Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

261

Srijeda, 29. Mart 2006

Citirano

Milan je svo vreme kontrolisao utakmicu i imao zrelije sanse za gol,

ti veze nemash sa fudbalom Tashke...
c
c
c
Milan je vecheras pokazo samo to,da igra kukavichki fudbal i da umije da se brani sa svih 11 igracha...
dodushe,Milan je imo i dvije bash dobre prilike,ali je vechinu utakmice bio na svojoj polovini i branio se sa cijelim timom...dok je Lion imo vishe loptu u nogama i daleko vishe polu shansi i cijelo vreme je diktiro tempo utakmice,i pokazo da znaju da igraju fudbal...istina,osetilo se neigranje Juninha,ali da je Juninho Pernambukan igro,bilo bi mnogo,mnogo gore po ekipu Milana...101% pobeda Liona...

nejse...

rezultat...hmmm,nije toliko losh,povoljan za obe ekipe...tako da u revanshu ochekujem bolji rezultat Liona...recimo 1-1:D

vracha se Juninho,brat...;)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

262

Srijeda, 29. Mart 2006

Selam

Optimista kao uvijek :D , ipak do posljednjeg zvizduka suca na narednom mecu nece se znati ko ce proci dalje ;) . Lion nocas igrao bez svog generala i zato vojska oslabljena bez vodje, doduse velika steta za Lion a malo srece za Milan i neigranje u sljedecoj utakmici Tiaga. Istini na volju Milan igra sve bolje i bolje. Ipak dobra utakmica u drugom poluvremenu bolji Lion.
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

263

Srijeda, 29. Mart 2006

Inter-Viljareal (o) (o) (o) odlican utakmica

Lion-Milan xx(
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

264

Četvrtak, 30. Mart 2006

Johny,dobro kad ti imas veze.
Sto se poseda lopte tice,bio je 50-50(www.uefa.com)
Milan je pokazao u prvih 25 minuta kako moze da igra.To je Ancelotijeva taktika,postignes gol u prvih pola sata igre,posle tu prednost cuvas,ako i primis gol,nije strasno opet je nereseno.ako ne das gol,opet nije strasno,bitno je da ga nisi primio.Milan otalja tekmu na strani a kuci posle samelje protivika.Tako je bilo i sa Bayernom,zasto menjati dobitnu kombinaciju?

@Harunh:Stalno ta prica kako je Milan imao srece.Pa kud ces vecu srecu za Lion nego da jedan super brzi Wiltor igra protiv igraca koji ima 40 godina??????Ni Milanov general takodje nije igrao,a usao je u zadnjih par minuta posle 3 meseca pauze,jos uvek rovit.Stam takodje ne igra,ni Kafu takodje???I opet nista.Pa jedino da se sklone i da ih puste da daju gol.
Koga nema,bez njega se mora i moze. ;)

Za Lion uopste nije dobro sto toliko zavise od jednog igraca.Sta ce radit kad se Zuninjo penzionise?Vratice se u sredini tabele i biti prosek dok za 20 godina ne dodje neki novi Zuninjo jel??
Ispricacu ti jednu pricu o Puskasu i Madjarskoj na Msn-u,a mozda ti tu pricu i znas(a u vezi kad zavisis od jednog igraca)
;)

A evo i Uefin komentar tekmme,nadam se da oni imaju veze sa fudbalom( :)) :)) :)) ):
"[SIZE=2]Olympique Lyonnais survived a torrid first half against AC Milan to keep alive their hopes of reaching the UEFA Champions League semi-finals for the first time. [/SIZE] A series of fine saves from Grégory Coupet kept last season's finalists at bay, ensuring that an intruiging quarter-final first leg finished goalless - the first such result involving Lyon in the competition.
U prevodu,Lion je dobro prosao kako je mogo da prodje. :)) :)) :))

Ovim rezultato nije nista gotovo,naravno,ali ipak Milan ima prednost,kako psiholosku,tako i domaci teren.
A i bolji su od Liona i individualno i ekipno,samo jos to da materijalizuju.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

265

Četvrtak, 30. Mart 2006

ta ista taktika...koristi je i Kapelo,dash na strani gol,dash...ne dash...Bozhe zdravlja...
pa si video kako je to koshtalo Kapela,sinoch u Londonu,Arsenal bez imalo milosti pregazi ``Veliki Juve``,tako bi bilo i vecheras sa Milanom da je igr`o Juninho...to je bila najvecha prednost Milana vecheras...

nejse...

dobro ti reche da nishta nije resheno ovim rezultatom...
biche krvavo u Milanu...
Vracha se Juninho...
budi mi zdrav ;)

Johhny je dodao/la ovu sliku:
  • JuninhoFreekick.jpg
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

266

Četvrtak, 30. Mart 2006

Sve je to lijepo druzhe umjetniche ali........
gdje je ovdje partizan!!?? ;(
Go renault trucks! :klanja:
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

267

Četvrtak, 30. Mart 2006

Citirano

Orginalno od Johhny
ta ista taktika...koristi je i Kapelo,dash na strani gol,dash...ne dash...Bozhe zdravlja...
pa si video kako je to koshtalo Kapela,sinoch u Londonu,Arsenal bez imalo milosti pregazi ``Veliki Juve``

Potpisujem.Ali statisticki gledano,ta taktika mnogo cesce prodje nego sto ne prodje,a treneri kao Kapelo i Anceloti su spremni da rizikuju i igraju tako.
Sto se Juvea tice,Juve se nije branio nego je ocajno igrao,a da se branio Arsenal mu 2 dana nebi mog'o dat gol.
Ni meni se ta taktika ne svidja,ali ja volim Milan svim srcem i licno bih voleo da jurisaju i na strani na pobedu jer imaju takve igrace,ali trener je taj koji odlucije i koji izgubi posao kad ekipa ispadne.

Anceloti je izjavio da je prizeljkivao neresen rezultat ali sa golovima,jer ce sad morati da pobede ukoliko zele prolaz,a da su igrali nereseno sa golovima,i nereseno 0:0 bi im odgovaralo.
Revas je utorak,videcemo sta ce bit.Bice krvavo,ali mislim da ce se i pre poslednjeg zvizduka znat pobednik.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

268

Četvrtak, 30. Mart 2006

Gledao sam obe utakmice na Premiere.

Inter i Viljareal je bila bolja za gledanje.Dok su Milanezi igrali radi reda.A tacno je to da se Lion spasio od Milana i tu nema sumnje.

Ja i dalje ostajem za Real Madrid i Juventus (o) (o) (o)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

269

Četvrtak, 30. Mart 2006

Juve ti je vech otpao.....
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

270

Četvrtak, 30. Mart 2006

:D

Nema veze ja i dalje ostajem za njih ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

271

Četvrtak, 30. Mart 2006

Preporucujem da pogledate:
http://www.uefa.com/Competitions/UCL/Fix…5608/index.html

Zanimljiv istorijat a sve u vezi sa revansom na San Siru u utorak,Milan-Lion

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

272

Utorak, 04. April 2006

Milan-Lion 3-1 wowwwwwwwwwwwww odlicna igra oba tima (o) (o) (o) (o)

Villareal-Inter 1-0 pssssssssssssss mada je nisam ni gledao ;)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

273

Utorak, 04. April 2006

Bravo za vecerasnju utakmicu , u Enetru je bilo ko na San Siru , live audio i atmosfera iz Irskih pubova ... repriza sutra nevece ... :D
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

274

Utorak, 04. April 2006

Citirano

Orginalno od harunh
Tashke,volim odane navijace ipak polufinale ces gledati bez Milana. ;)

Ne mogu a da se slatko ne :)) :)) :)) :)) :))

[SIZE=4]Pipo-Seva--Lion 3:1 [/SIZE] (o) (o) :klanja: :klanja: :klanja:

Iskoristicu samo jednu recenicu od nenormalno loseg komentatora,a ova recenica je jedino sto je pametno rekao cele veceri:
Prevelik je [SIZE=4]Milan [/SIZE] za Lionce!!!

Moram da priznam da sam se ove utakmice sa Lionom pribojavao vise nego sa Bayernom.Za bavarce sam znao da ce ih 100% eliminisat,a za Lionce ipak nisam.
Eto,prvo rekoste da ce ih Bayern izbacit,pa Lion,who is next???
Lion je bio odlican,ali da biste pobedili jednu od najboljih na svetu orate biti perfektni svih 90+5 minuta.Oni to nisu bili.

I odma' da vam kazem,ako Milan bude igrao sa Barsom,lakse ce ih eliminisat nego Benfiku.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Piiiiippooo-goool.jpg

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

275

Utorak, 04. April 2006

Koga da eliminise ?!!!

Barselonu :)) :)) :))

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

276

Srijeda, 05. April 2006

ma ja ne mogu josh da shvatim MOZHE LI OVA PRAVDA OVAKO?!

c c c

ne mogu da psujem ovde,ali bih rado opsovo ekipu dje je Filipo Inzagi glavni igrach...

vecheras je malo trebalo da polomim TV u Blue Caffe-u...

NO COMMENT...

svim igrachima LIONA ocena 10...
jedina i najvecha greshka vecheras je,shto je Carew usho u igru umesto FRED-a...gori potez Ulije nije mogo da napravi...ne znam...zhao mi...

nejse...idemo daljshe...

Ipak nishta od Milanskog polufinala Lige Shampiona...

Inter ispo,
dakle...Viljareal ili Milan u finalu protiv Arsenala ili Barselone...(vech je tu sve gotovo,Arsenal 90% ide dalje,Barsa 89%)...

voleo bih da gledam finale BARSELONA vs MILAN,pa da Milan ponovo bude pokakan kao i protiv Liverpoola...

a tako che i bit Ako Bog da inshAllah...

Tashke,da sam na tvom mestu...ne bi mi bio toliki merak shto je Milan prosho dalje ka najvecha ass ekipa...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

277

Srijeda, 05. April 2006

Citirano

Orginalno od Johhny
Ipak nishta od Milanskog polufinala Lige Shampiona...
Inter ispo,
dakle...Viljareal ili Milan u finalu protiv Arsenala ili Barselone...(vech je tu sve gotovo,Arsenal 90% ide dalje,Barsa 89%)...

voleo bih da gledam finale BARSELONA vs MILAN,pa da Milan ponovo bude pokakan kao i protiv Liverpoola...

Johny,pobrko si loncice,al ne zameram ti,obzirom da si jos u soku. :D
Inter i da je prosao,ne sastaje se sa Milanom,vec sa pobednikom duela Juve-Arsenal,a Milan ceka boljeg iz duela Barsa-Benfika. ;)
Tako da ces gledat polufinale Milan-Barselona/Benfika,gde ce Milan da spusti na zemlju i da ohladi Katalonce.
;)
A i da ne prodju,nije bitno.Toliko pehova,povreda(Stam se opet povredio),toliko stara odbrana,a opet dovoljno jaki da pobede mnoge! (o) (o) (o) (o)
Sto se vecerasnje tekme tice,kako i Harunh rece(e tu je bio u pravu),tekma se igra svih 90 minuta na ne 85.Sva tri gola Milana su bila cista k\'o suza te neznam sta imas za prigovorit.I Lionov gol je bio takodje cist.Osim golova oba tima su imali po jednu stopostotnu sansu,a ostalo je bila igra na sredini terena,seckanje,neke polusanse i nista vise.

@Anny,vi se smejaste i za Bayern i za Lion ali se zadnji :)) :)) :)) :)) Milan. ;)
I na kraju

[SIZE=4] B R I G A T E R O S O N N E R I[/SIZE]
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Heroji_resize.jpg

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

278

Srijeda, 05. April 2006

nek si ti meni zdravo,i nema veze shto me ispravi..ako si,pobrko sam ``lonchiche``...

al ipak nishta i od ove lige shampiona Milan neche izvuch...

a to da li che da je spusti na zemlju(mislim na Barselonu),pogledachemo zajedno...ja i ti uz kafu,pivo,sok,marmeladu ako hochesh...
ako si u gradu naravno...
dogovorichemo se pa idemo negde da odgledamo duel...Barsa vs Milan...

bash zbog chinjenice te shto izneo...old defense line of milano...stam,kostakurta(dedo),maldini...

protiv mladih,snazhnih i brzih:Ronaldinja,Mesija,Eto`a,Deka... ;)

bash,da vidimo kakav che otpor da pruzhi zadnja linija milana...velikom Ronaldinju i mladom Mesiju...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

279

Srijeda, 05. April 2006

Citirano

Orginalno od Johhny
dogovorichemo se pa idemo negde da odgledamo duel...Barsa vs Milan...

bash zbog chinjenice te shto izneo...old defense line of milano...stam,kostakurta(dedo),maldini...

protiv mladih,snazhnih i brzih:Ronaldinja,Mesija,Eto`a,Deka... ;)
bash,da vidimo kakav che otpor da pruzhi zadnja linija milana...velikom Ronaldinju i mladom Mesiju...

Ako budem u Np,nema problema.
Pazi jednu stvar:
Milan protiv Barse nema sta da izgubi.Ako pobede,pobedili su najbolje sa prestarom odbranom.Ako izgube,pa,izgubili su od najboljih,mladjih,brzih,i sto je mozda i najvaznije,izgubili bi od igraca koli su gladni trofeja.
Pa,Maldini ima vise osvojenih trofeja nego svi igraci Barse.

Ali,da ne zurimo,nek Barsa prvo skoci pa nek onda kaze "hop".Mnog su potcenili Portugalce(kao i Liverpool),na kladionici je kvota na Barsu 1.20.Mnogo su ih podcenili.
Ja opet kaze da bih vise voleo da Milan igra protiv Barse nego protiv Benfike,jer,kao sto Maldini rece,Milan mnoogo bolje igra protiv zvucnih imena,najboljih ekipa.Videlo se to protiv Bayerna.
Videcemo.....evo malo statistike koja pokazuje da je Milan ipak bio bolji.
Milan Lyon
3 Goals scored 1
4 Yellow card 0
0 Red card 0
9 Shots on goal 6
7 Shots wide 10
13 Fouls committed 13
7 Corners 9
4 Offsides 3
27' 41'' Ball. Poss. (time) 21' 13''
56% Ball. Poss. (%) 44%

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

280

Srijeda, 05. April 2006

ehehehee...pazi ovo sad

Milan Lyon
3 Goals scored 1 --- rezultat bolji...stoji
4 Yellow card 0 --- milan je svim moguchim sredstvima pokushavo da ih zaustavi...= 4 zhuta kartona (bolji Lion)

0 Red card 0
9 Shots on goal 6 --- ovde za par shuteva bolji (domachini su,ebi ga,prednost domacheg terena)
7 Shots wide 10 --- ovde bolji Lion,to i sam vidish
13 Fouls committed 13 ---jednak broj faulova,s tim shto su faulovi Liona bili mnogo lakshi i ne tako opasni...dok je su igrachi milana u par navrata imali oshtre startove...(recimo gatuzo,par startova,kasnije se smirio...njemu treba dat zhuti karton prije pochetka mecha,da se smiri pa da ne smije da napravi ni jedan ozbiljan start,i da bi utakmica imala svoj pravi fudbalski tok,bez prekida,koje naravno pravi vechinom gatuzo)
7 Corners 9 - -- ovde bolji Lion...vidish i sam
4 Offsides 3 --- jednaki
27' 41'' Ball. Poss. (time) 21' 13''
56% Ball. Poss. (%) 44% ---posed lopte u prvom poluvremenu bio na strani liona jer je daleko bolje igro u prvom,nego u drugom poluvremenu...

kad sve ovo saberesh,dobijesh da je jednako da je Lion u ukupnom pogledu bio bolja ekipa na terenu:D

tashke,budi mi zdrav brate...pogreshio si... (o)

a ako je za tebe bolja ona ekipa koja ima vishe zhutih kartona,manje izvedenih kornera i manje udaraca ka golu,vishe ofsajda...ondaK stvarno ne znam da li je ta druga ekipa uopshte bila losh rival o|

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks