Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

201

Srijeda, 22. Februar 2006

Gledao sam sinoć prvi čin pozorišne predstave Bayern-Milan. Izuzetno dramatičan početak, neočekivan obrt u drugom delu, i sve u svemu sjajan uvod za završni čin, koji će se odigrati u Torinu. U svakom slučaju- predstavu vredi pogledati do kraja... Neizvesno je da li će se pretvoriti u komediju ili tragediju. Ukoliko krene "iz dvojke u dvojku" reč je o komediji, a ukoliko u penal završnici Kaka pogodi prečku znajte da se reditelj odlučio za tragediju, izuzetno popularan žanr u Italiji...
U svakom slučaju, pogledajte
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

202

ooooodlicne utakmice... Po mom misljenju najzanimljivija utakmica je real-arsenal gde je anri dokazao da je covek za veliko postovanje...

Vecerasnje utakmice ce biti sa dosta uzbudjenja i naravno tipujem na barsu iz 1 u 2

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

203

Citirano

Orginalno od sans
sve u svemu sjajan uvod za završni čin, koji će se odigrati u Torinu.

Ada Sans-e,kamo srece da igaju u Torinu jer tad bi igrali uve-Bayern i bayern nebi imao sta da trazi.Ali oni igraju u Milanu . :D
Salim se malo,naravno,znam da si napravio lapsuz,verovatno si pod utiskom ZOI u Torinu.
Sinocna tekma nije bila nesto bas lepa za oko,vaznost utakmice je ucinio da obe ekipe ne srljaju.Ipak je veliki neuspeh za obe ekipe ako ispadnu u ovom delu takmicenja.Licno,voleo sam da je Bayern pobedio 2:1,jer bi tada gotovo sigurno Milan prosao,a ovako,oni znaju da im i 0: odgovara a malo je verovatno da taj rezultat mogu iskontrolisati svih 90 minuta.I meni su nekako najblizi produzeci a posle penali.
Za razliku od Milana koji je sinoc igrao onako kako uvek igra utakmice kad zna da imaju revans kuci(na rezultat),ali me je Bayern razocarao.I protiv slabo motivisanog Milana oni nisu pokazali skoro nista.Sta da kazem za Roja Makaja,osim da ga apsolutno nigde nema kada se igraju velike tekme(setite se samo prosle sezone i dvomeca sa Celzijem)a u Bundesligi postize po 3 gola a utakmici.Videcemo...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

204

Za sve ljubitelje barse jedno razocharenje veliko che dozhivjeti nochas.
CHELSEA IZ KECA U KEC!!
Inache tashane ko Tebi dade za pravo da Meni dash opomenu bez ikakvog razloga!!???
MOLIM ADMINE I OVE SUPER-ADMINE DA REAGUJU!!
DA SE ISPITA OVA MOJA OPOMENA,I KOGA SAM JA TO UVRIJEDIO!!????????? ;(
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

205

Neko je pomenuo Chelzi :D !!!!!!!!

Barsa (o) (o) (o) (o) (o)

Murinjo nemoze o| o| o| o| o|........ :)) :)) :)) :)) :))
" Bilen alemlere rahmettir "

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

206

Pa dobro,nisam se nadao CRVENOM!!Ali bash kao i proshle godine Chelsea dobija CRVENI a PUYOL ne doobija drugi zhuti!!??
Samo je proshle sezone Chelsea dobijo CRVENI(Drogba) u 2. pol. i do tada je vech napravio razliku,a ovdje se to desilo prilichno rano.
NO,CHEKAMO FINALE U BARCELONI!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

207

Citirano

Orginalno od Sandokan
CHELSEA IZ KECA U KEC!!

Inache tashane ko Tebi dade za pravo da Meni dash opomenu bez ikakvog razloga!!???

Dobra prognoza,nema sta.Izgleda da je ovo tvoj los dan.
Sto se opomene tice,dobio si je zbog posta u temi "Pit stop"(naravno,post je izbrisan),a ako te bas interesuje,ja nisam video taj post vec su mi ostali moderatori ukazali na to te ja reagovah.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

208

A u Barsi ce vas cekat ovaj natpis :D

[SIZE=4]WELCOME TO HELL[/SIZE]
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

209

Poed utakmice Celzi-Barsa koji je nesumnjivo bio veliki derbi u kojoj se Mesi poigravao sa celim Celzijem,evo i ostalih rezultata:

Ajaks-Inter 2:2

Werder-Juventus 3:2 (o) (o) (o)

Rendzers-Viljareal 2:2

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

210

Četvrtak, 23. Februar 2006

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od Sandokan
CHELSEA IZ KECA U KEC!!

Dobra prognoza,nema sta.Izgleda da je ovo tvoj los dan.
Sto se opomene tice,dobio si je zbog posta u temi "Pit stop"(naravno,post je izbrisan),a ako te bas interesuje,ja nisam video taj post vec su mi ostali moderatori ukazali na to te ja reagovah.

Nisam se nadao crvenom kartonu.Shta chesh CHELSEA izgleda svake godine mora sa Barcelonom da igra sa 10 igracha.Proshlog puta je bio iskljuchen Drogba.Inache onaj mali argentinski glumac(tamo to uche na dodatnu) je dobro odglumeo faul, jer ga ovaj Del horno nije ni dotakao.mali argentinchich je chak jedno 5 sek. sa zemlje prvo osmatrao glavnog sudiju a poslije je pocheo da se valja!??Da ne pominjem zashto PUYOL nije dobio drugi zhuti karton za onaj divljachki start u 2. pol.

INACHE RECI TI MENI ZASHTO SI MI DAO OPOMENU I KO TI JE TO SUGERISAO!!

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

211

Citirano

INACHE RECI TI MENI ZASHTO SI MI DAO OPOMENU I KO TI JE TO SUGERISAO!!

Je li treba covjek da ti nacrta? Fino ti je rekao zbog uvrede na temi Pit Stop. Tamo si Schumachera nazvao smradom. Al izgleda tebi je to normalni vid komunikacije pa nisi ni primjetio.

Sto se tice sugerisanja ja sam ga uputio na tu temu kao sto sam uputio i na druge teme na kojima se ovih dana pisu nedozvoljene stvari ali ocigledno da je uredjivacka ekipa ovih dana vise nego zauzeta svojim obavezama pa se zato neke stvari na forumu zadrzavaju duze nego sto bi smjelo. Doci ce sve na svoje mjesto, ako Bog da.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

212

Svaka cast barsi za odigranu utakmicu! (o) (o) (o) (o) (o)
Celzi je mogao da prodje i sa vise golova u svojoj mrezi ... Odusevio me sut gde se spajaju precka i stativa ...

Sto se tice ostalih utakmica povremeno sam gledao juve ali je utakmica bila dosadna ?(
sve u svemu 3+

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

213

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od sans
sve u svemu sjajan uvod za završni čin, koji će se odigrati u Torinu.

Ada Sans-e,kamo srece da igaju u Torinu jer tad bi igrali Juve-Bayern i Bayern ne bi imao sta da trazi.Ali oni igraju u Milanu . :D
Salim se malo,naravno,znam da si napravio lapsuz,verovatno si pod utiskom ZOI u Torinu.

Ja sam sve vreme mislio da je Juventus iz Milana a Milan iz Torina o|

P.S. Forca Napoli!!! Veronjani su uz tebe ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

214

Citirano

Orginalno od sans
P.S. Forca Napoli!!! Veronjani su uz tebe ;)

E ovo ti bi dobro. (o) (o)
Revansi ce se odigrati za dve nedelje,a utakmica Inter-Ajaks ce se igrati za 3 nedelje jer po pravilima Uefe,na istom stadionu se u dva dana ne mogu igrati utakmice(Milan-Bayern).
U skoro svim duelima rezultat je aktivan i gotovo nijedna ekipa nije obezbedila siguran prolaz posle prvog susreta.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

215

Petak, 24. Februar 2006

Jedna zanimljivost kada su u pitanju dueli ayerna i Milana.Naime,kada god su ove dve ekipe igrale u nokaut sistemu(a igrale su 3 puta),sva tri puta je Milan pobedio i posle je osvajao trofej.To se desilo jednom u Kupu kupova,jednom u Kupu sampiona i poslednji put u Ligi sampiona.
Znaci,ako Milan prodje,eto vam odgovora ko ce biti sampion ove sezone. :D Sta kazes na ovo Sans-e?

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

216

Petak, 24. Februar 2006

Ja sam za onu varijantu da Kaka pogodi precku. :D

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

217

Petak, 24. Februar 2006

I ja sam za tu varijantu,ali da pored precke pogodi par puta i mrezu. :D

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

218

Petak, 24. Februar 2006

A ne, ne, ja sam mislio na spoljasnji dio precke, tj. da lopta udari u precku, ali da ne udje u mrezu, vec da ode van gola. :) Uostalom, sve ce biti jasno uskoro...

Hvala, naravno.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

219

Petak, 24. Februar 2006

Ada znam ja sta si ti mislio.Neka on pogodi precku i neka lopta ode gde god hoce,ali ostali sutevi neka zavrse u gol! :D

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

220

Utorak, 07. Mart 2006

Selam

Ronaldinjo, mislim za nocas da je dosta.
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Social bookmarks