Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

81

Četvrtak, 05. Maj 2005

eh ta PSV

e ne da sam se isekir`o vecheras...
zh`o mi ljudi shto ispade PSV...od one smradne ekipe milana ne mozhe nishta drugo ni da se ochekuje
osim da cheka na kurvarski nachin da da gol...

PSV je bio bolji cijelu utakmicu...

shto kazhe onaj komentator ovo je pobeda koja najvishe boli 3-1...

al` hajd hajirli bilo...
navijamo sad za Liverpool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pokaz`o je da je super sjajan rival...mozhe i Milana izbacit`!

a ovakva mu se prilika teshko mozhe pnovit` sledeche godine!!!

[SIZE=2]
Nagrnuche sa svih strana pravovjerni leshinari...
[/SIZE]
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

82

Četvrtak, 05. Maj 2005

Molim te objasni sta je to 'fukarski' kod gola Ambrozinija????
Kaka' lepo prodje po levoj strani,ubaci loptu,Ambrozini je upali glavom sa 7 metara-skolska akcija se to zove a ne fukarski gol!
Fukarski su golovi koje je Celzi dao Bayernu,naravno ne svi vec oni odbici koji promene putanju lopti, itd.itd.
I neznam kakav to Liverpool igra fudbal,dali su gol iz krajne sumnjive situacije,branili se na svom terenu, sad ispade da oni igraju ko brazilci a sledece godine ih ni bit nece u LS,toliko su dobri da ne mogu da osvoje ni cetvrto mesto u Premijer ligi,a za razliku od njih Milan evo vec mesec dana bije bitku za dva trofeja i svaka utakmica je biti ili ne biti za njih,zbog toga i imaju pravo da ponekad ne pruze 100% svojih mogucnosti.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

83

Četvrtak, 05. Maj 2005

dakle?

Tashke...nisam ja reko da je gol bio fukarski...

kad sam reko na fukarski nachin...nisam mislio bash na gol koji su dali ...

nego kazhem da igra shupachki fudbal...

cijelo vrijeme se brani i na kraju stigne do finala...

i sam si vid`o kako je bilo,ako si gled`o utakmicu...

sve u svemu,mislio sam na fukarsku igru Milana tokom cijele utakmice...i ne zasluzheno je otish`o dalje...
OK?

nejse...

nisi me razumeo

[SIZE=2]
Nagrnuche sa svih strana pravovjerni leshinari...
[/SIZE]
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

84

Četvrtak, 05. Maj 2005

Citirano

Orginalno od Johhny
na kurvarski nachin da da gol...
PSV je bio bolji cijelu utakmicu...

Ja mislim da sam razumeo ;)
A to sto je Psv bio bolji,pa jel ovo prvi put u istoriji fudbala da ne prodje ona ekipa koja je bila bolja vec ona koja je imala vise srece i koja iskoristi svaku sansu koja joj se ukaze???
Naravno,nije ni prva ni poslednja,sta vise,pa u ovom savremenom fudbalu ne pobedjuje ekipa koja veze vec ona koja dvaput sutne ka golu i da dva gola,to se zove efikasnost.
E sad sto se nama gledateljima ne svidja ta vrsta taktike,to je materijal za drugu temu,kako rece jedan veliki trener Fabio Kapelo:"Ja kad osvojim titulu sa Juventusom,nijedan navijac Juvea nece kazat da nije zadovoljan taktikom,vec ce pohrliti na stadion da zajedno proslavimo titulu,a kako smo do nje dosli,to pada u zaborav" ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

85

Četvrtak, 05. Maj 2005

To Milan igrao neki fudbal sinoc?!!! :rolleyes:
PSV nije bio bolji sinoc,vec ako ne bolji i u proslom mecu,onda bar izjednacen sa Milanom... Tashke,ako je fudbal da se pobedjuje iz jedne sanse i jedne polusanse onda je to stvarno smesno...Ti citiras Kapela,a jel ti palo napamet da Juventus ne moze bolje da igra,jel je Nedved pred penzijom,Del Piero je odavno u njoj,samo mu to niko jos nije reko,Emerson ocajan(to mi je posebno merak ;) ),a Ibrahimovic ne moze sve sam... Samo sto bi letele glave da Kapelo to javno kaze,prvo njegova! A ti meni braticu ne zameri,al sinoc smo morali da gledamo produzetke
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

86

Četvrtak, 05. Maj 2005

Citirano

Orginalno od SPAWN
To Milan igrao neki fudbal sinoc?!!! :rolleyes:
PSV nije bio bolji sinoc,vec ako ne bolji i u proslom mecu,onda bar izjednacen sa Milanom... Tashke,ako je fudbal da se pobedjuje iz jedne sanse i jedne polusanse onda je to stvarno smesno... Nedved pred penzijom,Del Piero je odavno u njoj,samo mu to niko jos nije reko,Emerson ocajan

Nazalost fudbal jeste postao takav da se pobedjuje iz jedne prilike!moras da shvatis da ni meni nije to drago ali to donosi REZULTATE !
A to sto ti ptricas za Juveove igrace,veze ti to nema,pa mislis li da bi celnici Juventusa davali nekom penzioneru platu od 5 miliona evra???? Moras da shvatis da je sve ne treneru!jednostavno,postoje dve grupe trenera:prva,i malobrojna,koja preferira napadacki fudbal,tj.da das vise golova nego sto mozes da ih primis;i druga,nazalost,brojnija,cija je filozofija prvo odbraniti svoj gol a zatim ako si u mogucnosti i postignuti gol!
Mozes ti imat kakve god hoces igrace ali ako trener stavi jednog napadaca u timu i kaze mu da se vraca u odbranu,dzaba sto je taj napadac odlican.
Kapelo,Anceloti,Murinjo...,svi prvo vode racuna o svom golu a zatim misle o postizanju gola,i sve je vise takvih trenera jer se to pokazalo kao produktivnije od prve varijante.Evo ti primer za to:Real Madrid je i prosle i ove sezone igrao sa dva(a cesto i tri spica),sa tri ofanzivna vezna(Zidan,Bekam,Figo)i osvojili su nula titula !!!
i zbog toga dovedose Samjuela i Vudgejta i Gravesena-sve same odbrambene igrace ;)

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

87

Četvrtak, 05. Maj 2005

Pa ako taj isti penzioner od jedne reklame za Nike i Pepsi dobije 5-6 takvih zelenih,plus debeo procenat od svakiog emitovanja,pa kad se uzme u obzir da od tih para jedan dobar deo ode klubu na osnovu ugovora,pa procenat od od prodaje rekvizita sa imenom i likom doticnog sve ti je jasno ;) ... Jednostavno to su i suvise velika imena da sad nemoraju da rade nista(u fudbalskom smislu)...A sto se tice Reala i njegovog pazarenja bekova sta je on to zivotati kupio? Prvog pretrcavaju deca,drugi je ozbiljno povredjen,a treci bi bolje prosao ko izbacivac u nocnom klubu... ;)
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

88

Petak, 06. Maj 2005

Pravila pravila

Ukoliko Liverpool osvoji LS,bice to prvi put u istoriji tog takmicenja da taj klub u narednoj sezoni nece moc da brani taj trofej. Naime,posto je Liverpool peti u Premijer ligi,celnici Engleskog saveza nece zamenit Evertona za Liverpool obzirom da je sve izvesnije da ce Everton osvojiti to poslednje mesto koje vodi preko kvalifikacija u LS.
Uefa takodje nece menjati svoje pravila i nece dozvoliti da ukoliko Liverpool osvoji LS,da u narednoj sezoni Engleska ima cak 5 predstavnika!

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško

Datum registracije: 02.03.2005

• Poruku poslati

89

Petak, 06. Maj 2005

MEHANIZAM....

Chudna sprava ova Liga Shampiona o|
U L T R A - A Z Z U R R O

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

90

Petak, 06. Maj 2005

Tashke dje si to cuo? ?(
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

91

Petak, 06. Maj 2005

U svim sportskim emisijama a i na nekim sportskim sajtovima-b92 itd.
Nije to nista cudno,samo u UEFI nisu racunali da Ligu Sampiona moze da osvoji neka ekipa koja nije medju prve tri-cetiri u svojoj zemlji. ;)

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

92

Petak, 06. Maj 2005

A Tashke burda vala si ti ufursatio ka da ste vec osvojili ligu sampiona 8) ...a stani,stani,ubandace vas CRVENI ;) ...Nije da nesto volim LIVERPOOL i Engleze,al kad nemogu oni moji nemora ni milan :] ...ko zna mozda se UEFA i predomisli kad vidi Engleze kako se raduju ;)
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

93

Subota, 07. Maj 2005

Kod UEFE,i uopste,na zapadu,nema predomisljanja.pravila su napisana da bi se postovala a ne da bi se krsila i obilazila.isto je i za starosnu granicu kod sudija,ma koliko svi zeleli da Kolina sudi,pravila su pravila i ni UEFA ni FIFA a ni Itaslijanski savez ne nameravaju da ih promene zbog jednog coveka,jer kad ih promene zbog jednog,promenice ih za stotinu i tada se ceo sistem rusi! ;)
Nisam ja nista ufursatio,ja samo prenosim ono sto je Uefa izjavila 8)
P.S.Ali,nece uefa ni bit u prilici da menja pravila zbog Pool-a,Milan ce da osvoji titulu :)) :))

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

94

Subota, 07. Maj 2005

Sta li mi je trebalo da pominjem ta LIverpool osecam da ce mi se na glavu popet ako izgube :D ...
Halo Bing? Kako brat?

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

95

Subota, 07. Maj 2005

Gol koji e dao Liverpul ,Chelseaju je dokazano neregularan.
Struchnjaci su uz pomoch najnovije tehnologije (Izraelske0 dokazali ono SHTO SMO SVI VIDJELI,A TO JE :
DA NIKO NIJE VIDJEO GOL!!??
Svi su samo nasluchivali.U jucherashnjem sporu ima i grafichki prikaz da je GALAS STIGAO NA VRIJEME. :O
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

96

Subota, 07. Maj 2005

A jel se secas gola koji je celzi dao barsi? :O
Nakon ociglednog faula nad Valdesom...
A za ovaj liverpoolov gol si upravu,al na kraju mislim da je bolji tim otiso dalje :]
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

97

Nedjelja, 08. Maj 2005

Berluskoni kritikovao Anćelotija

Fudbaleri Milana izborili su plasman u finale Lige šampiona,ali vlasnik kluba Silvio Berluskoni, ipak, nije zadovoljan taktikom tima.
Premijer Italije izjavio je da je trener Milana Karlo Anćeloti bio previše oprezan kada je nekoliko poslednjih utakmica započinjao sa samo jednim napadačem u startnoj postavi.

Berluskoni je ocenio da je defanzivna taktika ekipe posledica Anćelotijeve karijere, koji je u mladosti igrao na poziciji zadnjeg veznog fudbalera u Milanu.

"Stavio sam mu do znanja da ću ga, ako se ne promeni, poslati kući", našalio se Berluskoni. :]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

98

Utorak, 24. Maj 2005

Kako u jednoj reči uterati strah u kosti rivalu Milaneza?

Ševčenko? Ne! Kaka? Ne! Inzagi? Ne! Ne, nije ni Nesta, Sedorf, Dida ili Kafu, nego - Maldini. Večeras će u smiraju dana, kad se samo pramenovi tame uhvate oko minareta sultan Ahmetove džamije, Paolo Maldini na zalasku igračke karijere odigrati svoje sedmo finale u Ligi (Kupu šampiona). E, to je Milan. Formacija 4 (Kafu, Nesta, Stam i Maldini) - 3 (Gatuzo, Pirlo, Sedorf) - 1 (Kaka) - 2 (Ševčenko, Inzagi) može da baci na hridi poraza i takve lađe kao što je ova, za čijim pramcem je Rafa Benitez.

Uspavanka, nekom se možda čini paukova mreža oko igre i lopte, na kraju se obično ispostavi pobedničkim vezom Milaneza. Roso-neri imaju tim, naviku osvajanja trofeja, osovinu Dida, Maldini, Kaka, Ševčenko i trenera Karla Ančelotija koji se uz Beniteza i Hidinka (PSV Ajndhoven) nalazi na postolju najboljih fudbalskih taktičara današnjice.

- Kažete, mi se branimo. Ne, mi samo tako napadamo i osvajamo trofeje - samouvereno je juče rekao Ančeloti uz napomenu da je uigranost, a ne pojedinac glavni adut njegovog tima u finalu Lige šampiona.
[SIZE=3]F O R Z Z A M I L A N [/SIZE]

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

99

Srijeda, 25. Maj 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
Kako u jednoj reči uterati strah u kosti rivalu Milaneza?

Ševčenko? Ne! Kaka? Ne! Inzagi? Ne! Ne, nije ni Nesta, Sedorf, Dida ili Kafu, nego - Maldini. Večeras će u smiraju dana, kad se samo pramenovi tame uhvate oko minareta sultan Ahmetove džamije,
...
[SIZE=3]F O R Z Z A M I L A N [/SIZE]

Daj Tashke "oladi" malo, te sheve i kake su se srecom iskoprcale iz ruku psv. Cuj strah i kosti..

Na slici dolje navijaci liverpoola se odmaraju na trgu Sultan Ahmeta pred utakmicu

Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

100

Četvrtak, 26. Maj 2005

Ko je pobednik? Pa naravno - Liverpooooooooooooooooooool! (o) (o) (o)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks