Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

281

Četvrtak, 24. Februar 2005

Ne znam dal si gledo dnevnik u toku kojeg sam se javio na forum, ali tada je Suljo reko da ocekuje od gradjana da budu mirni i stalozeni i ja sam se stvarno zapito gdje su to nemiri, jer nenormalno je da se jedan predsjednik opstine (ili gradonacelnik) ovakvim tonom obraca javnosti iz cista mira?!
Sto se tice Elijasa Rebronje, o njemu sve najgore. Licno ga ne poznajem ali smatram da je napravio ogromnu gresku i da svaki dan njegovog sefovanja u RTV-u skodi svima nama, a posebno stranci iz koje je poteko. Neko rece da ovo citaju iz svih stranaka, pa neka bude ujedno i poruka ovima iz SDP-a. Pod hitno smjeniti ovoga i postaviti nekog normalnog insana.
Naravno ima i pozitivnih stvari. Desava se nesto nasta nisam naviko. U jedno dnevniku mozes cuti sta se desava u svim strankama. To ranije nisi mogo da dozivis bez intervencije daljinskog. :D To se zove demokratija, da Sogane, demokratija, drugo slovo u imenu stranke koju toliko volis...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško
  • »sans« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

282

Citirano

Orginalno od Root
Ne znam dal si gledo dnevnik u toku kojeg sam se javio na forum, ali tada je Suljo reko da ocekuje od gradjana da budu mirni i stalozeni i ja sam se stvarno zapito gdje su to nemiri, jer nenormalno je da se jedan predsjednik opstine (ili gradonacelnik) ovakvim tonom obraca javnosti iz cista mira?!

Razmišljam nešto o ovoj rečenici, i prvo mi pada na pamet poređenje:

Neko ti nazove selam, poželi ti Mir i Božji spas i rahmet, a ti odmah ko zapet:
A gde ti vidiš nemir!?

Šta ima loše u tome pozvati na mir i staloženost, i zar nam mir i staloženost nisu uvek potrebni i preporučljivi?

Citirano

Orginalno od Sogan-Dolma
Zamolio bih Administratora, ako moze da na neki nacin RESETUJE ovu anketu ovdje, jer ja sam svoj glas dao onoj Bivsoj RTV, a ovoj ne SIGURNO. Fala unaprijed.

Na neki način, ostvarljivo je i ovo. Evo pošto Regionalna televizija 2 nema ni jedan glas, a nema više ni programa :D moglo bi se u anketi da su glasovi za Regionalnu 1 shvatit kao glasovi RTV stare, a RTV-nova tek treba da zasluži glasove...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

283

Esselamu alejkum

Stvarno ne znam Sanse šta je tebe navelo da počneš da uzimaš ovakve banalnosti kao argument.

Šta sa tim postižeš osim zamaranja sagovornika i navođenja da ti sad objašnjava ono šta ti ionako već znaš. A siguran sam da ti dobro znaš da ovo tvoje poređenje veze nema i da selam nije isto što i poziv za mir jednog političara.

Ne znam, komšija, ja primjećujem da se u posljednje vrijeme banalnosti često uzimaju kao argument, te se postavljaju pitanja tipa: na kojem jeziku je rečeno nešto i ko ga je preveo, sa kojim nijetom je to prevođeno itd... ali me pravo čudi da si se i ti za tim trendom poveo.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

284

Citirano

Orginalno od sans
Neko ti nazove selam, poželi ti Mir i Božji spas i rahmet, a ti odmah ko zapet:
A gde ti vidiš nemir!?

Šta ima loše u tome pozvati na mir i staloženost, i zar nam mir i staloženost nisu uvek potrebni i preporučljivi?

Hehehe, nije to tako Sanse. Jasno sam citiro sta je ko reko, tako da nemas potrebe da pretpostavljas sta bi bilo kad bi bilo...
Poslije "sece knjezova" (direktora javnih preduzeca), Sulejman Ugljanin sav ozaloscen sto narod nije izaso na ulice i sto nisu (hvala Allahu dz.s.) izbili nikakvi incidenti pokusava podgrijati situaciju ovakvim izjavama. Cak su ispale i neke poternice potpisane od grupe huligana koji su toliko drski da sebe nazivaju bosnjackom omladinom, a taj isti Suljo rece da oni imaju pravo to da radu.
Eto vidimo da je i Socijaldemokratska partija napustila koaliciju Lista za Sandzak. Frka je Sulju, rusi mu se carstvo a on nikako ne moze da shvati kako ga je narod izdo. Pa mozda je red da vec jednom promijeni narod... o|

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško
  • »sans« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

285

Mene ne interesuje ni Suljovo carstvo a boga mi ni carstvo prestolonaslednika. Interesuje me šta ima loše u tome pozvati na mir i strpljenje i da li je to primereno datoj situaciji.

1.Da li je narod podeljen
DA

2.Da li je podela takvog karaktera da bi mogle sevnuti varnice?
DA

3. Da li su okolnosti takve da bi sevanje varnica bilo čak i za očekivat?
DA

4. Na koga bi prvo uperili prstom da je najodgovorniji.

Jedni na Sulja, drugi na Rasima, treći na obojicu, četvrti na nikog al bi zadovoljno trljali ruke i punili novinske izveštaje...

5. Da li je logično da u takvim okolnostima neko pozove na mir i strpljenje?

Meni DA, a vi procenite sami...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

286

Petak, 25. Februar 2005

Citirano

Orginalno od sans

5. Da li je logično da u takvim okolnostima neko pozove na mir i strpljenje?

Pitanje je koji mu je bio nijet!!!! ;)
Sit Hungry Doesn't Believe

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

287

Petak, 25. Februar 2005

Aman - bre !

Aman za Aman !

Aman bre :D

Pa ovde je tema LOKALNE TV STANICE

a ne ko je shta na istim prozborio aman za aman!

Dakle(m), (o)

hajde da o gorenavedenomlijepoprichamoanedaseslamamotuokoshtajekoreklakazala?!

o|
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

• »za_Novi_Pazar« je muško

Datum registracije: 06.08.2004

• Poruku poslati

288

Subota, 26. Februar 2005

od 10.02.2005.Godine bivsa Regionalna Televizija je u rukama pravih ljudi. Televizija otvorena za sve gradjane ovog grada i ove regije. Napokon smo uspeli da stvorimo PRAVU, JEDNU I JEDINU "SLOBODNU TELEVIZIJU NOVI PAZAR".
nek puknu dushmani!!!
ovih dana ce biti sistmatizacija, pozdrav svim bivsim radnicima RTV !

[SIZE=1](Iz priloga je izbačena slika i brojevi telefona - koji mogu a ne moraju pripadati onom sa slike, isto kao i ovaj nick) [/SIZE]

Allahu sacuvaj me pojedinih BOSNJAKA, i onih koji se kriju iza vela ISLAMA.

Handzarac

Početnik

(10)

• »Handzarac« je muško

Datum registracije: 11.01.2005

• Poruku poslati

289

Subota, 26. Februar 2005

Odkad se to zove televizija Novi Pazar??I kom to smeta da se zove Regionalna Televizija?A jes' u pravim rukama tj. radikalskim .Te Ceca te Aca lukas te sve ono najgore...Al' kako im pukose cijevi ono skoro??? :)) :)) :))

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

290

Subota, 26. Februar 2005

Citirano

Orginalno od za_Novi_Pazar
od 10.02.2005.Godine bivsa Regionalna Televizija je u rukama pravih ljudi. Televizija otvorena za sve gradjane ovog grada i ove regije. Napokon smo uspeli da stvorimo PRAVU, JEDNU I JEDINU "SLOBODNU TELEVIZIJU NOVI PAZAR".
nek puknu dushmani!!!
ovih dana ce biti sistmatizacija, pozdrav svim bivsim radnicima RTV !

Mora bit da si u nekom upravnom odboru. Steta bi bio da ovaka pamet propada. Masala ti bilo!

[SIZE=1](Iz priloga izbačen deo citata koji je izbačen iz orginala) [/SIZE]

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Fadilj

Početnik

(10)

Datum registracije: 18.09.2004

• Poruku poslati

291

Subota, 26. Februar 2005

Televizija se zove i zvala se TV Novi Pazar jer je osnivac i vlasnik te televizije Skupstina Opstine Novi Pazar. Drago mi je da ova televizija ce konacno biti servis svih gradjana koji zive u nasoj opstini a ne samo glasilo SDA.

• »za_Novi_Pazar« je muško

Datum registracije: 06.08.2004

• Poruku poslati

292

Subota, 26. Februar 2005

MOZE BILO KO KIDATI CEVI, PALITI PREDAJNIKE, VRSITI DIVERZIJE NA NASU "SLOBODNU TELEVIZIJU" ALI MI CEMO SACUVATI I NEGOVATI PRAVU PAZARSKU TELEVIZIJU. NAMA NE TREBAJU ADVOKATI IZ BEOGRADA DA TUZIMO BOSNJAKE VEC NAMA TREBA PRAVA OPSTINSKA VLAST KOJU DO SAD NISMO IMALI. OVAJ GRAD I NASU TELEVIZIJU NAPOKON VODE PRAVI, CESTIT, POSTENI I ODABRANI LJUDI OVOGA GRADA I OVE REGIJE.
Allahu sacuvaj me pojedinih BOSNJAKA, i onih koji se kriju iza vela ISLAMA.

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

293

Subota, 26. Februar 2005

U Tutinu smo samo tri dana gledali "novu" RTV. o| Posle je nestao signal...Zbog cega...?

Svasta se prica.

A bas mi se gleda ta nova RTV...
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

294

Subota, 26. Februar 2005

A sto ukidose ijekavicu na toj "SLOBOdnoj" televiziji?
"Tamo gdje dusa stigne, razum ne moze doprijeti. Ono sto srce ljubi, jezik ne moze izreci." - Asik Junus Emre

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

295

Nedjelja, 27. Februar 2005

Interesantno nema sta...Kao da je sama rijec "Regionalna" nekima zvucala kao jednonacionalna. Al za ove sto se busaju, prava, jedina, konacno slobodna TV Novi Pazar implicirajuci time da je RTV samo pazarska ni ne slute ciju pjesmu sada pjevaju. Ne bih volio da bude istina da je signal na teritoriji Tutin iskljucen, jer je ko biva sada to TV Novi Pazar, pa samim tim i ogranicena na ovu opstinu!
Neka ne zaborave oslobodioci televizije da su Bosnjaci Sandzaka prije svega Sandzaklije, pa tek onda Pazarci, Tutinci i dr.
Ko pokusa napraviti razdor po ovom savovima uistinu je najveci izdajnik svojega naroda pa ma iz koje stranke poticao!
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

296

Ponedjeljak, 28. Februar 2005

Citirano

Orginalno od Jaeger
... Ne bih volio da bude istina da je signal na teritoriji Tutin iskljucen, jer je ko biva sada to TV Novi Pazar, pa samim tim i ogranicena na ovu opstinu!
...

Volio ne volio Tutin vec desetak dana nema signal RTV. Kazu nisu platili struju za predajnik...Hodi him ga znadi.... :D
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

297

Utorak, 01. Mart 2005

Citirano

MOZE BILO KO KIDATI CEVI, PALITI PREDAJNIKE, VRSITI DIVERZIJE NA NASU "SLOBODNU TELEVIZIJU" ALI MI CEMO SACUVATI I NEGOVATI PRAVU PAZARSKU TELEVIZIJU. NAMA NE TREBAJU ADVOKATI IZ BEOGRADA DA TUZIMO BOSNJAKE VEC NAMA TREBA PRAVA OPSTINSKA VLAST KOJU DO SAD NISMO IMALI. OVAJ GRAD I NASU TELEVIZIJU NAPOKON VODE PRAVI, CESTIT, POSTENI I ODABRANI LJUDI OVOGA GRADA I OVE REGIJE.

A SVI koji hoche da VIDE vech VIDE da ovo nije NOVA a josh manje SLOBODNA i NASHA televizija!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

298

Srijeda, 09. Mart 2005

Neshto MI vishe niko ne komentarishe rad NOVE SLOBODNE RTV NOVI PAZAR!!!!
A rade ......do bOOla!!......
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

299

Srijeda, 09. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan

Citirano

A SVI koji hoche da VIDE vech VIDE da ovo nije NOVA a josh manje SLOBODNA i NASHA televizija!!

A je li to i zvancno promijenjeno ime?

... u stvari, kad su vec uklonili ijekavicu, nega rade sta god hoce.

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

analiza

Početnik

(10)

• »analiza« je muško

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

300

Srijeda, 09. Mart 2005

Citirano

Sandokan:
Neshto MI vishe niko ne komentarishe rad NOVE SLOBODNE RTV NOVI PAZAR!!!!
A rade ......do bOOla!!......

Pa nije bash da niko ne komentarishe rad NOVE SLOBODNE RTV NOVI PAZAR:

NULA ZA RTV

NOVI PAZAR- Predsednik opštine Novi Pazar Sulejman Ugljanin ocenio je da je “došlo do poremećaja” u funkcionisanju grada, dok je rad opštinske televizije ocenio “nulom”. On je na konferenciji za novinare rekao da naročito nije zadovoljan radom opštinske televizije, dodajući da je “podneo tužbu protiv direktora Elijasa Rebronje”. Prema oceni Ugljanina, Regionalna televizija “daje sebi za pravo da vrši selekciju koje saopštenju hoće, a koje neće da objavi. “Ocena o radu televizije je ‘nula’, i svi radnici televizije dolaze u pitanje da ovog meseca ne dobiju platu, osim ako nisu zaradili nešto prikazujući prostituciju i bezobrazluke. ako su o toga zaradili, oni će primiti plate”, izjavio je Ugljanin.

Da ovaj komentar nije ovoliko zalostan bio bi smeshan :D

Social bookmarks