Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »PublicEnemy« je muško

Datum registracije: 28.12.2004

• Poruku poslati

221

Srijeda, 05. Januar 2005

Ona je barem presla na pravu stranu,a cudi me kad to kao ne volite jul-sps, sto nijednom ne osudiste izbor PECA PAVLOVICA za potpredsjednika SO Novi Pazar koji je TAKODJE visoki funkcioner SPS-a i dan danas i poznat po tome kad je isterivao SDA iz opcine 1997.A znam ja da vi mrzite jekavicu ,rekli vam ovi vasi iz Beograda! X( X( X(

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

222

Srijeda, 05. Januar 2005

Citirano

Orginalno od Tutinac
Cuo sam (ali skroz nezvanicno, sto bi rekli carsijska prica) da je ovaj Totic direktor Regionalne TV imenovao Zuhru Mumdzic (bivsu visoku funkcionerku Jugoslovenske levice) za urednicu informativnog programa u RTV - u.

Ako ce objektivno i nepristrasno da obavlja svoju funkciju neka joj je hairli. Malo promjene ne skodi.
A jos ako uzmemo u obzir da Totic ne radi po hiru svome, 8o vec po hiru liderovom, onda mora bit dobra taman i da ne valja! :]

• »PublicEnemy« je muško

Datum registracije: 28.12.2004

• Poruku poslati

223

Srijeda, 05. Januar 2005

Iskreno da kazem da mi se ni Totic ni Zuhra nesto ne svidjaju,jer mi sve to mirise na neke tajne dogovore.Ali ako je dr Sulejman Ugljanin saglasan za Zuhru onda je ok,ja nemam nista protiv.Nije da ne mislim svojom glavom,ali stvarno mislim da nisam pametniji od dr Sulejmana...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

224

Nedjelja, 16. Januar 2005

Evo kako zvuci visoko profesinalna reportaza lokalnih TV stanica :D

Tonski zapis

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

225

Ponedjeljak, 17. Januar 2005

E odavno se nisam ismijao ovako (o)

Admine aferim !
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

226

Ponedjeljak, 17. Januar 2005

Ako do sada nije postojala sandzacka Top lista nadrealista ovo je dobra prilika da se sa istom pocne.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

227

Srijeda, 19. Januar 2005

Ja bih ako moze da dobijem odgovor od administratora s koje je ovo stanice skinuto,odn.koja tv stanica je napravila ovaj prilog(ako se moze nazvati prilogom)?
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško
  • »sans« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

228

Srijeda, 19. Januar 2005

To nije skinuto s nijedne stanice već predstavlja jednu iz niza sličnih šala na istu temu, koje nisu realne situacije al ipak dosta uspešno karikiraju stvari, barem toliko uspešno da većini koji ih čuju zvuče smešno i simpatično što im je i osnovni cilj.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

229

Srijeda, 19. Januar 2005

Hvala na pojasnjenju.toliko je zvucalo isto,te sam pomislio da je to zaista skinuto s neke lokalne stanice. :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

Datum registracije: 29.01.2004

• Poruku poslati

230

Četvrtak, 03. Februar 2005

Selam Alejkum Dobri Ljudi...

Informativna sluzba Mesihata Islamske zajednice Sandzaka objavila je danas da je od danas prekinula svaku vrstu saradnje sa TV Jedinstvo, i da od sada nece biti dozvoljeno izvjestavanje ovoj medijskoj kuci i prisustvo njihovih novinara i kamera ovoj instituciji. Ovo saopstenje je potpisao Samir Skrijelj.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

231

Pa dobro Pasha, kao dobro informisan clan foruma mogao si nam reci i razloge zbog kojih prekidaju saradnju.

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

Datum registracije: 29.01.2004

• Poruku poslati

232

ED evo odgovora na tvoje pitanje a vjerovatno ce veceras isto saopstenje biti emitovano na lokalnim medijima pa gledaj.

Mesihat Islamske zajednice Sandzaka

Saopstenje za javnost

Uprkos pisanim I usmenim upozorenjima, TV Jedinstvo nastavlja da emituje izvjesne programe vezane za islam I islamsku zajednicu suprotno Zakonu, pravilima Islamske zajednice, islamskim I moralnim nacelima.
U nekoliko navrata ova Televizija je bez saglasnosti nadleznih organa Islamske zajednice vrsila snimanje I emitovanje vjerskih obreda I aktivnosti, te oglasavala nelegalne nedozvoljene aktivnosti suprotne islamskim propisima I pravilima Islamske zajednice.
Kulminacija ovih aktivnosti je ilegalno prenosnje bajram namaza, sto se od strane ove televizije cini po drugi put u posljednje vrijeme. Ovakvim ponasanjem TV Jedinstvo udara na temelje duhovnosti I cjelokupnog kulturnog I vjerskog identiteta Bosnjaka u Sandzaku.
Zato Islamska Zajednica prekida saradnju sa ovom televizijom, sto znaci da ubuduce njenim novinarima I reporterima nece biti dozvoljen pristup vjerskim objektima, nit ice imati pravo informisati o vjerskim dogadjajima I manifestacijama.

Informativna sluzba
Mesihata IZ Sandzaka
Samir Skrijelj

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško
  • »sans« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

233

Ovo već nagoveštava novu temu...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

234

Citirano

Orginalno od PASHA
ED evo odgovora na tvoje pitanje a vjerovatno ce veceras isto saopstenje biti emitovano na lokalnim medijima pa gledaj.

Jedino da mi nekakav plaho jak durbin posaljes :D . Hvala na informaciji.

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

235

Citirano

SANS
Ovo već nagoveštava novu temu...

SANSe mislis li na temu tipa...

SUKOB MUFTIJA-LJAJIC!?

Zasto da ne
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

236

Ja sam se baš začudio kada sa na Jedinstvu vidio snimak Bajram-namaza iz murske džamije.

I dalje ništa ne kontam. Šta bi Jedinstvu?

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

• »Sestovoboy« je muško

Datum registracije: 05.11.2002

• Poruku poslati

237

Petak, 04. Februar 2005

Sta bi sa kablovskom?

Sta bi sa tom kablovskom TV jel pocelo to da se radi i koji su uslovi? Nacuo sam da ima puno mogucnosti.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

238

Petak, 04. Februar 2005

TV Jedinstvo prenosilo bajram-namaz iz murske dzamije!

TV Jedinstvo kazu u dobrim odnosima sa Rasimom i muftijom a u losim sa Suljom i SDA. Murski dzemat obrnuto. A za Bajram TV Jedinstvo se obrelo u Muru!? Sto reko Bazari, nista ne kontam. Kao u Dynasty :D .

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

239

Petak, 04. Februar 2005

Citirano

Orginalno od ed
TV Jedinstvo kazu u dobrim odnosima sa Rasimom i muftijom a u losim sa Suljom i SDA.

Ruku na srce, tako i jeste bilo! Ama sad... ?(

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

240

Petak, 04. Februar 2005

Meni stvarno nije jasno kako jos niste uspijeli da skontate da je Jedinstvo prosrpska televizija.
ha sta mislis Sandzacki sine?
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

Social bookmarks