Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

241

Subota, 11. Mart 2006

Mogu oni igrat protiv 3 Liona,ja cu i dalje navijat za nih i verovat da mogu dalje da prodju.Mogao bi,shodno svojim godinama,zrelije da razmisljas.Ne mislis valjda da jedan od najmocnijih i najbogatijih ljudi na svetu kao sto je Berluskoni moze tako lako da propadne,ode u zatvor ili sta vec??
Osim toga,Milan je institucija koja ne zavisi od jednog coveka,kao sto je i pre njegovog preuzimanja kluba bio,bice i posle,ako ga ikada proda nekom drugom.Ljudi kao sto je Silvio ne razmisljaju kao diktatori(posle mene potop).Takvi klubovi nikad ne mogu da propadnu.Svaki klub ima periode uspona i padova.Seti se samo mocnog Reala od pre samo tri godine,a pogledaj sad.Ali i to je prolazno.Pitanje je vremena kad ce Real biti ponovo onaj stari.
Bitno je da klub postoji,da je stalno u elitnom takmicenju,a ne kao Roma,jedne sezone se borila za titulu,sledece se bori da ne ispadne,naredne za kup Uefa... ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

242

Subota, 11. Mart 2006

Selam

S obzirom da je ovdje rijec o navijackim strastima suzdrzacu se od velikih komentara, moj tim za koji sam tipovao je ispao, sada ostaje utjeha u Lionu koji zaista igra lijep fudbal, ali i kao svaki drugi tim ima i padova neki dan recimo Ren ih je dotuko na njihovom terenu 4:1. Zato Tashke volim odane navijace ipak polufinale ces gledati bez Milana. ;)
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

243

Subota, 11. Mart 2006

Citirano

Orginalno od harunh
sada ostaje utjeha u Lionu koji zaista igra lijep fudbal, ali i kao svaki drugi tim ima i padova neki dan recimo [SIZE=2]Ren ih je dotuko na njihovom terenu 4:1[/SIZE] . Zato Tashke volim odane navijace ipak polufinale ces gledati bez Milana. ;)

Upravo zbog ovoga ja i kazem da koja god ekipa prodje,bice zasluzeno.I bez obzira sto Lion igra fenomenalno,eto,desio mu se Ren i pregazio ga na svom bunjistu.E sad neko se nada da Milan to isto uradi,neko da Lion to uradi Milanu, i to je normalno.Ono sto ne volim je kad me neko pocne ubedjivat i nametat da kazem da ce tim za koji ja navijam bit porazen.U cemu bi onda bila svrha navijanja za neki klub?Za pravog navijaca nema odustajanja sve dok sudija ne odsvira kraj i dok na semaforu bude rezultat koji znaci da moja ekipa nije prosla.
Evo svezeg primera,svi ste rekli da ce Milan ispasti od Bayerna(pa me pocese ubedjivat da Sans nikad ne gresi,pa da je Bayern bolji pa ovo pa ono)i sta se desilo??Merodavan je samo teren a nase zelje su nase zelje i nista vise.
I zato Haunh-e,mozda ja necu gledat Milan u polufinalu,a mozda cemo ga zajedno gledat u finalu. ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

244

Ponedjeljak, 13. Mart 2006

Veceras se igra posledna utakmica osmine finala Lige Sampiona,
Inter-Ajaks.
U prvom mecu bilo je 2:2,iako je Ajaks vodio 2:0

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

245

Utorak, 14. Mart 2006

Pocijepace vas Inter. Adriano 3 komada, Martins i Zaneti po 1.
Sit Hungry Doesn't Believe

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

246

Utorak, 14. Mart 2006

Selam

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Pocijepace vas Inter. Adriano 3 komada, Martins i Zaneti po 1.

Kome je ovo upuceno? Polako tek poslije veceranje utakmice cemo sa sigurnoscu moci komentarisati. Ja se nadam da ce Inter izgubiti. ;)
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

247

Srijeda, 15. Mart 2006

Nisam gled'o al mislim da je Inter sinoć pobedio bar 1:0 i da je Stanković dao bar jedan gol, a Adrijano promašio bar jedan penal... ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

248

Srijeda, 15. Mart 2006

Selam

Samo si jos propustio i precku Martinsa, sve ostalo ko da si i gledo. ;) :))

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

249

Srijeda, 15. Mart 2006

Citirano

Orginalno od sans
Nisam gled'o al mislim da je Inter sinoć pobedio bar 1:0 i da je Stanković dao bar jedan gol, a Adrijano promašio bar jedan penal... ;)

Pravi horor od utakmice. 8)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

250

Utorak, 28. Mart 2006

Veceras
Arsenal-Juventus
Benfika-Barselona

Patrik Viera se vraca na stadion gde je igrao 9 godina,Anri prakticno oteran kao visak iz Juventusa...bice dobra tekma

Na klupi Binfike i Barse sede holandjani,Kuman i Rajkard.Kuman je doneo Barsi poslednju titulu Sampiona u finalu protiv Sampdorije golom u produzetku,Benfika je u finalu Kupa Sampiona 1961.god pobedila Barsu...

Najbolji igrac Benfike,Simao Sabrosa je bivsi igrac Barse koji je takodje bio visak u Katalonskom klubu...bice svega...
Ne treba zaboraviti da za Barsu nece igrati cak 5 standardnih prvotimaca.Cavi je vec duze van stroja,Pujol zbog zutih kartona,a Markez,Edmilson i Mesi zbog povreda.
Barselona ce igrat bez cele prve odbrambene postave,a za Benfiku nece igrati Nuno Gomes oji je takodje povredjen.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

251

Utorak, 28. Mart 2006

Moj tip:

Arsenal - Juve 2-3 gola (najrealnije 1:1)
Benfika - Barsa X

Bice jako zanimljivo na Hajberiju, mada ne volim prenose sa tog stadiona jer su kamere nisko i nije dobar pregled situacije na terenu, ali svakako ocekuje se rovovska borba i takticko nadmudrivanje obzirom da se igra i revans.

Mislim da Barsa nece pobediti Benfiku veceras ali se i tu naravno ocekuje dobar fudbal. Ipak, mislim da ce Barselona posao zavrsiti kod kuce.

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

252

Utorak, 28. Mart 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Bice jako zanimljivo na Hajberiju, mada ne volim prenose sa tog stadiona jer su kamere nisko i nije dobar pregled situacije na terenu, ali svakako ocekuje se rovovska borba i takticko nadmudrivanje obzirom da se igra i revans.

Hm, stvar ukusa, meni je bas Highbury fenomenalan jer tako postavljene kamere stvaraju super atmosferu. Kad mi postave kamere na vrh stadiona, kao recimo u Minhenu, pa gledas kao sa Meseca, totalno izgubim zelju da gledam tekmu.

I naravno, navijacki, Arsenal - Juventus 2:0 ;)
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

253

Utorak, 28. Mart 2006

Pretpostavljam da ti se to svidja jer imas utisak da si na terenu ili u prvih 5 redova tribina. :) Palo mi je to na pamet ali ja ipak volim da imam pregled igre na ekranu, kad vec nisam na stadionu ;)

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

254

Utorak, 28. Mart 2006

Benfika 0:0 Barselona

Arsenal 2:0 Juventus

Utakmice sa dosta sansi, uzbudjenja, crvenih kartona ...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

255

Srijeda, 29. Mart 2006

Juventus je dokazao koliko lose igra cele sezone,s tim sto u takmicenju kao sto je Ls to ne moze da mu prodje kao u sampionatu.

Barsa je dobro prosla,nije primila gol bez kompletne odbrane i trebalo bi da za nju nece bit problema u revansu.
Juventus u revansu nece moci da racuna na Vieru,Kamoranezija i Zebinu a nije sigurno ni da li ce se Del Pjero oporaviti za revans.U tim ce se vratit Nedved cije se neigranje ocigledno videlo,jer Mutu nije bio ni blizu da zameni odlicnog Ceha.
Atmosfera na oba stadiona za 10 (o) (o) (o) (o)

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

256

Srijeda, 29. Mart 2006

Selam

Gledao sam u direktnom prijenosu Arsenal : Juventus i mogu kazati da odavno niko nije ponizio Juve kao veceras Arsenal. Benfika imala sadake u prvom poluvremenu kada je Barsa masila i sto se promasit ne moze ali je ostecena za cist penal u drugom poluvremenu.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

257

Srijeda, 29. Mart 2006

Koliko je Juventus bio u podredjenom polozaju govori i cinjenica da se Trezege nije "video"(ja nisam znao ni da igra sve dok ga Kapelo nije zamenio Zalajetom :D ),a Ibrahimovic je kao i obicno pokusao nesto sam ali bez nekog narocitog uspeha.Osetio se nedostatak Nedveda a i Del Pjera koji bi svakako usao u igru a mozda bi i poceo mec da se nije povredio jer je bio u odlicnoj formi.

Ali ova atmosfera na stadionu Benfike me odusevljava.Svaki dodir lopte,svaki dobar poez,svaka prilika je propracena velikom emocijom,svi k'o jedan. (o)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

258

Srijeda, 29. Mart 2006

Arsenal pregazio Juventus!
I ono mi je prvi tim u Italiji!!??
A ZGAZI ga neki tamo PETI tim iz Engleske.
Stara dama=stara Qrva nije trebala ni Vereder da predje.provlachenje,provlachenje.......dokle?
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

259

Srijeda, 29. Mart 2006

Kakav sraman oprostaj Juventusa od Lige sampiona. Jesu bili oslabljeni ali onakvu bezvoljnost i nemastovitost je tesko opisati. Arsenal je zavrsio posao, a Barselona ce to uraditi na Nou Kampu.

Nego, posto pogodih oba ishoda od sinoc kontam se da uplatim neki tiket (mada sam to odavno batalio) ali sad cu da prognoziram vecerasnja dva meca, pa ako pogodim sledeci put uplacujem :)

Inter - Viljareal 1
Lion - Milan X

U prvoj utakmici mislim da je Inter favorit i da ce Adriano proraditi. Sto se drugog meca tice tu je sve moguce ali po meni realan je neresen ishod sa golovima (recimo 1:1).

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

260

Srijeda, 29. Mart 2006

Olimpic Lion-Milan 0:0

Inter-Viljareal 2:1

Milan je svo vreme kontrolisao utakmicu i imao zrelije sanse za gol,a ko im je igrao u odbrani(Kostakurta 40 godina,Stam,Kafu povredjeni,Maldini tek oporavljen),mislim da mogu biti zadovoljni cinjenicom da nisu primili gol.
Lion je skoro celo prvo poluvreme igrao bojazljivo,atipicno za takvu ekipu koja ima impozantan ucinak na svom terenu.Uplasili se rivala. :D :]

Inter je primio gol u prvom minutu(!!!)ali su se ipak vratili brzo u mec jer je Adrijano izjednacio vec u 7-om minutu a pobedu je doneo Martins.

Sto se revansa tice,mislim da ce Viljareal eliminisati Inter.
Milan ce imati nesto tezi posao,ali ipak mislim da su oni bolji kad se igra na rezultat i da ce Lion i ove godine morati da se zadovolji titulom u svojoj ligi i cetvrtfinalu u LS.
A onda da gledamo duel dve najbolje ekipe na kontinentu

[SIZE=4][SIZE=3]Milan-Barselona[/SIZE][/SIZE]

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Social bookmarks