim srcem uz Juve! :)
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

10

@Emire, a Juve, tj. Jule :P su razmisljali da proteraju iz Torina, tacnije da ne igra svoje utakmice u Torinu zbog slabe posecenosti njegovih utakmica. I to u periodu kada je ovaj klub ostvarivao najvece uspehe. Toliko o Juventusu. Da ne pominjem ona namestanja :P
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

11

Verovatno ti ne svrstavas Inter u favorite jer ga mrzis. Neznam kako to nema srce, kako to nema timski duh a Juve ga ime. Ispadose iz prve lige napustise ga svi. Toliko o timskom duhu.

Ako cemo realno Juve napravi spletku pa Inter osvoji. Dalje onda Inter to uradi jos 2 put. Takodje Inter i Juve su osvojili po dve Lige Sampiona.

• »ErviN.Pazar« je muško

Datum registracije: 12.01.2008

• Poruku poslati

12

Srijeda, 03. Septembar 2008

Bajern minhen osvaja ligu sampiona jer Riberi sala nije hehehe
Nista nije kao sto je bilo al ce ipak jednom biti, nema leta s'jednim krilom , treba vreme da nam spoji niti...

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

13

Srijeda, 03. Septembar 2008

Citirano

Orginalno od aka EmirAljovic
Ja navijam za Juve, al ne mislim da moze daleko, mada, ko zna...
Samo me zivo zanima kako mozete da svrstavate inter (pisem inter malim slovima jer ga mrzim) medju favorite, kad taj klub nema srce, nema timski duh i nista sto bi ga cinili velikim klubom, nema fajtera sem Zanetija?
18 god nista ne osvoje, naprave spletku i osvoje skudeto:D

Veliki favoriti su Chelsea, R. Madrid, Man Utd, a svim srcem uz Juve! :)

Emire odkad ti navijas za juventus :D .Jok stvarno inter jeste osvojio neke prethodne titule zahvaljujuci raznim stvarima,al iskreno(ne navijam za inter) mislim da i ove godine imaju najbolji tim i da ce opet osvojiti prvenstvo.E sad ono sto mene cudi kako juve posle povratka u seriu a nije oformio daleko bolji tim(jer para imaju ) nego dovode neke levake koji nezasluzuju da igraju u timu takvog renomea.Na neki nacin postujem juventus pre svega zbog velikog broja navijaca(cak i u pazaru,iako neznam zbog cega ,jer mi se nikad nije svidjao njihov stil igre).Pozdrav ,sta je sa terminima!!!

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

14

Četvrtak, 04. Septembar 2008

@Jahja, Inter ti je propast od tima, oni imaju 23 dobra igraca i habera ti nemaju. Pobedi ih Juve u sred Milana, poigrase se sa njima.
Dobro se zna da je deonicar Intera presluskiv'o Juventus, i da je Juve samo okrivljen za namestanje meca Lece - Fiorentina, al nije Interu odgovaralo 19 god posta...
@ef, Ertane brate, nisu hteli da ga proteraju, no najveca navijacka grupa smatra da je Delle Alpi uklet jer je izgradjen , navodno, na groblju, pa ne posecuju stadion.
Juventus ima navijaca koliko Inter i Milan zajedno.

A sto se Lige Sampiona tice, nisam ni rek'o da ce da osvoji Juve, al navijam za Juve.
Chelsea je moj favorit.
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

15

Utorak, 16. Septembar 2008

Veceras pocinje Liga Sampiona (o) Utakmice koje su nocas na programu:

Barcelona - Sporting
Basel - Shakhtar
Olimpic Marseille - Liverpool
Panathinaikos - Internazionale
PSV - Atlético Madrid
Roma - CFR
Bremen - Anorthosis
Chelsea - Bordo
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

16

Srijeda, 17. Septembar 2008

Barcelona - Sporting 3-1

Basel - Shakhtar 1-2

Olimpic Marseille - Liverpool 1-2

Panathinaikos - Inter 0-2

PSV - Atletico Madrid 0-3

Roma - Kluz 1-2

Bremen - Anorthosis 0-0

Chelsea - Bordo 4-0

Rutinske pobede Barselone, Celzija i Intera, kiks Verdera, neocekivano slab otpor PSV-a i veliko veeeeliko iznenadjenje u Rimu obelezili su prvi dan prvog kola ovogodisnje Lige sampiona. Vidi se da je Roma u losoj formi na pocetku ove sezone (poraz u Superkupu Italije, samo bod iz dva kola u Kalcu i evo sad poraz od ovih levata) ali nadam se, tacnije siguran sam da ce Roma da se vrati u formu kad se jos malo uigraju Baptista i Rise i ova druga pojacanja. Nazalost oseca se neigranje Mansinija koji u Interu vec trese mreze.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

17

Srijeda, 17. Septembar 2008

Barselona je lako pobedila i ako im je onaj penal poklonjen.

Basel- Shakhtar- Nisam gledao.

Marsej- Leverpul- Zao mi je Marsej zasluzili su momci bod, akcija za prvi gol je bila stasno dobra. Dzerard odlican ko i uvek, dobar, veoma dobar je bio i Babel , nije imao srece sa postizanjem golova.

Panatikos - Inter- Mislim da je ovo konacno Interova sezona. Imaju trenera, tim, Zanetija, i cudo od coveka Ibrahimovica. Svaka mu cast sinoc za obe asistencije.

PSV - A.Madrid- Atletiko me je odusevio. Imaju mnogo dobar tim. Nisu to ono zvezde, nego na svakoj poziciju imaju strano kvalitetne igrace, pravi TIM. I mislim da ce dobro proci.

Roma-Kluz- Roma razocaral i nista vise. Malo Kluz imo srece ali i dobri su bili.

Bremen - Anorthosis- Werder promasio mali milion sansi i zato odigrao ovako. A i nisam bas bio odusevljen igrom. Nemci mogu to i mnogo bolje.

Chelsea - Bordo- Celzi rutinski, stvarno ove sezone imaju tim, strasan tim. Mislim, ako se ne sretnu pre finala, da ce u finalu igrati sa Interom. Lampard odlican. Ali me je odusevio i Anelka. Strasan igrac, i verujem da ce igrati u tandemu sa Drogbom, a to bi bilo...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 18. Septembar 2008

Citirano

Orginalno od And_U_Price

A u LS ce ove godine Roma da igra vaznu ulogu.

Pa Roma bre kao i svake godine igra istorijsku ulogu u Ls:
Prvo je usla u istoriju po prvom prekidu utakmice u LS
Drugi put najubedljiviji poraz u zavrsnici LS od 7:0
A evo ove sezone gube od(kako ih ti nazva)nekih levaka,nekog Kluza kome si ti prognozirao tuce golova u njihovoj mrezi na svakoj utakmici.

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Mada LS nikad nije bila slabija bar kad su u pitanju grupe. Barsa prolazi sa 18 bodova, ostali favoriti sa po 15-16, izuzev naravno grupe H gde ce cuvena fudbalska velesila BATE (Zivojinovic) BORISOV (Dvornik) da sluzi za popravljanje gol razlike ostaloj trojci koja ce se ravnopravno boriti za prva dva mesta.

Bate je izgubio samo sa 2:0,sto obzirom protiv koga su igrali i to prvi put u svojoj istoriji,i nije tako lose.

Slazem se sa Jahjom da je Olimpik zasluzo bod itekako protiv Liverpool-a

Inter nista posebno,Panatinaikos je imao mnoogo sansi ali i je Inter na misice i iskustvo dobio,mada ipak je pocetak sezone,pa treba svakako ocekivati da ce igrati bolje u nastavku sezone.

Rezultati 1.kola odigranih veceras:

Grupa E:

Seltik - Alborg 0:0
Mančester junajted - Viljareal 0:0

Grupa F:

Lion - Fiorentina 2:2 (0:2)
/Pikione 73', Benzema 85' - Đilardino 11', 42'/

Steaua - Bajern 0:1 (0:1)
/Van Bujten 14/

Grupa G:

Dinamo Kijev - Arsenal 1:1 (0:0)
/Bengura (penal) 63 – Galas 88/

Porto - Fenerbahče 3:1 (2:1)
/Lisandro 11, Lučo 14, Sapunaru 90 - Guiza 29/

Grupa H

Juventus - Zenit 1:0 (0:0)
/Del Pjero 76/

Real Madrid - BATE Borisov 2:0 (1:0)
/Ramos 11, Van Nistelroj 57/

Alborg pokazuje da je tvrd orah,Mancesteru ne lezi Viljareal pa ih ubij,ovo im je treci remi protiv njih,Fiorentina imala pobedu ali je sipustila,Djilardino procvetao,Fener glat izgubio protiv Porta i tesko ce proci grupu ako odmah nesto ne poprave u igri,Juventus tesko sa Ruski sampionom,klasika,1:0
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

19

A sta je uradio Milan?

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

20

@And_U_Price- Dobra fora. Sutra cu druga bas pitati.

Inace Milan nocas igra svoju utakmicu kupa UEFA. Sta mislite da li je dovoljno jak da osvoji kup UEFA, s obzirom da je u prve 2 utakmice Kalca izgubio?

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks