Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

221

Utorak, 07. Mart 2006

[SIZE=3]Barselona-Celzi 1:1 [/SIZE]

Igra Barselone:Igrali koliko im je dovoljno,primirili protivnika,konstantno pretili povremenim i dovoljnim napadima,sutevima i na kraju,jedan potez i to je to,1:0!!!
Sruseni su snovi,u bunar su baceni milioni evra,i pored poklon penala.

Igra Celzija se moze opisati jednim citatom iz filma "Kad porastem bicu kengur": "To je to sto krasi ove momke,nedostatak ideje,potpuno odsustvo smisla za igru,to je ta nepovezanost u igri,da da,to je taj mocni Celzi!! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

U ostalim mecevima:

Juventus-Werder 2:1 (Juve prodje) X( X( X( o| xx(

Viljareal-Rendzers 1:1 xx( ?(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

222

Srijeda, 08. Mart 2006

Ako Kaka večeras ne pogodi prečku iz penala, definitivno napuštam prognoziranje :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

223

Srijeda, 08. Mart 2006

Pa stvarno ovi najgori klubovi imaju najvise srece. Ono sto se desilo Juventusu sinoc desava se jednom u deset sezona. Verovatno ce ovi crno-crveni veceras da prodju na hushku. Ipak se nadam da ce Bajern proci dalje iako nema dobar rezultat. Ocekujem dobru utakmicu na Hajberiju, jer ako Real da prvi gol bice vatre...
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

224

Srijeda, 08. Mart 2006

Ova Italija dodje glave Nemackoj.Prvo ih dopravise u prijateljskoj tekmi,Juve sinoc na neverovatan nacin(doduse ne i za njih,oni tako skoro sakog pobedjuju) izbaci Werder iz daljeg takmicenja,ostaje samo jos da Milan zada zavrsni udarac i Nemacki fudbal ce biti u nok-daunu. :D 8)
Pravi uvod pred SP.

A evo i slike dana...
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Sta uradih.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

225

Srijeda, 08. Mart 2006

A za Arsenal-Real bice...
  • Psssssst.jpg

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

226

Srijeda, 08. Mart 2006

To cemo da vidimo!

Da ne prognoziramo pre vremena ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

227

Srijeda, 08. Mart 2006

Notte da Champions, notte da Milan

Citirano

Orginalno od sans
Gledao sam sinoć prvi čin pozorišne predstave Bayern-Milan. Izuzetno dramatičan početak, neočekivan obrt u drugom delu, i sve u svemu sjajan uvod za završni čin, koji će se odigrati u Torinu. U svakom slučaju- predstavu vredi pogledati do kraja... Neizvesno je da li će se pretvoriti u komediju ili tragediju. Ukoliko krene "iz dvojke u dvojku" reč je o komediji, a ukoliko u penal završnici Kaka pogodi prečku znajte da se reditelj odlučio za tragediju, izuzetno popularan žanr u Italiji...
U svakom slučaju, pogledajte

[SIZE=4]Koji je oov zanr sans-e,puna mreza golova iza Kana u regularnom delu???[/SIZE]
Mislim,sta reci,osim
[SIZE=4]B R I G A T E R O S O N N E R I [/SIZE]
Milan je nokautirao bavarce,i pokazao svu nadmoc,snagu,velicinu nad nemocnim bavarcima koji ce morat nekom drugom prilikom da potvrde sans-ove teorije zavere.
@Price: Dobro mislis,Bayern zamalo prodje. :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Any,rekoh ti da Real nece ic dalje. ;)

Benfika je porazila na Enfildu ove sezone ocajni Liverpool. (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
Liverpool-Benfika 0:2

Lion-psv 4:0 Respect za Lionce.

A sad adio,a sad adio,i ko zna gde,i ko zna kad....

P.S.Milan,kad god je izbacio Bayern,osvajao je trofej. 8) 8)
I jos jednom
[SIZE=4] BRIGATE ROSONNERI [/SIZE]
  • Rosonneri.jpg

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

228

Srijeda, 08. Mart 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Any,rekoh ti da Real nece ic dalje. ;)

Aha ?( rece mi ti Pssssssssss ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

229

Četvrtak, 09. Mart 2006

[SIZE=4]OLIMPIQUE LION[/SIZE]

(o)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

230

Četvrtak, 09. Mart 2006

Da ponovim pitanje:
[SIZE=3]Koji je ovo zanr sans-e,puna mreza golova iza Kana u regularnom delu??? [/SIZE] :D :D
Rekoh ja da ce Kaka' da pocepa mrezu!!!

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

231

Četvrtak, 09. Mart 2006

Western
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

232

Četvrtak, 09. Mart 2006

Nisam ocekivao ovako stur odgovor,al hajd sad,sta je tu je.Sve je Milan sinoc rekao,izgleda i previse....na slici Kahn mase Pipu i pozdravlja njegov gol. :)) :))
  • Pipo Inzaghi.jpg

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

233

Četvrtak, 09. Mart 2006

Spaggeti western ;)

i ... bode mi oči

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

234

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jesam navijao za Bajern, ali je Milan zasluzeno prosao dalje. Pobeda je cista k'o suza, Bajern me razocarao. Pored Nemaca jedino mi je zao sto u nastavku nece biti aktuelnog sampiona. Ocekujem finale Milan - Barselona i naravno trijumf Katalonaca a onda idem u prestonicu Katalonije i donosim suvenire Tashketu :) Sve u svemu interesantno vece Lige sampiona. Benfika ce biti hit, a ispasce tek u polufinalu.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

235

Četvrtak, 09. Mart 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Ocekujem finale Milan - Barselona i naravno trijumf Katalonaca a onda idem u prestonicu Katalonije i donosim suvenire Tashketu :) Sve u svemu interesantno vece Lige sampiona. Benfika ce biti hit, a ispasce tek u polufinalu.

Vala tebra,kakve su srece,sastace se vec u narednoj rundi,tj. u cetvrtfinalu.No,videcemo sutra,zreb je u podne u Parizu.
Mislim da ce Lion biti mnogo veci hit od Benfike...

P.S.Mislim da se u Barseloni nece prodavat suveniri sa peharom u Maldinijevim rukama... 8) :D
Evo pozdravljaju te Pipo i Sheva...
  • Pipo i Seva.jpg

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

236

Petak, 10. Mart 2006

Danas je u Parizu održan žreb za četvrtfinale i polufinale Lige šampiona. Derbi četvrtfinala svakako je duel između Arsenala i Juventusa, a potencijalno polufinale može da bude Milan – Barselona. Evo i kompletnih parova četvrtfinala:

(1) Arsenal – Juventus
(2) Lion – Milan
(3) Inter/Ajaks – Viljareal
(4) Benfika – Barselona

Žrebom su odlučeni i parovi polufinala:

pobednik (1) - pobednik (3)
pobednik (2) – pobednik (4)

Četvrtfinalne utakmice igraju se 28/29. marta i 4/5. aprila, dok su polufinalni mečevi na programu 18/19 i 25/26. aprila

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

237

Petak, 10. Mart 2006

Zanci moja zelja za finale pada u vodu :( No nema veze. Naziru se tri Italijana u polufinalu i utakmice Juventus - Inter i Barsa - Milan. Ovo dalje implicira da ce se za pehar boriti Barselona i Juventus. Hm... Zvuci zanimljivo. Dakle, Barsa moj favorit!!!

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

238

Petak, 10. Mart 2006

Zanimljive utakmice i stvarno je tesko odrediti favorite jer ih nema! Iz dosadasnjih utakmica ostali su najbolji. Barselona je na mene ostavila dobar utisak iz zadnje utakmice, Juve je pokazao da mu ne lezi Nemacki fudbal i sa malo poteskoca je prosao sto ne znaci da ce tako biti i sa arsenalom. Ne treba zaboraviti Liona koji je izbacio dosta favorita iz ovog takmicenja ... I ostale utakmice su wauu i mogu samo reci da jedva cekam sledece kolo lige sampiona. Moj potajni favorit je Barsa ...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

239

Petak, 10. Mart 2006

Prvo sto mi bode oci je da je kostur gde je Juve mnog laksi. X( o| xx(
U ovom drugom kosturu su tri od cetiri pretedenta za titulu.

Arsenal-Juve: Mislim da ce Juve da prodje iz prostog razloga sto poznaje Anrija dovoljno dobro da ce ga zaustavit,a kad njega zaustave,pobeda im je mnoogo blizu.

Benfika-Barselona :Mislim da je Barsi pao najlaksi protivnik od svih mogucih,i to iz razloga sto Benfika igra potpuno otvoreno,ne ume da se brani(cak i losi Liverpool je napravio bezbroj sansi ali napadaci su bili neprecizni)a kad neko igra otvoreno igra sa Barsom,taj obicno zavrsi sa punom mrezom golova.

Lion-Milan :Prvo sto cu reci je to da koja god ekipa prodje dalje,bice zasluzeno u polufinalu.Iako svim srcem navijam za Milan,mislim da ce im biti barem duplo teze da prodju nego sto je to bio slucaj sa Bavarcima.Ono sto im ide na ruku je to sto prvu tekmu igraju na strani a revans na San Siru i mozda jos vaznije,Zuninjo nece igrati u prvoj tekmi zbog zutih kartona.A Zuninjo je Lionu kao Ronaldinjo Barsi.

Dosta toga ce zavisiti od povreda(Mesi sigurno nece igrat za Barsu),raspleta u sampionatima,i mislim da tu imaju prednos Juve,Barsa i Lion koji su skoro zavrsili trku sa svojim protivnicima pa ce moci da odmaraju najbolje igrace.
@And_You_Price:Rekoh ti ja da Milan i Barsa nisu te srece da se sastanu tek u finalu,a mislim da bi to bilo najbolje finale. :O :O

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

240

Subota, 11. Mart 2006

Pa i Milan je zavrsio trku u sampionatu. Ili mozda nije, posto ce se boriti za to 4. mesto koje vodi u kvalifikacije za sledeci ciklus Lige sampiona. Prema tome, to nije neki alibi. Reci lijepo pocijepace nas Lion, posto nam Berluskoni tata ide u buvaru. A i realno Lion je jaci tim. Mislio sam da cemo gledati finale Milan - Barsa ali kako stvari stoje, Milan zavrsava ovogodisnje putesestvije u cetvrtfinalu. :)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks