Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 16. Septembar 2003

LIGA SHAMPIONA

evo ja sad gleda utakmicu Real Marsej
nadam se da ce vas zanimat, prvo rezultat 4:2 za real, ovo nista ne govori, jel Real je izgledao velicanstveno, prava ekipa sa puno kreativnosti i borbe
moci su se borili kao da je svakog trenutaka bilo 0:0, moram istaci da se Bekam odlicno uklopio, igra malo pozdi, al mu to uopste ne smeta da se nadje uvek tamo gde treba, da ne isticem ostale, jer kao sto reko bila je to prava ekipa i zadovoljstvo gledati
naravno eto moram samo Zidana pomenut, jer covek zasluzuje to, pravi umetnik, jos mi se posebno svideo Selgado, a Ronaldo rutinski dobar
Mislim da ce ljudi u Beogradu imati pravo zadovoljstvo da ih gledju protiv Partizana, koji je igrao sa Portom 1:1, i gledajuci igu Marseja cini mi se da moze nesto da ucini
malo za promenu

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

2

Srijeda, 17. Septembar 2003

Rezultati prvog kola LS:

Man. United 5-0 Panathinaikos
Rangers 2-1 Stuttgart
Partizan 1-1 Porto
Real Madrid 4-2 Marseille
Besiktas 0-2 Lazio
Sparta 0-1 Chelsea
Club Brugge 1-1 Celta
Milan 1-0 Ajax
viskoznost nije isto što i gustina :(

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

3

vecerasnji parovi zvuce zanimljivo posebno onaj u Torinu :) i spektakl u Londonu :)

Bayern 20:45 Celtic
Lyon 20:45 Anderlecht
Arsenal 20:45 Internazionale
Dynamo Kyiv 20:45 Lokomotiv Moskva
AEK 20:45 Deportivo
PSV 20:45 Monaco
Juventus 20:45 Galatasaray
Real Sociedad 20:45 Olympiacos

predlazem da pomognnemo kladionicarima .:)))

Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

4

Bajern-Celtic

Iako je Bayern na papiru favorit, mislim da ovog puta bar jedan bod ide Škotima. Celtic je veoma nezgodan na gostovanjima, a kad se tome doda da u redovima Bayerna ima i dosta povređenih ključnih igrača (Jens Jeremis, Sebastian Deisler, Michael Ballack i Claudio Pizzaro), onda je valjda jasno i zbog čega tako mislim.
Moja prognoza: 1: 1

Lyon -Anderlecht

Ovde očekujem pobedu domaćina i to iz prostog razloga što su Francuzi na svom terenu ubitačni, naročito u prvom poluvremenu, a s druge strane, Andelecht igra otvoren fudbal koji nije toliko baziran na odbrani. U svakom slučaju, na ovoj utakmici će biti dosta golova...
Moja prognoza: 4:2

Arsenal - Internazionale

Italijani su tradicionalno nezgodni u Engleskoj, što ne treba gubiti iz vida.Međutim, ne treba gubiti iz vida da je Inter ove godine bez Krespa (otišao u Čelzi), kao i bez povređenog Kristiana Vierija koji zbog povrede nije otputovao za London, a da maler bude veći, ni Alvaro Recoba, urugvajski internacionalac nije sanirao svoju povredu. Inter će se verovatno opredeliti strogo za defanzivnu varijantu, a Arsenal i nije baš nešto uspešan protiv takve igre.
Moja prognoza: 0:0

Dynamo Kyiv -Lokomotiv Moskva

Ne poznajem toliko ove dve ekipe, al čisto onako po osećaju, deluje mi da će u ovom "komšijskom" derbiju deblji kraj izvući domaćin
Moja prognoza: 1:2

AEK - Deportivo

AEK će imati paklenu podršku sa tribina, ali na žalost, sa tribina stadiona Panathinaikosa, na kojem će se utakmica igrati. Uz to, AEK nije našao adekvatnu zamenu za svog prošlogodišnjeg najboljeg strelca Demisa Nikolaidisa koji je ove godine potpisao ugovor sa madridskim Atletikom. Kada se ovome doda iskustvo ekipe Deportiva, njihova odlična forma u prva tri kola španske Premier lige ... mislim da će Španci na kraju ipak slaviti...
Moja prognoza 1:2

PSV -Monaco

Veoma teška utakmica, nezahvalna za prognozu...

Juventus - Galatasaray

U jučerašnjem obračunu italijanskog i turskog fudbala pobedu su odneli Italijani. I u ovoj utakmici pripada im uloga favorita, uz opasku da je Galatasaray ipak iskusan tim koji zna igrati na rezultat.
Moja prognoza: 1:1 ;)

Real Sociedad - Olympiacos

Verovatno će za mnoge (ali ne i za mene ;) ) najveće iznenaćenje ovog kola biti upravo ovaj meč. Ali, ostavimo to po strani...
Moja prognoza: 0:1 8o

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

5

Pogodih ja za PSV-Monaco ;)
Mada, i kod ostalog sam bio blizu :D al me ipak iznenadi Olympiacos o| Do 75.minuta sve je bilo po planu...

Bayern - Celtic 2:1
Lyon - Anderlecht 1:0
Arsenal - Internazionale 0:3
Dynamo Kyiv -Lokomotiv Moskva 2:0
AEK -Deportivo 1:1
PSV -Monaco 1:2
Juventus -Galatasaray 2:1
Real Sociedad - Olympiacos 1:0
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 18. Septembar 2003

uuuuuuuuuuuuuuuu nevidjeno dobro izdanje Intera,bez Robokapa(Vieri) su bacili pod noge la grande Arsenal i to u njihovoj kuci .... za svu pohvalu novi vrsni strelac Martin .... InterNacionale ....

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

7

Veoma dobra tekma na Hajberiju i iznenadjujuca neefikasnost Arsenala! Uz sve to odlicna partija Kuperovih izabranika...dovoljno za debakl Arsenala na svom bunjistu!

Iznenadio me je i minimalac Bajerna...kao i poraz PSV-a! U ostalim utakmicama nije bilo iznenadjenja!
Sit Hungry Doesn't Believe

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

8

Zar si mislio da Toldu mogu tek tako dati gol. Ja uopšte nisam sumnjao u to da Arsenal neće postići gol, ali sam mislio da bez Rekobe i Vierija Inter neće moći da ga da... to me je prevarilo. Ispostavilo se da je ipak presudilo ono: tradicionalno nezgodni u Engleskoj...

i ... bode mi oči

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

9

Pa eto ako nista onda je makar onaj penal mogao biti gol, ali Toldo je definitivno vanzemaljac...sta je sve zaustavio! Uostalom, Italijani ako nesto znaju to je da se brane...Medjutim Arsenalu nista nije polazilo za nogom sinoc! Nisam ja navijac Arsenala, stavise volim Inter ali zasluzili su Englezi bar jedan gol. Hajde priznaj! ;) 8) :P

10

Citirano

Zar si mislio da Toldu mogu tek tako dati gol.

Nije Toldo za dzabe kod mene u listi od tri najbolja (trenutno) golmana na svijetu(plus bufon plus khan) ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

11

Utorak, 30. Septembar 2003

Rezultati drugog kola 30.09.2003

Anderlecht (Bel) 1 - 1 Bayern Munich (Ger)
Celtic (Sco) 2 - 0 Lyon (Fra)
Lok. Moscow (Rus) 0 - 0 Arsenal (Eng)
Inter Milan (Ita) 2 - 1 Dynamo Kyiv (Ukr)
Deportivo (Spa) 2 - 0 PSV Eindhoven (Hol)
Monaco 4 - 0 AEK Athens (Gre)
Galatasaray (Tur) 1 - 2 Real Sociedad
Olympiakos (Gre) 1 - 2 Juventus (Ita)

i ... bode mi oči

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

12

Srijeda, 01. Oktobar 2003

Remi Bayerna u Belgiji, havarija AEK-a i neocekivan poraz Galatasaraya obelezili su prvi dan drugogo kola (!) LS! Nadam se da ce i na Velodromu biti kao i na Ata Turku... :)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

13

niko nije postavio vecerasnje parove ...

01 October 2003
Panathinaikos 20:45 Rangers
Stuttgart 20:45 Man. United
Marseille 20:45 Partizan
Porto 20:45 Real Madrid
Chelsea 20:45 Besiktas
Lazio 20:45 Sparta
Ajax 20:45 Club Brugge
Celta 20:45 Milan

Po meni zanimljivo ce biti u Stutgartu,Marseju i Portu....ostalo kecevi ko iz topa osim Spanije gde bacam fix 2 .... No ne znam ne uplacujem pa se i ne sekiram :D

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

14

Moji favoriti su Rendžers, Marseille, Ajax, Chelsea Real. Ostalo nule.

P.S. Siguran sam da nema "keca" u Rimu!!!

i ... bode mi oči

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

15

Evo moje prognoze vecerasnjih utakmica, po kladionicarskom principu... ;)

Panathinaikos - Rangers X

Stuttgart - Man. United 3+

Marseille - Partizan 0-2 (gola)

Porto - Real Madrid 2

Chelsea - Besiktas 1

Lazio - Sparta 1

Ajax - Club Brugge 1

Celta - Milan X

P.S. Ovako bih ja igrao u kladionici s tim sto mozda ne bih igrao Partizan jer se nikad ne kladim na timove koje volim...(kao neki s' ovog foruma ;) )

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 02. Oktobar 2003

Panathinaikos (Gre) 1 - 1 Rangers (Sco)
FT Stuttgart (Ger) 2 - 1 Manchester U. (Eng)
FC Porto (Por) 1 - 3 Real Madrid (Spa)
Marseille 3 - 0 Partizan Belg. (SCG)
Chelsea (Eng) 0 - 2 Besiktas (Tur)
Lazio (Ita) 2 - 2 Sparta Prague (Cze)
Ajax Amsterd. (Hol) 2 - 0 Club Brugge (Bel)
Celta de Vigo (Spa) 0 - 0 AC Milan (Ita)

Što se prognoze tiče -kombinacijom And_U_Price-ove i moje prognoze moglo se doći do tačne kombinacije -uz malo mašte (zaobići timove koje voliš).

P.S. Rekol ja nešto za Rim? A i Rendžers je do 88. minuta vodio i čak imao igrača više...

Što se tiče Partizana, nije se obrukao. Obrukali su se sudija (i zbog crvenog kartona i zbog prvog gola) , Saša Ilić i Mateus koji ga nije na vreme zamenio. Već od samog starta utakmice se videlo da Ilić ne može da podnese psihički pritisak ovog meča. Noge su mu bile "drvene". Mladi Delibašić je najveći tragičar ovog meča, a čini mi se da mu je u onom momentu kad je stavio dres preko glave prostrujalo kroz istu da će propustiti i mečeve protiv Reala.

i ... bode mi oči

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

17

Subota, 04. Oktobar 2003

Svaka cast za Lazio, ali ko bi rek'o da ce Chelsea onako proci!!!

P.S. A sta kazes na dva moja pogodjena iksa??? Od sad' igram samo ikseve! ;)

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

18

Petak, 12. Decembar 2003

Poslednje kolo prvog dijea LS dalo je i rasplet ko ce medju najboljih 16 u Evropi. A evo i parova:

Stuttgart - Chelsea

FC Porto - Manchester United

Real Sociedad - Olympique Lyonnais

Celta de Vigo - Arsenal

Bayern München - Real Madrid

Sparta Praha - Milan

Deportivo La Coruña - Juventus

Lokomotiv Moskva - Monaco

Svakako da je najzanimljiviji duel izmedju Bayerna i Reala, ali ni u ostalima se ne zna siguran pobednik, jer puno je iznenadjenja ove godine. Zivi bili pa videli...

19

Srijeda, 25. Februar 2004

U utorak su odigrane prve cetiri utakmice osmine finala lige sampiona. Rezultati:

Lokomotiva - Monako 2:1 (1:0)
(Ismailov 32´, Maminov 59´ - Morijentes 69´)

Bajern - Real Madrid 1:1 (0:0)
(Makaj 75´ - Roberto Karlos 83´)

Selta - Arsenal 2:3 (1:1)
(Edu 27´, Hoze Ignasio 64´ - Edu 18´, 58´, Pires 80´)

Sparta - Milan 0:0

20

Srijeda, 10. Mart 2004

Gledao sam sinoc (bolje receno jutros po ovdasnjem vremenu) mech izmedju Manchestera i Porta.. Istera Porto Manchester u poslednjem minutu regularnog susreta... Po meni krivac je golman.. prvo krenuo je na procenu (desavalo se i meni) da zatvara ugao koji stiti zivi zid pa se onda vratio na svoj ugao gde je lopta bila i upucena... Vratio se sasvim dovoljno na vreme da je spreci da udje u gol, cak nije morao ni paradu da pravi, ali ju je odbio pravo u igraliste umesto u pravcu aut ili korner linije (ako ne preko gola) sto je trezvenom napadacu Porta dobro doslo da pored, takodje krive, uspavane odbrane Manchestera lagano ubaci loptu u gol.

Vredi (naravno da vredi) spomenuti da je Manchester ostecen u ovom mechu jer je ponisten u potpunosti regularan gol koji je schols postigao.. Dosudjen je offside koji nije uopste postojao. Takmicenje je vec suzeno za cetiri tima.. sinoc su prosli Chelsea, Porto, Deportivo (izbacili su Juventusa) i (cini mi se) Lion. Veceras ostaje da se vidi koji od velikih klubova nastavlja takimcenje a koji pakuje kofere. I dalje je najzanimljivije u Madridu.

Moji favoriti ove godine su Arsenal i Real.. Voleo bih da gledam to finale :).

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks