Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Subota, 26. Juni 2004

Logo foruma

koliko vam se svidja postojeci logo foruma?
bitno je da napravimo fin logo koji ce bit prepoznatljiv i kojim bi forum mogao da komunicira sa svetom, ne kazem da ova nije dobar, ukoliko vam se svidja izjasnite se, a ako ne onda mozemo napravit neki novi, il vi ako imate nekih ideja dajte.

Bilo bi fino da kad napravimo taj logo onda na primer u internet kafeima Novog Pazara se moze stavit i tako bi jos mnogo ljudi znalo za ovo fino mesto, tako da bi jednog dana nas forum postao pravi medii Novog Pazara pa i sire. Pa onda kad na njemu bude 1 000 000 posetilaca dneveno onda bi lijepe pare zaradjivali od reklama i adminu bi se isplatio trud.
malo za promenu

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 28. Juni 2004

evo posto dosad je 100% za promenu, ja se malo zanima i pokusa nesto da napravim, naravno da nije savrseno, ovo je samo malo pokusaj, no cini mi se da kao baza nije los.
Cini mi se da odabir fontova nije bas najbolji, evo ko sad zna bolje nek nastavi, a znam da smo kadri
hadalj je dodao/la ovu sliku:
  • forumnovipazarlogo.jpg
malo za promenu

3

Ja sam takodje misljenja da smo u stanju kreirati bolji logo od ovog koji je trenutno aktuelan i veoma mi se dopada ideja tzv.hadalja, narocito uskladjenost boja.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

4

Ne razumijem se u pravljenje logova, tako da sam tu bespomochna, ali ideju podrzavam.
Meni je simpatichan logo od i chim vidim mjesec, sjetim ga se.
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

5

eve ja bi jos malo dokon te malo prepravi, tako da vec sad imamo dve solucije, ovaj mi sad vise lici na celinu
hajte vi malo

PS. Utopljena, sad kad vidis svijet setices se ovog
hadalj je dodao/la ovu sliku:
  • forumlogo.jpg
malo za promenu

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

6

Glasah za promenu, samo napred. Svidja mi se ovaj predlog, mada ne bi bilo lose da se jos neki clanovi malao angazuju, cini mi se da je Ed dobar u takvim stvarima. Zajedno smo jaci, svako po neku ideju i bice super. (o)

Pazi koju igru igras.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

7

Kao i uvek otvoreni smo za predloge, dakle ako neko ima smisla za dizajn neka uradi neki predlog novog Logo-a za forum. Ukoliko bude nekih zapazenih predloga koji odgovaraju onda cemo izabrati najbolji.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

8

Utorak, 29. Juni 2004

Meni je postojeci sasvim OK ali ako bas neko ima neki bolji predlog onda moze i promena, cisto da se malo osvezi izgled. Inace, ovi dosadasnji predlozi mi se ne dopadaju.
Sit Hungry Doesn't Believe

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

9

Utorak, 29. Juni 2004

Citirano

Orginalno od kiki
Glasah za promenu, samo napred. Svidja mi se ovaj predlog, mada ne bi bilo lose da se jos neki clanovi malao angazuju, cini mi se da je Ed dobar u takvim stvarima...

Meni vec dali zadatak da poradim oko dizajna jedne stranice a ja zbog nedostatka vremena trazim kome da prepustim taj posao a ti mi ovdje natovari jos i logo foruma. E bas ti hvala :) .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

10

Srijeda, 30. Juni 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Ja nisam bas neki za ovakve stvari, ali ako se negdje uhvatim Corel-a mozda i uradim nesto da valja. Mogu reci da ako je iko ovdje na ovom Forumu genije za ovakve stvari, a to je Babbha. Njega konsultujte za ovakve stvari, nenadmasan je po tom pitanju. :)

Ima zicu zaista.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Social bookmarks