Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

181

Srijeda, 03. Novembar 2004

INTERESANTNO ZAPAZANJE ....

Na Rtv- film Message (Pod zastavom Muhammeda savs) (o)
Na Jedinstvu pozdravi i cestitke...sponzor veceri ORNAMENT xx(

Na RTVu Poslanik savs u filmu ulazi u Kabu i rusi kipove (o)

Na Jedinstvu nasmijana Dzenita Nicevic "najbrzim" gledaocima dijeli kipove proizvedene u ORNAMENTU.. o| X(

I SVE TO ISTE VECERI, U ISTOM TERMINU

Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

• »carsijaner« je zabranjen

Datum registracije: 25.09.2004

• Poruku poslati

182

Citirano

Asmir NP
Ja mislim da Tv Jednistvo je naj naj realnija televizija
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Brate halali ali SELJACKIJIJA TELEVIZIJA NE POSTOJI NA SVIIIJJJJEEEETTUUUU OD Tv Jedinstvo. ;)

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

183

Hmmm da li je to predlog TV Jedinstvu da kada Regionalna televizija ima odredjeni verski program da Jedisntvo iskljuci svoj program ili nesto drugo???

Svaka TV stanica ima svoj programski sistem i ne moze se upravljati prema drugim suparnickim stanicama...
Sta li je bilo na Pink i BK bas me interesuje... :) :) :) :)

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

184

Jak joj programski sistem... :)) :)) :)) Toj RTV Jedinstvo, jadni oni ljudi tamo koji gube vreme... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Smekeru, opusti se malo i ne tripuj previše... Znamo svi mi dobro ko je ko u Pazaru, pa i ko je ta RTV Jeidnstvo...

Pozdrav

AsMiR_NP

Početnik

(10)

• »AsMiR_NP« je muško
  • »AsMiR_NP« je zabranjen

Datum registracije: 10.11.2003

• Poruku poslati

185

Samo znam da je TV Jedinstvo Realna televizija, medju prvim radio televizijama koja je u sandzak pocela.Jeste najprva sAn televizija ali je imala neke probleme i zatvorena je bila.

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

186

Jeste da vise ne postoji ali bih volio da mi neko kaze - kakva je bila TV Ekran ?
Posto nisam iz Pazara i nisam imao prilike da gledam tu TV.
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

187

Citirano

Orginalno od AsMiR_NP
Samo znam da je TV Jedinstvo Realna televizija, medju prvim radio televizijama koja je u sandzak pocela.Jeste najprva sAn televizija ali je imala neke probleme i zatvorena je bila.

Jes vala realna STVARNO !!??
Umjesto :DOBRO VECHE ili AKSHAMHAJRULA,
ona pochinje ovako:
Danas je ministar rasim ljajich......
itd.......
i tako svaku noch.Original privatna TV od jednog chovjeka protiv 70% naroda.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

188

Četvrtak, 04. Novembar 2004

Hadzi mislim da kao moderator malo treba da pogledas sustinski a ne politicki!!! Post na koji sam ja dao komentar (da ne citiram)daje utisak da sve TV stanice moraju da se upravljaju prema Regionalnoj televiziji i mislim da je to jedan veliki trip ljudi koji su to izjavili!

Sandokane mozes li da mi objasnis kojih to 70% stanovnistva???

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

189

Šmekeru, nemam komentar na tvoj post, i ubuduće moj savet je : Neka gleda ko šta hoće, tako je najbolje... ;)

Pozdrav

• »ALIJA-KLADNICA« je muško

Datum registracije: 17.09.2004

• Poruku poslati

190

SELAM ALEJKUM

Regionalna televizija javno glasilo koje se finansira od nasih NARODNIH para,sluzi u korist jedne politicke opcije.
Po strucnosti kadra niti televizija Jedinstvo niti RTV ne zadovoljava osnovne kriterijume novinarstva,izuzev nekih pojedinaca.
Otvoreno kazem veliki sam protivnik Regionalne radio televizije

• »za_Novi_Pazar« je muško

Datum registracije: 06.08.2004

• Poruku poslati

191

Isterani radnici Regionalne Televizije

Oko 15 radnika Rtv-a ostalo je bez svojih radnih mesta razlog svega ovoga je objasnjen ljudima kao visak radne snage. Kako sam saznao od svojih prijatelja koji su radili u pomenutoj televiziji isterani su iz nje oni koji su za vreme predizborne kampanje zestoko radili u korist novog "predsjednika opstine" koji im je sad udario nogu. Jos sam saznao da su isterani i ljudi koji su starijeg radnog staza od samog uredika programa i bivseg direktora televizije, koji je ljudima koji su naknadno dovedeni podelio resenja o stalnom radnom odnosu a ljude koji znaju kako se radi posao i dalje je vukao na ugovor o radu da bi danas ti ljudi ostali na ulici. Sadasnji direktor Rtv-a koji je doveden iz Arilja a koji je dr ekonomije, a koji veze nama sa radom televizije isterava ljude koji znaju svoj posao.
Iz ovoga se vidi da ce Rtv vrlo brzo poceti da propada a moj zakljucak bi bio "ONA JE VEC PROPALA"
iz onakve gradske televizije "EKRAN" stvorena je jedopartiska televizija koja nema emisija, koja nema semu programa a za koju je izdvojen veliki deo naseg budzeta a ti ljudi tamo nisu vec 2 meseca primili plate ;( .

Allahu sacuvaj me pojedinih BOSNJAKA, i onih koji se kriju iza vela ISLAMA.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

192

Citirano

Orginalno od ALIJA-KLADNICA
Regionalna televizija javno glasilo koje se finansira od nasih NARODNIH para,sluzi u korist jedne politicke opcije.
Po strucnosti kadra niti televizija Jedinstvo niti RTV ne zadovoljava osnovne kriterijume novinarstva,izuzev nekih pojedinaca.
Otvoreno kazem veliki sam protivnik Regionalne radio televizije

OK .To si upravu.Ali svaka pobjednichka vlast i partija drzhe monopol nad TV koja je pod njihovom shapom!
A shta je sa Jedinstvom ,koje je privatno i trebalo bi biti nezavisno a pochinje svaku noch sa:
ministar rasim ljajich.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• Poruku poslati

193

Citirano

a za koju je izdvojen veliki deo naseg budzeta

Pa budzet skupstine opstine za 2004 godinu bio je rasporedjen ovako da se za sredtva javnog informisanja izdvoji:
X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X(
Za RTV-Novi Pazar samo 35 miliona dinara

Za Sandzacke novine milion dinara
o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o|

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

194

Citirano

Orginalno od za_Novi_Pazar
Oko 15 radnika Rtv-a ostalo je bez svojih radnih mesta razlog svega ovoga je objasnjen ljudima kao visak radne snage. Kako sam saznao od svojih prijatelja koji su radili u pomenutoj televiziji isterani su iz nje oni koji su za vreme predizborne kampanje zestoko radili u korist novog "predsjednika opstine" koji im je sad udario nogu. Jos sam saznao da su isterani i ljudi koji su starijeg radnog staza od samog uredika programa i bivseg direktora televizije, koji je ljudima koji su naknadno dovedeni podelio resenja o stalnom radnom odnosu a ljude koji znaju kako se radi posao i dalje je vukao na ugovor o radu da bi danas ti ljudi ostali na ulici. Sadasnji direktor Rtv-a koji je doveden iz Arilja a koji je dr ekonomije, a koji veze nama sa radom televizije isterava ljude koji znaju svoj posao.
Iz ovoga se vidi da ce Rtv vrlo brzo poceti da propada a moj zakljucak bi bio "ONA JE VEC PROPALA"
iz onakve gradske televizije "EKRAN" stvorena je jedopartiska televizija koja nema emisija, koja nema semu programa a za koju je izdvojen veliki deo naseg budzeta a ti ljudi tamo nisu vec 2 meseca primili plate ;( .

Molimo vas da ubuduće iznesete dokaze za sve ove vaše tvrdnje, ili će sledeći ovakav vaš upis biti sankcionisan u skladu sa pravilima foruma...

• Poruku poslati

195

Citirano

Jes vala realna STVARNO !!??
Umjesto :DOBRO VECHE ili AKSHAMHAJRULA,
ona pochinje ovako:
Danas je ministar rasim ljajich......
itd.......
i tako svaku noch.Original privatna TV od jednog chovjeka protiv 70% naroda.

A kako pocinje regionalna? Evo ovako

Postovani gledaoci pratite centralnu informetivnu emisiju Dnevnik na Regionalnoj radio televiziji

-Predsednik opstine Novi Pazar gospodin Sulejman Ugljanin obisao je danas........................................

-Predsednik opstine Novi Pazar imenovao je svoj kabinet koga cine...................................................

-Predsednim BNVS-u SCG primio je dans nerodne poslnike...............................................................

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

196

Pa shta ochekujesh???!!!Prenos iz saborne crkve iz Beograda??
Ko pobjedi je GAZDA!!

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

197

Petak, 05. Novembar 2004

Gazda? A sloboda govora, nepristrasnost u izvestavanju sloboda medija...? Misaona imenica jelde:)
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

198

Petak, 05. Novembar 2004

Ipak mislim da ce se stanje u Regionalnoj TV stabilizovati i da nece biti usmereno na jednu politicku populaciju posle prve i druge skupstinske sednice gde ce stara garnitura otici sa vlati a doci novi ljudi ... Posto do skorasnji gradonacelnik Vasvija Gusinac nije sazvala prvo zasedanje skupstine vec duzi period (izgleda joj se ne ide iz fotelje :) ) odbornici SDP-a kao i najstariji novoizabrani odbornik su zatrazili zasedanje skupstine i trebalo bi da bude za neki dan gde ce se resiti svi ti problemi... (izvor Novi talasi TV Jedinstvo, Sanapress)

• Poruku poslati

199

Petak, 05. Novembar 2004

Citirano

Orginalno od Sandokan
Pa shta ochekujesh???!!!Prenos iz saborne crkve iz Beograda??
Ko pobjedi je GAZDA!!

Zaista je divno kada vidim da pojedini prizanaju kome je bila podobna Regionalna TV
I ko je bio GAZDA.

Jednom je Arturo Graf rekao
Samo onaj koji je pao moze drugima pruziti primer kako treba ponovo ustati

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

200

Petak, 05. Novembar 2004

Citirano

Orginalno od björn
Gazda? A sloboda govora, nepristrasnost u izvestavanju sloboda medija...? Misaona imenica jelde:)

To trazhi na RTS 1.
I to na Dnevnik posebno.Il josh bolje na TVJ-novi talasi(stari program).

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks