Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Erbakan

Učenik

(0)

Datum registracije: 20.12.2002

• Poruku poslati

161

Subota, 08. Maj 2004

Postovani Zambace izgleda da si ti onaj koji ne cita ono sto se ovdje pise
Gde su tvoji najavljeni argumenti

Citirano

Orginalno od ZAMBAK
‚Kad vam ponestane snage ja cu nac vremena da Vam na tenane uzvratim’ .

Ne mazi oci nikom vec na teske optuzbe koje je Time_out izneo svaki razuman, posten i covjek koji je na istini bi vec davno odgovorio

Pa dalje

Citirano

Orginalno od ZAMBAK
Jer izmedju ostalog kako su zahtjevali bez njihovog odorenja dzamiju ni spolja ne bi smjeli da snimimo.

Dokazi

Citirano

Orginalno od ZAMBAK Emitovat cemo opet ovakve stvari ali se moraju odvojiti "muftijina spektakularna penjanja" na gradski bedem od islama

Tvoj nacin obracanja najbolje govore o tebi i ustanovi u kojoj radis.

Citirano

Orginalno od ZAMBAK
Ono sto je vazna stvar, a to je da su ova predavanja pracena i imaju poprilican rejting

Jel se upitate ko vas gleda i kod koga imate inace rejting

Citirano

Orginalno od ZAMBAK
Rado bi mi da pustimo alime ovdje iz Sandzaka. Recite koji su i zasto su alimi. To moraju biti ljudi koji su u javnosti poznati kao alimi, a ne kao politicari ili oni koji dijele vjernike po politckoj pripadnosti.

Da nisi novinar bilo bi smjesno, ovako je i zalosno i smijesno i jadno

Citirano

Orginalno od ZAMBAK
To moraju biti ljudi koji su u javnosti poznati kao alimi, a ne kao politicari ili oni koji dijele vjernike po politckoj pripadnosti.

De nam objasni kako se dobija epitet ‚alim’ i kako ce javnost nekog prepoznati ili priznati kao alima (Gerilac, potedi nas)

Citirano

Orginalno od ZAMBAK sa ovim nasim kojima smo mi ponudili da vode i uredjuju kompletan islamski vjerski program oni su se uhvatili za nekakve protokole

E sram ih bilo pa kako oni vama da postavljaju protokole.
Pa to je nesto najnormalnije sto postoji. Protokoli postoje izmedje bilo koje dvije strane na bilo kojem nivou. Protokoli ne postoje jedino na pijac kad kupujes jaja.

Ovo je tipicno za narod koji nezna sta je profesionalizam. To se ogleda u svim porama zivota kod nas i nazalost dok je god tako bicemo u halu kakvom jesmo.
Mada o profesionalizmu bi mozda trebalo otvorit novu temu.
Sve je ovo samo igra! Nema tog muftije koji je vrijedan Vasih zivaca

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

162

Nedjelja, 09. Maj 2004

Citirano

Samo jedno podsjecanje da je Makic prosle godine za vrijeme Ramazana poslije iftarskog ezana nasim gledaocima prenosio po tri hadisa. To je bila vrlo lijepa stvar i gledana narvano. Emitovat cemo opet ovakve stvari ali se moraju odvojiti "muftijina spektakularna penjanja" na gradski bedem od islama. Mi to dvoje necemo i ne mozemo da dovodimo u vezu.

E vala ste mu posvetili vremena nema sta 2 minuta ,dok neki Bosanski alim Mithad ef. Celebic za razliku od Makica moze po 2 sata Vazit
a koliko primecujem mnogo se hvatas za Muftiju nekako nemozes da postujes a da ne isperes usta sa Muftijom ....

Citirano

Ono sto je vazna stvar, a to je da su ova predavanja pracena i imaju poprilican rejting. Sto bi neko htio ovog ili onoga alima to je sad stvar licnih ubjedjenja. Rado bi mi da pustimo alime ovdje iz Sandzaka. Recite koji su i zasto su alimi. To moraju biti ljudi koji su u javnosti poznati kao alimi, a ne kao politicari ili oni koji dijele vjernike po politckoj pripadnosti. Kada zele biti snimljeni samo neka kazu i ostalo je nas posao.

pa jeste Mithad Celebic je ovde bas poznat ali kod jednog dela ljudi koji slijede jedan pravac dok 90% ljudi nikad nije culo za njega
neznam ovo ZASTO SU ALIMI kako mozes takvo pitanje postavit...
svakog ponedeljka i cetvrtka u Arap Dzamiji ima Predavanje a ti pitas KO SU ALIMI i ZASTO SU ALIMI
Nije mi jasno ovo za REJTING jel mora da je posebne orijentacije da bi mogo bit na RTV-u .
Ili mozda mora da je Srtanacki orijentisan,pa da bude pustan na RTV.

Citirano

Dokle ce to trajati vidjet cemo.

Trajace dok na jednoj strani ne dodje do Promjene prijatelju..

Citirano

Ovo pustanje predavanja vazi i za pripadnike ostalih vjera jer u koncepciji naseg programa postuju se prije svega gledaoci-javnost.

pa iskreno da ti kazem neverujem da i jedni drugi gledaju RTV osim muslimana
bar je tako u Pazar..
donijecu ti ja predavanja Muharema Stulanovica, Abdul-Melika-Basica ,Abdul-Sameda-Busatlica, Muahammed-Fadil-Porca, ako neces ove nase iz Mesihata.

Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

163

Ponedjeljak, 10. Maj 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Postovanje za odabir Uleme koji se na RTV pusta. Ja sam svjedok da veliki broj naroda prati ta predavanja, a takodjer i predavanja od Hafiz Sulejmana Bugarija. I svi sa kojima sam pricao, kazu: "E ovo je pravi hodza, ovo je pravi Imama, cisto se vidi da prica sa srca i da je iskren." Takve komentare samo slusam od naroda. Njih ne vole samo oni na ciji KIBUR (oholost) udaraju ovi Alimi.

Narodu se svidja takodjer sto su ti ljudi veoma prirodni i jednostavni. Nisu napuhani, oholi, ne gledaju na ljude kao na stoku, ne traze da im se umiljavas, druze se sa ljudima, ne smatraju sebe nesto posebnim, ne smatraju sebe obnoviteljima vjere, cak se i ne smatraju ucenim. U pravo to ih cini Alimima, a za ove nase po pazaru nemoze se reci da su takvi. Zato ih narod sve vise i vise ne voli.

Samo tako nastavite, Allah dz.s. je na strani Njegovih dobrih robova.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

164

Utorak, 06. Juli 2004

eselamu alejkum hmm ova tema je bila mnogo aktivna sta bi sa njom da nije ZAMBAK slomio nogu ili nedaj boze Ruku pa nemoze da Tipka .....

Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Time_Out|

Zlatna sredina

(10)

• »Time_Out|« je muško
  • »Time_Out|« je zabranjen

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

165

Srijeda, 29. Septembar 2004

SDA na TV Jedinstvu!!!

Esselamu alejkum!

Ljudi ne mogu da vjerujem svojim ocima!
Maloprije vidjeh preizborni spod SDA na TV Jedinstvu!
A sada u zakupljenom terminu prica kandidat za predsjednika Opstine Sjenica - Cico glavom i bradom!

Sta bi sa onim izdajnicka, srpska, nebih nikad itd... Ili su ovi sda-ovci koji dolaze na forum malo "van dogadjaja"?

U svakom slucaju po hairu...
A oni koji vjeruju i cine dobra djela - oni su, zbilja, najbolja stvorenja (Al Beyyina - Dokaz jasni, 7)

• »carsijaner« je zabranjen

Datum registracije: 25.09.2004

• Poruku poslati

166

Četvrtak, 30. Septembar 2004

SELLAM

Pa kad RTV daje prostora (SDP miting Sjenica) onima sto im pale repetitore sto da Jedinstvo ne uzme pare u zakupljenom terminu za SDA.
PLATI PA SE KLATI

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

167

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Bas i mene to cudi, jer mi nije sada jasno kako su ovi iz Jedinstva smjeli to da puste.

Kada je bio glavni miting SDA ispred hotela zapaljen je repetitor RTV po drugi put. Zbog nemogucnosti prikazivanja mitinga na RTV SDA je zamolila Jedinstvo da oni to prikazu, medjutim stigle su projetnje od nekakvih likova, tako da nista drugo nije preostalo gazdi JTV nego da iskljuci signal dok ne nastupi ponoc, tj. pocetak predizborne cutnje.

Bas me zanima do kakve je promjene doslo.
Da ne izedu cutek?!

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

• »MADE IN SANJAK« je muško

Datum registracije: 16.06.2004

• Poruku poslati

168

Bravo SDA!

Cico je dobar izbor!

U Sjenici treba upravo on da pobjedi!

Uz ovakvu reorganizaciju redova u stranci SDA može se se učiniti puno toga na lokalnom nivou..

"Licite na narod iz koga potjecete. Potrudite se da licite na taj narod. Taj narod nesto voli, a nesto ne voli. Volite ono sto on voli, ne volite ono sto on ne voli, pa cete liciti na taj narod. Taj narod je hrabar. Taj narod je pametan. Ne treba vas biti sramota da licite na taj narod, pa makar dijelili s njime, mozda, i neke mahane. Jer, nije nas narod savrsen, jer nema savrsenog. Ali ne treba bjezati od toga. Licite na taj narod."
...Jos da citiram svog omiljenog pjesnika:
'Velikim Bogom se kunemo da robovi biti necemo!"

12.1.1994. (Alija Izetbegovic)

"Uvjeren sam da ce se BiH, da odmah definisem sta, postepeno ocuvati, opstati i postati normalna drzava. Uvjeren sam u tu stvar. Ne bih mogao prognozirati kad ce to da bude, ali historija tece prilicno brzo na ovim prostorima, pa ce mozda biti brze nego sto mi i ocekujemo." Alija Izetbegovic

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

169

Sto se tice TV Jedinstva ona je ipak mnogo realnija i daje saopstenja bez obzira dali su ona iz staba SDP, SDA ili bilo koje politicke stranke ili bilo koje organizacije dok Regionalna televizija ima REZIMSKI karakter (potseca me na RTS za vreme S.Milosevica) i ja jos nisam na njoj gledao ama bas ni jedan prilog ili obavestenje da bar u jednom momentu kritikuju SDA, vec samo njihove reklame koje se vrte na svakih 15 min i emisije koje su posvecene kaljanju protivnika SDP.
To je ocigledno i svaki covek koji gleda obe televizije i koji ce realno da kaze komentar za obe TV stanice ce dati slican komentar...

Ako ste uhvatili signale EuroNews na vasim tv prijemnicima, to je probni signal muftijine televizije koja je po opremi i organizaciji verovali ili ne veliki rival sa BK i Pinkom... Uostalom i uvericete se uskoro!!!

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

170

Nedjelja, 03. Oktobar 2004

Objektivno neobjektivan

Cudi me kako ljudi ne primecuju dok gledaju RTS, da su drzavni zvanicnici tokom cele godine prisutni na RTS-u jer su pre svega akteri dogadjaja i strasno cenjen izvor informacija, s obzirom da je iz prve ruke. A ovde kad gledate opstinske zvanicnike, to je odmah stvar politickog marketinga. Ni 5 ni 9.

A kad je odjednom SDP poceo da se vrti na Jedinstvo po ceo dan. Zakupljeni termin popodne, zakupljeni termin navece, niko nije doveo u pitanje njenu objektivnost. Gde je tu programska koncepcija i jednaka zastupljenost svih opcija? Doduse oglasili su se i drugi. Dodjose do izrazaja, ali po trzisnoj ne politickoj vrednosti (o) Sve u svemu, kolko je bilo para, toliko i muzike... Ali sto ti je stipsa, pored svih tih silnih EURA, na satnicu nijedna emisija politickog karaktera nebi besplatno. Cak je i suoceljavanje kandidata za gradonacelnike bio zakupljen termin, Fetkov. Za razliku od njih RTV je svima dao po pola sata da predstave svoju stranku a pored toga pratio je skoro sva saopstenja za javnost. Nije previse ali opet su dobili bar to. Cak mislim da nisu morali da placaju one reklame u sklopu Politickog marketinga, nisam siguran. To nam moze Medin potvrdit.

Meni je najtuznije to sto je bas SDP predvodnik satanizacije Regionalne televizije, zbog "neobjektivnosti", iako do juce nisu pustali snimatelje RTV-a na konferencije. Sad su pustili da se snimi njihov kandidat za gradonacelnika, ali kad je Rasim uzeo mikfron, RTV ekipi je receno da iskljuce kamere. Da rezimiramo, konferencije za stampu su sredstvo preko kojeg stranke, a posebno opozicija dopire do svog birackog tela. E sad koja od dve platforme je ovde ociglednija: dali je to neobjektivnost RTV-a ili zelja SDP-a da epitet "neobjektivnosti" zazivi medju gradjanima? Eto toliko.

Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

171

Citirano

Orginalno od PAUK_
Cudi me kako ljudi ne primecuju dok gledaju RTS, da su drzavni zvanicnici tokom cele godine prisutni na RTS-u jer su pre svega akteri dogadjaja i strasno cenjen izvor informacija, s obzirom da je iz prve ruke. A ovde kad gledate opstinske zvanicnike, to je odmah stvar politickog marketinga. Ni 5 ni 9.

A kad je odjednom SDP poceo da se vrti na Jedinstvo po ceo dan. Zakupljeni termin popodne, zakupljeni termin navece, niko nije doveo u pitanje njenu objektivnost. Gde je tu programska koncepcija i jednaka zastupljenost svih opcija?

A mene čudi kako ti ne primjećuješ da su obije strane favorizovane jedna zahvaljujući sopstvenoj televiziji a druga zahvaljujući parama za kupovanje termina.

Dovoljna je činjenica morbidan odgovor voditeljke na jednoj od stanica a upućen nepodobnom kandidatu:

- Kako nema demokratije u našoj televiziji? Zar nije demokratija to što vas sad trpimo ovde?

I to mrtva hladna.

Kakav je to mentalni sklop?! Heeeeej!

Helem, moj glas ide "nijednoj" lokalnoj TV stanici. Najblaže rečeno, jer je o kvalitetu programa i objektivnosti suvišno i govoriti.

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

• Poruku poslati

172

sellam

Citirano

a druga zahvaljujući parama za kupovanje termina.

Allah'a ti brate mislis da su to zaista zakupljeni termini i da su date pare za to? Nemoj da si dijete.

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

173

Mislis da nisu?

Znam pouzdano da jesu. Tacan iznos sam zaboravio, ali znam da se krecu oko 250 EURA po satu. Pa cak je i Fetko reko u programu da je ovo bio njegov termin, pa ga je podelio sa ostalima. Ono kad je pozvo kandidate za gradonacelnike. Zamisli od jedne emisije uzmes po 300 EURA. Sve gubitke koje su imali tokom proteklih godine su ja mislim izmirili. Dobar marketinski potez, nema sta.
Medjutim emisije umesto da se svode na predstavljanju ideja (na cemu se par stranaka i trudilo) pretvorene su u reklamni materijal prepun napada na licnost, govora mrznje i parola tipa: nikom nije sudjeno da vlada vecno, ako neko ode sa vlasti nije smak sveta itd itd. Da sam stranac smejo bih se grohotom, iz ubedjenja da je rec o humoristickoj seriji. Sve u svemu i drugi krug izbora je zavrsen. Gledali ste emisiju "Crni humor".
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

174

Četvrtak, 28. Oktobar 2004

Gledam sad Regionalnu TV prikazuje se neka emisija "Grandove zvezde" (mislim da se zove) i onaj Sasha Popovich u sred Pazara u sred Ramazana reklamira MB pivo.
Haj sto ga Sasha reklamira nego dje nadje RTV to bas uoci petka i u sred Ramazana da pusti ???
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

analiza

Početnik

(10)

• »analiza« je muško

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

175

Petak, 29. Oktobar 2004

Kao i u mnogo cemu drugom i stanje medija je vise nego ocajno u ovom nasem gradu!
Pre svega krivicu za to snose zaposleni u lokalnim TV stanicama! Ne znam da li uopste ima profesionalnih novinara, ali i ovi samoouki veoma sporo napreduju! Uopste nisu odmakli od pocetka! Jedino je marketing doziveo vidno poboljsanje i tu pre svega mislim na RTV!
A sve ostalo je katrastrofa!
Sem "pozdrava i cestitki" ne postoji nikakva ozbiljna autorska emisija o bilo cemu (ne racunam decije emisije o muzici i vesti). Posle toliko godina sramota!
A sto se tice informativnog programa nemam reci da opisem jad i ocaj! Bruka i saramota!
Toliko su pristrasni, neobjektivni i siromasni da su agencije koje prate rad lokalnih tv stanica, davno trebali da zabrane emitovanje informativnog programa pre svega RTV dok se stanje ne popravi!
Ni kvalitet infomativnog programa TV Jedinstvo nije na nekom zavidnom nivou, ali ipak pruza mnogo siri spektar korisnih informacija, pokrece zanimljiva pitanja i trazi odgovore!
No ipak ovome gradu treba jedna nova, profesionalana (objektivnost se naravno podrazumeva) moderna televizija, mesavina BK i B92, gde ce se uposliti mladi, ambiciozni novinari i tehnicari, sa punom slobodom u kreiranju programa i emisija!
A javno preduzeca za informisanje RTV trebalo bi odmah pivatizovati (pokloniti) onima koji ga u potpunosti kontrolisu kako bi opstinski budzet bio oslobodjen ogromnih novcanih sredstava koji se idvajaju za ovu kopiju slavnog RTS-a.
Ako neko ima podatak koliko se (stvarno) godisnje izdvaja za funkionisanje RTV voleo bi da nam javi!
Zbog ovakvog medijskog stanja u nasem gradu, program lokalnih TV stanica veoma retko pratim, no ima nekih naznaka da se stanje polako popravlja. Na gore svakako ne moze jer su vec dotakli dno! Ne mogu da verujem da josh ima ljudi koji gledaju Grand paradu i sav ostali sljam turbofolk scene koji se emituje jos samo na nasim televizijama!

• Poruku poslati

176

Petak, 29. Oktobar 2004

Na Jedinstvu jos nisam primjetio da je bilo kakva aktivnost novoizabranog gradonacelnika propracena, niti PRESS njegove politicke organizacije.
Na RTV-u pratimo svi one SMS poruke navecer i vidimo mnogo hvale i selama te za ministra ljajica ,te za sdp. Ja ne znam kako je moguce da jedno jedinstvo za nekog moze da bude bolje od RTV-a.

A narocito "ramazanski program" na jedinstvu ili kako ga pazarci zovu od milja C 92 (zato sto se ukljucuju u B 92 non stop) gdje razgolicene djevojcice citaju pozdrave i cestitke razgolicene dok na stolu stoji Kur'an.

STRASNO!!!!

Moj izbor je RTV (o)

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

177

Petak, 29. Oktobar 2004

TV Jedinstvo ne prati aktivnost novog gradonacelnika zato sto njihovim novinarima nije dozvoljeno da prate desavanja u opstini (Nasta su oni taj problem javno izneli ali im niko nije izasao u susret).

TV Jedinstvo redovno ukljucije B92 (zasta postoji sporazum sa obe strane) ali zato i RTV redovno ukljucuje program bosanske televizije Hajat (mada za vreme izbora nije imalo ukljucivanja jer je od strane Hajata upuceno mnogo poziva za gostovanje naseg novog gradonacelnika koji je naravno sve to kao po obicaju odbio ...)

Sto se tice SMS poruka na RTV one nemaju kontrolu tako da svako moze da salje sta hoce i nevidim razlog zasto nekom smeta sto ljudi masovno pozdravljaju Rasima Ljajica mada ima pozdrava i za Sulejmana Ugljanina koje ti ne pominjes u svom postu...

Drago mi je sto RTV ne moze biti rezimska televizija koja ce pratiti samo aktivnosti jedne politicke grupacije vec ce doci do promena u programu tako da se nadam da ce program biti mnogo bolji...

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

178

Petak, 29. Oktobar 2004

Carsijanere,

To sto se TV Jedinstvo ukljucuje u program TV B92 nije nista lose. Naprotiv, nama u Tutinu koji nemamo signal 92 - ojke mnogo znaci. B92 je jedna od najboljih (ako ne i najbolja) televizija u Srbiji.
Posto pomenu neke "razgolicene djevojke" pitam te:

Gleda li ti onaj "Ramazanski program" sinoc na RTV Novi Pazar kad Sasha Popovic reklamira pivo u sred ramazana i uoci petka ???
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

AsMiR_NP

Početnik

(10)

• »AsMiR_NP« je muško
  • »AsMiR_NP« je zabranjen

Datum registracije: 10.11.2003

• Poruku poslati

179

Nedjelja, 31. Oktobar 2004

Ja mislim da Tv Jednistvo je naj naj realnija televizija jer zasto zato kada su izbori SDA se samo reklaira na Regionalnu Tv stanicu nije samo na mada su i ove slabse stranke, a zsto SDP se ne reklamira.I jos kad su nke kritike za SDP preko regionalne televizije su upucene te kritike da nije TV Jdnistva SDP se nebi ima gde reklairati za izbore bruka, a Vlasnik TV Jedinstva j4 Covek Srpske Nacionalnosti. 8)

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

180

Nedjelja, 31. Oktobar 2004

Citirano

Vlasnik TV Jedinstva j4 Covek Srpske Nacionalnosti.

Vidim da si dobro obavešten, ali vlasnik je daleko iz Pazara, a televiziju se zna ko vodi, čovek lojalan Rasimu Ljajiću...

P.S.

I nije TV Jedinstvo privatna televizija, mislim da je kao neko deoničarsko društvo, bivše štamparije, i milim ovog Belića, koga ti pominješ...

Social bookmarks