Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 10. Februar 2003

NEzvanicno...

Nezvanicno sam saznao da je preostalo odbornicko mjesto osvjio Munir Poturak ispred stranke SDP. Nista nije zvanicno.

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

22

Aman aman!!!

Neka politike pricajte o macama......
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

23

Eto! Prodje i to!
Izbori bili i proshli! Istina izasla na videlo!
Hvala Bogu nije bilo nemira ko sto su neki slutili ili bar ja za iste nisam chuo buduci da sam u Pazaru teke par sati!.
U svakom sluchaju evidentna je promena u svesti naroda ! mislim da bi pricha oko ovih izbora trebala biti zavrsena jer vise nema sta pametno da se kaze!

[SIZE=2]
BAYRAM SERIF MUBAREK OLSUN!!!
[/SIZE]
Sit Hungry Doesn't Believe

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• »Birdum-Bardum« je muško
  • »Birdum-Bardum« je zabranjen

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

24

Petak, 14. Februar 2003

Selam alejkum Boshnjaci. Evo i mene. Davno se nisam javljao. Pa rekoh da napishem malo na ovu temu. Nemogu da vjerujem shta se ovdje pishe i kakva ljudi imaju shvatanja. Ali eto ima nas raznih. Pravda se nemoze istjerati sve do Sudnjeg dana. Dakle Sudnji dan che pokazati SVE. Oni koji poznaju historiju prostora bivshe Jugoslavije dobro se sjechaju lichnosti tipa Sejdo Bajramovich, Rahman Morina, Fikret Abdich, itd. Kod nas Boshnjaka su oni ostali zapamceni kap izdajnici svojeg naroda. Zapravo, situacije u kojima su se oni nalazili veoma le slicha ovoj sad. U narodu je pobjedjivala jedna stranka ubjedljivo, ali Srbi su postavljali one "svoje" kao predstavnike tog naroda i naravno forsirali ih na sve nachine. Tako che naravno i ova stranka (Srpska Demokratska Partija) ostati u historiji zapamchena kao izdajnichka patrija. Oni samo sjede tamo "gore" i klimaju glavom na sve shto se "gore" kaze. Dakle original njihovi prijethodnici koje sam naveo. Njihov cilj je da "prodaju" pola Sandzaka i da sebi pripishu to da su oni uspjeli uvesti naziv Boshnjak. Naravno to je njima dato ali da zauzvrat klimaju glavom. I ako dodju nekad na vlast bit che to veoma kratko jer sve shto je na tim osnovama zasnovano nema uspjeha. Tako se je isto djesilo u Bosni za Lagumdzijom.
Mogu vam rechi da vishe nazad nema i da Sandzak ide ka svojem budjenju i nacionalnom i teritorijalnom i intelektualnom i vjerskom i da nas u tome neche niko uspjeti zaustaviti. Pa i ako prodaju polovinu Sandzaka to che biti na kratko jer mi idemo naprijed.

Shta mislite kada biste imali dva sina, jedan je recimo lopov, tj. voli da ukrade, ali je chvrsto vezan za porodicu i nikad je nebi izdao, a drugi je vrlo "poshten" i sa manirima ali radi sa komshijama protiv svoje rodjene porodice, kojeg biste vishe voljeli. Ja bih volio vishe ovog prvog, jer za nadati se je da che se popraviti jer ima ljubavi prema porodici. A ovaj drugi nema shanse jer u njemu nema nikakve ljubavi. Cilj mu je samo da u porodici bude glavni pa makar i ubio svojeg baba i majku uz pomoch komshije. To se zove izrod porodichni. Nebih vishe da dodajem jer ja mislim da je ovo dovoljno da se moj stva shvati. Allahimanet.

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

25

Petak, 14. Februar 2003

U pravu si Birdume, nego treba babo da smiri malo ovog sina što voli da krade(a inače je dobar) da mu ne bi sve dostove otero kod onog drugog sina(koji mu radi o glavi). :D

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

26

Petak, 14. Februar 2003

Još bi babo ( u ovom slučaju -narod ) morao da se zapita gde je pogrešio u vaspitanju svoje dece te su mu takvi kakvi su...ako može šta da popravi , da to i uradi, a ako ne može :

DA IH SE JAVNO ODREKNE PREKO NOVINA ( ili IZBORA svejedno)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

27

Subota, 15. Februar 2003

AHHH...TA FILOZOFIJA...

Ti birdum bardum sve malo po malo, birdum bardum ulazis u duboke vode filozofije. Niko nije dokon da cita ove tvoje postove od po kilometar. Maalo napravbi razmaka brate.

Sto se tice prodavanja, zar se vec ne prodaje sve shto se prodati moze da bi se Sulju napravila kuca, a kasnije i ostalim funkcionerima, koji su ruku na srce izuzetno shkolovani i sposobni (Nermin Bejtovic-znam ga jos od psovanja sudiji majke, Djipko....).

A oko ovih sinova si dobro rekao za ovog shto je lopov. LOPOV je nema tu shta. Ovo drugo ces malo da izvinish. POdlego si propagandi RTV-a i gostovanja opet tako sposobnih ljudi... Selvera Dipkovog, i ongo Ahmedina..

Svashta se radi svasht... Kupuje se AUDI iz kasice prasice... Svashta..

Kosnstantno se investiraju neprivredne investicije. Izgradnja Hali sportova... udaranje kamena temeljaca... Kupuje se Mercedes od 2% SAMODOPRINOSA....

Otvaraju se Mlijecni restorani...

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

28

Subota, 15. Februar 2003

Pozdrav za sve članove ovog foruma, sve sam bliži mišljenju da samo nepotrebno gubimo energiju tipkajući na ovim stranicama, jer ni jedni, a bogami ni drugi ne žele ili neće da se potrude da barataju činjenicama.
Post sam uputio prvenstveno gospodinu Fikretu, mislim da tako beše, uz jednu molbu da se već jednom okanemo praznih, zlonamernih čaršijskih prepričavanja.
Usput, samo bih te zamolio Fikrete, da nam ovako javno na forumu napišeš, šta se to za ovih poslednjih deset godinica uložilo u Novi Pazar, ili u Sandžak uopšte, ako ti je lakše, pošo ti činimi se reče da ova opštinska vlast ulaže samo u neproizvodne delatnosti.
Samo reci šta to više instance čine, mislim da ako hoćemo pošteno oni su zaduženi da ulažu u neke jače projekte.
P.S.
I još jednom bih pozvao učesnike da stvarno, sebe izdignu iz ovih nepotrebnih čaršijskih, kahvenih prepričavanja, jer ako nam to treba onda idemo u kahvu, pa da na miru razgovaramo o neproverenim i netačnim podacima, i ne trošimio vreme tipkajuči i smišljajući, šta da napišemo, kad je jednostavnije reći i ono što kažemo ode u vetar, ovde je bar to sve na malo višem nivou, ako tako mogu reći.
Pozdrav

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

29

Subota, 15. Februar 2003

Selam alejkum Boshnjaci. Pa shta bih ti reko Phikrete. Ja vidim da tebe nosi samo chisti HIR. Shto je kod muslimana zabranjeno. A kako znam i stranka koju branish ili u koju si zabludjen takodje se povodi za HIROVIMA. Pa ja vidim da ti imash namjeru samo da bezveze lupash i da samo nabrajash shto vishe nekih nagomilanih lazi ili istina koje kada tako na gomilu se prikazi ispadnu kao neshto veoma strashno. Pravi se slon od komarca. Ako bi se ti potrudio da bez tog hira razmislish, dakle realno. Ako to uspijesh onda chesh istinu sagledati. Ako to ne uradish onda che ti istina biti prikazana na Sudnjem Danu zasigurno. Ali tada nechesh imati vremena da se izborish protiv svojeg hira (strasti). Problem je u tome shto ljudi koje HIR (strast) nosi dobro znaju o chemu se radi, ali EGO lichni, odnosno taj HIR im neda da to sebi priznaju. Ako uspijesh da se prizemljish i razmislish onda che ti biti jasno koja je razlika izmedju nekog ko GRIJESHI i IZDAJNIKA. To ako nemozesh rastaviti i sagledati i ne samo ti nego i bilo ko, onda imamo tu jedan problem. Ali sve u svemu njima che se o glavu obiti jer che ako to sljepilo (HIR) pobjedi u narodu ponovo dochi do situacije da nas neko porobi i protjerava sa svojeg ognjishta odnosno neko sa Nashim imenom che nas ubijati, hapsiti, streljati i namjeshtati lazne sudske procese. A ako bolje malo pogledash u nashoj svetoj Knjizi Kur`anu nachi chesh da Allah dz.s. kaze da ako neki narod nije dobar onda mu On poshalje nekog da ga porobi i da mu bude stalno nad glavom, nekog nasilnika. Pa che bolje biti da taj HIR kod sebe savladamo i da mrznju iz sebe izbacimo i realno stvari sagledamo. Nadam se da che te Allah dz.s. uputiti na Pravi put i da che ti poskidati perde sa ochiju pa da vidish Istinu, takodje ova dova vazi za sve Boshnjake Sandzaka i za mene. A nije li jedna veeelika perda svoj lichni HIR (strast). Eto tako. Allahimanet

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

30

Ponedjeljak, 17. Februar 2003

Selam alejkum Boshnjaci. Samo da ukratko dopunim ovaj moj post gore. Optuzishe me da sam indoktriniran od strane RTV (Regionalne Radio Televizije). Pa zar to nije smijeshno. Shta to ima na Regionalnoj shto je moglo da me indoktrinira. Ja ti pricham o stvarima koje su fakat. Ja sam o tome chitao i saznavao josh davno prije postanka RTV. A onaj koji se ne informishe i koji slabo chita on se samo bavi stvarima Rekla-Kazala. Ja bih opet zamolio sve one koji na ovom Forumu uchestvuju da se oslobode lichnog hira i da konstruktivno djeluje. Zamolit chu da se sasvim normalno o ovim stvarima pricha tj. hladne glave. Bit che bolje za sve nas. Jer svi se mi, nadam se, trudimo da dodjemo do istine. Ako nema tog iskrenog traganja za istinom onda je i dijalog (Muhabbet) nemoguch, vech dolazi samo do prepucavanja, optuzivanja i do jednog nevjerovatnog zakljuchka da je neko Indoktriniran od strane RTV (heheheheh) moram se nasmijati. Ova izjava zvuchi tako grandiozno ko da mi imamo u Sandzaku (11 opshtina) neke ogromne medije razvijene i sa tradicijom od milion godina, hehe. Ako nekog interesuje nasha historija onda neka uzme knjige i neka se informishe kako je to politika tekla na prostorima bivshe Jugoslavije. Eto toliko. Allahimanet

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

Datum registracije: 24.08.2002

• Poruku poslati

31

Ponedjeljak, 17. Februar 2003

politika

ISTINA JE RELATIVNA STVAR

...ZAVISNO ODAKLE PROMATRAMO. POSTO JE ZA DVOGLAVOORLOVSKOGCETNICKOG BRATA SDP GRADJANSKA OPCIJA RAZUMLJIVO JE O KAKVOJ SE OPCIJI U STVARI RADI. ALJO NEMAC,KERO&COMPANY, SVE JE U REDU SAMO VAS (NE)GLEDAM.
MOJ LIJEPI NARODE BUDI JEDNOM SVOJ I RAZMISLJAJ SVOJOM GLAVOM NA SVOJEM TLU JER NE MOZES VISITI U NI NEBU NI NA ZEMLJI

SVAKO IMA PRAVO NA PRAVVDU DOK JE NE NARUSI NEKOM DRUGOM.
[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

• »Sestovoboy« je muško

Datum registracije: 05.11.2002

• Poruku poslati

32

Utorak, 18. Februar 2003

Pozdrav!

Pozdrav ZAMBAK!
Nije mi jasno sto ti smeta dvoglavi orao pa to ce ti 99% uskoro biti drzavno obelezje!

Mirsad

Početnik

(10)

Datum registracije: 20.11.2002

• Poruku poslati

33

Srijeda, 19. Februar 2003

Za zaboravne

Postaje vec ocigledno da bi pojedini clanovi Foruma, posto nemaju bas cime da se pohvale na temu lokalnih izbora a jos manje po pitanju funkcionisanja opstinske vlasti, najradije ukinuli bilo kakav razgovor o tim, po njih bolnim, tackama. No, sta da se radi...

Čini se da pojedinci počinju da pate pomalo i od zaboravnosti - ne moze se po neko setiti ni imena coveka na ciji post odgovara a izgleda i da svi skupa imamo previsoko misljenje o sebi...

Covek je nesavrseno i nedovrseno bice i zato mu je potreban drugi covek kako bi sebe dovrsio i usavrsio. Svako od nas stvoren je sa nekim nedostatkom, pa je potreban neko da ga dopuni. Ko nije kadar da razgovara, taj nije sposoban za razvoj. Ako covek nece da zavrsi u zidinama vlastitog zatvora, mora da otvori sve prozore svog bica prema drugim ljudima. Zatvoreni sistemi - licnost, drustvo, kultura - teže raspadanju. To su sistemi bez buducnosti!
Tolerancija je uslov ljudskog napretka.

P.S. Nadam se da ovo dovoljno pametno zvuci i da je po ukusu "zaboravnih intelektualaca".
P.P.S. A što se tice naše teme tj. ponovljenih lokalnih izbora koji su održani 19. februara - opet je naravno pobedio kandidat SDP-a Munir Poturak! :D

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

34

Selam alejkum Boshnjaci. Odlichno Mirsade, taj text je odlichan i dirljiv i potpuno tachan. Samo sada treba da ga prepoznamo u realnosti odnosno u praksi. Pogledaj sada ovo u Sandzaku pobjedjuje Lista za Sandzak maximalno i niko ne nalazi za shodno iz Beograda da stupi u kontakt sa njom i sa njom da rjeshava probleme Sandzaka, vech to radi preko onih koje ni rodjena majka nije glasala. Nasuprot, oni forsiraju istog i pomazu ga u kampanji, pravechi mu male ustupke sa kojima se on hvalishe, kao toboze to su neki ciljevi koje je stranka obechala i ispunila. Dakle, taj tvoj text je super. Takodje istim metodom se Beograd koristio i u proshlosti u sluchaju Kosova, Bosne, Sandzaka, itd. tadashnje lichnosti tog tipa su bile kao shto sam vech u jednom textu nabrojao, Rahman Morina, Sejdo Bajramovich, Dzemail Bijedich, Fikret Abdich, itd. Dakle, tachno je da se trba otvoriti za dijalog sa drugima. Ali ako je postojao neki komflikt izmedju dvije nacije, pa sada treba da okrenu novi list tj. da rade na suzivotu, onda treba da se svi krivci za zlochine iz proshlosti pohapse i kazne adekvatno. Takav jedan postupak bi bio dokaz da se dijalog i suzivot zeli. Da se nacionalna struktura u institucijama uravnotezi i da procentualno barem priblizno odgovara nacionalnoj strukturi stanovnishtva u odredjenom mjestu (opshtini). Onda che suzivot i otvaranje krenuti i napredovati. A ako se nezeli otvaranje i suzivot i dijalog medjunacionalni onda se naravno pribjegava metodama podmetanja, odnosno ubacivanja lichnosti koje che biti predstavnici naroda sa kojim se dijalog "zeli" uspostaviti. Dakle, moze dijalog i otvaranje ali kako ja kazem i po mojim uslovima, ima li onda tu dijaloga. Dakle samo iskreno i otvoreno se moze u dijalog, uz naravno obostrano poshtivanje nacionalnog identiteta, jezika, kulture, vjere, teritorijalnog integriteta, itd. Dakle, otvoreni dijalog, bez prikrivanja chinjenica i igranja i lovljenja po mutnom. Osuda svih koji su umijeshani u torture Boshnjaka na prostoru Sandzaka (11 opshtina). Dakle to su neke stvari koje Boshnjaci ochekuju od strane Srba da odrade shto bi znachilo i pochetak dijaloga izmedju Boshnjaka i Srba i jachanja drzavne zajednice. Dakle, Srbi sada trenutno nisu iskreni u tom dijalogu, a nashi su sve uradili shto su mogli, a da ove marionete i pajace i dvorske lude i ne pominjem, jer njih pominjati i netreba. O njima che historija napisati samo jedan kratak tekst, kako su izdali svoj narod Boshnjake i kako su pokushali da prodaju pola Sandzaka, zbog fotelje. Dakle, prodali nacionalni i teritorijalni interes Boshnjaka i Sandzaka, zbog fotelje. Po Islamskom zakonu Sherijatu onaj koji ukrade odsijeca mu se ruka a onaj koji izda svoj narod ubija se odmah. Dakle, eto vidite shta je gore. Ako vam ni vjera mjerilo nije onda ja neznam shta bi moglo da vam bude. Kaze nash Mevla Poslanik s.a.v.s. u jednom svojem hadisu: "Ko nema srama (stida) neka radi shta hoche, ali vidjet che." Dakle, ko se ne boji Boga, onda to vishe nije chovjek, a nije ni zivotinja, to je gore od zivotinje, nalazi se u najnizim nizinama. Ali, najkasnije do Sudnjeg dana se takvo neshto moze djeshavati, a onda che vidjeti. Takodje se kaze da che nevjernici biti bacheni u Dzehennem a licemjeri josh dublje od nevjernika. Eto tako. Allahimanet

grof

Početnik

(10)

• »grof« je zabranjen

Datum registracije: 02.12.2002

• Poruku poslati

35

Pozdrav,

gospon Mirasad, izgleda da imas great time povodom pobede SDP u jednoj mesnoj zajednici pa bi ponovo, i posle izbora da diskutujes o tome--da napravis issue oko jednog odbornickog mesta kao da ova gospoda sa foruma nema preceg posla nego da se kaci za tvoje postove. Gospodine, tvoji su postovi jako tendenciozni, koristis svaku priliku da kritikujes opstinsku vlast; iako ima rubrika o opstinskoj vlasti tebi je to malo pa bi da kritikujes i u drugim rubrikama. Pominjes amneziju "pojedinih clanova foruma" a sam zaboravljas zasluge celnih ljudi iz Liste za Sandzak od osnivanja SDA 1990. god. do danas.
Malo bi da se bavis filozofijom, psihologijom, a malo bi i dersa da nam das, hvatas samog sebe u logickim greskama a la: "covek je nesavrseno i nedovrseno bice i zato mu je potreban drugi covek kako bi sebe dovrsio i usavrsio" kako bolan moze nesavrseno da usavrsi drugo nesavrseno!? Malo nam parafraziras neke stvari iz klasika ateisticke sociologije da bude grandioznije, da se, bre, zna da je izvesni M. Poturak postao odbornik ispred mesne zajednice Parice...

Mirsad

Početnik

(10)

• Poruku poslati

36

Četvrtak, 20. Februar 2003

Ispravi me ako grasim Grofe, ali ova tema na Forumu se zove LOKALNI IZBORI i prilicno je normalno pricati o njima i reci ko je pobedio na istim![/B]

Pre 20-tak dana ljudi su birali izmedju stranke koja je na vlasti i opozicije, tako da je dragi moj Grofe, nemoguce napraviti bilo kakvu pricu na temu LOKALNI IZBORI a ne pomenuti obe strane. Hvala Bogu da ima ljudi koji misle da je u Novom Pazaru skoro sve OK i da samo treba jos malo vremena. Hvala Bogu da ima i onih drugih koji bas ne zele da im ceo zivot prodje u cekanju bolje buducnosti...
Ne razumem Grofe zasto pojedinci poput tebe svaku kritiku na racun SDA shvataju kao tendencioznu. Kritika u normalnim sistemima doprinosi njihovom boljem funkcionisanju.

Sto se tice AMNEZIJE, prica o zaboravnosti se odnosila na stil pisanja gospodina Hadzieda i nije mi jasno sta ce vam Grofe da sad tu pominjete "zasluge celnih ljudi..." To pominjanje njihovih navodnih zasluga i gde treba i gde ne treba, svakako nije ni najmanje tendenciozno, jel' da?!

Filozofije i dersova na ovom Forumu ima i previse i nije mi bila namera da se upustam u te vode. Ako si procitao do kraja, trebalo je da ukapiras da je tih nekoliko "pametnih" recenica namerno bilo napisano samo da bih zadovoljio zelju pojedinih clanova Foruma za visim nivoom diskusije.

A sto se tice pobede SDP-a, to je zaista ISSUE! Ne radi se tu uopste o tri mesta u skupstini opstine, nego o vecinskoj volji 15% bosnjackog birackog tela u Novom Pazaru. (Ankete o popularnosti stranaka koje citamo u dnevnim novinama se rade na uzorcima manjim od 0.5% biraca)

PARICE PAZARU LICE - narodna

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

Datum registracije: 24.08.2002

• Poruku poslati

37

Četvrtak, 20. Februar 2003

SMISAO ZA LJEPOTOM

MOJ SIMBOL JE SMISAO ZA LJEPOTOM, PRIJE SVEGA!

MOJI SIMBOLI NIJESU NIKAKVE PERNATE ZIVOTINJE I MRTVACKE GLAVE, NITI MACEVI I NITI JEDAN SIMBOL KOJI PODSJECA NA NASILJE ZA RAZLIKU OD NEKIH DRUGIH.
:rolleyes:
[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

38

Subota, 22. Februar 2003

Ti si se Mirsade baš zakačio za mene, kao da nemaš druga posla.
A što se tiče AMNEZIJE, kako ti to reče, izgleda da vam je stranka prepuna takozvanih intelektualaca pa se baš bogami dobro razbacujete tom vašom VISOKOM inteligencijom.
Verujem da su ti oni rekli objašnjenje za ovaj izraz.
Pozdrav

grof

Početnik

(10)

• »grof« je zabranjen

Datum registracije: 02.12.2002

• Poruku poslati

39

Subota, 22. Februar 2003

Monsieur Mirsad,

kad si poslao svoj prvi post dao si kratak uvod nesto kao dugo si citao postove a nisi davao sugestije i sl. a onda si si obrusio na lokalnu vlast kritikujuci svaku pojedinost, neargumentovano i nekonstruktivno. Ja sam posle tog tvog posta poslao kratak komentar koji je neko izbrisao u kojem sam ti sugeriro da je bolje bilo da si i dalje samo citao postove sa ovog foruma...

Tvoje pisanje monsieur Mirtsad nije samo tendenciozno, neargumentovano, logicki neispravno vec ja bih rekao i shizofreno i konfuzno. Kad bi neko editovao sve tvoje postove moglo bi da se nacini jedno fino poglavlje "Antologije budalastina i nesuvislog pisanja". Zasto? Zato sto uporno naglasavas neke nebitne detalje i, cini mi se, smatras to ogromnim doprinopsom razotkrivanju istine, prave slike stvari o opstinskoj vlasti. Ko god pobedi na sledecim opstinskim izborima ja mu zelim sve najbolje, ali gospon Mirsad, tad sigurno nece teci med i mleko ulicama N.P. vec ce i dalje biti problema...

Mirsad

Početnik

(10)

• Poruku poslati

40

Subota, 22. Februar 2003

Citirano

Orginalno od grof
Tvoje pisanje monsieur Mirtsad nije samo tendenciozno, neargumentovano, logicki neispravno vec ja bih rekao i shizofreno i konfuzno. Kad bi neko editovao sve tvoje postove moglo bi da se nacini jedno fino poglavlje "Antologije budalastina i nesuvislog pisanja".

OK brate, ti tako mislis i tvoj odnos prema misljenju razlicitom od tvog i bolesna netrpeljivost, vise govore o tebi samome nego o meni.
Hvala Bogu pa svi koji zive u Novom Pazaru mogu da vide da moje, kako ti kazes neargumentovane i sizofrene tvrdnje i te kako imaju podlogu u trenutnnom stanju u kojem se nalazi ovaj grad.
Cini mi se da si negde napisao da nisi u zemlji i ne razumem kako neko poput tebe moze da tako samouvereno brani teoriju "bezgresnosti aktuelne vlasti"!? :D

Social bookmarks