Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

21

Četvrtak, 11. Mart 2004

Arsenal 2-0 Celta

Milan 4-1 Sparta

Monaco 1-0 Lokomotiv Moskva

Real Madrid 1-0 Bayern

Timovi ispisani zadebljanim fonotivima prosli su u dalji tok takmicenja. Rekao bih bez iznenadjenja ovde :)... Vec sam napisao (u prethodnom postu) koji ostali timovi su prosli.. Bice zanimljivo dalje..
mogu ja da se potpisem i bolje...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

22

Četvrtak, 11. Mart 2004

Zao mi je Bayern. Ispade da je odlucujuci bio gol u Minhenu (nespretna intervencija Kana), a drago mi je sto je ispao Manchester. Voleo bih da neko izbaci i Real...
Sit Hungry Doesn't Believe

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

23

Četvrtak, 11. Mart 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Zao mi je Bayern.

I meni. :(
Pazi koju igru igras.

24

Četvrtak, 11. Mart 2004

Citirano

Orginalno od kiki

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Zao mi je Bayern.

I meni. :(

...a tek meni!!! ;(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

25

Petak, 12. Mart 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Zao mi je Bayern. Ispade da je odlucujuci bio gol u Minhenu (nespretna intervencija Kana), a drago mi je sto je ispao Manchester. Voleo bih da neko izbaci i Real...

Real će biti izbačen. Ove godine na redu su Francuzi da osvoje Ligu Šampiona. Znači, prilikom prvog susreta sa nekim od francuskih timova, Real ide vanka...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

26

Petak, 12. Mart 2004

Izvučeni su četvrtfinalni parovi Lige šampiona 8)

23/03/2004 (Revanš: 07/04/2004)
Porto 20:45 Lyon
Milan 20:45 Deportivo

24/03/2004 (Revanš: 06/04/2004)
Real Madrid 20:45 Monaco
Chelsea
20:45 Arsenal

Polufinale:
20/04/2004 (Revanš:04/05/2004)

Monaco -Chelsea
21/04/2004 (Revanš:05/05/2004)
Lyon-Milan

[SIZE=4]FINALE:26/05/2004[/SIZE]    [SIZE=5]Monaco [/SIZE] -[SIZE=5]Milan[/SIZE]

[SIZE=6]Monaco [/SIZE]

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

27

Subota, 13. Mart 2004

Ja ipak mislim da ce arsenal ove godine da osvoji ligu sampiona. Jedino me malo brine to sto isuvise dobro igraju poslednje vrijeme, pa ne znam hoce li uspeti da odrze tu formu do kraja takmicenja.. al videcemo..

Evo rezultata u osmine finala kupa UEFA:

Bordo - Briž 3:1 (0:0)
Selades 58´, 70´, Rijera 86´ - Verhejen 57´

Genčlerbirligi - Valensija 1:0 (1:0)
Daems 12´(p)

Okser - PSV 1:1 (1:0)
Tainio 36´ - Lusius 71´

Njukasl - Majorka 4:1 (0:0)
Belami 67´, Širer 71´, Rober 74´, Brambl 84´ - Korea 57´

Benfika - Inter 0:0 (0:0)

Seltik - Barselona 1:0 (0:0)
Tompson 59´

Liverpul - Olimpik Marsej 1:1 (0:0)
Baroš 55´ - Drogba 78´

Viljareal - Roma 2:0 (2:0)
Anderson 29´, Mari 34´

Revanš mečevi igraju se za 14 dana.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

28

Utorak, 06. April 2004

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Ja ipak mislim da ce arsenal ove godine da osvoji ligu sampiona.

Ja mislim da je mozda i mogao,samo da ga je zaobisao Chelsi ..... Neverovatno je da su u knck out fazi ispala dva najveca fudbalska kluba .... Arsenal i Real su doziveli katastrofu .... Drago mi je da se u pobedi Monaka nad Realom u strelce upiso dojucerasnji strelac Reala.... Morientes za vodjstvo od 2 :1 .... konacni rezultat 3:1 za Monaco .....

We love u Chelsie we do .... *3x*
Oh Chelsie We luv you .....
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

29

Srijeda, 07. April 2004

Citirano

Orginalno od rifche_golup

Neverovatno je da su u knck out fazi ispala dva najveca fudbalska kluba .... Arsenal i Real su doziveli katastrofu .... Drago mi je da se u pobedi Monaka nad Realom u strelce upiso dojucerasnji strelac Reala.... Morientes za vodjstvo od 2 :1 .... konacni rezultat 3:1 za Monaco .....

We love u Chelsie we do .... *3x*
Oh Chelsie We luv you .....

Kako neverovatno??? Verovatno ti nisi pročitao ono što sam ja napisao još pre nego su izvučeni parovi :D

Citirano

Orginalno od sans

Real će biti izbačen. Ove godine na redu su Francuzi da osvoje Ligu Šampiona . Znači, prilikom prvog susreta sa nekim od francuskih timova, Real ide vanka...

pa zatim po izvlačenju parova i konkretno:

Citirano

Orginalno od sans
Izvučeni su četvrtfinalni parovi Lige šampiona 8)

24/03/2004 (Revanš: 06/04/2004)
Real Madrid 20:45 Monaco
Chelsea
20:45 Arsenal

Ljudi, sve je to namešteno, i sve se odvija po planu - a samo navijači to ne mogu da vide :D

i ... bode mi oči

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

30

Srijeda, 07. April 2004

Haha ... joj Sanse ti bi mgo polako da kontas da otmes onaj termin Zorki i onim likovima sa pinka :) :D :D

P.S. Ja to kad se vec pogadjaju stvari :D
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

31

Srijeda, 07. April 2004

Citirano

Orginalno od rifche_golup
Haha ... joj Sanse ti bi mgo polako da kontas da otmes onaj termin Zorki i onim likovima sa pinka :) :D :D

Mogao bih, ali više mi se isplati ovako ;)

i ... bode mi oči

32

Srijeda, 07. April 2004

sanse, skidam kapu ;)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

33

Srijeda, 07. April 2004

sa kapom sačekaj do finala ... :D

i ... bode mi oči

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

34

Srijeda, 07. April 2004

čekajući finale,...možemo svašta doživjet !!!

.

Citirano

Od Fingers-a:

sanse, skidam kapu
;)

Sans-e,..ja se bojim,da nam se FINGERS,na dan finala,ne samo kapu da skine,..no se može i do GLAVE OŠIŠAT !!!
([SIZE=1]za igbal se nijeste opkladili [/SIZE] )

:D :)) :D

P.S. [SIZE=1]mada menekenima,..i to liči [/SIZE] !

M.S. ......meSSko...... selam svima

[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

35

Srijeda, 07. April 2004

Polako ljudi neskidate se josh.................
Eto promashi DANAS OBA PARA!!
Al mora da su mu namestili!? ;(
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

36

Četvrtak, 08. April 2004

Možda mi nećeš verovat, al drago mi je da sam promašio sinoć oba para- jer da sam pogodio... još bi neko mogo pomislit da je moguće pogodit, bar uz pomoć trikova ;), a oni to tako nameštaju, da je nemoguće pogodit :D

Sve u svemu, Liga Šampiona je samo još jedna u nizu farsi.. i od kako sam postao svestan toga, wrestling mi je sve draži sport :D jer je nameštanje bar očigledno :]

i ... bode mi oči

37

Srijeda, 21. April 2004

sanse, zasad ide po planu.. :)

Fudbaleri Monaka savladali su u utorak uveče na svom terenu engleski Čelsi sa 3:1, u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona. Monako je poveo golom Dada Prše u 17. minutu, gosti su izjednačili u 22. minutu pogotkom Ernana Krespa, a pobednika je odlučio Fernando Morijentes u 78. minutu. Konačan rezultat postavio je Šabani Nonda u 83. minutu. Domaći tim igrao je sa 10 igrača od 52. minuta, kada je crveni karton zbog udaranja protivničkog fudbalera dobio Andreas Zikos. Monako je već priredio veliko iznenađenje pred svojom publikom kada je u četvrtfinalu Lige šampiona eliminisao madridski Real. Sada se očekivala pobeda ili bar povoljan rezultat engleskih "plaćenika" Romana Abramoviča, međutim, domaći fudbaleri pokazali su da nisu slučajno stigli među četiri najbolje evropske ekipe.

Čak ni to što su od 52. minuta imali igrača više nije pomoglo Čelsiju da savlada protivnika. Jedan od razloga pobede domaćih fudbalera sigurno je činjenica što su do kraja meča igrali ofanzivno i nisu dozvolili gostima da često stvaraju šanse ispred njihovog gola. Trener Monaka Didije Dešam rekao je posle meča da pobeda njegove ekipe predstavlja "super rezultat" i da su igrači francuskog kluba "bili fantastični". "Želeli su ovu pobedu svim svojim srcem i svim svojim mogućnostima", rekao je Dešam i dodao da je prednost u golovima koju je stekao njegov tim dobra. Pored toga, on je ocenio da Monako "na svu sreću, isključenje Zikosa nije previše koštalo". Trener Čelsija Klaudijo Ranijeri ocenio je da izmene igrača nisu donele željeni rezultat. "Pristupio sam izmenama zato što smo hteli da pobedimo, ali u poslednjih 15 minuta izgubili smo nit. Tri napadača trebalo je da kombinuju, ali su oni igrali sebično", rekao je Ranijeri. On je, međutim, dodao da poraz Čelsija "nije krivica igrača, već njegova". Revanš utakmica polufinala Lige šampiona igra se za dve nedelje na terenu Čelsija. (Beta, AFP)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

38

Srijeda, 21. April 2004

Još ćeš se više iznenaditi...

...kad u revanšu na svom stadionu Čelzi, bodren od svih svojih navijača a i većine slepaca koji su svoj novac stavili na njegovu pobedu u nekoj od mnogobrojnih kladionica širom dunjaluka, uzme max. jedan (a možda ni taj) jedan bod.

8)

Porto- La Corunja... nerešeno

i ... bode mi oči

39

Četvrtak, 22. April 2004

0:0

Citirano

Orginalno od sans

Porto- La Corunja... nerešeno

Ja sad gledam vrijeme kad si ovo pisao jer kad vidoh rezultat (a prvo sam video sta si napisao) pomislih da si mozda napisao posle utakmice kao vest... Sad cu da odem da vidim da se kojim slucajem nije utakmica igrala u dnevnom terminu, jer si mi sa ovolikim pogadjanjem mLogo sumnjiv... Uzecu i snimak utakmice da vidim da nisi dje bio na tribinama :D .. (pretvoricu se u balkanskog spijuna jer po sredi je neka zavera (a ne cetvrtak ) :D ). ..

Pogodil ti opet pogodi..

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

40

Četvrtak, 22. April 2004

Citirano

Orginalno od fingersbroken
...pomislih da si mozda napisao posle utakmice kao vest...
Pogodil ti opet pogodi..

He he he, jes napisao sam kao vest al pre odigravanja događaja :D
Nisam bio na tribini, nisam gledao utakmicu, al eto ... imadoh takav osećaj... što bi reko neko od onih vidovitih... tako mi se prikaza...
E sad ponekad namerno ( :D ) i frljnem po neku... da ne bi ljudi stvarno pomislili da sve znam.... jer u tom slučaju... počeli bi da me zovu telefonom :D u dva- tri po ponoća :D , pa kad bih spavao... Interesantna će biti i revanš utakmica ova dva tima... koja će se završiti istim rezultatom :D , a tek nakon penala biće poznato da će od Monaka u finalu da izgubi.... ( ipak neću da vam kažem ko .... bar zasad :D )

E ja ga sad baš preterah....

i ... bode mi oči

Social bookmarks