Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

281

Srijeda, 05. April 2006

Nema sta. Roso-neri zasluzeno u polufinalu. Ekipe koje onako uspeju da se dignu iz pepela zasluzuju da se nadju medju najbolje 4 evropske ekipe. Milan je odigrao pametno i na kraju zasluzeno prosao. Zao mi je Lion koji igra odlican fudbal i steta sto nece biti u polufinalu ali ipak je Milan bio bolji za jedan gol, onaj treci nije pravo stanje na terenu ali fudbal je to.

Ipak, moje misljenje je da ce Milan stati u polufinalu. Bice to ipak pravo finale pre finala, a ne duel Barsa - Celzi kako su ga nazivali. U polufinalu se sastaju dvije trenutno najbolje ekipe u Evropi, po mom misljenju, ma sta ja mislio o Milanu i Berluskoniju (zanimljiva prica o njemu na B92 prije pocetka meca). Bice to rovovska borba od najmanje 180 minuta u kojem ce po mojoj prognozi Barsa biti bolja i u finalu igrati sa Arsenalom koji ce lako sutra sa Juventusom.

Ipak, sacekajmo ishode sutrasnjih meceva...
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

282

Srijeda, 05. April 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price
U polufinalu se sastaju dvije trenutno najbolje ekipe u Evropi, po mom misljenju, ma sta ja mislio o Milanu Bice to rovovska borba od najmanje 180 minuta .

U potpunosti se slazem.Onaj treci gol je rezultat psihickog pada zirondinaca.
A taj treci gol koji je postigao Sevcenko ga je promovisao u najboljeg strelca Kupa/Lige sampiona svih vremena.
Sevcenko je postigao 52 gola,gol vise od Raula,3 od Alfreda Di Stefana,5 od Nistelroja...
Sve cestitke na takvom uspehu.Nadam se da ce taj skor i dalje uvecavat u dresu rossonera. (o) (o) (o)

Medjutim, MAN OF THE MATCH

[SIZE=4]Pippo Inzaghi [/SIZE]
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

283

Srijeda, 05. April 2006

Selam

Uh so me Tashke isproziva i to spravom ;) . Svakako kao odanom navijacu cestitam (o) . Kao sto sam i rekao do zadnje minute se nece znati koce dalje, tako je i bilo, a da nije nebi ni valjalo jer je ovo cetvrt-finale LS. Ekipe mocne vrhunski igraci i nijansa mozda malo vise zelje i jedan Svchenko i eto ti polufinale, domaci teren iskljucujem, on vise ne igra ulogu cak naprotiv gol Liona i kod 1:1 je mogao biti koban po Milan. Pogledajmo veceras majstorije dvije ekipe koje gaje slican fudbal na potez vise i i uzivajmo. A onda Barsa-Milan, bar se nadam jer volim dobar fudbal. ;)
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

284

Srijeda, 05. April 2006

Citirano

Orginalno od harunh
Uh so me Tashke isproziva i to spravom ;) . Svakako kao odanom navijacu cestitam (o)[/I] .

Pa moram da te prozovem,i tebe i sve ostale.Pre ovih utakmica i sa Bayernom i sa Linom,ja sam mislio da sam ja subjektivniji i da zbog ooogrooomne ljubavi prema Milanu mozda ne primecujem da su Bayern i Lion bolji,al ustvari,vi ste bili ti koji ste mnogo vise subjektivni zbog animoziteta prema Milanu pa ste nerealno ocekivali da ce bilo koja ekipa eliminisat.

[SIZE=3] INCREDIBLE PIPPO [/SIZE]
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Pippo.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

285

Srijeda, 05. April 2006

``veliki Juventus`` NA KOLENIMA (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

a sad...Arsenal - Viljareal & Barselona - Milan...

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

286

Četvrtak, 06. April 2006

Citirano

Orginalno od Johhny
``veliki Juventus`` NA KOLENIMA

Ada,kakav veliki Juventus,Juve je velik samo medju malima,Lecce,Trevizo,Askoli,Roma,(salim se, :D ) Lazio,a medju velikim je samo jedna prosecna ekipa koja vec dve godine zaredom ne moze da da gol u 4 utakmice!!!!!Ni prosle godine Liverpool-u nisu dali gol a ni ove.Sramota.

Hrvatski komentar rece za tekmu Milan-Barsa:"Bolje je sto igraju u finalu,jer ce svet moci da uziva u dva spektakla,duela izmedju dve najbolje ekipe na starom kontinentu,a da igraju u finalu,bila bi samo jedna tekma".
Ima covek pravo.

[SIZE=4]18.04.2006.
20.45h
[/SIZE]

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

287

Četvrtak, 06. April 2006

ada pa ja pominjem taj ``veliki juve``,najtrofejniji italijanski klub,klub koji je osvajo ligu shampiona...tim koji ima najbolje igrache o| o| o| :D

...a ovde si ili ti ili komentator pogreshili...``bolje je shto igraju u finalu`` ili je valjda,``bolje je shto ne igraju u finalu``:D

nejse...greshi chovek:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

288

Četvrtak, 06. April 2006

Onaj i onakav Juventus ni po kom fudbalskom osnovu nije zasluzio da dodje cak ni do 1/4 finala a da ne pricamo dalje. U 180 minuta Juventus je od fudbala prikazao jedno veliko NISTA!!! Cak su uspeli zaraditi tri crvendacha!!! Svaka cast Arsenalu, pametna igra za finale. Nisam pogresio, Arsenalu je mesto u finalu i tamo ce sigurno igrati, a sa kim videcemo. Ibrahimovic je puk'o nachisto. Mnogo je bio los.

Barsa, prilicno lako izasla na kraj sa Benfikom. Dakle polufinale Lige sampiona. Dva Spanca i po jedan Englez i Italijan. Zanimljivo...

Barselona - Milan
Arsenal - Viljareal

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

289

Četvrtak, 06. April 2006

nek su svi oni zdravo,ali ipak je finale BARSELONA vs ARSENAL...

jedva chekam ako Bog da inshAllah:D

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško

Datum registracije: 02.03.2005

• Poruku poslati

290

Subota, 08. April 2006

BARSA CEKA...

Samo Barsa zna da ce biti u finalu,
a ovi drugi...?
PRED ZORU SE MRZNE :D
U L T R A - A Z Z U R R O

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

291

Nedjelja, 09. April 2006

glja...

ccc...

ada Milan che u finale :rolleyes:

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

davno se ovako nisam lijepo nasmijo:D
;)
voleo bih da vidim Arsenal i Barsu u finalu L.SH.
Peppa,a ti znash kako se taj spektakl prati...kraljevski...titovski...
(tako che nam i bit`)
ha vidimo se na pos`o... :D

hvala lipa

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

292

Nedjelja, 09. April 2006

Citirano

Orginalno od Johhny
ada Milan che u finale

Ada Johny,nego sta ce nego pravac u finale,pravac Pariz. ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

293

Utorak, 18. April 2006

Ako je potrebno da se utakmicama polufinala Lige šampiona daju neke dodatne odrednice, onda je duel Milana i Barselone finale pre finala. Prošle godine u dva meča današnjih rivala, u takmičenju u grupi, briljirali su Ševčenko i Ronaldinjo, a i ovoga puta od njih se očekuju bravure, golovi i kreativnost.

Prvak Španije na San Siro dolazi oslabljen. Pored Ronaldinja koji je pauzirao na poslednja dva meča Primere, u tim se vraća i Brazilac Mota. Santi Eskero će takođe biti spreman, pošto povreda u duelu sa Vilarealom ipak nije bila teže prirode. Izostanak Henrika Larsona zbog povrede butnog mišića, verovatno će značiti da će meč u Italiji početi Žili ili Argentinac Maksi Lopes.. Jedini igrač u oba tima koji zbog kartona ne igra je vezista Barse, Portugalac Deko. Bolesni Pipo Inzagi neće biti talisman za svoju ekipu ovoga puta.

Poslednji put ova dva tima igrala su u finalu Lige šampiona pre 12 godina u Atini. [SIZE=3]Milan je bio desetkovan povredama[/SIZE] , [SIZE=2]Krojf je doveo veliki i moćan tim Barse do finala[/SIZE] , [SIZE=3]ali zahvaljujući inspiraciji Dejana Savićevića[/SIZE] , Katalonci su doživeli jedan od najtežih poraza u evrokupovima u istoriji.
[[SIZE=3]B]
Milan nikada do sada nije eliminisan u polufinalu i nada se da će svoju nepobedivost proširiti i plasmanom u peto finale. [/B] [/SIZE] (o) (o)

U sudaru divova, sa jedne strane biće Kaka i Ševčenko, a sa druge Ronaldinjo i Eto. Najefikasniji tim Italije protiv najatraktivnijeg sastava današnjice. Ako Anćeloti i Rajkard dozvole igračima gledaćemo meč koji ćemo prepričavati danima.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Treneri.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

294

Utorak, 18. April 2006

Sve utakmice koje su do sada igrali Milan i Barselona:

1959-60. osmina finala:
6. novembar Milan-Barselona 0-2;
25. novembar Barselona-Milan 5-1.

[SIZE=2]1993-94. finale:
18. maj Milan-Barselona 4-0.
[/SIZE]

2000-01. grupa 1
26. septembar Barselona-Milan 0-2;
18. oktobar Milan-Barselona 3-3.

2004-05. grupa 1:
24. oktobar Milan-Barselona 1-0;
2. novembar Barselona-Milan 2-1.

1990. Super Cup finale:

Milan prvak Evrope, Barselona pobednik KPK

Barselona-Milan 1-1;
Milan-Barselona 1-0.

Ukupan skor:4 pobede Milana, 3 Barselone, 2 neresena meca.

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

295

Utorak, 18. April 2006

selam

Tashke kako podnosis ovo Boga ti?
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

296

Utorak, 18. April 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Ukupan skor:4 pobede Milana, 3 Barselone, 2 neresena meca.

Ukupan skor: 4-4 t.j 4-5 ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

297

Srijeda, 19. April 2006

Citirano

Orginalno od harunh
Tashke kako podnosis ovo Boga ti?

Kao i svaki sportista,sportski. Jeste da mi se dusa popela do grla od muke,ali,ne moze se uvek ni pobedjivati.
Milan je veceras bio bolji tim,stvorio vise izuzetno dobrih prilika ali lopta nije htela u gol,i kao i uvek,usledila je kazna,gol Zilija.

Medjutim,zaista me raduje igra koju su pokazali.Neutralisali su Eto-a koji se nije vide cele utakmice,osim nekih divljih pokusaja,Ronaldinjo je manje pokazao i u dobroj meri bio zaustavljen.
Cim je Milan imao priliku za gol,videlo se kako je Barsa odmah bila u panici,i da je tad Milan dao gol,utakmica bi se zavrsila sa par golova u Valdesovoj mrezi.
Sevcenko je i rekao da ce Milan stvoriti 3-4 sanse tokom utakmice i da ih moraju iskoristiti i dati gol.I stvorili su 4-5 stopostotnih sansi ali lopta nije htela u gol.Nazalost,Sevcenko se nasao u samo jednoj.da je imao priliku kao Kaka',Ambrozini ili Djilardino,sigurno bi dao gol.

Mislim da ovom utakmicom nista nije reseno,i mislim da su i igraci Milana,iako mnogo iskusni,previse respektovali protivnika,ali sad kada su videli da i oni nisu neki bauk,mislim da ce ih Milan dobiri u Barseloni.
Da li ce proci neznam,ali ce pobediti na Nou Kam-u.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

298

Srijeda, 19. April 2006

Veceras se u Londonu igra druga polufinalna utakmica Lige Sampiona,koja ce poceti za 15 minuta.
Sastaju se Arsenal-Viljreal ,slobodno se moze reci dve ekipe koje se nikako nisu ocekivale u polufinalu ali su ipak dotle stigle.

Bice to i poslednji evropski mec na stadionu Hajberi,jer ce Arsenal od sledece sezone igrati na novom stadionu.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

299

Četvrtak, 20. April 2006

Arsenal - Viljareal 1:0
Milan - Barsa 0:1

Revansi za sedam dana. Nista nije gotovo ni u jednoj utakmici. Naravno, Barsa i Arsenal imaju prednost, ali po jedan gol njihovih protivnika mnogo toga moze izmeniti. Revansi ce svakako biti zanimljiviji. A onda da cekamo 17. maj i Pariz.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

300

Četvrtak, 20. April 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Revansi za sedam dana. Nista nije gotovo ni u jednoj utakmici. Naravno, Barsa i Arsenal imaju prednost, ali po jedan gol njihovih protivnika mnogo toga moze izmeniti. Revansi ce svakako biti zanimljiviji. A onda da cekamo 17. maj i Pariz.

Po prvi put da se u potpunosti slozim sa tobom tebra. :D :] :D

Social bookmarks