Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

301

Nedjelja, 23. April 2006

Italijanski nogometni prvoligaš AC Milan nalazi se u velikim problemima uoči uzvratnog susreta polufinala Lige prvaka protiv Barcelone, koji se igra u srijedu na Nou Campu. Na terenu se neće pojaviti tri standardna igrača, Brazilac Kaka, te italijanski reprezentativci Alessandro Nesta i Massimo Ambrosini, koji su zadobili povrede u prvenstvenom meču s Messinom.

Kaka je dobio jak udarac u koljeno kad ga je prekršajem zaustavio branič Messine Antonio Nocerino, dok su Nesta i Ambrosini šepajući napustili teren već u prvih pola sata igre.

Koliko su grubi bili igrači Messine pokazuje i podatak da su utakmicu završili s osmoricom, odnosno da su trojica isključena.
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

302

Nedjelja, 23. April 2006

Za razliku od Milana koji ce desetkovan povredama igrati u Barseloni,
igracima Barselone sve ide na ruku.
Naime,vecerasnji mec koji su trebali da igraju u Sevilji je odlozen zbog provale oblaka koji je bukvalno potopio teren te je utakmica odlozena do daljnjeg a igraci Barselone ce imati prakticno odmor od 7 dana i kompletnu ekipu(mislim kompletni od ovoga sto imaju jer da su igrali ovaj mec,moglo bi se desiti da se i njima neko povredi)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

303

Utorak, 25. April 2006

Selam

Ocito da vecerasnje polufinale LS nije bilo interesantno, ceka se sutrasnja festa, jeli ko gledao utakmicu, zanima me kako je to izgledalo znam ezultat i prema mojim ocekivanjima prvi finalisa je Arsenal. Bujrum bicu Vam domacin 17. Maja.
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

304

Srijeda, 26. April 2006

Dobra utakmica ali bez golova.Spanci su imali dosta izglednih situacija da dodju do vodstva ali sreca je bila na Arsenalovoj strani.To se potvrdilo i sa penalom koji je dosudjen negde u 90-toj minuti koji je Jens Leman odbranio ( Rikelme je izvodio penal ).I tako Englezi rekose Spancima Asta La Vista ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

305

Srijeda, 26. April 2006

Citirano

Orginalno od harunh
Bujrum bicu Vam domacin 17. Maja.

Harunh-e,budi "malo" precizniji,sta podrazumevas pod ovim "domacin"? jel to gratis povratna karta,gratis karta za stadion ili gratis soba za spavanje i gratis vodic da se ne izgubim? :D :D

Vala Harunh-e,ako mi Milan prodje u finale(a sva je prilika da hoce),vise bih voleo gledat to finale nego ista na svijetu!
mada,trebala bi mi jedna tabla bensedina,da nebi dobio infarkt jos pre pocetka tekme.ja se tresem pred malim ekranom,miljama daleko od stadiona,a zamisli da sam na stadion...naravno,kad igra Milan...

Sto se vecerasnje tekme tice,mogu reci samo xx( .
Prosao je bolji od dve lose ekipe.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

jas min

Početnik

(10)

• »jas min« je zabranjen

Datum registracije: 22.03.2006

• Poruku poslati

306

Srijeda, 26. April 2006

Nekad je stvarno tesko precutat... kad neko kaze da je arsenal losa ekipa onda stvarno pojma o fudbalu nema. Jedno je pristrasnost (koju usput budi receno zorom trpim) ali su drugo totalno pausalne izjave i nestrucni komentari. Arsenal i Barsa igraju najbolji fudbal u Evropi ove godine i to je upravo finale koje bih voleo da gledam, a i sve su sanse da cemo ga svi i gledati. Na stranu sto i sam volim milan, i sto mi je bilo uzasno krivo kad je mrzni mi liverpool prosle godine uspeo da se domogne titule, ovo je moje vidjenje stvari..
U finalu ne bih znao za koga da navijam.. Arsenal ili Barsu.. Navijam za to finale jer navijam za fudbal i dobro fudbalsko vece.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

307

Srijeda, 26. April 2006

Tesko da ekipa koja ima 30 bodova zaostatka za prvim iz svoje lige,koja nece igrat sledece godine Ls (osim ako je ne osvoji,a i tada ce morat u kvalifikacije),koja je igrala u grupi sa Tun-om,Spartom (tj.sa jos losijim ekipama od sebe,a koje su igrom slucaja dospele u LS),koja je "jedva"(da nije bilo Lemana,odavno bi bili proslost)izbacila ove godine ocajni Real (kom su ove godine lupali samare ko je hteo,kako na svom terenu tako i na strani) i jos goru ekipu Viljareala koji se bori za mesto u sredini tabele a koja je prosla najgoru ekipu Intera(koji i da je usao u taj mec sa prednoscu od 10:0,verovatno bi ispali)
S druge strane,zaista one ekipe koje su najbolje su pale u isti kostur i ispadale jedna od druge:Milan,Lion,Psv,Barsa,Bayern,Celzi(sve sami aktuelni i buduci prvaci svojih zemalja)...

Znaci,Arsenal je u finalu zbog ogromne doze srece pri zrebanju,zbog ocajnih ekipa protiv kojih su igrali,zbog toga sto se sele na nov stadion,i zbog toga sto hoce da izvuku debele pare za Anry-ja. :D (salim se malo).
Naravno,nisu oni losi,ali nisu ni toliko dobri za finale.

I Pazar kad igra protiv Josanice,deluje mocno i igra lep fudal.

jas min

Početnik

(10)

• »jas min« je zabranjen

• Poruku poslati

308

Srijeda, 26. April 2006

Ti se u fudbal razumijes ko ja u golf = nimalo!!! (ocenu si mi vec dao, sad ne znam kako ces me kaznit za ovo moje misljenje... opomenom?). Nek si zdravo...

p.s. jes da mi je milan draga ekipa al bi kako treba da bude, bolji ode u finale. Gledacemo, kao sto je lako bilo predvideti, pravo finale..

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

309

Srijeda, 26. April 2006

Mozda je tako,mozda se ne razumem,ali ja i prihvatam tu mogucnost,za razliku od tebe koji mislis da znas o veri,politici,sportu,devojkama...ti imas veci problem od mene.ja se mozda ne razumem u jedno,a ti,hohoho.

Barselona-Milan 0:0
U ovom trenutku(ali samo u ovom)prosao je bolji tim od dva skoro ravnopravna.Koliko je Milan jak mislim da pokazije cinjenica da je primio 1 gol u 2 meca od najboljih i najbrzih napadaca sveta igrajuci sa najstarijom odbranom na svetu.

Milanu je ponisten cist gol k'o suza o cemu je NERADO morao da kaze i naravno ocajni komentator Boskovic.

Suma sumarum,Salke,Psv,Fener,Bayern,Lion,za jednu sezonu,malo li je.A sledece godine ako bogda kad se renovira bedem ispred Dide jos jedan korak i ponovo na krovu Evrope.
Uostalom,Milan je u zadnje 4 godine ubedljivo najuspesnija ekipa u Evopi,2 finala,3 polufinala...

Barsi svaka cast,sazrela je kao ekipa za razliku od prosle godine kada su takodje igrali nenormalno dobro ali ih je neiskustvo u Ls kostalo ispadanja.

Harunh-e,ne dolazim u Pariz. :]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

310

Srijeda, 17. Maj 2006

Ne mofu da verujem da smo od silnih referenduma od kojih pocinje glava da boli, zaboravili na ono zbog cega se igra fudbal i zbog cega smo godinu dana pisali u ovoj temi. Zaboravili smo na najvazniju utakmicu godina koja se igra veceras u Parizu. Veceras je FINALE LIGE SAMPIONA.

Barselona ili Arsenal? Znace se za nekoliko sati ko je najjaci u Evropi. Ko god da bude, bice zasluzeno. Meni bliza je svakako Barsa i za nju cu navijati veceras.

Pariz, 17. 05. 2006. 20:45

[SIZE=4]BARCELONA - ARSENAL
???[/SIZE]
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

311

Srijeda, 17. Maj 2006

Finalna utakmica Lige šampiona između Barselone i Arsenala još nije počela, a dogodilo se prvo isključenje.

Na terenu stadiona Francuska u Sen Deniju u sredu neće biti pomoćnog sudije Olea Hermana Borgana, koji je napravio bizarni incident.

Borgan je dan pred finalni meč osvanuo na stranicama lokalnih novina Dramen Tidene u dresu Barselone.

Zbog toga je UEFA sprovela hitnu akciju i suspendovala ga, a na njegovo mesto doći će iz Norveške Arild Sunde.

Sto se tekme tice,neka pobedi bolji,tj. Barselona.Oba tima su u kompletnim sastavima,cak se pominje da ce i Mesi zaigrati od prvog minuta za Barsu.
Tashke je dodao ovaj fajl:
  • .omocni (8,48 kB - 41 puta prikazano - zadnji put: 06. Oktobar 2016, 15:21)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

312

Srijeda, 17. Maj 2006

Muka mi da pisem,pa cu biti kratak :D

:klanja: :klanja: :klanja: Barsa :klanja: :klanja: :klanja:

Zasluzeno !!!!!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

313

Četvrtak, 18. Maj 2006

Zasluzeno, nema sta. Mada i da je bilo drugacije opet bi bilo zasluzeno. Definitivno je iskljucenje Lemana promenilo tok utakmice, ali sam bio siguran i posle 1:0 za Arsenal da ce Barsa najmanje izjednaciti a onda bi u produzecima igraci Arsenala pocrkali od umora i opet bi Barselona pobedila. Sve us svemu finale je opravdalo ocekivanja. Odigrana je jedna kvalitetna i sadrzajna utakmica.

Meni je posebno drago sto je Barselona novi prvak Evrope i nadam se da ce euforija u gradu potrjati bar 3-4 dana i da cu osetiti delic ABD. A mozda budu castili i dresove :)
And_U_Price je dodao/la ovu sliku:
  • Barsa.jpg
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

314

Petak, 19. Maj 2006

Odlicna utakmica.Zao mi je sto je Arsenal ostao bez igraca u ranoj fazi tekme pa je tekma bila neravnopravna,a pritom,ostali su bez Lemana koji je u zivotnoj formi i koji ih je prakticno i doveo do finala.Na golu je bio nesigurni Almunia koji nije branio 10 meseci i koji je primio jeftine golove,oba gola u njegov ugao,drugi kro noge iz ugla.
Mislim da je Arsenal,ako nista drugo mogao do produzetaka ili do penala da je bilo 11 na 11.Ovako...

Barselona nije igrala onako kako ona zna,barem ne u pocetku utakmice.
Tijeri Anri je promasio dve velike prilike i tako propustio priliku da podigne novi pehar Lige Sampiona jer je prethodni ostao u trajnom vlasnistvu Liverpoola kao petostrukom sampionu.
Anriju se ne moze zamerit,toliko je doneo svom klubu,a i sinoc je pretrcao vise nego ikad,cesto je u pauzama cucao kako bi se odmorio sto se nije retko vidjalo od Anrija.

P.S.Price,kad odes u Barselonu ABD i vidis pehar,videces da su na peharu ugravirana imena klubova koji su osvojili LS(KS) i godine kada se to desilo...videces i jedno ime koje ti nije drago... 8) :O ....
a mozda si to i sinoc video...ja jesam.... :] :)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

315

Petak, 19. Maj 2006

A na ovoj slici gore, je li se ono sudija raduje sa igracima Barselone :D
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

316

Petak, 19. Maj 2006

Ed-e, ovo je onaj sudija koji je zamenjen pre finala jer se sliao u dresu Barse. :D
Mada,kako rekose u Arsenalu,izgleda da je i glavni sudija ispod onog crnog dresa imao ljubicasto-crvenu podmajcu. :D

jas min

Početnik

(10)

• »jas min« je zabranjen

• Poruku poslati

317

Ponedjeljak, 22. Maj 2006

Sudija uzasan. Pocetnicka greska koja ne bi smela da se dogodi sudiji koji sudi finale lige sampiona!!! Ujedno je postao i prvi sudija koji je iskljucio igraca u finalu, i samim tim ostetio milione gledatelja zeljnih dobrog 11 na 11 fudbala! Trebao je jednostavno da odigra prednost, dozvoli barsi da dodje do vodjstva i arsenalu (i svima nama) ostavi lemana za nastavak dobre i uzbudljive tekme..

Sledeca greska ko gola arsenala gde nije bilo ni f od faula..

Sto je najgore osetljivo je bilo da je izgubio kontrolu nad utakmicom, a to igracima itekako smeta. Anri se odmah na kraju meca zalio sto fuyol nije dobio zuti karton, jer kako i sam anri rece, nije isto igrati protiv jednog anrija sa zutim i bez zutog kartona. Utakmica bi bila drugacija..

Barsa svakako zasluzeno, a najveca zasluga pripada larsonu. Da opet parafraziram anrija, svi govore (sa pravom) o ronaldinju i etou, ali u finalu njih dvojice nije bilo nigde, niti je barsa ucinila nesto znacajno puno dok na teren nije izasao odlicni larsen koji je asistirao kod oba gola.

I na kraju moram da se slozim sa tasketom: oba gola na dusu golmana!!! Defitivno bi bilo drugacije da nije doslo do iskljucenja lemana (i uz to i iznudjene zamene piresa).

Sve u svemu sudija beda..

Colina vrati se!!!

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

318

Dobro

Ovako:nije trebao dati crveni karton Lemanu,trebao je da dozvoli da zavrsi Akcija koja je rezultirala golom.Pa tek onda da kazni Lemana,zutim kartonom .Mada onda bi tekma dobila drugaciju taktiku Arsenala.Verovatno napadacki i otvoreniji Fudbal,verovatno s'takvom strategijom bi opet izgubili.

Ali imala je jos jedna situacija za crveni karton i to da bude kaznjen igrac iz Arsenalovih redova t.j onaj start DZONOM................cisti crveni karton .

Boze moj ako je sudija ne znaci da i on ne gresi ;)

jas min

Početnik

(10)

• »jas min« je zabranjen

• Poruku poslati

319

Gresi no sta no gresi, al sudija koji sudi tako vaznu tekmu ne bi smeto da pravi pocetnicke greske... ipak mora imat razlike. Cak je svoje greske i priznao posle.. Upravo je rekao da je trebao da uradi to sto si ti rekao... al zafajdu, nama je pokvario uzitak. Spekulativno je to ko bi pobedio, jer je to pricao sbbkbb, ali meni bi puno bilo draze da sam gledao 11 na 11 pa nek pobedi ko god hoce... oba tima su mi draga, podjenako anri i ronaldinjo, i nadao sam se da ce da pobedi fudbal, al ocigledno u velikoj meri je to ocekivanje sudija pokvario.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

320

Utorak, 23. Maj 2006

Sudija LOSH do bola.
Bio je veoma naklonjen Arsenalu.
Pored svih tih greshki koje ste Vi naveli,zaboravili ste da je poklonio faul Arsenalu kod kojeg je postignut vodechi gol!!??
Umjesto zhutog(koji bi mu bio drugi!!?!?)Ebuo za simuliranje(faula nije bilo) On im poklanja faul i Arsenal povede 1-0!!??
Nad Ronaldinhom nije svirao jedno 20-tak faula,chupetanja,udaranja,grebanja i ujedanja!!??? 8o
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Social bookmarks