Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

41

Četvrtak, 22. April 2004

Prema sansovim predvidjanjima, a i na sonovu svega vidjenog, najrealnije finale je Monaco - Deportivo. Sto opet znaci da je ovogodisnji najbolji evropski klub Monaco! Mislim da su zasluzili, ako nije namestaljka. Ako jeste, opet su zasluzili. ;)

@sans: baci neki fix da ubijem koju kintu na kladzi :)
Sit Hungry Doesn't Believe

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

42

Četvrtak, 22. April 2004

Koliko ja znam, ti se ne kladiš... bar ne za realan novac ( i to ti je dobro!) tako da nema fixeva.

Uostalom, što nisi pazio na času... dosta je toga već bilo rečeno, a ne bih da se ponavljam :]

P.S. Tako ti je to u ovom sportu... ne veruješ, ne veruješ, i taman kad počneš da veruješ.. on pogreši :D
Neki su se već uverili da sam nakon fenomenalne- po nekim sportskim medijima -nepredvidive i il preciznije nemoguće predvidive prognoze, mašio oba meča sutradan... :] E sad ostaje dakle opet dilema.. il mi verovat il ne verovat... a najbolje je da mi veruješ i okaneš se pokušaja da na taj način dođeš do neke kinte... jes da si student :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

43

Četvrtak, 22. April 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price
@sans: baci neki fix da ubijem koju kintu na kladzi :)

Stipu ti Sans-a And_U_Price, slobodno ti osutaj keca na Chelsea...

Ja ipak kontam da ako ima malo Staljina u Abramovicu spomen rijeci Sibir bi vedetama ovog tima mogao da znaci nesto.

Makar je znacio olimpijcima SSSR-a te '52 u Finskoj kad cini mi se stigose od 0:5 do 5:5...

Ako i zijanis, imas pice po zelji na moj racun

Zivio
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

44

Četvrtak, 22. April 2004

Citirano

Orginalno od Giovanni

Ja ipak kontam da ako ima malo Staljina u Abramovicu spomen rijeci Sibir bi vedetama ovog tima mogao da znaci nesto.

Makar je znacio olimpijcima SSSR-a te '52 u Finskoj kad cini mi se stigose od 0:5 do 5:5...

Upravo tako.... a možeš se posle i pravit Englez.. pa pitat: Ko? Šta? Kad? Kome?...

P.S. Zabole Engleze za Sibir ( A i Abramovica... da ga je bilo briga, ne bi bio u Engleskoj)... njima je važna lova... a gde ima love ima i dima, a gde ima dima ima i vatre.. a gde ima vatre... nije ni hladno ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

• Poruku poslati

45

Četvrtak, 22. April 2004

Citirano

Orginalno od sans

P.S. Zabole Engleze za Sibir ( A i Abramovica... da ga je bilo briga, ne bi bio u Engleskoj)... njima je važna lova... a gde ima love ima i dima, a gde ima dima ima i vatre.. a gde ima vatre... nije ni hladno ;)

Uvijek u ovakvim situacijama se sjetim pjesme Waterloo od grupe Abba, ali vidis za razliku od mene oni tu prvo kazu da je Napoleon strasno zijanio kod Waterloo-a a onda uzimaju taj pojam Waterloo i plasticno ga primjenjuju na danasnje (tadasnje) vrijeme i ljubav...

A upravo si plasticno da bi ti i Jugoplastika iz Splita pozavidila rekao ono sto htjedoh i sam no implicitno

Sibir 1952 = Lova 2004.

Ne zamjeri Giovanni-ju, ponekad i sam sebe ne konta.

Vazda mi ta plastika dodje glave...

Zivio

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

46

Četvrtak, 06. Maj 2004

Zašto Porto???

Citirano

Orginalno od sans
...kad u revanšu na svom stadionu Čelzi, bodren od svih svojih navijača a i većine slepaca koji su svoj novac stavili na njegovu pobedu u nekoj od mnogobrojnih kladionica širom dunjaluka, uzme max. jedan (a možda ni taj) jedan bod.

Dakle, ovo je već svima jasno, Monaco je na svom putu ka finalu eliminisao i Čelzi, i to nakon sinoćne utakmice, koja se na opšte razočarenje ljubitelja Čelzija i svih onih koji su po kladionicama širom dunjaluka "odšutali" keca u ovom meču, završila nerešenim rezultatom [SIZE=3]2:2[/SIZE]

Moram da podsetim Avicenu da u tom slučaju ima utešnu nagradu :]

Citirano

Orginalno od Giovanni

Malo sam analizirao otkud to da promašim drugog finalistu, jer mi je Milan ipak delovao kao jača navlakuša za taj finalni meč od Porta, koji sad već polako dobija ulogu audsajdera u tom predstojećem finalu. I tako, analizirajući, shvatih da se ove godine organizuje Evropsko prenstvo u fudbalu, i da je zemlja domaćin upravo Portugal, a da je najbolja uvertira i reklama koja obezbeđuje 100%-tni finansiski učinak tog prvenstva upravo to da domaći klub bude u finalu Lige šampiona. Biću dosledan do kraja i neću menjati klub koji favorizujem u finalu ( dakle šutam na Monaco), ali eto hoću da kažem da u onom trenutku kad sam "prognozu" pravio nisam imao uvid u ovaj detalj, da je Euro 2004 u Portugalu inače svakako mi ne bi promaklo da ovaj tim "dovedem" do finala

Što se uigrača Čelzija tiče, i Sibira.... za njih zime nema. Oni su, a i Abramovič dobro prošli- s obzirom da ne verujem da me je iko poslušao i da su kladionice širom sveta dobro napunile svoje kase zahvaljujući upravo igračima Čelzija- a one to itekako znaju da cene.
Dakle opet ona narodna- I vuk sit i ovce na broju

i ... bode mi oči

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

• Poruku poslati

47

Četvrtak, 06. Maj 2004

Citirano

Orginalno od sans
[...kad u revanšu na svom stadionu Čelzi, bodren od svih svojih navijača a i većine slepaca koji su svoj novac stavili na njegovu pobedu u nekoj od mnogobrojnih kladionica širom dunjaluka, uzme max. jedan (a možda ni taj) jedan bod.

Sans-e kapa dole za prognozu mada je glupo reci prognozu, bolje zvuci za strahovito dobro poznavanje i analizu meceva.

Sekunda je falila...Kad povedose 2:0 mislio sam da je sve gotovo no tim Monaco-a je pokazao kako se igra "muski". Evo da udarim kontru (j)opet kazem da vjerujem da ce Porto dobiti mec a time i titulu...Kakvi ba Francuzi...

Citirano

Orginalno od Giovanni

Obecano - bice ispunjeno a i ponuda se prosiruje za Sans-a kad naletim dole.
Prva prilika je evo vec u Septembru.

U to ime
Zivili

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

48

Petak, 07. Maj 2004

Citirano

Orginalno od Giovanni

...Kad povedose 2:0 ...

...tada su nabili dovoljno veliku cenu- a opet skromnu u odnosu na cenu koja bi kladionice morale da isplate "dobitnicima" (već sam negde naglasio da je to izmišljena kategorija)- tako da su već mogli da igraju ka ostvarenju svog cilja, tj. ka nerešenom rezultatu :]

No nije isključeno, kako sam već i rekao da mašim finale, jer nisam bio uzeo sve "relevantne faktore" prilikom analize... al ipak teramo do kraja.. dakle:
GO GO MONACO!!!

i ... bode mi oči

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

49

Subota, 08. Maj 2004

Sans,Djovani,sans djovani,sans ,djovani.
Mogli ste i na privat!!
Ja bi zaradio i za ovo OPOMENU!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

• Poruku poslati

50

Subota, 08. Maj 2004

Negdje sam procitao izjavu trenera Porto-a pred pocetak Lige da oni nemaju teoretske samse da osvoje kup jer je on predvidjen za klubove koje trose i po 20 miliona euro-a na igrace...

Ako sam ja los prognozer (a statistika mi je vazda bila mrska) kakav je tek on. Samsa je tu i moje simpatije su na strani Portugalaca.

Viva Porto!

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

51

Subota, 08. Maj 2004

Citirano

Orginalno od Sandokan
Sans,Djovani,sans djovani,sans ,djovani.
Mogli ste i na privat!!
Ja bi zaradio i za ovo OPOMENU!!

Niko ti nije branio da se uključiš, pa da bude sandokan, sans, giovanni, sandokan, sandokan (pod uslovom da prođe 24 časa).... a što se opomene tiče.. one se zarađuju kad se neko ogreši o statut foruma. Ovde si mogao da zaradiš ..... ali samo pod uslovom da se kladiš, i da si poslušao prognozu "onog koji pogađa" -što bi rekli indijanci :D

i ... bode mi oči

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

52

Subota, 08. Maj 2004

Nije me bilo ovih dana, a vidim da se itekako raspravljalo o Ligi sampiona! Vidim takodje i da ste me pominjali u kontextu nekog besplatnog pica :) Prvo, prihvatam ponudu! :) Druga stvar, ako sam do sada bio skeptican od sada cvrsto i nedvoslmisleno tvrdim da sans ima veoma jake veze ili u evropskoj kuci fudbala ili sa vlasnicima najjacih kladionica. Mislim, sta da ti kazem - svaka cast za prognozu.

Dakle, finale MONACO - PORTO, neocekivano zar ne?

Dusmanko

Početnik

(10)

• »Dusmanko« je muško
  • »Dusmanko« je zabranjen

Datum registracije: 09.03.2004

• Poruku poslati

53

Subota, 08. Maj 2004

znam sta znam

Znam sta znam da monako osvaja ligu sampiona ko ce da se kladimo u 1 dinar o|

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

54

Subota, 08. Maj 2004

Meni se chini da si TI dosta promashio,dosada.Pogledaj tvoje prognoze!A JA se nekladim!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

55

Nedjelja, 09. Maj 2004

Slažem se, ima dovoljno promašaja da svima stavi do znanja da se (ne)sportska kladionica ne isplati- ni u kojem slučaju ( zato sam ih i mašio :D ).
U svakom slučaju, drago mi je što se ne kladiš.

P.S. Moja specijalnost su iznenađenje, tipa: Real ide vanka (od francuza- i to pre žreba), nema keca u Rimu, Monako šampion, Čelzi bije Arsenala, Porto-La Coruna nerešeno, nema keca u La Coruni, Čelzi ne može kod kuće da bije Monaka, Arsenal nema šanse da da gol i tako to...
a inače, ni ja se ne kladim...

Al šta ima mi tu da pričamo, Real, Monako, Porto, ovo-ono... samo je PAZAR bitan... jedan jedini...i TORCIDA SANDŽAK :]

Jel tako beše?

i ... bode mi oči

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

56

Ponedjeljak, 10. Maj 2004

E jeste,E tek sad vidim da znash!!!
Inache juce smo bili u Kragujevcu,nas oko 400!!
Igrali 1-1.MI pobjedili (na tribinama)kao i uvjek.Bio GOLUB samnom,pevao covjek od KG do NP????!!!!!!
Dal je to zdravo i da li je to moguche?
JESTE, JA svjedok.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

57

Ponedjeljak, 10. Maj 2004

Citirano

Al šta ima mi tu da pričamo, Real, Monako, Porto, ovo-ono... samo je PAZAR bitan... jedan jedini...i TORCIDA SANDŽAK :]

Jel tako beše?

POSTUJEM !!!!!! (o) (o) (o)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

58

Subota, 05. Juni 2004

U stilu iskusnog strucnjaka sans je svoja predvidjanja doveo u takav polozaj da ne moze da promasi.. Monacu je predvideo finale (na pocetku i osvajanje istog) a za porto je na kraju (ustvari pre kraja) objasnio zasto mora da pobedi. Neki rekose da sans promasio je dosta.. Slazem se i ja (kao i on sam).. kad se radi o prognozi i o pogadjanju tu mu se moze naci propusta, ali u onome cim se vise bavio od pogadjanja moze da mu se skine kapa, a to je detaljna strucna analiza koja samo navodi na zakljucke a ne i na nagadjanja ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

59

Subota, 26. Juni 2004

Izvuceni su parovi kvalifikacija za ovogodisnji ciklus Lige sampiona. Predstavnik CSG, Crvena zvezda za protivnika u drugom kolu kvalifikacija dobila je svajcarski tim Young Boys. Kazu najtezi iz sesira. Naravno ja navijam za Svajcarce.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

60

Srijeda, 01. Septembar 2004

Nisam dolazio par dana pa nisam ni proslavio onaj velicanstveni zvezdin poraz od PSV-a!!!

A htela je ona Ligu sampiona, ne ide, ne ide...

Social bookmarks