Niste prijavljeni

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško

Datum registracije: 25.02.2003

• Poruku poslati

161

Četvrtak, 24. Novembar 2005

I za mene je Lyon najbolja ekipa!
Svim ostalim ekipama ako maknes po jednog igraca
(najboljeg) ode pola tima!
Zato mislim da ce Lyon biti sampion ove godine!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

162

Utorak, 06. Decembar 2005

Veceras se nastavlja takmicenje u Ligi sampiona. Igraju se utakmice poslednjeg kola.

Svakako najzanimljivije ce biti u Milanu gde roso-neri docekuju Salke (ova tekma je na B92) i gde ce ova dva tima u direktnom okrsaju odluciti ko ce biti prvi. Drugi najzanimljiviji duel veceras bice u Londonu gde igraju Celzi i Liverpul.

Ostali parovi:

PSV - Fenerbahce (Feneru potrebna pobeda z UEFA kup)
Lion - Rozenborg
Olimpijakos - Real
Betis - Anderleht
Artmedia - Porto
Rendzres - Inter

Bice vatre...
Sit Hungry Doesn't Believe

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

163

Utorak, 06. Decembar 2005

Sramotno sudjenje Spanca protiv Shalkea koji je trebao da pobjedi da je ovaj dotichni "gospodin" u crnom svirao chista DVA penala za SHVABE!
Josh da je dao CRVENE zhabarima koliko su ih zasluzhili....brOOka.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

164

Srijeda, 07. Decembar 2005

AC Milan 3 - 2 Schalke
PSV Eindhoven 2 - 0 Fenerbahce

Lyon2 - 1 Rosenborg
Olympiakos 2 - 1 Real Madrid

Chelsea 0 - 0 Liverpool
Real Betis 0 - 1 Anderlecht

Petrzalka 0 - 0 FC Porto
Rangers1 - 1 Inter Milan

[SIZE=4] BRIGATE ROSONERI [/SIZE] (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Pirlo iz slobodnog sa preko 30 metara,Kaka' fenomenalnim preciznim sutevima za potvrdu prvog mesta!

Komentarisanje komentatora sa b92 nedopustivo!!!!Zaista me je iznenadio Boskovic koji je cutao kao zaliven prilikom pljuvanja sudije od strane Mladena Krstajica a nije casio ni casa da svaki faul nad Inzagijem okarakterise kao isceniranje bez da saceka snimak koji ga je u 100 % slucajeva demantovao.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

165

Zato sam Ja to gledao na HRT! :D
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

166

I ja bih rado gledao na HRT-u ali je HRT u Nisu skremblovan tokom utakmice jer je b92 otkupio prava prenosa tekmi LS na teritoriji Srbije,tako da cim pocne utakmica,HRT se ne moze gledati. X(
Mada,ruku na srce, komentarisanje na b92 i nije bilo tako lose,ali sinoc...ocigledno ga ubila ona hladnoca od minus 5-6 stepeni kolkiko je sinoc bilo u Milanu pa nije znao sta prica. :D

Sandokane,ne mogu a da te ne pitam nesto:Naime,ja sinoc gledah utakmicu,gledah i pregled utakmice,razgovarah sa mnogima koji su gledali utakmicu i niko(a ni ja)nije ni video ni primetio(a to bi se moglo zakljuciti i po gestikulaciji igraca i trenera Salke-a)da su postojala cak 2 prekrsaja koja su bila za najstrozu kaznu.Mozes li mi rec okvirno koje su to po tebi situacije i kad su se desile?Ovako imam utisak kao da smko gledali dve razlicite utakmice. :D

Dalje su prosli Milan,Psv,Lion,Real,Inter,Rendzers,Liverpool,Celzi,Bayern,Juve,Arsenal,Ajax.
Jedine dileme su u grupi gde su Mancester,Lil,Benfika i Viljareal gde sve ekipe ulaze u poslednje kolo sa sansama za prolaz,a mesta ima samo za dva tima.

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

167

Ono kad je NESTA DVA PUTA jahao igrache Shalkea!
Gatuso zaradio CRVENI josh u prvom pol. pa NISHTA!!
A hvala dragom bogu shto ispadoshe nochas ovi INGLISHKI idijoti.mOOd Fan QRTZOLOJ je nikakav igrach i to je nochas konachno dokazao.
HVALA MU!
Forza Benfika.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

168

Četvrtak, 08. Decembar 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

s`m Olimpique LION...

i niko drugi:D:D:D:D:D:D

[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

169

Petak, 16. Decembar 2005

Ponovo Čelsi - Barselona!

U osmini finala fudbalske Lige šampiona sastaće se u međusobnim duelima dva londonska kluba i dva velikana iz Španije. Čelsi će se ponovo sastati sa Barselonom u derbiju runde, dok će Arsenal igrati protiv Reala. Zanimljivo je da i treći predstavnik Primere, Viljareal, putuje na Ostrvo, ali u Škotsku.

Branilac titule Liverpul igraće protiv Benfike koja je u poslednjem meču prve faze eliminisala Mančester Junajted, dok će još jedan “klasik” odigrati[SIZE=3] Bajern i AC Milan.[/SIZE] Svoju priliku za osvetu, poput fudbalera Barselone, imaće i ekipa Liona koja ponovo igra dvomeč sa PSV Ajndhovenom od koga je prošle sezone eliminisana posle penala.

Evo i kompletnih parova:

[SIZE=2]Ajaks Amsterdam - Inter Milan
Bajern Minhen - AC Milan
Benfika - Liverpul
Čelsi - Barselona
PSV Ajndhoven – Olimpik Lion
Glazgov Rendžers - Viljareal
Real Madrid - Arsenal
Verder Bremen - Juventus
[/SIZE]
Prvi mečevi igraju se 21. februara 2006. godine, revanši su na programu 8. marta.

Steta sto se Celzi i Barsa ponovo sastaju u ovako ranoj fazi,i morace da ispadne jedna odlicna ekipa dok ce na primer pobednik iz duela Rendzers-Viljareal ici dalje o obe ove ekipe su 10 puta slabije od Barse i Celzija. o| o| o|

P.S.Od danas navijam da Balak napusti Bayern u ovom zimskom prelaznom roku. 8) 8)

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

170

Petak, 16. Decembar 2005

Milan dakle zavrsava svoje ovogodisnje putesestvije po Evropi. Obzirom da su Skedeto vec izgubili bice to druga godina zaredom bez titule za Milan. Veoma je bitno da Bajern i Barsa prodju dalje, sto ce se nadam se i desiti. Eh da, ispasce i Real u 1/8 finala.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

171

Petak, 16. Decembar 2005

ah...da...Olimpique LION:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

verujem da che se Juninho i ekipa osvetiti PSV-u za ono iz proshle godine:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
nema shta definitivno moja ekipa prolazi dalje...
FORZA LION

a shto se tiche Milana...

...ah shto volim shto che da ispadne...

shto reche AU PRICE,izgubili su skudeto i definitivno ispashche iz lige shampiona,vech sad...da,da...

a nije shteta shto se sastaju Chelsei - Barselona vech sad...

jer che Chelsea svoje putovanje po evropi zavrshiti upravo u dvomechu protiv Barse...

druge duele ne bih da komentarishem jer me bash toliko i ne interesuju...

[SIZE=4] FORZA OLIPIQUE LION[/SIZE]

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

172

Petak, 16. Decembar 2005

@And_U_Price:Tebra nemoj ceo zivot bit "kntras"vec reci lepo za koga navijas,ko je tvoj favorit(u LS),prvo reci nesto za tvog favorita pa posle opleti za one koje ne volis.Ovako imam utisak da u inat pises. :( :D
I neznam kako neko vise volija da navija protiv neke ekipe nego sto voli da navija za svoju ekipu(za koju inace navija) :( :rolleyes:

[SIZE=4] F O R Z A R O S O N E R I [/SIZE] (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

173

Subota, 17. Decembar 2005

nema shta u inat...

to ti je tako,pa svidelo ti se ``alj joke``

milan ispada ako Bog da inshAllah...

upravo od Bajerna:D

AU PRice zbori istinito...:D

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

174

26.08.2005. sam vam rekao :

Citirano

Orginalno od sans
Bajern Minhen prvi prolazi kroz cilj...

Dakle ko god mu se nađe na putu do tada biće počišćen :]

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

joku

Učenik

(10)

• »joku« je muško

Datum registracije: 04.06.2005

• Poruku poslati

175

Ja navijam za Barsu jer mislim da igra nejljepsi fudbal ali mi nije drago sto se sastaje vec sada sa Celzijem.Voleli, ne voleli Celzi,ipak je to ekipa za respekt i bice vrlo tesko za Barselonu.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

176

Igra li u Ligi Sampiona neki nas tim? Ja to ne pratim, pa ne znam.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

177

Tashke moj najdrazi ino klub ROMA ne igra Ligu sampiona, pa zbog toga je ne pominjem. A i bez toga ti znas za koja tri kluba navijam. Ako o LS govoris konkretno ja sam svoje favorite rekao u prethodnom postu. Nemacka skola fudbala mi se uvek dopadala (uvek sam na evropskim i svetskim prvenstvima navijao za Nemacku) pa zbog toga volim Bajern, a Barselona, kao sto neko rece, igra najlepsi fudbal.

Dobro hajde, mozda te jesam malo pecnuo ali ti znas da to nije zlonamerno. Samo malo odrzavam navijacku atmosferu :) Ipak, mislim da Milan ispada. Ali ozbiljno. Prognozerski...

Razlog? Pogledaj sansov post i VERUJ MU!! Covek se dokazao. ;)

@Spain: Igrao je jedan nas tim ali je ipsao. Radi se o svajcarskom Tunu. Recimo da su igrali Jakupovic i Hodzic. :)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

178

Znaci taj jedan je imao i ipsao i nema vise nijedan, jel?

Ako je tako onda i dalje ostajem pri tome da me LS ne zanima. :)

Jasta nego hvala. :)
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

179

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Ipak, mislim da Milan ispada. Ali ozbiljno. Prognozerski...
Razlog? Pogledaj sansov post i VERUJ MU!! Covek se dokazao. ;)

A jesi li ti ikada pre utakmice VEROVAO da ce tim koji ti volis i za koji navijas da izgubi???Cisto sumnjam.Stavise,i kad su se sanse da tim za koji ti navijas pobedi,merile promilima,ipak si verovao da ce tvoj tim izaci kao pobednik.
Na stranu to sto neznam na osnovu cega mislite da je Bayern toliki favorit protiv Milana.To su dve sampionske ekipe i sanse su im pola-pola,cak se prednost daje Milanu jer se revans igra u Milanu.To sto Milan nije briljirao,pa podsecam vas da se 1/8 finala LS igra tek 21-og februara,tj. revansi 7-og marta.A do tada ima mnogo toga da se izdesava,usponi,padovi,povrede,prelazni rok,pojacanja.....cak i da se sutra igra ta utakmica,Milan bi smogao snage da ih pobedi,jer oni takve utakmice igraju svaki dan,a Bayern sa 10 igraca moze da igra tokom cele Bundeslige i da na kraju bude prvi(ovim ne zelim da potenciram Bayern-ovu snagu vec slabu Bundesligu).
Ne preostaje nam nista drugo da cekanja 7-og i 8-og marta kada se igraju revansi pa cemo videt ko prolazi dalje.A DO TADA

[SIZE=4] F O R Z Z A R O S O N E R R I [/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

180

Ponedjeljak, 19. Decembar 2005

[SIZE=2]@Sans: [/SIZE] Sans-e,ja listah po ovoj temi i vidoh da si rekao da ce Bayern da prodje prvi kroz cilj.I nista vise.Mene interesuje zbog cega tako mislis?jel to zbog toga sto navijas za Bayern ili mislis da su oni kadri za tako nesto??
Da ne protumacis pogresno,pitam te ovo zbog toga sto sam i ja( a i oni ostali koji se javljaju u ovoj temi)na pocetku sezone mogo kazat da ce Rendzers da prodje prvi kroz cilj i nista vise.I naravno,teorijske sanse postoje za to,a ako bi se to u kojem slucaju i desilo,onda bih vam ja rekao:"Rekoh li vam ja da ce Renders da prodje prvi kroz cilj?"I bio bih u pravu.A to zbog cega sam ja tako mislio,da li zbog toga sto sam analizirao ekipu Rendzersa i smatram da mogu to da urade ili sam samo lupio i cekao da se ostvari ta mogucost,to ostaje nepoznato.Nadam se da si me razumeo zbog cega te ovo pitam,cisto sam znatizeljan i voleo bi da znam zbog cega mislis da ce Bayern...da vidim sta to ti vidis sto ostali ne vide... :D

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks